تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 34

نام تاپيک: مشکل در یکی از مراحل بازی گاد آف وار (یک)نسخه پلی استیشن دو

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض مشکل در یکی از مراحل بازی گاد آف وار (یک)نسخه پلی استیشن دو

مطمئنا همه بازی God of war پلی استیشن دو را بازی کردند و چه بسا نسخه دو آن هم تمام کردند
    اما من در یکی از مراحل یک اون گیر کردم
    یک جایی هست که چند تا پرنده یک زن رو به نام اوراکل یا پیشگو ور میدارن میرن هوا و من میرم دنبالشون دنبالشون تا آخر به جایی میرسم که اون زنه از یک طناب در هوا آویزون هست و هی میگه دارم میوفتم بیا کمک کمک...
    دو تا آبششار هم در اون مکان هست
    گویا باید برم روی چرخ دنده های ابشار و برم بالا و برم بالا تا زنه رو نجات بدم
    اما من اصلا نمیتونم این کارو بکنم
    چون دو تا سکو هست که باید از اون به اون بپرم تا برسم به اون چرخ دنده ها
    ولی فاصله زیاده و من نمیتونم بپرم!
    چند تا مجسمه هم در اون مکان هست که من جابجا میکنمشون اما تاثیری ندارن!

ممنون میشم راهنمایی کنید که باید چه خاکی بر سرم بریزم تو این مرحله...

داره خودمونی میشه Gladiator_2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

یکی از مجسمه های را میبری پایین و مجسمه بعدی را باید بندازی روی مجسمه اولی تا این دو روی هم قرار گیرند بعد میبری اونجایی که به اون دیوار نمی رسی وسط قرار می دهی و حالا می تونی بپری

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2005

پيش فرض

گنجی هم بازی کردی ازت گیرم رو سوال کنم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض كمك راجع به بازي war of god

براي باز كردن درب نياز به دو دايره آبي هست. يكي از دواير در قسمت پايين كه با طناب به زير زمين ميرسه هست. دايره دوم كجاست؟

داره خودمونی میشه Gladiator_2000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

برای به دست اوردن دایره دوم باید ابتدا از ان دری که در همان اتاق هست و باز و بسته میشه عبور کنی به این طریق که اون وسیله ای که روی زمین می تونی ببری اینور و اونور --- باید اونا بیاری درست مقابل در و باید طوری وایسی که پشت به در باشی و با R2 اون وسیله متحرک را میگیری و ضربدر را نیز نگه میداری تا بتونه به اون لگد بزنه و سپس موقعی که اون ا با لگد زدی رفت به جایی که باعث میشه یه لحظه در باز بشه اون موقع باید تو سریع داخل بشی و دایره به رنگ قرمز فکر کنم بالای همین اتاق باشه که وقتی وارد اتاق شدی یک نردبان هست و میتونی از اونجا بری بالا

6. این کاربر از Gladiator_2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

سلام دوستان من تازه تو این انجمن عضو شدم ..
    راستش دنبال مشکلات و یه قسمت از بازی که توش گیر کرده بودم اتفاقی وارد این سایت شدم امیدوارم بتونید کمکم کنید ...

من توی اون قسمت گیر کردم که یه پیرمرده میاد شمشیرو ازت میگیره بعدش میافتی تو (دنیای مردگان)فکر کنم بعدش میای بالای سکو یعنی از توی اونجا میای به سمت بالا وقتی دستا از دیوار میاد بیرون اونجارو میگم دنیای مردگان..
    خلاصه میاد بالا میبینه همه مردن بعد یه اسب بالدار (یه پرنده بالدار) وایساده سیو هم اونجاست...خلاصه سوار اون پرنده میشی بعد اون باید پرنده بالدارهارو بزنی تو آسمون باهاشون مبارزه میکنی واگه درست گفته باشم 4تارو که میزنی یه پرنده قوی تر که شبیه عقابه میاد باید بپری سوارش بشی بعدش میره سمت یه قلعه بعد یه سری گلوله آتیشی میاد سمتت 2تاشونو میشه جاخالی داد ولی 3 که میاد هرسمت وجهتی میری نمیشه جاخالی داد از5جهت(وسط.چپ.راست.بالا.پایی ن)میاد...
    هرکاری کردم نتونستم جلو برم...

نمیدونم باید دکمه خاصی رو بزنی یا بازی ایراد داره در هرصورت یه بار هم اومدم از اول رفتم بازم نشد...ممنون میشم کمک کنیین.
    ببخشید اگه پرحرفی کردم...اگه متوجه نشدین کجارو میگم بگید...منتظر کمکتونم .ممنون

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2009

پيش فرض

کسی نیست جواب مارو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

کسی نیست جواب مارو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام
    دوست عزیز دقیق تر بفرمائید تا کمکتون کنم . مشکل شما در gow1 هست یا 2 ؟ آخه این بازیها رو خیلی وقت پیش تموم کردیم به هر حال دقیق بگو که آیا در از بین بردن عقاب مشکل داری یا جای دیگه ؟

داره خودمونی میشه parsa hs's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011

پيش فرض

فکر کنم این باشه چون تو تابستون بازی کردم
    وقتی که گلوله ها بهت خوردن با اسبت سقوط میکنی باید دکمه های R3 و L3 روسریع بچرخونی
    تا اسبت به هوش بیاد . اگه کمک دیگه ای خواستی بگو چون :
    I am the god of war

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010

پيش فرض

باسلام
    اونجایی که اسبت زیر دست غوله گیر کرده و انگشتش جلوی راهو سد کرده چطوری باید رد بشیم؟

صفحه 1 از 4 1234 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •