تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 61 از 524 اولاول ... 115157585960616263646571111161 ... آخرآخر
نمايش نتايج 601 به 610 از 5231

نام تاپيک: ▓ Microsoft Excel سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

آخر فروم باز mrmmnb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

یه سوال از دوستان
    من تا حالا با اکسل کار نکرده بودم دیوروز بهش احتیاج پیدا کردم اما نتونستم مشکلم رو حل کنم اما مشکلم این بود که من میخواستم حدود 40 تا لینک رو توی اکسل پیست کنم بصورتی که محتویات هز خط با توجه به جدا کنند / (که در همه ادرس ها قرار داره) در یک ستون قزاز بگیرن وستون اخری که نام فایل ها بود رو کپی کنم توی یه فیال تکست حالا چطوری میشه این کار رو توی اکسل کرد؟
    امیدوارم مطلب رو رسونده باشم

کاربر فعال انجمن آفیس ebibarati's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    مالمير - MIR

پيش فرض

یه سوال از دوستان
    من تا حالا با اکسل کار نکرده بودم دیوروز بهش احتیاج پیدا کردم اما نتونستم مشکلم رو حل کنم اما مشکلم این بود که من میخواستم حدود 40 تا لینک رو توی اکسل پیست کنم بصورتی که محتویات هز خط با توجه به جدا کنند / (که در همه ادرس ها قرار داره) در یک ستون قزاز بگیرن وستون اخری که نام فایل ها بود رو کپی کنم توی یه فیال تکست حالا چطوری میشه این کار رو توی اکسل کرد؟
    امیدوارم مطلب رو رسونده باشم
    سلام
    اول ایول که مثل من اینتری هستی
    نمی دونم میخوای چکار کنی بگو آیا وقتی پیست میکنی آی محتویات درون سلولهای اکسل جای میگیرند یا نه کمی بیشتر توضیح بده چکار میخوای بکنی

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    مالمير - MIR

پيش فرض

سلام. آفیس 2007 دارم. وقتی توی یک سلول می خوام حاصل جمع چند تا سلول دیگه رو داشته باشم بعد از اینکه می نویسم مثلا :A4 +B5+c5=وقتی دکمه Enter رو می زنم حاصل رو فقط به صورت صفر نشون می ده.مشکل چیه و راه حلش لطفا.ممنون.
    سلام
    فرمولی که می نویسی اشکال دارد یعنی دارای یک سلول نا متعارف است فرمول رو دوباره چک کن
    یا از دوباره یک فرمول بنویس

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

لطفا راهنمایی کنید - خیلی ضروری

با سلام،
    سوال 1) من در اکسل میخوام یک فرمولی بنویسم که روی سلول دیگری جز سلول فعال کارکنه،چگونه میتونم این کارو بکنم؟ مثلا میخوام در داخل سلول A1 میخوام فرمولی بنویسم که اگر سلول A11 مقدارش 1 باشه ، سلول A10 مقدارش 0 بشه.
    سوال 2)
    آیا میشه از عناصر فرم در اکسل استفاده کرد؟ چگوته؟
    متشکرم

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

سلام. آفیس 2007 دارم. وقتی توی یک سلول می خوام حاصل جمع چند تا سلول دیگه رو داشته باشم بعد از اینکه می نویسم مثلا :A4 +B5+c5=وقتی دکمه Enter رو می زنم حاصل رو فقط به صورت صفر نشون می ده.مشکل چیه و راه حلش لطفا.ممنون.
    چون در a4وb5وc5عددی قرار ندادی جمع را صفر نشان میدهد اگر در این خانه ها عدد بگذاری باید جمع آنها را نشان دهد(البته این چیزی که گفتم در آفیس 2003هست احتمالا در 2007 هم باید همینطور باشه)

اگه منظورت این هست که تا این سه خانه از عددی پر نشدند در سلول حاوی فرمول جمع هیچ عددی (حتی صفر)نشان داده نشود باید از فرمول شرطی بصورت زیر استفاده کنی:

(IF(OR(A4="";B5="";C5="");"";A4+B5+C5=

Banned
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

لطفا راهنمایی کنید - خیلی ضروری

با سلام،
    سوال 1) من در اکسل میخوام یک فرمولی بنویسم که روی سلول دیگری جز سلول فعال کارکنه،چگونه میتونم این کارو بکنم؟ مثلا میخوام در داخل سلول A1 میخوام فرمولی بنویسم که اگر سلول A11 مقدارش 1 باشه ، سلول A10 مقدارش 0 بشه.
    سوال 2)
    متشکرم
    اگه مسئله را کامل و واضح مطرح کنی شاید بهتر بشه راهنمایی کرد این چیزی که شما نوشتید نیازی به این کارها نداردیعنی توی سلول A10فرمول نویسی کنی مشکلت حله

داره خودمونی میشه عطارد's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با تشکر از دوستانی که پاسخ دادند به سوال من ، باید یگم توی هر سه تا سلول عدد هست ولی بازهم جمع را صفر نشون می ده. یکی از دوستان می گفت این شاید مربوط به lock کردن سلول باشه. توی help اکسل خیلی سر و کله زدم ولی متاسفانه مشکل حل نشد.

تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    مالمير - MIR

پيش فرض

با تشکر از دوستانی که پاسخ دادند به سوال من ، باید یگم توی هر سه تا سلول عدد هست ولی بازهم جمع را صفر نشون می ده. یکی از دوستان می گفت این شاید مربوط به lock کردن سلول باشه. توی help اکسل خیلی سر و کله زدم ولی متاسفانه مشکل حل نشد.
    سلام
    تا به حال چنین چیزی در اکسل ندیدم مگر اینکه فرمول دارای اشکال باشد بهتره یک صفحه (شیت ) جدید بازکنی اگر مشکل حل نشد دوباره آفیس رو نصب کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

اگه مسئله را کامل و واضح مطرح کنی شاید بهتر بشه راهنمایی کرد این چیزی که شما نوشتید نیازی به این کارها نداردیعنی توی سلول A10فرمول نویسی کنی مشکلت حله
    سلول A10 و A11 سلولهایی است که از طرف کاربر وارد می شود. یعنی نمیشه توش فرمول نوشت. حالا میخوام تعریف کنم که اگر مقدار سلول A10 برابر با NO شد، سلول A11 همون مقدار وارد شده از طرف کاربر رو داشته باشه و در غیر اینصورت ، متن سلول A11 پاک بشه.

حـــــرفـه ای wordist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

با سلام،
    سوال 2)
    متشکرم
    سلول A10 و A11 سلولهایی است که از طرف کاربر وارد می شود. یعنی نمیشه توش فرمول نوشت. حالا میخوام تعریف کنم که اگر مقدار سلول A10 برابر با NO شد، سلول A11 همون مقدار وارد شده از طرف کاربر رو داشته باشه و در غیر اینصورت ، متن سلول A11 پاک بشه.

سلام دوست عزيزم

اين كار فقط و فقط با برنامه نويسي VBA قابل انجامه

اگه كدنويسي اونو نياز دارين بگين تا بذارم

موفق باشي

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •