تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: من پرینتر اپسون 4900 دارم وقتی میخواهم عکس 3*4 را چاپ کنم اون شفافیت دلخواه را ندارد

داره خودمونی میشه madscoother's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض من پرینتر اپسون 4900 دارم وقتی میخواهم عکس 3*4 را چاپ کنم اون شفافیت دلخواه را ندارد

با سلام من پرینتر اپسون 4900 دارم وقتی میخواهم عکس 3*4 را چاپ کنم اون شفافیت دلخواه را ندارد عکس را اسکن میکنم شفاف هم میکنم بعد چاپ کیفیت درستی ندارد لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم بهترین کیفیت رو بگیرم در ضمن پرینتر 4 رنگ است

حـــــرفـه ای Saeed kmss-D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Unknown

پيش فرض

سلام،
    عضويتتون رو تبريك ميگم.
    شايد مشكل از تنظيم پرينتر باشه.
    واسه چاپ عكس تنظيم ميكنيد؟؟؟
    عكس رو از تو فتوشاپ پرينت ميگيري؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه ariansa3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    hotel california

پيش فرض

با سلام من پرینتر اپسون 4900 دارم وقتی میخواهم عکس 3*4 را چاپ کنم اون شفافیت دلخواه را ندارد عکس را اسکن میکنم شفاف هم میکنم بعد چاپ کیفیت درستی ندارد لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم بهترین کیفیت رو بگیرم در ضمن پرینتر 4 رنگ است
    آقا فکر کنم یه مشکلی هست و اونم اینه که اینجا که جای مطرح کردن سئوال نیست
    دوست عزیز سئوالتون رو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مطرح کنید انشا الله جواب میگیرید
    Last edited by ariansa3; 01-06-2007 at 23:41.

حـــــرفـه ای mahsoft's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004
    محل سكونت
    پيش بابايی شماره‌شناسنامه: پلــــــاک ¼

پيش فرض

انتقال به بخش فتوشاپ

ممنون

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سعید جان ممنون که توجه کردی
    عکسها رو تو فتوشاپ تنظیم میکنم وکیفیت تا مرحله اخر خوبه بعد از چاپ کیفیت قبلی رو نداره تقریبا عکس دون دون میشه لطفا راهنماییم کن حسابی سر کار موندم.در ضمن کاغذ مخصوص چاپ عکس پرینتر استفاده میکنم اگر هم به نظرت تو فتو شاپ ترفندی برای کیفیت بهتر هست راهنمایی کن ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه JUDYABBOT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    KURDISTAN

پيش فرض

سلام
    قبل از هر چیز امیدوارم پرینترت رو دست دوم نگرفته باشی
    بعدش هم ببین توع کاغذی که میخوای به پرینترت بدی که چیه عمولاً فتوگلاسه هست ( برا چاپ عکس)
    توی تنظیمات Properies چاپگرت 2 نکته برای یه پرینت خوب گرفتن خیلی مهمه
    اول کاغذش که توی قسمت Paper یا Media ی اون نوع کاغذت که روی جعبه اش نوشته شده انتخاب میکنی
    دوم اینکه Quality setting اون یا همون دقت چاپ و به عبارتی کیفیت چاپ اونه که معمولاً بسته به نوع چاپگر و مدل اون فرق میکنه و در سه یا چهار تیپ متفاوت کیفیتهای متفاوت تری بدست میاد Draft سریع و با کیفیت پائین Normal بصورت معمولی Best بصورت عالی و High Best بصورت بسیار عالی پرینتت رو میتونی از فایل بگیری.
    همین امیدوارم مشکلت حل بشه البته در شرایط خاصی ممکنه با رعایت تمام این نکات باز هم پرینت قابل قبولی در نمی‌آد که بر میگرده به نوع کارتریج یا جوهری که توی اون ریختن ( برا شارژش) و .....
    که امیدوارم اینا نباشن
    Last edited by JUDYABBOT; 04-06-2007 at 05:43. دليل: اصلاح

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

JUDYABBOT عزیز اینائیکه گفتی درست من در انتخاب نوع چاپ وکاغذ مشکلی ندارم تا اینجا تنظیمات درسته ولی نتیجه مطلوب نیست اگر کسی این مدل رو داره واگاهی داره ممنون میشم راهنمایی کنه cx4900 epson
    Last edited by madscoother; 04-06-2007 at 09:01.

اگه نباشه جاش خالی می مونه ariansa3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    hotel california

پيش فرض

آقا فکر کنم یه مشکلی هست و اونم اینه که اینجا که جای مطرح کردن سئوال نیست
    دوست عزیز سئوالتون رو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مطرح کنید انشا الله جواب میگیرید
    خیلی ممنون که کسی توجه نکرد

تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ای عکس قشنگ من تو تایپکت ها گشتم پیدا نکردم مجبور شدم یک تایپکت باز کنم شما هم اش دهنسوز نشو اگر میتونی راهنمایی کنی بسم الله والا ...

کـاربـر بـاسـابـقـه saviss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Far far away

پيش فرض

سعید جان ممنون که توجه کردی
    عکسها رو تو فتوشاپ تنظیم میکنم وکیفیت تا مرحله اخر خوبه بعد از چاپ کیفیت قبلی رو نداره تقریبا عکس دون دون میشه لطفا راهنماییم کن حسابی سر کار موندم.در ضمن کاغذ مخصوص چاپ عکس پرینتر استفاده میکنم اگر هم به نظرت تو فتو شاپ ترفندی برای کیفیت بهتر هست راهنمایی کن ممنون
    JUDYABBOT عزیز اینائیکه گفتی درست من در انتخاب نوع چاپ وکاغذ مشکلی ندارم تا اینجا تنظیمات درسته ولی نتیجه مطلوب نیست اگر کسی این مدل رو داره واگاهی داره ممنون میشم راهنمایی کنه cx4900 epson
    خیلی ممنون که کسی توجه نکرد
    ای عکس قشنگ من تو تایپکت ها گشتم پیدا نکردم مجبور شدم یک تایپکت باز کنم شما هم اش دهنسوز نشو اگر میتونی راهنمایی کنی بسم الله والا ...
    شما رزولوشن رو توی پرینت هم تنظیم کردی؟یا فقط از روی اسکرین میبینی خوبه؟
    اگه ممکنه یه نمونه از عکسی رو که پرینت گرفتین ومیگید خرابه آپ کنید(بارزولوشن حداقل300)
    من با C45قارقارک هنوزم مثل اول دارم پرینت میگیرم
    احتمالا توی تنظیمات نرم افزاری تون مشکل هست
    اگرنه .....پرینترتون مشکل داره

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •