تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 188 از 190 اولاول ... 88138178184185186187188189190 آخرآخر
نمايش نتايج 1,871 به 1,880 از 1899

نام تاپيک: بحث در مورد فلش مموري ها

داره خودمونی میشه Hossein_it's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2014

پيش فرض

دوستان برای برای بد سکتور هارد از طریق برنامه HDD Regenerator فلش مموری 16GB رو بوتیبل کردم و هارد رو بررسی کردم. بعد از بالا اومدن ویندوز الان حجم کل فلش مموری 1.91GB هست!!

سوخت؟
    خیر بعد از بدسکتور گیری اینطوری میشه که با نرم افزار Hdd low level format حل میشه.

2. این کاربر از Hossein_it بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض سلام

من یک فلش pny دارم نمیدونم بشناسید یا نه ولی این فلشم 32 گیگ هستش و تقریبن 3 سال قبل خریدم با قیمت بالا ! ولی خیلی زیاد استفاده ای نکردم ازش ! مشکلی که الان داره اینه که من پارسال این فلشم رو به یک سیستم ویروسی زدم و وقتی اومدم خونه به لپ تاپم وصل کردم دیدم مینویسه که باید حتمن فلش رو فرمت کنم و اصلن بازش نمیکرد تا فرمتش نمیکردم ! روی سیستمم هم آنتی ویروس نود 32 نصب بود که لایسنس دار هستش ... حالا از اون موقع تا حالا بعضی وقتا فلشم این پیام فرمت رو میده و من تا فرمتش نکنم نمیتونم بازش کنم که کل اطلاعاتم هم پاک میشه چیکار کنم واقعن ؟ خیلی ناراحتم

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

من یک فلش pny دارم نمیدونم بشناسید یا نه ولی این فلشم 32 گیگ هستش و تقریبن 3 سال قبل خریدم با قیمت بالا ! ولی خیلی زیاد استفاده ای نکردم ازش ! مشکلی که الان داره اینه که من پارسال این فلشم رو به یک سیستم ویروسی زدم و وقتی اومدم خونه به لپ تاپم وصل کردم دیدم مینویسه که باید حتمن فلش رو فرمت کنم و اصلن بازش نمیکرد تا فرمتش نمیکردم ! روی سیستمم هم آنتی ویروس نود 32 نصب بود که لایسنس دار هستش ... حالا از اون موقع تا حالا بعضی وقتا فلشم این پیام فرمت رو میده و من تا فرمتش نکنم نمیتونم بازش کنم که کل اطلاعاتم هم پاک میشه چیکار کنم واقعن ؟ خیلی ناراحتم
    شبیه این مشکلو دوستان داشتند

شما تو همین سایت سرچ کنید فلش تا ببینید مشکل حل شده یا نه
    اتفاقا یکی مشکلش حل شد بود

متاسفانه من صفحش یادم نیست

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

سلام
    میشه یه فلش یو اس بی 3 با سرعت بالا بهم معرفی کنین؟
    32 گیگ می خوام بگیرم
    مرسی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

شبیه این مشکلو دوستان داشتند

شما تو همین سایت سرچ کنید فلش تا ببینید مشکل حل شده یا نه
    اتفاقا یکی مشکلش حل شد بود

متاسفانه من صفحش یادم نیست

میشه لطفن 1 سرچ کنید بهم بگید ؟ چون من بالای همین صفحه سرچ کردم ولی چیزی پیدا نکردم با فلش ! شما خودتون قبلن دیدید شاید بهتر بتونید سرچ کنید ممنون آخه خیلی لازم دارم بدونم چطور درستش کنم

کاربر فعال شبکه اینترنت و سرویس های آنلاین
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

میشه لطفن 1 سرچ کنید بهم بگید ؟ چون من بالای همین صفحه سرچ کردم ولی چیزی پیدا نکردم با فلش ! شما خودتون قبلن دیدید شاید بهتر بتونید سرچ کنید ممنون آخه خیلی لازم دارم بدونم چطور درستش کنم

راستش خیلی نتونستم بگردم

ولی ببنید این حرفی که اینجا آقای عطا گفتند کمکی میکنه بهتون

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مدیر انجمن های هارد دیسک ata.royalfalcon's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اول از همه روی یه سیستم دیگه تست کنید . اگر PC هست توصیه میکنم به پورتهای پشت کیس متصل کنید . اگر درست نشد و بازهم پیغام فرمت شدن میده قبل از هرکاری سعی کنید با استفاده از نرم افزارهایی مثل MiniTool Power Data Recovery اطلاعات رو بازیابی و در فضای دیگه مثلاً هارد دیسک سیستمتان ذخیره کنید .
    پس از اینکه تونستید اطلاعاتی که برای شما مهم هست رو بازیابی کنید فلش مموری رو فرمت کنید . ترجیحاً تیک Quick رو بردارید تا بطور کامل فرمت بشه که زمانبر هست .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2015

پيش فرض

اول از همه روی یه سیستم دیگه تست کنید . اگر PC هست توصیه میکنم به پورتهای پشت کیس متصل کنید . اگر درست نشد و بازهم پیغام فرمت شدن میده قبل از هرکاری سعی کنید با استفاده از نرم افزارهایی مثل MiniTool Power Data Recovery اطلاعات رو بازیابی و در فضای دیگه مثلاً هارد دیسک سیستمتان ذخیره کنید .
    پس از اینکه تونستید اطلاعاتی که برای شما مهم هست رو بازیابی کنید فلش مموری رو فرمت کنید . ترجیحاً تیک Quick رو بردارید تا بطور کامل فرمت بشه که زمانبر هست .
    سلام اینجا هم من مزاحم شما میشم ببخشید
    راستش خودم همینکارو کردم و فرمت کامل کردم فلش رو ولی این اتفاق دوباره هم خود به خود میافته ! میخوام ببینم اگر مشکل از فلشم هستش چطور میتونم برطرفش کنم که دیگه این شکلی نشه
    شایدم مشکل از آنتی ویروسم باشه که اینطوری شد ! چون دقیقن از وقتی که ویروسی شد و من با آنتی ویروسم ویروس هارو پاک کردم از بعد از اون این طوری شده !!!

داره خودمونی میشه alinikoyi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010
    محل سكونت
    خونشون

پيش فرض

سلام
    من چندتا فلش(8و32) دارم وقتی فرمتشون میکنم به ntfs با این که سرعتشون زیاد میشه ولی یه مشکلی که با همه شون دارم اینکه وقتی به 5 ثانیه باقی مونده میرسن برای چندثانیه و بعضی مواقع چند دقیقه تو همون 5 ثانیه میمونند بعد آخر کپی تموم میشه
    اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2016
    محل سكونت
    کاخ باکینگهام

پيش فرض

سلام
    من چندتا فلش(8و32) دارم وقتی فرمتشون میکنم به ntfs با این که سرعتشون زیاد میشه ولی یه مشکلی که با همه شون دارم اینکه وقتی به 5 ثانیه باقی مونده میرسن برای چندثانیه و بعضی مواقع چند دقیقه تو همون 5 ثانیه میمونند بعد آخر کپی تموم میشه
    اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
    سلام دوست عزیز
    شما با کامپیوتر دیگه ای فلش هاتونو تست کردید؟ یعنی با یه سیستم دیگه توش فایل کپی کردید؟ بازم این مشکل رو دارن؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •