تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 190 اولاول 1234567891555105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 1899

نام تاپيک: بحث در مورد فلش مموري ها

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام
    آقا پیشنهاد می کنم اونهایی که می خوان فلش بخرن KINGSON نخرن
    همین دیروز خودم می خواستم یه فلش برای دوستم بخرم
    فروشنده ها می گفتن تا 6 ماه پیش KINGSTON ها از تایوان می اومد اما الآن از چین. بجای بدنه فلزی بدنه پلاستیکی می زنن دو سوم بیشتر پرشون بکنین هنگ می کنن. 1G 13 تومن 2 G18 تومن .
    اما مثلا hp تو رنج 1G 18 تومن 2G 26 تومن یا pqi تورنج 2-3 تومن پاین تر بود (پاساژ ایران) . من خودم Kingston 6 ماه پیش 22 تومن. شما بگین در عرض 6 ماه این همه افت قیمت ناشی از افتضلح در کیفیت نیست. jet flash و adata بود اما بیشتر رو این دوتا مانور دادم. آخر سر برای دوستم hpخریدم 27 تومن. ولی اگر پول دارین sony بخرین. 1G 23 تومن و 2G 37 تومن اما اونهایی که نمی دونن : sony تا 3 برابر اطلاعات رو فشرده می کنه پشت 2G نوشته بود 3-6G و باترین سرعت رو داره فکر می کنم 27MB/s
    از ما گفتن بود

حـــــرفـه ای Soda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    EB FE

پيش فرض

چرا بعضي ها فكر مي كنند كه فلا قطعه چون مشكل ندارد بهترين است؟
    عزيز اينجا منظور سرعت است نه مشكل داشتند
    سرعتش جالب نيست
    يا در سطح پايينتري است نسبت به Flashهاي پرسرعت

حرف شما کاملا درسته

اما در این مورد خاص این بنده خدا راست میگه

Flash Memory های KingStone خیلی بد هستند
    من تو شرکتمون حداقل از 20 تایی که فروختیم 4 تاش بعد از مدت کمی سوختن و خراب شدند

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

من که یه فلش مموری KingStone 2GB گرفتم که خیلی خوب کار میکنه!
    از نوع U3 هست و مدلش Data Traveler Smart هست و سرعتش واقا عالی و راضی کنندست.
    البته از بین مارک های جدید فلش های 1GB PNY هم خیلی پر سرعت هستن من سری OutDoor رو امتحان کردم و یکی گرفتم.

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

من که یه فلش مموری KingStone 2GB گرفتم که خیلی خوب کار میکنه!
    از نوع U3 هست و مدلش Data Traveler Smart هست و سرعتش واقا عالی و راضی کنندست.
    البته از بین مارک های جدید فلش های 1GB PNY هم خیلی پر سرعت هستن من سری OutDoor رو امتحان کردم و یکی گرفتم.
    دوست عزيز من كه گفتم KingStone نخرين خودم هم گفتم 6 ماه قبل KingStone خريدم و مثل مال شما U3 است.
    اين مدل خوب كار ميكنه اما باز هم ميگم الآن يه چرخ توبازار بزنين مي بينين چه افتزاحي شده
    KingStone هاي سفيد رنگ پلاستيكي نخرين

پروفشنال musa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    TeHrAn

پيش فرض

من هم كينگ استون 512mb داشتم و بعد از سه ماه سوخت ,همين جوري الكي!

داره خودمونی میشه P.A.Y.T.O.N's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

بچه‌ها الكي رو چيزي تعصب نداشته باشيد.. بهتره با ملايمت از تجربيات هم استفاده كنيد!

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

با سلام
    می خواستم یک فلش با قیمت حداکثر 15 تومان ( 512 mb ) معرفی کنید
    تنها چیزی که مهم است ماندگاری زیاد اطلاعات در اون باشه و سرعت و ..... برام مهم نیست چون برای نگهداری تحقیقاتم می خواهم .... لطفا یک مارک خوب رو معرفی کنید..... با تشکر

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

با سلام
    می خواستم یک فلش با قیمت حداکثر 15 تومان ( 512 mb ) معرفی کنید
    تنها چیزی که مهم است ماندگاری زیاد اطلاعات در اون باشه و سرعت و ..... برام مهم نیست چون برای نگهداری تحقیقاتم می خواهم .... لطفا یک مارک خوب رو معرفی کنید..... با تشکر
    دوست عزيز 15 تومن كف قيمت است و تنها چيزي كه به ذهن من مي رسد kingeton چيني است اما اگر يك روز ديدي خداي نكرده اطلاعاتت پريد ناراحت نشو اگه يك 5 تومن ديگه رو پولت بذاري باز ميشه يه كارايي كرد

تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

دوست عزيز 15 تومن كف قيمت است و تنها چيزي كه به ذهن من مي رسد kingeton چيني است اما اگر يك روز ديدي خداي نكرده اطلاعاتت پريد ناراحت نشو اگه يك 5 تومن ديگه رو پولت بذاري باز ميشه يه كارايي كرد
    سلام
    ممنون ولی حجمش زیاد مهم نیست ( kingeston یک گیگش 13 تومنه ) 512 می خوام .... .. 128 هم خوبه ( اگه ارزون تر باشه وگر نه حرف شما صحیح است )
    چون فقط برای نگهداری فایلهای نوشتاری word ازش استفاده می کنم......... متشکرم
    اگه حجم کمترا هم ارزونتر نبود یک خوبشو معرفی کنین تا 25 تومان

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام
    ممنون ولی حجمش زیاد مهم نیست ( kingeston یک گیگش 13 تومنه ) 512 می خوام .... .. 128 هم خوبه ( اگه ارزون تر باشه وگر نه حرف شما صحیح است )
    چون فقط برای نگهداری فایلهای نوشتاری word ازش استفاده می کنم......... متشکرم
    اگه حجم کمترا هم ارزونتر نبود یک خوبشو معرفی کنین تا 25 تومان
    فكر مي كنم همين دو هفته پيش بود براي دوستم يك 2 گيگ HP خريدم 26 تومن .فكر مي كنم 1 گيگش 18 تومن بود درست يادم نيست اما pqi هم ديديم اونم خوب بود توهمين رنج هم بود اگر تو تهران هستي يه سر پاساژ ايرانيان برو همه چي دستت مياد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •