تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 217 از 229 اولاول ... 117167207213214215216217218219220221227 ... آخرآخر
نمايش نتايج 2,161 به 2,170 از 2290

نام تاپيک: محلي براي عنوان كردن سوالات و يا مطالب جزيي

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام

بنده کیبردی دارم با پورت PS2 و چون مینبرد این پورت رو نداره با تبدیل به USB وصل کردم... مشکل اینجاست که در بازی ها وقتی دکمه های حرکت رو میگیری(مثلا WASD) کاراکتر بعد از چند ثانیه از حرکت می ایسته و باید دکمه رو ول کرد و دوباره گرفت.... ممنون میشم راهنمایی کنید..
    با تشکر

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

سلام

بنده کیبردی دارم با پورت PS2 و چون مینبرد این پورت رو نداره با تبدیل به USB وصل کردم... مشکل اینجاست که در بازی ها وقتی دکمه های حرکت رو میگیری(مثلا WASD) کاراکتر بعد از چند ثانیه از حرکت می ایسته و باید دکمه رو ول کرد و دوباره گرفت.... ممنون میشم راهنمایی کنید..
    با تشکر
    ممکنه از تبدیل باشه با یک تبدیل دیگه و روی یک پورت یو اس بی دیگه تست کنید خود کیبورد از سالم بودنش مطمئن هستید؟

3. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

ممکنه از تبدیل باشه با یک تبدیل دیگه و روی یک پورت یو اس بی دیگه تست کنید خود کیبورد از سالم بودنش مطمئن هستید؟

بله کیبرد سالم هست و کیبرد خوبی هست...روی ی سیستم تست کردم...روی همون سیستم هم با این تبدیل بازم همین مشکل رو داشت ولی بدون تبدیل اوکیه.... مشکل اینه همه ی تبدیل های PS2 به USB همین مارک اند و همشون یه شکل اند
    Last edited by FXPRO; 13-11-2014 at 17:41.

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

بله کیبرد سالم هست و کیبرد خوبی هست...روی ی سیستم تست کردم...روی همون سیستم هم با این تبدیل بازم همین مشکل رو داشت ولی بدون تبدیل اوکیه.... مشکل اینه همه ی تبدیل های PS2 به USB همین مارک اند و همشون یه شکل اند
    بله عموم این تبدیل ها مشکلاتی دارند و خودمم دیدم این مشکلات رو به نظرم یک کیبورد یو اس بی تهیه کنید و خودتون رو راحت کنید

6. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه mt_Acm's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

دوستان کسی میدونه بایوس Asus n56JR چطوری میشه عوض کرد .. تو تنظمیات بوت چیزی بنام EZ FLASH موجود نیست با Windows BIOS Flash Utility هم نمیشه راهی داره اصلا ؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

با سلام می خواستم ببینم با اومدن داریکس ۱۲ باید کارت گرافیک هایی با دایریکس یازده عوض شون و یا می توان دایریکس را اپدیت کرد خواهشا سریع جواب دهید

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

با سلام می خواستم ببینم با اومدن داریکس ۱۲ باید کارت گرافیک هایی با دایریکس یازده عوض شون و یا می توان دایریکس را اپدیت کرد خواهشا سریع جواب دهید
    همه کارت ها دایرکس 12 رو حمایت نمیکنن یعضی از مدل های کپلر و ماکسول برای انویدیا و بعضی از مدل های gcn برای رادئون از 7000 به بعد و پردازنده های گرافیکی مجتمع نسل 4 میتونه باشه ولی دقیقش لیستشو سرچ کنید هست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

مثلا radeon r7 200 series پشتیبانی می کند.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

بله عموم این تبدیل ها مشکلاتی دارند و خودمم دیدم این مشکلات رو به نظرم یک کیبورد یو اس بی تهیه کنید و خودتون رو راحت کنید
    آیا کارت PS2 موجود هست در بازار ؟ که مثلا وصل کنم PCI یا PCIe ؟ حدود قیمت ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

با سلام...سیستمم مشکل داره اینجوری که موقع بخش فیلم یا حتی بدون فیلم مانیتور سیاه میشه دیگه هم هیچ مدلی تصویر نمیاد...حتی ریست هم نمیشه فقط باید بریز برق رو بکشم خاموشش کنم دوباره روشنش کنم تا بیاد بالا....اول گفتم شاید نرم افزاریه بخاطر همین اومدم ویندوز رو عوض کردم ولی در حین نصب ویندوز هم همین مشکل بیش میاد....هرچی سعی میکنم حتی به مرحله اتمام نصب ویندوز هم نمیرسم...کسی میدونه مشکلم از کجاست؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •