تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 165 از 524 اولاول ... 65115155161162163164165166167168169175215265 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,641 به 1,650 از 5231

نام تاپيک: ▓ Microsoft Excel سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

حـــــرفـه ای wordist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

با سلام و خسته نباشي
    يه سوال راجبه برنامه Excel دارم.
    ااگه ما چند تا سنتون اطلاعات توي يه sheet داشته باشيم و بخوايم با درج يه سلول مشابه در شيت جديد تمام محتويات ستون مشابه در شيت قبلي نمايش داده بشه بايد چيکار کرد.
    با تشکر
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

سلام دوستان .من يه سوال درباره اكسل دارم.اگه 2 ستون عدد داشته باشيم و بخواهيم داده ها از راست به چپ نزولي يا از چپ به راست صعودي مرتب شوند چه بايد بكنيم؟يعني با توجه به 2 ستون داده ها 2 تا دو تا مرتب شوند نه از بالا به پايين .

ميخوام دو تا دوتا مرتب شن به ترتيب كوچك بزرگي؟از قسمت sort ،option,right to left رفتم ولي فقط در صورتي اين كار را ميكنه كه 2 تا دو تا انتخاب كنيم اعداد رو.كل دو ستون را مرتب نميكنه.راهي هست؟اين erroro ميده:
    This error only appears if you attempted to sort a range of previously merged cells, but not all cells in the sort range were merged or are not of the same size.
    To avoid this behavior, unmerge all the merged cells in the range, or merge all the cells in the range to be the same as the largest merged cell grouping.
    چون قراره كه رديفي سورت انجام بشه بايد جدا جدا انتخاب كرد و انجام داد و با همون حالت راست به چپ

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

با سلام؛همان طور كه مي دانيد IF يكي از توابع در اكسل هست.من مي خواهم بنويسم كه اگر در G6 نوشته شود 101 ان گاه در سلول F5 نوشته شود حسابهاي دريافتني.و 101 يكي از كدهاي حساب هست و فرض كنيد كه 16 حساب وجود داره كه من مي خواهم هي بگم اگر فلان سلول برابر ان كد باشد در سلول ديگر كه نام حساب است نوشته شود ان نام حساب.هم طريقه نوشتن و هم اينكه قبلا اين كار را مي كردم و فقط تا 8 مورد را جواب مي داد و بعد يك كاري مي كردم كه 8 تاي ديگر هم بتوانم بنويسم لطفا اين را هم بگيد كه چه طور مي تونم از 8 تا بيشتر بنويسم.
    سوالت نامفهوم هست

بايد بتوني با عكس و مثال واضح تر توضيح بدي تا جواب داده بشه

پروفشنال pakbakhteh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

با سلام
    سئوالم در مورد نحوه درصد گیری یا همون فرمول درصدگیری در اکسل هستش ( خیلی ابتدائیه نه !)
    در توابع اکسل کدام تابع کار درصد گیری را انجام میده ؟

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

با سلام
    سئوالم در مورد نحوه درصد گیری یا همون فرمول درصدگیری در اکسل هستش ( خیلی ابتدائیه نه !)
    در توابع اکسل کدام تابع کار درصد گیری را انجام میده ؟
    سلام

نيازي به فرمول خاصي نيست

شما يه خونه رو به يه خونه ديگه تقسيم كنيد و بعد از علامت % در نوار ابزار استفاده كنيد تا به درصد تبديل بشه

6. 2 کاربر از wordist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت hamed.zizo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

آقا این عددای فارسی نوشتن رو میشه بگین، مطمئنم گفتین قبلا اما 165 صفحرو من چطوری بگردم؟ دمتون گرم

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    پاي آن کاج بلند

پيش فرض

آقا این عددای فارسی نوشتن رو میشه بگین، مطمئنم گفتین قبلا اما 165 صفحرو من چطوری بگردم؟ دمتون گرم
    سلام دوست عزیز
    اولا ورودتون رو به انجمن تبریک می گم ، دوما ، خانم نه آقا
    سوما : در اکسل 2003 ، اول اینکه باید قلمتون فارسی باشه مثل b-lotus یل b-koodak ، دوما اینکه کلیک سمت راست ستون مربوطه رو می زنین ، توی Format cells ، تب Allignment ، در انتهای صفحه ، text direction رو به Right to left تغییر بدین
    موفق باشین

پروفشنال pakbakhteh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام

نيازي به فرمول خاصي نيست

شما يه خونه رو به يه خونه ديگه تقسيم كنيد و بعد از علامت % در نوار ابزار استفاده كنيد تا به درصد تبديل بشه
    ممکنه خواهش کنم یه نمونه مثال بزنید و بعد فرمولی که در نوار فرمول مینویسید اینجا قرار بدید؟

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض جداول از پیش طراحی شده با ظاهر و قالب مناسب

سلام. بنده به دنبال چند قالب زیبا در excel می گردم . چون در محل کار مجبور به present هستم با توجه به حساسیت مدیران به زیبایی به دنبال چند قالب professional هستم.

با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    نميدونم سوالم تكراري هست يا نه ، اگه كمكم كنيد ممنون ميشم
    ميخواستم بدونم چطور ميشه ريشه هاي معادله درجه 3 زير رو با دادن ضرايب در اكسل پيدا كرد؟
    aX^3+bX^2+cX+d=0
    تمام محاسبات بعدي ام به اين X ربط داره ، لطفا راهنمايي كنيد خيلي مهمه
    با تشكر از همه دوستان

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •