تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 190 اولاول ... 51112131415161718192565115 ... آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 1899

نام تاپيک: بحث در مورد فلش مموري ها

پروفشنال SuB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    سابستان

پيش فرض

سلام
    1.سایتی سراغ ندارید که از کول دیسک ها bench گرفته باشه؟
    2.کسی تا حالا از این فلش هایی که اندازه یک کارت memory stick ولی با ضخامت بیشتر هستند رو توی ایران ندیده که مستقیما میره توی پورت usb?
    سرعت و کیفیتشون چطوره؟
    3.به نظرتون من چه فلشی بگیرم؟
    اولا سرعتش بالا باشه مخصوصا سرعت رایت
    دوما ضد ضربه و تر جیحا {ضد ...} های دیگه هم داشته باشه!
    سوما دو یا 4 گیگ باشه
    چهارما تست شده باشه یعنی بعد یک مدتی شروی نکنه به error دادن.
    پنجما فناوری U3 رو داشته باشه.
    لطفا قیمت ها رو هم بگید.
    مرسی
    1- اول اینکه کول دیسک نه. بلکه فلش مموری.
    دوم اینکه توی انجمن پرشین تولز تاپیکی هست که بعضی دوستان مقل خودم هرچی فلش دم دست داشتند رو سرعت‌گیری کردند و نتایج رو توی اونجا گذاشتند.

2- چرا یکیش رو یکی از دوستانم داشت. AData بود. سرعتش تقریباً خوب بود و 2 گیگ حدود 24 تومن خریده بود. سرعتش خوب بود و کیفیتش رو قبلاً هم گفتم که چون هنوز دست این دوست من هست و سالمه، پس باید جنس خوبی باشه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض آقا کسی جواب ما رو نمیده

با عرض سلام و خسته نباشید .
    من یک فلش مموری 2 گیگ Sony دارم که یکم مشکل داره . مشکلش هم اینطوری هست که وقتی از یک حجم خاص که از حدود 70 یا 80 مگابایت به بالا اطلاعات ( از هر نوع اطلاعات ) روی اون میریزم اگر یک فایل تصویری با حجم بالا باشه ، ( مانند یک Cd از یک فیلم ) موقه Play کردن اون فقط چند دقیقه اول اون فایل تصویری سالم است . همچنین اگر تعدادی فایل صوتی و یا یک نرم افزار داخلش بریزم که از حجم گفته شده زیادتر بشه بعد از یکبار قطه و وصل کردن فلش از کامپیوتر اطلاعاتش مشکل پیدا میکنه و اطلاعات رو به همان صورت قبلی نشون میده ولی اونهارو کد بندی کرده مثلا به صورت 00099 و دیگه اون فایل رو باز نمیکنه که در این حالت باید فلش رو فرمت کنم تا درست بشه .
    میخواستم من رو راهنمایی کنید که آیا میشه اون رو درست کنم .

با تشکر .

آقا کسی جواب ما رو نمیده .

پروفشنال SR72's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    God's Land

پيش فرض

آقایون سلام ...
    یه فلش جدید گرفتم ..
    super talent 4gig usb 2.0
    که سرعتش نسبتا خوبه و قابل recovery هست و یه قسمت به نام private zone داره که میتونی اونجا اطلاعات سری رو بریزی ...
    خریدم 30 تومن ...

آقا یون به نظرتون چطوره ؟ آیا میسرفه و نسبت به مموری های دیگه کاراییش چه طوره ؟

پروفشنال mahramasrar2's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

--------------------------------------------------------------------------------

احتمالا اين مشكل ممكن است براي بسياري از دوستان پيش بيايد كه هنگامي كه فلش مموري خود يا همان
    USB Flash Drive را از كامپيوتر جدا مي كنند احتمالا فراموش كنند كه آنرا safe يا stop كنند واحتمالا ممكن است مشكلي پيش بيايد

من هم دچار همين مشكل شده ام من فلش را از يو اس پي بيرون كشيدم واكنون كامپيوتر قادر به تشخيص يا حتي برقراري ارتباط با USB Flash Drive جديد من با حجم 4 گيگ نيست

مي خواستم بدانم بايد چه كنم ؟
    آيا راهي براي تعمير يا پروگرم كردن چه توسط من يا متخصصان وجود دارد؟

متشكر مي شوم اگر كمك كنيد

در ضمن من بروي چند سيستم تست كردم هيچ اتفاقي نمي افتد چكار كنم؟
    ضمنآ من از جائي كه خريدم به من كاغذ گارانتي نداد حالا يعني من نمي توانم آنرا از طرق مراكز ديگري هم تعويض كنم؟ بچه ها كمك كنيد اينها نمايندگي ندارند؟

فلش مموري من مدل toshiba u3 smart 4 GB ‌است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Dec 2005

پيش فرض

میگه که فلش مموری شما در برابر نوشتن، محافظت شده. با همه فایلها چنین مشکلی داره یا با بعضی از فایلها؟
    فقط یه حجم محدودی روش کپی میشه و اگر یه فایل یه مقدار بیشتر باشه این پیغام را میده مثل اینکه یه قسمتی از فلش بدسکتوری باشه و نشه روش کپی کرد

داره خودمونی میشه bagherigi's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

اقا فعلا برید یه فلش جدید بخرید تا کارتون راه بیافتد و برای به وجود نیامدن همچین مشکلاتی همون کاری که دوستمون گفت انجام بدید یعنی روی ایکن فلاش بغل ساعت روی نوار وظیفه راست کلیک کرده گزینه ای که ظاهر می شود را انتخاب سپس پنجره ای برای ما باز می شه که از ان جا باید stop را بزنیم تا فلشمون جون سالم به در ببره
    ضمنا فلش خوب فعلا فقط PNY

پروفشنال SuB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    سابستان

پيش فرض

برای به وجود نیامدن همچین مشکلاتی همون کاری که دوستمون گفت انجام بدید یعنی روی ایکن فلاش بغل ساعت روی نوار وظیفه راست کلیک کرده گزینه ای که ظاهر می شود را انتخاب سپس پنجره ای برای ما باز می شه که از ان جا باید stop را بزنیم تا فلشمون جون سالم به در ببره
    من هنوز جای معتبری ندیدم که Eject نکردن یا Safe Remove نکردن باعث مشکلی برای فلش مموری بشه.

مثلاً یکی از دوستان من MP3 Player داشت و بدون این کارها، MP3 Player رو بیرون می‌کشید و می‌گفت USB 2 این مشکل رو نداره. البته MP3 Player با فلش تفاوت داره ولی هردوشون توی یه چیزهایی مثل هم‌اند.

شما منبعی دارید که حرف شما یا حرف دوست من رو تایید کنه؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

من یک فلش مموری Kingstonدارم با ویندوز Xp فرمت نمیشه با چی باید فرمتش کنم؟ لطفا کمک کنید؟ اصلاً باز هم نمیشه به هیچ وجه
    باید چی کار کنم؟
    Last edited by patmatpat; 17-01-2008 at 16:18. دليل: جواب ندادن شما

آخر فروم باز shahab_blaster's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    تربت جام

پيش فرض

فلش مموري ها رو ميگن نبايد با ويندوز فرمت كني چون فرمت درايوش تغيير ميكنه از طوي مموري فايلها رو پاك كن

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    amol

پيش فرض safely remove کردن فلش با استفاده از نرم افزار usb safely remove

بعضی وقتا که میخوایم flash رو safely remove کنیم error میده که برنامه دیگه ای در حال استفاده از فلشه و نمیشه که با استفده از اون ایکون رو نوار وظیفه safely remove کرد
    با این برنامه usb safely remove ئیشه این کارو انجام داد.
    به این صورت که میاد دنباله همه process هایی که از فلش استفاده می کنن می گرده و اونا رو میبنده.
    برنامه خیلی جالبیه .portable هم هست و نیازی به نصب نداره
    اینم لینکه دانلودش

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by worldshaker; 17-01-2008 at 15:47.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •