تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 226 از 229 اولاول ... 126176216222223224225226227228229 آخرآخر
نمايش نتايج 2,251 به 2,260 از 2290

نام تاپيک: محلي براي عنوان كردن سوالات و يا مطالب جزيي

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

درود بر شما
    یه سیستم تازه خریدم
    مادربرد Asus b150 pro gameing
    cpu corei5 6400
    رم Kingmax 8 گیگ ۲۴۰۰
    گرافیک asus gtx 750 ti 2 gig
    پاور هم Redmax 350 real
    این پاور رو از قبل داشتم تقریبا نو هست

کانکتور برای سی پی یو در این پاور چهارپین هست. ولی در مادربرد هشت پینه . وقتی پین چهارتایی رو وصل میکنم سیستم روشن میشه ولی بعد ۲ ثانیه خاموش و روشن میشه بطور متناوب . به نظر شما باید چکار کنم ؟ کانکتور ۸ پین باید وصل کنم تا سیستم رو حالت نرمال روشن شه یا کاردیگه ایی کنم مثلا پاور رو عوض کنم؟ آیا این پاور به کار من میاد و کفایت میکنه ؟؟؟
    نظر تون رو در مورد قطعات سیستم که بیان کردم بفرمایید .سپاس

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2017

پيش فرض

درود بر شما
    یه سیستم تازه خریدم
    مادربرد Asus b150 pro gameing
    cpu corei5 6400
    رم Kingmax 8 گیگ ۲۴۰۰
    گرافیک asus gtx 750 ti 2 gig
    پاور هم Redmax 350 real
    این پاور رو از قبل داشتم تقریبا نو هست

کانکتور برای سی پی یو در این پاور چهارپین هست. ولی در مادربرد هشت پینه . وقتی پین چهارتایی رو وصل میکنم سیستم روشن میشه ولی بعد ۲ ثانیه خاموش و روشن میشه بطور متناوب . به نظر شما باید چکار کنم ؟ کانکتور ۸ پین باید وصل کنم تا سیستم رو حالت نرمال روشن شه یا کاردیگه ایی کنم مثلا پاور رو عوض کنم؟ آیا این پاور به کار من میاد و کفایت میکنه ؟؟؟
    نظر تون رو در مورد قطعات سیستم که بیان کردم بفرمایید .سپاس
    دستکاریه پاور ابدا عاقلانه نیست
    یک پاور جدید با کیفیت تهیه کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

با عرض سلام و وقت بخیر. ببخشید من یه لپ تاپ سونی دارم .مدتیه رو برخی بازیها هنگ میکنه!صفحه سیاه میشه و صدای قیژژژ میاد و مجیور میشم با دکمه پاور خاموش کنم!جالب اینجاس همین بازی هارو مثلا دو سال پیش با بالا ترین رزولوشن انجام میدادم اما حالا با کمترین هم نمیتونم! رم لپ تاپم 8 و سی پی یو 2 هسته ای 2.6 و گرافیک amd4650 است!در هنگام بازی هم حدودا 53 درصد از سی پی یو و 2 گیگ از رم در حال استفاده است که یهو صفحه سیاه میشه و .... !ممنون میشم ازتون اگه پاسخ بدید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2017

پيش فرض

سلام تلوزیون ما ال ای دی سامسونگه ک یه مدت یهو خاموش میشد بعد روشن میشد چند بار همینجوری تکرار میشه تا از برق بکشی بعد جدیدا فقط چراغش خاموش روشن میشه صفش اصلا بالا نمیاد چیکار کنم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2017

پيش فرض

سلام.کامپیتور که روشن میکنم ولی تصویر نمیاره .از طریق کابل اچ دی ام به تلویزیون وصله کابل عوض کردم حتی جاشو ولی درست نشد نمیدونم دیگه چیکار کنم.

آخر فروم باز shaahani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

سلام.کامپیتور که روشن میکنم ولی تصویر نمیاره .از طریق کابل اچ دی ام به تلویزیون وصله کابل عوض کردم حتی جاشو ولی درست نشد نمیدونم دیگه چیکار کنم.
    اگه چندتا جای پورت پشت کارت گرافیک وجود داره از پورت ها دیگش و نوع کابل دیگه استفاده کن
    اگه انجام دادی و فایده نداشته سعی کن یک کارت گرافیک دیگه رو کامپیوترت بگذاری و امتحان کنی ببینی راه اندازی میشه یا نه.
    اگه بازم راه اندازی نشد ممکنه دستگاه پاور یا مادربورد سیستمت آسیب دیده باشه که در این صورت هنگام روشن شدن چندتا بوق مختلف کوتاه و بلند ممکنه بزنه که با اون بوق ها اعلام میکنه کدوم قسمت خراب هست . اگه کامپیوترت سالم باشه بعد از روشن شدن باید یک تک بوق کوتاه معمولی بزنه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

سلام به همه دوستان عزیز , مدتیه که یه مشکلی برام پیش اومده ممنون میشم کسانی که تجربه دارن منو راهنمایی کنن. یکی دوماه پیش یه کارت گرافیک گرفتم و نصب کردم ولی بعد از نصب متوجه شدم که بعد از اینکه مدتی از روشن کردن سیستم میگذره موقع پخش فیلم یا کار با افیس , گاهی اوقات تصویر خیلی کوتاه قطع و وصل و وصل میشه و ارور the display driver has been stopped and recovered رو میزنه . گارانتی که گفت درایور رو از سایت خود کارت گرافیک یعنی msi دانلود کن , دانلود کردم ولی جواب نداد . ممکنه علتش هماهنگ نبودن کارت گرافیک با بقیه اجزا باشه ؟ خیلی ممنون دمتون گرم
    مشخصات سیستم:
    motherboard: gigabyte ga -p35-ds3l
    vga: msi gt710 2g-ddr3
    ram: mushkin 2g ddr2
    cpu: Intel Dual E2180 2.00GHz

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

سلام بحث دربارهی باند ها واتصالات انها کجاست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

دربارهی ضبط باند سوال داشتم

داره خودمونی میشه hyesteghlal's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سلام
    دوستان من یه سیستم ماینینگ جمع کردم اسمبل کردم و روشن کردم همه چی سخت افزاری روشن میشه و درست کار میکنه و بوق و ارور و چیزی هم نیست ولی اصلا هیچ تصویری مطلقا نمیاد رو مانیتور
    کارت گرافیک فقط خروجی hdmi و dvi داره و با هردو تست کردم نیومد
    حتی با تبدیل hdmi به vga هم تست کردم نشد
    توی اسمبل هم فکر نمیکنم مشکلی وجود داشته باشه
    و این که توی سیستم پیشنهادی دوتا پاور 850 وات بود ولی پیدا نکریدیم جاش یه 1600 وات پیشنهاد دادن گرفتیم ممکنه مشکل ازون باشه؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •