تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 13 اولاول 1234567 ... آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 127

نام تاپيک: جهت خرید یک سیستم قدرتمند به روز کمک می خوام!

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

سلام دوست عزیز
    رم corsair ی که من معرفی کردم از سری dominator است که قیمت بالاتری نسبت به سرس xms2 داره و همون 300 تومانه اما سری xms2 قیمت کمتری داره و قابلیت اورکلاک کمتری رو داره
    شما ocz چه سری و با چه باسی رو میگید 4 گیگ میشه 350 تومان
    باس که باید برا این سیستم 800 باشه نوعشم یا GOLD GX OR PLATINUM OR TITANIUM که الان 4 گیگ این مدل ها در میآد

Gold Series OCZ25331024ELGEGXT-K 1GB DDR2/533 Gold GX Dual Channel 760,000
    OCZ25332048ELGEGXT-K 2GB DDR2/533 Gold GX Dual Channel 1,670,000
    OCZ26671024ELGEGXT-K 1GB DDR2/667 Gold GX Dual Channel 820,000
    OCZ26672048ELGEGXT-K 2GB DDR2/667 Gold GX Dual Channel 1,730,000
    OCZ2G8001G-K 1GB DDR2/800 Gold GX Dual Channel 880,000
    OCZ2G8002G-K 2GB DDR2/800 Gold GX Dual Channel 1,790,000
    OCZ2G8004G-K 4GB DDR2/800 Gold GX Dual Channel 4,670,000
    OCZ2G10001G-K 1GB DDR2/1000 Gold GX Dual Channel 2,100,000
    OCZ2G10002G-K 2GB DDR2/1000 Gold GX Dual Channel 3,950,000
    OCZ2G11002G-K 2GB DDR2/1100 Gold GX Dual Channel 4,700,000
    Platinum Series OCZ2P8001G-K 1GB DDR2/800 Platinum Dual Channel 970,000
    OCZ2P8002G-K 2GB DDR2/800 Platinum Dual Channel 1,950,000
    OCZ2P10001G-K 1GB DDR2/1000 Platinum Dual Channel 2,200,000
    OCZ2P10002G-K 2GB DDR2/1000 Platinum Dual Channel 4,100,000
    Titanium Series OCZ2T8001G-K 1GB DDR2/800 Titanium Dual Channel 1,070,000
    OCZ2T8002G-K 2GB DDR2/800 Titanium Dual Channel 2,140,000
    پاور واقعا 700 وات برا یه همچین سیستمی نه تنها کافیه بلکه من با محاسبات حدود 20 تا 30 درصد بالاتر گرفتم
    البته اگه تصمیم دارید رم 4 گیگ بذارید فرق میکنه اما اینجوری قیمت خیلی می ره بالا
    مانیتوری که شما معرفی کردید حتما مانیتور خوبیه
    اما من تو انتخاب مبنیتور برای دوستمون چون می گفت اهل بازیه زمان پاسخ گویی مد نظرم بود که این مدل از سامسونگ پایین ترین زمان پاسخ گویی یعنی 2 میلی ثانیه رو داره
    برا رم 4 گیگ از نظر قیمت به کارایی بهترین انتخاب patriot اه که الان 1 گیگ 800 حدود 70 هزار تومانه
    یا حق
    سُلام عزیز خوبی
    در مورد رم من منظورمOCZ2G8002G-K 2GB DDR2/800 Gold GX Dual Channel 1,790,000
    ولی به نظر منم پاتریوت منطقی تره

آخر فروم باز علیرضا's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تو دنیای خودم !

پيش فرض

نه دیگه دیگه برا همچین سیستمی که کسی هاررد با رابط IDE نمی ذاره تازه من خیلی دوست داشتم یه هارد دور بالا برات بذارم دیدم قیمتش خیلی می شه هارد وسترن RAPTOR ده هزار دور 150 گیگ که قیمتش نزدیک 300
    ابن هاردا معروفن به اسکازی هستن برا دور 10000 دورش قیمت هر گیگش نزدیک 2 هزار تومنه
    هستش حالا بگذریم آره منظور منم هارد W(estern)D(igital بود 320 گیگ ساتا2 و 7200 دور سیگسیت هم خیلی خوبه هیتاچی هم خوبه فقط موقع خرید دقت کن بافرت هاردت 16 مگ باشه نه 8 مگ ---- بافر هارد یه چیزی مثل کشه برا سی پی یو

برا مادر بورد اگه اون گیرت نیومد ASUS STRIKER EXTREME هم فوقالعاده است تازگی تو ایران اومده به قیمت 350 هزار با همون چیپست NVIDIA 680I خیلی چیز خفنیه

اما قیمت:
    CPU 350
    MAIN 350
    VGA 350
    RAM 300
    POWER 150
    HARD100
    MONITOR 280
    نزدیک 1800000 میشه
    4 گیگ رم PATRIOT باس 800 هم انتخاب خوبیه میشه 4*65000 تومان با گارانتی ایمانتک
    یا حق

قربون دستت Nine ... خیلی ممنون

چند تا نقد و بررسی راجع به Intel و 8800 GT S&X و ASUS Strike Extream خوندم خیلی حال کردم! این سه تا با هم مچ مچ اند و فوق العاده ... البته اونجا CPU Core2 سری Quad رو نوشته بودن فکر کنم Q6700 یا Q6800 بود .... که البته من هیچ از Q و E سر در نمی آرم و فقط می دونم که Q گرون تره! می تونی برام توضیح بدی ؟؟
    راستی از این Main Board ی که گفتی خیلی خوشم اومده قیمتش چنده جایگزین اون یکی کنم.

و فکر کنم قیمت VGA رو اشتباه گفتی... 8800 GTX به نظرم 600 تومن به بالاست!! پس در این صورت قیمت سیستمم حداقل 2,100,000 بشه !!

هنوز هم مشخص نیست که دقیقاً چقدر پول اضافه می شه....شاید به 2.5 یا 3 تومن برسه ...پس فعلا خیلی باید منو تحمل کنید!

خیلی از شما ها ممنونم ..... از همتون ... از هر کسی که به من لطف کرده و به نحوی راهنمایم کرده! من به همتون مدیونم!

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

قربون دستت Nine ... خیلی ممنون

چند تا نقد و بررسی راجع به Intel و 8800 GT S&X و ASUS Strike Extream خوندم خیلی حال کردم! این سه تا با هم مچ مچ اند و فوق العاده ... البته اونجا CPU Core2 سری Quad رو نوشته بودن فکر کنم Q6700 یا Q6800 بود .... که البته من هیچ از Q و E سر در نمی آرم و فقط می دونم که Q گرون تره! می تونی برام توضیح بدی ؟؟
    راستی از این Main Board ی که گفتی خیلی خوشم اومده قیمتش چنده جایگزین اون یکی کنم.

و فکر کنم قیمت VGA رو اشتباه گفتی... 8800 GTX به نظرم 600 تومن به بالاست!! پس در این صورت قیمت سیستمم حداقل 2,100,000 بشه !!

هنوز هم مشخص نیست که دقیقاً چقدر پول اضافه می شه....شاید به 2.5 یا 3 تومن برسه ...پس فعلا خیلی باید منو تحمل کنید!

خیلی از شما ها ممنونم ..... از همتون ... از هر کسی که به من لطف کرده و به نحوی راهنمایم کرده! من به همتون مدیونم!
    علیرضا جان مهم ترین فرق q 6700 با سری e اینه q6700 کش 8 مگ داره
    اون دوستمون از قیمت vga منظورش 8800gts بوده
    در مورد مینبرد باید بگم قیمتش 330 تومنه و با چیپ 680 انویدیا باب بازیه ASUS Strike Extream
    اگه اونو نگرفتی بهترین گزینه اینه ASUS COMMANDO با قیمت 230 تومن

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تو دنیای خودم !

پيش فرض

علیرضا جان مهم ترین فرق q 6700 با سری e اینه q6700 کش 8 مگ داره
    اون دوستمون از قیمت vga منظورش 8800gts بوده
    در مورد مینبرد باید بگم قیمتش 330 تومنه و با چیپ 680 انویدیا باب بازیه ASUS Strike Extream
    اگه اونو نگرفتی بهترین گزینه اینه ASUS COMMANDO با قیمت 230 تومن
    نه همون Strike Extreame رو می گیرم!!!
    پس Q و E فرقشون تو کش هست!! اگه شد به جا E یه Q می گیرم 6700 یا 6800 اگه شما پیشنهاد می کنید.
    و شاید رم هم CROSAIR رو به 4GB رسوندم... چون اینطوری بهتره.

راستی موس و کی برد RAZER خیلی گرونه درسته؟! کی برد تارونتولا تقریباً به 100 هزار و خورده ای می رسه!! و موس کوپرهد ش هم به 70 هزار !

خوب پس تا اینجا سیستم مشخص این شد:
    CPU : Intel Core2 Due E6700 (Conroe 65 nm, 2.67 GHz, 4 MB L2 Cache) 64BIT BOX
    M/B : ASUS Strike Extreame
    RAM : CORSAIR TWIN2X2048-6400 C4D
    DDR2-DUALL CHANNEL 2GB(2*1 KITBUS 800 DOMINATOR
    VGA : 8800 GTX
    H.D.D : Western 320Gb 7200RPM 16MB Buff
    Power Supply : OCZ GameXStream OCZ700GXSSLI - 700W
    DVD Writer : PLEXTOR 716 AL
    Monitor : LCD SAMSUNG BF1750
    Keyboard : RAZER Tarantula
    Mouse : RAZER Copperhead Tempset Blue
    فقط امکان داره CPU رو عوض کنم ولی بقیه ثابت هستند.
    اسپیکر هم با خودم..فقط لطف کنید و قیمت موس و کی برد و دی وی دی رایتر رو به من بگید که تمومه.
    راجع به کیس هم بگم که کارت گرافیکم برام دردسر ایجاد می کنه چون تقریباً 12 اینچه !! کیسی سراغ ندارید که این کارت توش جا شه؟
    Last edited by علیرضا; 13-06-2007 at 09:57.

حـــــرفـه ای Nine's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

نه همون Strike Extreame رو می گیرم!!!
    پس Q و E فرقشون تو کش هست!! اگه شد به جا E یه Q می گیرم 6700 یا 6800 اگه شما پیشنهاد می کنید.
    و شاید رم هم CROSAIR رو به 4GB رسوندم... چون اینطوری بهتره.

راستی موس و کی برد RAZER خیلی گرونه درسته؟! کی برد تارونتولا تقریباً به 100 هزار و خورده ای می رسه!! و موس کوپرهد ش هم به 70 هزار !

خوب پس تا اینجا سیستم مشخص این شد:
    [LEFT]CPU : Intel Core2 Due E6700 (Conroe 65 nm, 2.67 GHz, 4 MB L2 Cache) 64BIT BOX
    M/B : ASUS Strike Extreame
    RAM : CORSAIR TWIN2X2048-6400 C4D
    DDR2-DUALL CHANNEL 2GB(2*1 KITBUS 800 DOMINATOR
    VGA : 8800 GTX
    H.D.D : Western 320Gb 7200RPM 16MB Buff
    Power Supply : OCZ GameXStream OCZ700GXSSLI - 700W
    DVD Writer : PLEXTOR 716 AL
    Monitor : LCD SAMSUNG BF1750
    Keyboard : RAZER Tarantula
    Mouse : RAZER Copperhead Tempset Blue[/LEFT
    ]
    فقط امکان داره CPU رو عوض
    کنم ولی بقیه ثابت هستند.
    اسپیکر هم با خودم..فقط لطف کنید و قیمت موس و کی برد و دی وی دی رایتر رو به من بگید که تمومه.
    راجع به کیس هم بگم که کارت گرافیکم برام دردسر ایجاد می کنه چون تقریباً 12 اینچه !! کیسی سراغ ندارید که این کارت توش جا شه؟
    در مورد کارت گرافیکی آره منظور من 8800GT نبود چون گفتم خیلی گرونه اما خوب فوقالعاده است با همون قیمت 600 و خورده ای البته یه مدل 8800GT ULTRA هم هست که فرکانس بالاتری داره و یه مقدار گرونتره
    اسم درست مین هم اینه به معنی فوق العاده تهاجمی

ASUS STRIKER EXTREME
    در مورد موس و کیبورد هم قیمت ات درسته همینه اما واقعا یه چیز دیگه اند ها
    خصوصا موسش که خوراک بازی است سایت COMPUTERSHOPER هم به عنوان برترین موس انتخابش کرد موس رولوشن (انقلاب ) لاجیتک هم 100 تومنه که خیلی خفنه

در مورد سی پی یو نه عزیز فرق E , Q فقط تو کش نیست
    Q مخفف QUAD به معنی 4 تایی است این سی پی یو ها 4 هسته ای هستند و خیلی هم گرونندمثلا Q6600 حدود 600 تومانه وQ6700 بیشتر از یک میلیون تومانه
    دی وی دی رایتر هم حدود 80 تومنه ارزونترش هم مارک خوب PIONEER A11XLC است که 60 تومنه
    کیس بزرگ هم الان از محصولات گرین
    TUNIQ است با ابعادmm 450*200*540
    به قیمت 70 تومان

و کیس soprano با قیمت 105 تومان
    thermaltace با ابعاد478*210*495
    البته در آخر یه UPS هم بگیر که نوسانات برق به سیستم صدمه نزنه من قیمت UPS رو الان ندارم البته بسته به زمانی که مبتونند برق رو ذخیره کنند گرونتر میشن اما شما یه چیز معمولی در حد 1 دقیقه شو بگیر البته باید استابلایزر هم داشته باشه
    یا حق

حـــــرفـه ای Gabana's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

كيس رو براي چي Tt مثال مي زنيد ؟

كيس Tt خريدن ارزش نداره - وقتي كيس هاي مناسبي مثل Silent Storm يا Tuniq از گرين هستن چرا پول بيخودي به اين كيس ها بديد ؟
    در ضمن كيس كه تو قدرت سيستم تاثير نمي گذاره !

========

DVD Writer هم با 40 تا 45 ميشه يه مدل خوب گرفت - حتي كمتر از اين .

سعي كنيد سيستمي كه مي بنديد بهينه باشه از لحاظ Price / Performance . حتما كه نبايد پول بيشتر بديد .
    ==========
    پاورت رو هم اكيدا توصيه مي كنم ocz برنداري - وقتي هنوز متولي خوبي تو بازار براي توزيع و پشتيبانيش نيست خريدش اونم تو ايران عاقلانه نيست .
    قيمتش حالا چند هست كه حدود همون يه پاور ديگه از گرين يا Ac Bell برداري

========

مادربورد را هم بي زحمت توضيح بديد كه چرا Striker برداشتيد ؟ كماندو مشكلي داشت ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دوستان عزيز ...
    من رو AMD تعصبي ندارم ، محض اطلاع هم بگم لپ تاپي كه دارم هم Intel هستش ... فقط و فقط روي حساب اينكه تونسته باشم به اين دوستمون كمك كنم AMD رو پيشنهاد كردم ... چون سالهاست كه دارم انواع و اقسامش رو تست مي كنم ... و تنها مشكلي كه توي سي پي يو هاش ديدم ، گرماي بالاشه ...
    بگذريم ... من از همه عذر خواهي مي كنم ...
    در مورد رم هم Corsair كه دوستان پيشنهاد كرده بودن خوبه ... من خودم از Patriot هم خيلي راضيم ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

راستي ، واسه DVD-RW بهت Pioneer رو پيشنهاد مي كنم ... شايد خيلي ها ازش بد بگن ولي من بعد از تست كردن 4 - 5 تا برند خيلي خوب به اين نتيجه رسيدم ... بازم خودت مي دوني ...

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تو دنیای خودم !

پيش فرض

....در مورد موس و کیبورد هم قیمت ات درسته همینه اما واقعا یه چیز دیگه اند ها
    خصوصا موسش که خوراک بازی است سایت COMPUTERSHOPER هم به عنوان برترین موس انتخابش کرد...

...Q مخفف QUAD به معنی 4 تایی است این سی پی یو ها 4 هسته ای هستند و خیلی هم گرونندمثلا Q6600 حدود 600 تومانه وQ6700 بیشتر از یک میلیون تومانه ...

دی وی دی رایتر هم حدود 80 تومنه ارزونترش هم مارک خوب PIONEER A11XLC است که 60 تومنه ...

کیس بزرگ هم الان از محصولات گرین
    TUNIQ است با ابعادmm 450*200*540
    به قیمت 70 تومان

و کیس soprano با قیمت 105 تومان
    thermaltace با ابعاد478*210*495

البته در آخر یه UPS هم بگیر که نوسانات برق به سیستم صدمه نزنه من قیمت UPS رو الان ندارم البته بسته به زمانی که مبتونند برق رو ذخیره کنند گرونتر میشن اما شما یه چیز معمولی در حد 1 دقیقه شو بگیر البته باید استابلایزر هم داشته باشه
    یا حق
    موس و کی برد خوبند دست بهشون نمی زنم.
    سی پی یو همون E خوبه فعلا برا من ولی شاید Q6600 گرفتم البته اگر شما تایید می کنید .
    یه دی وی دی رایتر معمولی خوبه ... کارم رو راه می اندازه ... Pioneer فکر کنم کافی باشه.
    TUNIQ خیلی قشنگه ولی توش یه کم نسبت به Soprano کم میاره.
    UPS ارزون می خوام اگه مدلی دارین در حدود همون یکی دو دقیقه ذخیره کافیه.

كيس Tt خريدن ارزش نداره - وقتي كيس هاي مناسبي مثل Silent Storm يا Tuniq از گرين هستن چرا پول بيخودي به اين كيس ها بديد ؟

========

سعي كنيد سيستمي كه مي بنديد بهينه باشه از لحاظ Price / Performance . حتما كه نبايد پول بيشتر بديد .
    ==========
    پاورت رو هم اكيدا توصيه مي كنم ocz برنداري - وقتي هنوز متولي خوبي تو بازار براي توزيع و پشتيبانيش نيست خريدش اونم تو ايران عاقلانه نيست .

========

سلام GABANA جان ...
    می شه سایتی چیزی بدی برم ببینم ؟ آخه از داخل TUNIQ و کلا از SILENT STORM خوشم نیومد!
    در مورد دی وی دی رایتر هم حق با شماست.
    پاوری که پیشنهاد می کنی چیه ؟ کم نیاره! و زیاد گرون نباشه!!
    Commando هم مشکلی نداره ولی من تو سایتی دیدم اینها رو پیشنهاد کرده بود که مچ هستن و ...

در کل از همه ی شما دوستای عزیزم تشکر می کنم ....
    شما هر چی بگید من قبول می کنم...
    حساب کردم دیدم اگه بخوام QUAD 6600 بندازم تقریباً 2,630,000 تومن برام در میاد.

موفق باشید...
    Last edited by علیرضا; 13-06-2007 at 14:17.

حـــــرفـه ای Nine's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

========

==========

========

در مورد کیس این حرف از شما بعیده که اهمیت کیس رو دست کم می گیرید
    در ضمن ترمال تیک تو این زمینه یه سر و گردن از بقیه بالا تره -- گرین که فقط یه کپی برداره
    کیس تونیک با کیس سوپرانو هم 30 تومان اختلاف قیمت داره - تو کیس گرین تونیک یه سیستم تهویه درست کردن با یه پوشش پلاستیکی اما معمولا محیط کیس اونقدر فشرده می شه که عملا نمی شه ازش استفاده کرد اما سیستم تهویه هوا در کیس های ترمال تیک بهتر طراحی شده
    البته اگه به پست من توجه کنید من خودم به عنوان انتخاب ارزونتر و دومی کیس تونیک گرین رو پیشنهاد دادم

وقتی کسی داره نزدیک 2 میلیون برا یه سیستم خرج می کنه برداشتن یه دی وی دی رایتر بسیار خوب پایونیر یا پلکستور و عوض کردن اون با این دی وی دی رایتر های 40-50 تومانی که ممکنه بعدا کلی ادمو با درد سر روبرو کنه به نظر کتر جالبی نیست
    دی وی دی رایتر من پایونیره و الان 2 سال دارمش تا حالا بیشتر از 200-300 تا دی ویدی باهاش رایت کردم حتی یه دونه رو هم نسوزوند اما دوستم یه دی وی دی رایتر سونی 40 تومان خریده هر روز یه مشکلی باهاش داره
    حالا خود دانی ( هر چند بازم من رو یه مورد نظر نمیدم- حتی پلکستوری که گفتم منخب سایت CNET است هر چند شاید اونا هم خیلی با اطلاع نباشن !!!!!!!!!!!!!!!)

پاور های گرین و acbell خوبن اما فقط خوبن اما پاور های thermaltake corsair ocz پاور های فوق العاده اند
    در تمام سیستم های بازی و تست توسط DELL سایت TOMSHARDWARE و تست رم سایت CORSAIR برای اینکه خیالشون از پاور راحت باشه از این پاور استفاده می کنند .پاور سیستم خود من 680 وات گرین بود خیلی وقتا که سیستم ری استارت می کردم نمیتونست سیستم رو بالا بیاره همون پاور رو گذاشتم مثل ساعت کار می کنه

در مورد مادر بورد هم به علت اینکه چیپست مادربورد کماندو p965 است حال جیپست 680i از هر جهت خصوصا تو پهنای باند حافظه بر این چیپست برتری دارن
    حتی خود اینتل 965 رو جزو چیپست های متوسط رو به بالا دسته بندی کرده و 975 رو جزوه چیپست های حرفه ای
    یعنی اگه به پیشنهاد مادر بورد با چیپست اینتل باشه بازم ASUS P5WDH DELUXE انتخاب بهتری است هر چند من هنوزم STRIKER EXTERME و بعد از اون P5N32-ESLI رو انتخاب های بسیار بهتر ی می دونم
    یا حق

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •