تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 105 از 229 اولاول ... 55595101102103104105106107108109115155205 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,041 به 1,050 از 2290

نام تاپيک: محلي براي عنوان كردن سوالات و يا مطالب جزيي

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

سلام من دنبال معماري داخلي cpu h,اون عم از نوع 16 بيتي اش هستم -ميشه اگه كسي داره در اختيارم بزاره يا راهنماييم كنه-
    درخواست ديگري هم دارم و اينكه چگونه ميتونم دستورات cpu را اسمبل كنم. اگه اينم كسي داره ميشه در اختيارمم بزاره.بازم ممنونم.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

دوستان عزیز و گل

من یک بار دیگه مشکلم رو مطرح میکنم .لطفا اگر که نظر یا اطلاعی دارین منو راهنمایی کنین.
    مشکل در مورد کارت گرافیکه.
    پس از نصب ویندوز هیچ مشکلی وجود نداره ولی بعد از اینکه درایور کارت گرافیکو نصب میکنم ، اگه روی دسکتاپ راست کلیک کنم ، ساعت شنی ویندوز ظاهر میشه و دیگه نمیره.من هم دیگه کاری نمیتونم انجام بدم جز اینکه سیستمو ریست کنم .تازه با ریست کردن هم مشکلش حل نمیشه یعنی بعد از ریست کردن و بالا اومدن ویندوز ، اگه دوباره راست کلیک کنم باز هم همون مشکل ایجاد میشه.
    جالبه که فقط پس از نصب درایور کارت گرافیک،و فقط هم اگر روی دسکتاپ راست کلیک کنم این مشکل ایجاد میشه.
    مدل کارت گرافیکم winfast 128 mb هست و تا قبل از این یعنی تو این 2 سالی که دارمش مشکلی باهاش نداشتم.
    ویندوز هم همون ویندوز قبلیه که نصب میکردم.حتی عوضش هم کردم و xp sp3 خریدم ولی باز هم همون طوریه.
    ولی وقتی که کارت گرافیکو Uninstal میکنم دیگه مشکل ایجاد نمیشه.
    خیلی ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه.
    اگه کارت شما nvidia هست برو به سایتش و قسمت دانلود درایور خودش خودکار می تونه کارتتو شناسایی کنه و جدیدترین درایور رو نشون بده همونو دانلود کن و نصب کن احتمالا مشکلت حل میشه(واسه ATI رو نمیدونم ولی یه سرس به سایتش بزن)

داره خودمونی میشه heya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    Some Where Between No where and GOOd Bye

پيش فرض

كدوم پورتارو دستكاري ميكني؟
    معمولا همه پورت ها رو چك مي كنم همين الان اين مشكل دوباره به وجود اومد سيستم و خاموش كردم و با پورت ا ور رفتم مشكل حل شد ولي اون errore قبل بالا اومدن ويندوز كه ميگه :
    oc fail ,please enter setup to change oc fail

WTF

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت

پيش فرض

سلام من دنبال معماري داخلي cpu h,اون عم از نوع 16 بيتي اش هستم -ميشه اگه كسي داره در اختيارم بزاره يا راهنماييم كنه-
    درخواست ديگري هم دارم و اينكه چگونه ميتونم دستورات cpu را اسمبل كنم. اگه اينم كسي داره ميشه در اختيارمم بزاره.بازم ممنونم.
    cpu رو نمي دونم فقط ميدونم شركت هاي سازنده آي سي ها هيچ موقع مدار داخلي رو فاش نمي كنن حتي داخل كاتالوگ هاش هم اشاره اي به مدار داخلي نميشه و فقط طرز استفاده و شماره پايه ها رو مينويسن
    من حدس ميزنم cpu هم با توجه با اين كه سطحش از يه اي سي معمولي بالاتره شامل اين امر بشه

آخر فروم باز Bracket's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008

پيش فرض

اسم دقیق CPU چیه , CPU به این اسم من تا الان نشنیدم معمولا تو اسم CPU ها اون موقع یه عددی چیزی بوده برای اسمبلی کد زدن هم تو اکثر IDE ها و با اکثر زبون های برنامه نویسی میشه این کار رو کرد مثلا تو C++ باید از asm استفاده کنی یه راه دیگه هم داره اینکه بری تو cmd و تایپ کن debug اینجوری مستقیما یه خونه ها و کلمه های حافظه دسترسی پیدا میکنی . سوالی بود بگو من خودم تازه معماری امتحان دادم (دیروز) تا یه هفته اسمبلی اینا یادمه البته خودمم خیلی علاقه مند شدم بیشتر یاد بگیرم کلا با معماری حال میکنم هرچند درس سختیه .
    Last edited by Bracket; 09-07-2008 at 01:42.

حـــــرفـه ای vioman's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    روی سیم ر!

پيش فرض

اسم دقیق CPU چیه , CPU به این اسم من تا الان نشنیدم معمولا تو اسم CPU ها اون موقع یه عددی چیزی بوده برای اسمبلی کد زدن هم تو اکثر IDE ها و با اکثر زبون های برنامه نویسی میشه این کار رو کرد مثلا تو C++ باید از asm استفاده کنی یه راه دیگه هم داره اینکه بری تو cmd و تایپ کن debug اینجوری مستقیما یه خونه ها و کلمه های حافظه دسترسی پیدا میکنی . سوالی بود بگو من خودم تازه معماری امتحان دادم (دیروز) تا یه هفته اسمبلی اینا یادمه البته خودمم خیلی علاقه مند شدم بیشتر یاد بگیرم کلا با معماری حال میکنم هرچند درس سختیه .
    دوست عزیز
    من وقتی دوم دبیرستان بودم دوستی داشتم که به قول معروف توی این زمینه ها خیلی کلش بوی قرمه سبزی میداد(نابغه بود)

از فرانسه دستگاهی خریده بود که میتونست IC پروگرم بکنه
    شامل یک نرم افزار بود که چند تا محیط شبیه داس داشت . از برنامه C هم دستور میگرفت
    یه برد هم همراهش بود که سوکت های مادگی مختلفی داشت
    البته چیزهای دیگه ای هم داشت که به من نشون نمی داد

دوستم اون موقع میگفت میتونه پروگرامی که کارخونه روی آی سی زده رو باز کنه و نشون بده!
    من اون موقع چیزی سر در نمی آوردمیعنی حالاشم بلد نیستم
    اما یه سری دستکاری هایی توی اون دستگاه انجام داده بود که اون موقع تونسته بود از یک CPU دستگاه پنتیوم 1 سر در بیاره

دوستم بعد از اون سال رفت فرانسه و من دیگه ازش خبری ندارم اما شاید توی اینترنت بتونین چیزهایی پیدا کنید

گفتم شاید این بازگشت به گذشته من بتونه کمکی به شما بکنه

موفق باشید
    یا علی

آخر فروم باز shahab_blaster's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    تربت جام

پيش فرض

معمولا همه پورت ها رو چك مي كنم همين الان اين مشكل دوباره به وجود اومد سيستم و خاموش كردم و با پورت ا ور رفتم مشكل حل شد ولي اون errore قبل بالا اومدن ويندوز كه ميگه :
    oc fail ,please enter setup to change oc fail

WTF
    برو تو بايوس و Load Defults ببين درست ميشه يا نه

تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت

پيش فرض

برو تو بايوس و Load Defults ببين درست ميشه يا نه
    ممنون عزيزم درست شد فقط نمي دونم چرا هر بار كه سيستم ميياد بالا شروع ميكنه به چك كردن درايو c و d

آخر فروم باز shahab_blaster's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    تربت جام

پيش فرض

ممنون عزيزم درست شد فقط نمي دونم چرا هر بار كه سيستم ميياد بالا شروع ميكنه به چك كردن درايو c و d
    با خود ويندوز درايواتو چك كن برا خطا و يه دفرگ بكن

آخر فروم باز omidshsh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    شهر شیراز

پيش فرض

آقا با تعویض مادربورد نیازی به نصب 2باره ی ویندوز هست؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •