تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 104 از 190 اولاول ... 45494100101102103104105106107108114154 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,031 به 1,040 از 1899

نام تاپيک: بحث در مورد فلش مموري ها

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Near You

پيش فرض

سلام دوستان.منم رالی 2 ocz خریدم 31500.چیز بسیار عالی هست.سرعتش هم که حرف نداره.قیمتش حدود 7-8 تومن از بقیه گرونتره اما انصافا ارزش داره.

2. این کاربر از ebi66_boukan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض مشکل در فلش kingstone 32g

با سلام به همه دوستان عزیز ، من یه فلش 32 گیگ کینگ استون گرفتم. وقتی اطلاعاتی مثل فیلم روش میریزم فیلمه یا پخش نمیشه یا خراب میشه. داخل فولدرها هم یکسری فولدرهایی با اسمهای عجیب ایجاد میشه. بعلاوه بعضی مواقع یکسری فایلهای با اسم زلا زلا ایجاد میشه که پاک نمیشه. حتما هم باید فرمتش کنم. کسی راه حلشو بلده. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

آخر فروم باز mrmostafa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006

پيش فرض

سلام دوستان.منم رالی 2 ocz خریدم 31500.چیز بسیار عالی هست.سرعتش هم که حرف نداره.قیمتش حدود 7-8 تومن از بقیه گرونتره اما انصافا ارزش داره.
    از كجا خريدي؟؟؟؟؟ آدرس دقيق بده من هم بخرم. من ضبط ماشين دوستم پايونير هست بعد فلش خودم TDK هست براي خودش trnsend هست ولي فولدر كه داخلش موزيك زياد هستش بعد مدتي هنگ ميكنه البنه اگه بزني موزيك هاي بعدي بعد بايد فيوز رو ريست كنه تا بالا بيا بخونه ازاينا هم هست كه كابل از پشت ميخوره همه اينا باعث ميشه سرعت ديتا كم بشه. حالا اين فلشي كه شما خريدي سرعتش بالاست اين مشكل رو حل ميكنه؟؟؟ ضبط سريع ميخونه ديتا رو ؟؟؟؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Near You

پيش فرض

از كجا خريدي؟؟؟؟؟ آدرس دقيق بده من هم بخرم. من ضبط ماشين دوستم پايونير هست بعد فلش خودم TDK هست براي خودش trnsend هست ولي فولدر كه داخلش موزيك زياد هستش بعد مدتي هنگ ميكنه البنه اگه بزني موزيك هاي بعدي بعد بايد فيوز رو ريست كنه تا بالا بيا بخونه ازاينا هم هست كه كابل از پشت ميخوره همه اينا باعث ميشه سرعت ديتا كم بشه. حالا اين فلشي كه شما خريدي سرعتش بالاست اين مشكل رو حل ميكنه؟؟؟ ضبط سريع ميخونه ديتا رو ؟؟؟؟

راستش من از نمایندگی انفورماتیک گستر تو تبریز خریدم
    .نمایندگی تهرانشو سرچ کنید اونجا بخرید
    .راستش من یه کینگ استون 2 گیگ دارم.سرعتش از اون خیلی بالاتره.ولی این مشکلی که گفتید من نمی دونم مشکل از کجاست.چه بسا مشکل از ضبط باشه.باید تست کرد تا فهمید.ولی فایل های 1-2 گیگ رو براحتی در 2-3 دقیقه ریختم.
    البته یکی از دوستام که ترنست 2 گیگ داره میگفت اگه فول بشه کامپیوتر هنگ میکنه.
    Last edited by ebi66_boukan; 02-06-2009 at 22:59.

6. این کاربر از ebi66_boukan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال SuB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    سابستان

پيش فرض

با سلام به همه دوستان عزیز ، من یه فلش 32 گیگ کینگ استون گرفتم. وقتی اطلاعاتی مثل فیلم روش میریزم فیلمه یا پخش نمیشه یا خراب میشه. داخل فولدرها هم یکسری فولدرهایی با اسمهای عجیب ایجاد میشه. بعلاوه بعضی مواقع یکسری فایلهای با اسم زلا زلا ایجاد میشه که پاک نمیشه. حتما هم باید فرمتش کنم. کسی راه حلشو بلده. ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
    ببخشید که این حرف رو می‌زنم ولی سرت کلاه گذاشتن!!!
    این جور فلش مموری‌ها زیاد توی بازار هست ولی من چندتاییش رو به شخصه تست کردم و فقط از 512 مگابایتش می‌تونین بدون دردسر استفاده کنین. به محض بالا رفتن حجم فایلها از این مقدار چنین عواقبی پیش میاد.

این جور فلش‌ها معمولاً فلش‌هایی هستند که در هنگام ساختن درست ساخته نشده اند (در تولید چند هزار فلش حتماً یکی دو تاش خراب هست)

در مواقعی که با فلشی برخورد می‌کنین که قیمتش یا حجمش براتون تعحب‌آور هست، قبل از خرید این تضمین رو از طرف بگیرین که اگه خراب بود باید پس بگیره بعدش به اندازه تمام حجم فلش، توش فیلم برزین و بعد اجراش کنین. ببینین نتیجه‌اش چی میشه (فیلم حساس‌ترین فایلی هست که به راحتی می‌تونه صحت فلش رو بررسی کنه)

پروفشنال SuB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    سابستان

پيش فرض

ببخشید ظرفیتش چقدر هست?

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Near You

پيش فرض

8 گیگا بایت

پروفشنال SuB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    سابستان

پيش فرض

با سلام

نظر دوستان در مورد فلش‌های سیلیکون پاور چی هست?

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Near You

پيش فرض

با سلام

نظر دوستان در مورد فلش‌های سیلیکون پاور چی هست?
    به نظرم سیلیکون پاور کاملا معمولیه.
    بدون تعصب بهترین های بازار ocz و پاتریوت هستن.و ocz بهترینه و رقیبی نداره.

12. این کاربر از ebi66_boukan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

SuB

داره خودمونی میشه ssz1370's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

با سلام
    الا قیمت فلش sandisk 16 و 8 گیگ چنده؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •