تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: آیا موافقید 3 گروه بازی سازی با هم یکی شوند(همکاری کنند)

راي دهنده
12. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله

11 91.67%
  • خیر

0 0%
  • بی نظرم

1 8.33%
صفحه 5 از 56 اولاول 1234567891555 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 555

نام تاپيک: ساخت بازی"جنگ ایران و عراق"

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تو انجمن بازی P30WORLD

پيش فرض

این یه تاپیکه برای ساخت منو فارسی:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    تفنگای زمان جنگ فکر کنم شامل m14 و کلت و چیزای دیگه بشه!
    اینم یه سایت با مطالب جنگ

کاربر فعال انجمن نجوم و اخترشناسی Soheil-Green's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    www.GreenOnline.ir

پيش فرض

حجت جان انقدر نمیخواد به من لینک بدی!(تو پس چی کاره ای؟)
    خودت برو تحقیق کن خوباشو دربیار بنویس!
    من فلن سرم شلوغه از یه طرف برای جی تی ای تهران از طرف دیگه دنبال مدلهای بازی و ....!
    اینم از لوگوی بازی:

چطوره؟!

پروفشنال SAJAD DP's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    رفسنجان

پيش فرض

سلام
    براي داستان جنگ مي تونيد بعضي از نوشته هاي شهيد آويني رو به فيلمنامه بازي تبديل كنيد البته اگر داستان قوي باشه مي تونه خيلي از مشكلات رو پوشش بده
    راستي لوگو رو سعي كنيد جذاب بسازيد و اسم بازي رو تقيبا اين جوري بزاريد:
    حماسه سازان بسيجي : قسمت اول عمليات كربلاي 5
    يا
    جنگاوران خدايي: نبرد با عراق در دو كوهه
    اگر وقت كردم براتون يه لوگو مي سازم ((((البته همه‌ي اينها يه نظر بود ))))
    ------------------------------------------------------------------------------------
    اگر كاري بود كه مي تونستم انجام بدم بگيد.
    --------------------------------------------------(((((البته از خدامه كه كمك كنم!))))-----------------------------------------

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تو انجمن بازی P30WORLD

پيش فرض

سلام
    من دارم روش کار می کنم لوگو هم عالیه!
    اینم اون کرکی که خواسته بودی!
    برو دانلودش کن!

آخر فروم باز gogole magole's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    aHvaz city

پيش فرض

1-تبلیغات با گوگولیه
    2-تبلیغات باید با کیفیت باشند نه با بیت مپ
    خوب من اماده هستم
    فقط مونده که لوگو رو تحویل من بدید
    اگه خواستید از اقا سعید هم استفاده کنیم چون ایشون تو مجله بازی خور هستن
    پس من منتظر لوگو هستم هرچه سرعت تر بدید تا تبلیغات رو شروع کنم
    درباره اون لوگوی که شما گذاشتید
    خوب نیست چون باید یه کمی جذاب تر باشه
    اگر میتونی لوگو رو بده به دوستمون سجاد تا درست کنه
    به هر حال نظر شخصی بود شما مدیر این بازی هستی سهیل
    فک کنم سلاح های اون زمان کلاشینکف بود

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تو انجمن بازی P30WORLD

پيش فرض

سلام
    یه سناریو پیدا کردم خوبه؟

عملیات مرصاد:

عملیات مرصاد یکی از عملیات جنگی نیروهای نظامی ایران در اواخر جنگ ایران و عراق، در سال ۱۳۶۷ بود که در مقابله با عملیات فروغ جاویدان از سوی سازمان مجاهدین خلق ایران صورت گرفت. این عملیات عملا پیروز شد و مانع پیشروی بیشتر عملیات مجاهدین شد.

در آن تاریخ نیروهای نظامی موسوم به سازمان مجاهدین خلق از تنگه پاتاق تا منطقه چهارزبر در ۳۴ کیلومتری کرمانشاه را با سرعت خیلی زیاد طی کردند. افراد سپاه پاسداران در جایی که نیروهایشان برتری نسبی داشت به کمین نشستند و در منطقه چهار زبر، با خاکریز و یک خط دفاعی مستحکم در انتظار ایشان بودند. این عملیات سه روز به طول انجامید که در روز اول هدف سد کردن هجوم مجاهدین خلق بود. در روز دوم حرکت نیروی زمینی صورت گرفت که با پشتیبانی بسیار قوی نیروی هوایی و هوانیروز همراه شد و در روز سوم یگان‌های مجاهدین خلق به کلی منهدم شد.

واژه عربی «مرصاد» به معنی کمین است و بخاطر کمین برنامه ریزی شده‌ای که نیروهای نظامی انجام داده بودند اینگونه نام گرفت.

در روز اول عملیات نیروی هوایی وارد عمل نشد زیرا در آن زمان پایگاه نوژه بمباران شده بود و انجام عملیات پاکسازی باند فرود قدری فرصت را از آنها گرفت و به همین دلیل نیروی هوایی با یک روز تاخیر عملیات را ادامه داد.

عملیات والفجر :

یکی از عملیات‌های نظامی ایران در جریان جنگ ایران و عراق (۱۹۸۸-۱۹۸۰) بود.

1- عملیات والفجر 1

2- عملیات والفجر ۲

3- عملیات والفجر ۳

4- عملیات والفجر 4

5- عملیات والفجر 8 : عملیات بزرگ والفجر ۸ با رمز یا زهرا در جبهه جنوب در منطقه فاو و در وسعت ۸۰۰ کیلومتر مربع از بیستم بهمن ماه ۱۳۶۴ آغاز شد. در این عملیات هزاران تن از نیروهای ایرانی از رودخانه خروشان اروند رود گذشتند و در اولین روز عملیات، شهر مهم فاو را در جنوب شرقی عراق فتح کردند.

در فاصله صدور قطعنامه ۵۴۰ تا قطعنامه ۵۸۲ چندین عملیات دیگر توسط نیروهای ایران صورت گرفت که مهمترین آنها عملیات والفجر ۸ بود که در تاریخ ۲۰/۱۱/۶۴ در منطقه فاو آغاز و منجر به تصرف شهر فاو در خاک عراق و قسمتهای دیگری از منطقه مربوطه به وسعت ۷۰۰ کیلومتر مربع گردید.

والفجر ۸، یکی از موفق ترین عملیات‌های جنگی ایران بود که آثار نظامی، سیاسی و روانی مهمی بر عراق و منطقه و حتی معادلات جهانی در قبال جنگ گذاشت. با این عملیات ارتباط دریایی مستقیم عراق با خلیج فارس ‍ قطع شد و نیروهای ایران به بصره و مرز عراق با کویت نزدیک شدند.

اثر این عملیات آن چنان بود که چند روز پس از آن، شورای امنیت به درخواست عراق و سایر اعضای گروه هفت اتحادیه عرب تشکیل جلسه داد.

جلسات شورا دو هفته به طول انجامید و طی آن عده‌ای از اعضای اتحادیه عرب و نیز دبیرکل اتحادیه (شاذلی قلیبی (در سخنرانیهای خود ایران را متجاوز خواندند و خواستار اجرای فصل هفتم منشور در مورد جمهوری اسلامی ایران شدند. ایران در بحثهای شورا شرکت نکرد ولی نظرات خود را به طور مستقیم از طریق دبیر کل و بعضی از اعضای شورا مطرح کرد.

6- عملیات والفجر 10

عملیات کربلا :

1- عملیات کربلای ۱ : رمز عملیات:یا ابوالفضل العباس ع ادرکنی هدف عملیات:آزاد سازی شهر مهران و ارتفاعات منطقه منطقه عملیات: مهران تاریخ شروع:ساعت ۳۰/۲۲ دقیقه ۱۰/۴/۶۵ مدت عملیات:۸روز وسعت منطقه عملیات: ۳۲۰ کیلومتر مربع

نتایج عملیات
    مناطق آزاد شده:شهر مهران- ارتفاعات مهم قلاویزان و ارتفاعات ۲۶۵-۲۵۴-۲۰۰-۲۴۴-۲۴۸-۲۱۳-۲۴۹- ۲۲۵-۲۱۵-۲۲۷- ۲۳۷-۲۳۵- ۲۷۵-۲۷۲-۱۷۰-۱۹۰-۱۵۰-۱۶۵-۱۹۵-۱۸۳-۲۱۲-۲۲۳- چندین روستای مهم و شهرک از جمله منصور آباد- هرمزآباد- بهروزان-امام حسن-قلعه کهنه-فیروزآباد- فرخ آباد- پاسگاه فرخ آباد- و پاسگاههای عراقی تعاون-محمد قاسم و دراجی تجهیزات منهدم شده دشمن:۱۱۰ دستگاه تانک و نفربر-صدها دستگاه خود رو- چندین انبار بزرگ مهمات - مقدار زیادی سلاح سبک و نیمه سنگین یگانهای منهدم شده دشمن:تیپهای ۴و۵ از گارد ریاست جمهوری - تیپ ۴۴۳ مامور به لشکر ۱۷- تیپ ۵۰۷ - تیپ ۶۶ کماندویی - تیپ۷۱ از لشکر ۳۵- تیپهای ۹۳-۱۱۳و۷۱و۷۲و۲ گروهان پیاده انهدام بیش از ۵۰ درصد:تیپ ۳ گارد ریاست جمهوری-یک تیپ کماندویی ویژه - تیپ ۷۰ زرهی- تیپ۴۱۷- تیپ کماندویی ستاد کل عراق- تیپ نیروی مخصوص- تیپ ۵۹- تیپ ۵۰۱- تیپهای ۹۵و۲۴ مکانیزه از لشکر ۱۰- گردان کماندویی لشکر ۴۰- ۴ گردان مهمات خاصه- گردانهای ۲۲۸و ۵۳و ۴۴۷ توپخانه و گردان ضد زره تعداد کشته و زخمی دشمن:بیش از ۹۰۰۰ نفر تعداد اسراء:۱۴۰۰ نفر غنائم:۷۳ دستگاه تانک و نفربر - ۱۰۰ دستگاه خودرو نظامی - ۹۰ دستگاه خمپاره انداز- ۲۰ دستگاه آتشبار ضد هوایی- ۱۰ دستگاه خودرو مهندسی - هزاران قبضه سلاح سبک و نیمه سنگین نیروی عمل کننده:نیروی زمینی سپاه پاسداران

2- عملیات کربلای ۲

3- عملیات کربلای 5

عملیات محرم:

یکی از عملیات‌های نظامی ایران در جریان جنگ ایران و عراق (۱۹۸۸-۱۹۸۰) بود

موقعیت جغرافیایی
    مشخصه مهم این منطقه؛ وجود ارتفاعات جبال حمرین که خط مرزی قراردادی ایران و عراق قبل از تجاوز این کشور به ایران بود. یکی از عوارض طبیعی منطقه، رودخانه چیخراب، دویرج و میمه است که فصلی و وحشی بودند، به هنگام طغیان، ارتفاع آب آن بعضا به 10 برابر معمول می‌رسد.

منطقه عملیاتی در حوزه ماموریت سپاه چهارم عراق قرار داشت و پدافند از منطقه عملیاتی محرم، به عهده لشگر 10 زرهی بود.

مرحله اول عملیات
    عملیات ساعت 22:8 دقیقه، با رمز «یا زینب» (س) در منطقه عملیاتی موسیان و شرهانی،‌ زبیدات، جنوب شرقی دهلران در غرب عین خوش با اهداف آزادسازی ارتفاعات حمرین در جنوب دهلران و تهدید و دسترسی به امکانات نفتی داخل خاک عراق و شهرک زبیدات آغاز می‌شود. تا نزدیک صبح، بیشتر اهداف عملیات تامین می‌شود و الحاق نیروها با موفقیت صورت می‌گیرد ولی در منطقه چپ درگیری، بر اثر بارندگی و طغیان آب شکاف ایجاد می‌شود و تلاش می‌گردد تا دشمن نتواند از آن نقطه استفاده کند. با روشن شدن هوا، هواپیماهای عراق با تمام امکانات اقدام به حمله کرده و با ریختن بمب و راکت تلاش می‌کنند مانع ادامه عملیات شوند که در همین حین نیروی هوایی ایران نیز وارد معرکه شده و پاسخ مناسبی به نیروی هوایی عراق می‌دهد.

آزادی 550 کیلومترمربع از خاک میهن اسلامی،2600 بعثی کشته و زخمی،1970 نفر اسیر،90 دستگاه تانک و نفربر و 13 دستگاه خودرو منهدم شده از دستاوردهای مرحله اول است.

مرحله دوم عملیات محرم
    روز بعد، ساعت 2:30 بامداد مرحله دوم آغاز می‌شود. به دلیل موفق نشدن نیروها در سمت چپ محور درگیری و امکان انجام عملیات از سوی دشمن، یگان‌های رزمی ایران به سرعت آماده می‌شوند تا نقطه ضعف را پر کنند. پس از عبور از موانع ایذایی و میدان مین، ابتدا گردان سیدالشهدا (ع) که مهمترین گردان لشکر 25 محسوب می‌شود خود را به مواضع عراق می‌رساند که با شلیک تعداد زیادی گلوله و آرپی‌جی اقدام به عملیات ایذایی می‌کند، بدین صورت زمینه برای هجوم لشکرهای امام حسین (ع) و علی‌بن‌ابی‌طالب (ع) آماده می‌شود. نیروهای سپاه اسلام به دشمن یورش می‌برند. درگیری در خاکریزی‌های دشمن به نبرد تن به تن می‌رسد و تعداد زیادی از عراقی‌ها کشته و زخمی و تسلیم می‌شوند و بقیه فرار می‌کنند. رزمندگان تا صبح خود را به جاده شرهانی می‌رسانند و پاسگاه‌های جم هندی و ربط را فتح می‌کنند.

مرحله سوم عملیات محرم
    سومین مرحله عملیات چهار شب بعد در ساعت 22 با هدف تسخیر ارتفاعات غربی، دامنه‌های غربی جبال حمرین، جاده‌های تدارکاتی دشمن و تامین اهداف فتح شده در مراحل نخستین آغاز می‌شود.

برای سومین بار پس از عبور از بلندی‌های حمرین به سوی چاه‌های نفت منطقه یورش می‌برند و تمام موانع را پشت سر می‌گذارند. در آستانه ورود به شهرک «زبیدات»، تانک های مستقر در بلندی ها و شیارها آخرین تلاش را انجام می‌دهند تا مانع ورود به شهر شوند. آرپی‌جی زن‌ها تعدادی از آنها را شکار می‌کنند و باقیمانده تانک ها می‌گریزند و در سمت زبیدات موضع می‌گیرند. پس از در هم شکسته شدن آخرین مقاومت های دشمن، رزمندگان اسلام وارد شهر تخلیه شده زبیدات می‌شوند و کار تعقیب تا غرب شهرک ادامه می‌یابد.

دستاوردهای عملیات محرم در استان ایلام
    خارج کردن جاده دهلران - عین خوش به طول 100 کیلومتر از زیر دید و تیر دشمن

تامین امنیت شهرهای «موسیان»، «دهلران» و پادگان «عین خوش»، «دشت اژیه» و دهکده‌های اطراف آن و آزادسازی کوه های «حمرین»

آزادسازی منابع نفتی موسیان، بیات و حوضچه‌های نفتی زبیدات، تلمبه‌خانه و 70 قطعه چاه

تامین قسمتی از مرز به طول 50 کیلومتر

تعداد اسرا 3400 نفر

عملیات فتح‌المبین:

در جنگ ایران و عراق در فروردین سال ۱۳۶۱ توسط نیروهای ایرانی (با فرماندهی مشترک ارتش و سپاه پاسداران) با رمز یا زهرا و به منظور تامین شهرهای شوش، دزفول، اندیمشک و انهدام نیروهای عراقی در غرب کرخه و کاستن از خطوط پدافندی خودی اجرا گردید. ویژگی این عملیات، مسدود کردن دو تنگه عین‌خوش و رقابیه بود که نیروهای ایرانی از پهلو نیروهای عراق را دور زده و تنگه‌ها را بستند و آنها را محاصره نمودند. در این عملیات کلیه اهداف مورد نظر ایران تامین گردید بیشترین خسارات تجهیزاتی و تلفات انسانی از آغاز جنگ تا آن زمان به نیروهای عراق وارد آمد.

عملیات طریق‌القدس :

عمليات طريق القدس تنها دو ماه بعدازعملیات ثامن الائمه ودر سال دوم جنگ (آذرماه سال 1360) با سرعت زياد و بر پایه تحولات جدیدوشورو هیجان ایجاد شده در کشور، به عنوان بزرگ ترین عملیات در مقیاس گسترده، طرح ریزی شد. سازماندهی نیروهای داوطلب با انگیزه شهادت طلبی در سازمان سپاه پاسداران و در آستانه فرا رسیدن ماه محرم، برجسته ترین ویژگی این عملیات بود. با موفقیت عملیات ثامن الائمه که نشان داد طراحی و انجام عملیات های گسترده با سبک و شیوه جدید امکان پذیر است ، فرماندهان سپاه و ارتش طی جلسه هاي متعددی شرایط جدید را مورد بررسی قرار داده و مبتنی بر آن استراتژی جدیدی را تعریف کردند که سه هدف اساسی را دنبال می کرد:

انهدام هر چه بیشتر ماشین جنگی عراق.
    دست یافتن به مواضعی مناسب جهت کم کردن خطوط پدافندی و نهایتاً آزاد سازی نیروهای خودی از پدافند به منظور افزایش توان خودی در عملیات بعدی.
    آماده شدن برای انجام عملیات نهایی و آزاد سازی گام به گام مناطق اشغالی.
    مبتنی بر این استراتژی، دوازده طرح موسوم به «کربلا» تهیه شد که میزان تناسب توان خود با ظرفیت مورد نیاز منطقه عملیاتی، وضعیت زمین از جنبه نظامی و نیز اهمیت منطقه عملیاتی، از عوامل اصلی در تعیین تقدم هر یک از طرح های مزبور بود، بر همین اساس، پس از مباحث مختلف میان فرماندهان سپاه و ارتش عملیات طریق القدس به عنوان اولین گام از سلسله عملیات کربلا طراحی و به مرحله اجرا در آمد.

اهداف عملیات
    آزاد سازی شهر بستان و بیش از 50 روستای منطقه
    انهدام نیروهای دشمن در منطقه با استعداد بیش از یک لشکر
    قطع ارتباط بین دو نیروی عمده در مناطق عمومی اهواز و دزفول
    رسیدن به هور و امکان نفوذ در خاک عراق.

عملیات بیت‌المقدس :

اهداف عملیات
    مهم ترین اهدافی که در این عملیات دنبال می شد، عبارت بودند از:
    - انهدام نیروی دشمن، حداقل بیش از دو لشکر.
    - آزاد سازی حدود 5400 کیلومتر مربع از خاک ایران؛ از جمله شهرهای خرمشهر، هویزه و پادگان حمید.
    - خارج نمودن شهرهای اهواز، حمیدیه و سوسنگرد از برد توپخانه دشمن.
    - تامین مرز بین المللی (حدفاصل پاسگاه طلائیه تا شلمچه).
    - آزادسازی جاده اهواز – خرمشهر و خارج شدن جاده اهواز – آبادان از برد توپخانه دشمن.

منطقه عملیات
    منطقه عمومی عملیات بیت المقدس در میان چهار مانع طبیعی محصور است، که از شمال به رودخانه کرخه کور، از جنوب به رودخانه اروند، از شرق به رودخانه کارون و از غرب به هور الهویزه منتهی می شود.
    منطقه مزبور به جز جاده نسبتا مرتفع اهواز – خرمشهر، فاقد هر گونه عارضه مهم برای پدافند است. همین امر موجب شد تا زمین منطقه – به دلیل مسطح بودن – برای مانور زرهی مناسب، و برای حرکت نیروهای پیاده – به دلیل در دید و تیر قرار داشتن – نامناسب باشد. نقاط حساس و استراتژیک منطقه شامل بندر و شهر خرمشهر، پادگان حمید، جفیر، جاده آسفالت اهواز – خرمشهر، شهر هویزه و رودخانه های کارون، کرخه کور و اروند بود.

عملیات بازی دراز :

ارتفاعات صعب العبور بازی دراز با قله‌های بلند و شیب های تند و بریدگی‌های ممتد از اهمیت ویژه‌ای در منطقه مرزی استان کرمانشاه برخوردار است این ارتفاعات به مثابه عرضه بزرگی درون مثلث قصرشیرین _ گیلان غرب_ سرپل ذهاب واقع شده است و برمنطقه تسلط کامل دارد نیروهای عراقی در روزهای آغازین جنگ از بازی دراز برای دیده بانی استفاده می‌کرد اما ویژگی‌های این ارتفاعات موجب شد با فعالیتهای مهندسی روی آن جاده سازی شود و یگانهای عراق در آنجا مستقر شوند و ضمن افزایش سلطه بر قصرشیرین سرپل ذهاب را نیز زیر دید خود بگیرند.

برای گرفتن این امتیاز مهم از نیروهای عراقی پس از سه ماه کار نیروهای شناسایی سپاه پاسداران ، قرارگاه مقدم غرب سپاه پاسداران و ارتش نخستین عملیات نیمه گسترده را در این منطقه طرح ریزی کردند که با نام عملیات بازی دراز در تاریخ ۱۳۶۰/۲/۱ آغاز شد و به مدت ۸ روز طول کشید و طی آن نیروهای ایرانی و عراقی بارها به تک و پاتک متقابل پرداختند. نیروهای عراقی با استفاده از پشتیبانی هوایی یگانهای خود را حمایت می‌کردند اما رزمندگان ایرانی از جاده و حمایت هوایی کافی و پشتیبانی آتش محروم بودند در نتیجه نتوانستند روی تمام هدف ها مستقر شوند، با وجود این ، از بین قله‌های منطقه سه قله آن را اشغال و تثبیت کردند و تنها در تثبیت قله ۱۱۵۰ و یکی از قله های ۱۱۰۰ ناکام ماندند. در این عملیات هوانیروز ارتش نقش بسزایی ایفا نمود و طی آن خلبان علی‌اکبر شیرودی به شهادت رسید.

تجهیزات منهدم شده نیروهای عراقی: ۵۴ دستگاه تانک و نفربر ۳ فروند هواپیما ۲ فروند هلی‌کوپتر ۲ دستگاه ادوات مهندسی

غنائم جنگی ایران: ۱۲ دستگاه تانک و نفربر ۵ دستگاه ادوات مهندسی

تعداد تلفات نیروهای عراقی: ۱۵۰۰ نفر کشته و زخمی ۷۰۰ نفر اسیر

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تو انجمن بازی P30WORLD

پيش فرض

البته فکر کنم کامل نباشه!
    اینم یه سایت در باره ی سناریو:

قبول شدم؟
    Last edited by hojjat_game_carbon; 01-06-2007 at 13:22.

کاربر فعال انجمن نجوم و اخترشناسی Soheil-Green's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    www.GreenOnline.ir

پيش فرض

قبول شدم؟
    قبول بودی!
    خوب من اماده هستم
    فقط مونده که لوگو رو تحویل من بدید
    اگه خواستید از اقا سعید هم استفاده کنیم چون ایشون تو مجله بازی خور هستن
    پس من منتظر لوگو هستم هرچه سرعت تر بدید تا تبلیغات رو شروع کنم
    درباره اون لوگوی که شما گذاشتید
    خوب نیست چون باید یه کمی جذاب تر باشه
    اگر میتونی لوگو رو بده به دوستمون سجاد تا درست کنه
    به هر حال نظر شخصی بود شما مدیر این بازی هستی سهیل
    فک کنم سلاح های اون زمان کلاشینکف بود
    ممنون بله این لوگوی اصلی نیست
    از آقا سعید هم ممنونم به ایشونم گفتیم(برای تبلیغات!)
    در ضمن میدونم کلاشینکف بود به جز اون دیگه چی بود؟!
    اینم یه تانک ساده و فانتزی!(کارتونی!)تکسچر نداشتم!(حجت کجایی؟تکسچر؟!)

نظر بدید!

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    aHvaz city

پيش فرض

اینم یه تانک ساده و فانتزی!(کارتونی!)تکسچر نداشتم!(حجت کجایی؟تکسچر؟
    خوبه
    پس لوگو رو بده دست سجاد بهش
    پیغام خصوصی بده که درست کنه ببین من منتظرم هاا

تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    aHvaz city

پيش فرض

سلاح ها
    جز کلاش
    ژ3 _ نارنجک دستی _توپ106 .107_ارپی جی_ خمپاره60 میلیمتری _تیربار کالیبر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •