تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 64 از 524 اولاول ... 145460616263646566676874114164 ... آخرآخر
نمايش نتايج 631 به 640 از 5231

نام تاپيک: ▓ Microsoft Excel سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

حـــــرفـه ای wordist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من یه فایل اکسل دارم که در مورد بازیهای یورو 2008 هستش و خیلی جالب و قوی طراحی شده و به محض وارد کردن نتیجه ی یه بازی، جدول رده بندی رو اتوماتیک آپدیت میکنه و امکانات دیگه هم داره، برای اینکه بهتر بتونید بهم کمک کنید، میتونید یه نسخه از این فایل اکسل رو از آدرس پایین دانلود کنید:

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    و حالا سؤال:
    اولا) من میخام سورس این فایل اکسل رو ببینم، ولی پسورد داره! لطفا یه برنامه برای حذف پسورد یه فایل اکسل، و یا پیدا کردن پسورد اکسل بهم معرفی کنید که 100% کار کنه.
    ثانیا) اگه بخام یه همچین فایلی برای لیگ برتر با 18 تیم درست کنم، یه منبع تو فروم یا جای دیگه بهم معرفی کنید تا با خوندنش، نحوه ی طراحی رو یاد بگیرم.
    سلام

اين فايلي كه اشاره كردي رو چند وقت پيش يكي از دوستان توي همين تاپيك گذاشته بود ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) و پسوردش رو هم گذاشته بيد

پسورد : ZYTTZVITCNHNNNZ

با بررسي فايل و اطلاعات كامل در اكسل و دانستن مبحث VBA جهت كدنويسي در اون ميشه براي ليگ برتر هم يكي ساخت

من مرجع كاملي براي آموزشش سراغ ندارم

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

دوست عزیز برا من قسمت اخر مهمه اما اگه کلا همش رو یادم بدی که چطوری هر کدوم برنتو یه ستون خیلی بهتره
    سلام

براي بدست آوردن قسمت آخر هر آدرس به فرض اينكه آدرس در A1 كپي شده باشد فرمول زير را در يكي از خانه ها وارد كن

کد:
    موفق باشي

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

سلام

اين فايلي كه اشاره كردي رو چند وقت پيش يكي از دوستان توي همين تاپيك گذاشته بود ( [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) و پسوردش رو هم گذاشته بيد

پسورد : ZYTTZVITCNHNNNZ

با بررسي فايل و اطلاعات كامل در اكسل و دانستن مبحث VBA جهت كدنويسي در اون ميشه براي ليگ برتر هم يكي ساخت

من مرجع كاملي براي آموزشش سراغ ندارم
    اصلا در ایجاد این فایل از کدنویسی vbaاستفاده نشده

کاربر فعال انجمن آفیس ebibarati's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    مالمير - MIR

پيش فرض

اگه بخواي اين كارو بكني كافيه از قسمت Advanced كادر تنظيمات اكسل (Excel Option) بگردي دنبال گزينه Show a zero in cells that have zero value و تيكش رو بذار

سلام
    وقتی یک فرمول تقسیم می نویسیم مثلاًb1/a1=c1 وقتی در سلولها عددی وارد نشود در c1 پیغام 0/DIV# می دهد چطور می شود اکسل این پیغام رو هم مانند عدد صفر نمایش ندهد

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

سلام
    وقتی یک فرمول تقسیم می نویسیم مثلاًb1/a1=c1 وقتی در سلولها عددی وارد نشود در c1 پیغام 0/DIV# می دهد چطور می شود اکسل این پیغام رو هم مانند عدد صفر نمایش ندهد
    اين كار فقط با كمك گرفتن از If امكان پذيره بدين ترنيب كه اگه خانه نقسيم شونده صفر بود خالي نمايش داده شود و اگه نه حاصل تقسيم

کاربر فعال انجمن آفیس ebibarati's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    مالمير - MIR

پيش فرض

اين كار فقط با كمك گرفتن از If امكان پذيره بدين ترنيب كه اگه خانه نقسيم شونده صفر بود خالي نمايش داده شود و اگه نه حاصل تقسيم
    من با IF به صورت زیر نوشتم ولی جواب نداد اگر بجای تقسیم جمع یا ضرب یامنها بزارم جواب می ده ولی برای تقسیم همون پیغام رو می زاره
    اگه میشه فرمولشو بنویسید
    باتشکر
    کد:

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

14 راهنمایی

سلام دوستان | من یه راهنمایی می خواستم
    فرض کنید من یه پایگاه داده به فرمت اکسس یا text دارم . این پایگاه داده مربوط هست به نمرات دروس(برای هر فرد یک نمره) x نفر از دانش آموزان هر کلاس یه مدرسه .هر هفته هم نمرات مربوط به همون هفته بصورت یک فایل به من داده میشه .
    قرار هست من توی سایتی که برای مدرسه درست میکنم ، به تعداد کلاس های (هر کلاس x یا y نفر) مدرسه پروفایل جداگانه درست کنم و یوزر و پسورد هر کلاس رو به نماینده ی اون کلاس بدم .
    حالا اون نماینده وقتی وارد پروفایلش میشه باید بتونه گزارش هایی رو از بانکهای مذکور بدست بیاره :
    # | میانگین نمرات هردانش آموز تا تاریخ های مشخص ( یعنی اگر در کلاسی 50 نفر داشتیم ، بیاد میانگین نمرات هر فرد از این 50 نفر رو مثلا برای 4 هفته ی گذشته جداگانه گزارش بده و در اختیار اون نماینده قرار بده )
    از طرفی مدیر مدرسه هم یه گزارش از نماینده های کلاس ها توی پروفایلش میخواد به این صورت :
    # | میانگین نمرات کل دانش آموزان نماینده کلاس 1 تا تاریخ معین
    # | میانگین نمرات کل دانش آموزان نماینده کلاس 2 تا تاریخ معین
    و.......
    و.........

(یعنی این گزارش دستش بیاد که مثلا میانگین نمرات 50 دانش آموز نماینده ی کلاس 1 در هفته ی اول چقدر بوده در هفته دوم و .... )
    سوال من اینه :
    1. اول اینکه من از چه نرم افزاری باید استفاده کنم که اطلاعات خام اولیه هر کلاس رو بصورت یه بانک اکسس از من بگیره و بعد خودش نمرات هر هفته رو در پرونده هر دانش آموز کلاس قید کنه ؟
    2. دوم اینکه این نرم افزار باید روی کامپیوتر سرور باشه یا نه ؟ و من هر هفته فقط فایل های هر نماینده رو در پروفایل اون نماینده روی سرور بفرستم و اون نماینده بتونه گزارش بگیره ؟
    3. سوم اینکه برای تهیه فرم موجود در پروفایل هر نماینده باید از این فرم سازهای آماده بگیرم یا پلاگین های مربوط به CMS جواب میده .
    دوستان من هیچی در این زمینه بلد نیستم و می خوام تازه شروع کنم به یاد گرفتن . | لطفا راهنمایی کنید و اگر کتابی یا مقاله ای میشناسید که کمک میکنه لطفا معرفی کنید .
    متشکرم .

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

من با IF به صورت زیر نوشتم ولی جواب نداد اگر بجای تقسیم جمع یا ضرب یامنها بزارم جواب می ده ولی برای تقسیم همون پیغام رو می زاره
    اگه میشه فرمولشو بنویسید
    باتشکر
    کد:
    فرمول :

کد:

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2008

پيش فرض

سلام .لطفا کلید میانبر chart را به من بگوئید
    خطاهای اکسل چیست
    Last edited by sana_sami1982; 20-06-2008 at 16:58. دليل: اضافه کردن سوال

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض مشکل با Lookup

چرا فرمولی که در خانه E2نوشتم درست جواب نمیده؟؟؟

لطفا از آدرس زیر دانلود کنید
    [
    کد:
    [/U]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •