تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 504 از 524 اولاول ... 4404454494500501502503504505506507508514 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,031 به 5,040 از 5231

نام تاپيک: ▓ Microsoft Excel سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

آخر فروم باز nelahe's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام یه سوالی پرسیدم در صفحه قبل که جواب داده نشد ؟؟ نمی دونم چرا

2- حالا یه راهنماییی خیلی مهم می خواستم از دوستان

من می خوام برای اولین بار تعداد فوق العاده زیاد ساعت کاری یعنی ساعت ورود و خروج وارد کنم
    بعدا یکسری عملیات ها روی این اطلاعات انجام بشه

می خواستم دقیقا تمام نکاتی را که برای وارد کردن اطلاعات لازمه
    بهم بگید میخوام فعلا که در مرحله ورود اطلاعات هست اشتباهی مرتکب نشم که مجبور به دوباره کاری بشود
    چون حجم کار خیلی زیاد است

البته بعدا برای کارهایی که قراره روی این اطلاعات انجام بشه باید دوباره مزاحم بشم

ولی خواهش می کنم تمام نکات بهم بگید مرسی

کاربر فعال انجمن موسیقی donkeyoxte's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013
    محل سكونت
    پشت سیگار (درحال ترک...) نه نشد

پيش فرض

سلام دوستان

میخوام یه نمودار خطی تو excel رسم کنم هر کاری میکنم نمیتونم تو نمودار x عددهایی که خودم میخوام قرار بدم خود شکل از قبل عددهای 1 تا 10 قرار داده
    ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

+

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

سلام من میخواهم کالاهای ناموجود در اکسل را در بیارم.
    مثلا ستون 1 اسم کالا
    ستون 2 : تعداد
    حالا ستن 3 میخواهم کالاهایی که تعدادش صفر است به نمایش در بیاید.
    عکس زیر :

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

ستون اعداد را انتخاب کنید در قسمت homeاز قسمت sort&filterگزینه filter را انتخاب کنید

حال بالای ستون منوی کشوی ظاهر شده را باز کن بغیر از عدد 0 تیک بقیه اعداد را بردار

5. این کاربر از hamidcivil بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2016

پيش فرض

ستون اعداد را انتخاب کنید در قسمت homeاز قسمت sort&filterگزینه filter را انتخاب کنید

حال بالای ستون منوی کشوی ظاهر شده را باز کن بغیر از عدد 0 تیک بقیه اعداد را بردار
    دست خوش عزیز

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohammadv2's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    قزوين

پيش فرض

سلام یه سوالی پرسیدم در صفحه قبل که جواب داده نشد ؟؟ نمی دونم چرا

2- حالا یه راهنماییی خیلی مهم می خواستم از دوستان

من می خوام برای اولین بار تعداد فوق العاده زیاد ساعت کاری یعنی ساعت ورود و خروج وارد کنم
    بعدا یکسری عملیات ها روی این اطلاعات انجام بشه

می خواستم دقیقا تمام نکاتی را که برای وارد کردن اطلاعات لازمه
    بهم بگید میخوام فعلا که در مرحله ورود اطلاعات هست اشتباهی مرتکب نشم که مجبور به دوباره کاری بشود
    چون حجم کار خیلی زیاد است

البته بعدا برای کارهایی که قراره روی این اطلاعات انجام بشه باید دوباره مزاحم بشم

ولی خواهش می کنم تمام نکات بهم بگید مرسی
    با سلام
    سوالا شما خیلی کلی هست و جوابش طولانی
    اگه بخوام مهمترینش رو تیتر وار بگم اینا هستن.
    1-شما به یک یا چند شیت اطلاعات پایه نیاز دارین.کد پرسنلی و نام، نوع شفیت کاری افراد،جنسیت. تعداد فرزند، سمت کاری و غیره که در موقع لزوم در فرم اصلی به اونها رجوع میکنیم.
    2-اطلاعات ورودی شما باید به صورت بانک اطلاعاتی نوشته بشه تا بتونید از اونها گزارش بگیرید. سلولها رو ادغام نکنید.
    3-از نوشتن روزهای هفته یا ماه در ستون به شدت خودداری کنید. مانند 1و2و3و4و5و6و7و8و... اینجوری عملا گزارش گیری تون رو نابود میکنید.
    4-فیلدهای اولیه تون میتونه اینا باشه. تاریخ-کد پرسنلی-نام -شیفت کاری- ساعت ورود-ساعت خروج و غیره.
    5- از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نمونه میتونین الگو بگیرین. البته این فرم خروجی است نه ثبت
    6-کار با توابع زمان رو یاد بگیرین. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] توضیحات خوبی راجع بهش داده شده.
    7-سیستم رو طراحی کردین. چند تا داده نمونه توش ثبت کنین تا بتونیم در ادامه راجع به اون بحث کنیم.
    Last edited by mohammadv2; 28-02-2016 at 08:23.

8. این کاربر از mohammadv2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

با سلام
    سوالا شما خیلی کلی هست و جوابش طولانی
    اگه بخوام مهمترینش رو تیتر وار بگم اینا هستن.
    1-شما به یک یا چند شیت اطلاعات پایه نیاز دارین.کد پرسنلی و نام، نوع شفیت کاری افراد،جنسیت. تعداد فرزند، سمت کاری و غیره که در موقع لزوم در فرم اصلی به اونها رجوع میکنیم.
    2-اطلاعات ورودی شما باید به صورت بانک اطلاعاتی نوشته بشه تا بتونید از اونها گزارش بگیرید. سلولها رو ادغام نکنید.
    3-از نوشتن روزهای هفته یا ماه در ستون به شدت خودداری کنید. مانند 1و2و3و4و5و6و7و8و... اینجوری عملا گزارش گیری تون رو نابود میکنید.
    4-فیلدهای اولیه تون میتونه اینا باشه. تاریخ-کد پرسنلی-نام -شیفت کاری- ساعت ورود-ساعت خروج و غیره.
    5- از [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نمونه میتونین الگو بگیرین. البته این فرم خروجی است نه ثبت
    6-کار با توابع زمان رو یاد بگیرین. [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] توضیحات خوبی راجع بهش داده شده.
    7-سیستم رو طراحی کردین. چند تا داده نمونه توش ثبت کنین تا بتونیم در ادامه راجع به اون بحث کنیم.

ممنونم
    بله حتما تا داد ها را وارد کردم دوباره باید مزاحمتون بشم ولی خواهش می کنم مثل همیشه جواب بدید مممنونم

اوننمونه که گذاشتید فایل اکسلش را ندارید

10. این کاربر از nelahe بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohammadv2's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    قزوين

پيش فرض

ممنونم
    بله حتما تا داد ها را وارد کردم دوباره باید مزاحمتون بشم ولی خواهش می کنم مثل همیشه جواب بدید مممنونم

اوننمونه که گذاشتید فایل اکسلش را ندارید
    من هنوز نمیدونم شما در چه سطحی میخوان طراحی کنین.
    اگه بخوایین کار به صورت درست و حسابی باشه باشه باید خیلی از مسائل رو توش رعایت کنین.
    مثلا ساعت کاری شرکت 7 تا 15 هست. اگه یه نفر 7:10 کارت زد سیستم چطور باید با اون برخورد کنه. اگه موقع خروج تعجیل کرد چی؟
    اگه 6:50 دقیقه کارت زد و 15:05 دقیقه خروج زد چی؟ مسلما شما نمیخوای به این فرد 15 دقیقه اضافه کار بدی که درسته؟
    ماموریت بیماری مرخصی با حقوق بدون حقوق مشخص کردن وضعیت مادران شیرده که یک ساعت میتونن زودتر کارت بزنن و کلی چیز دیگه که باید به قوانین ادراری آشنا باشی تا به مشکل نخوری.

به خاطر همین اصرار دارم که شما یه طرح اولیه بدین نیازمندیهاتون مشخص شه. بعد باه م اصلاحش میکنیم و در صورت نیاز بهبودش میدیم.
    موفق باشین

12. این کاربر از mohammadv2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

من هنوز نمیدونم شما در چه سطحی میخوان طراحی کنین.
    اگه بخوایین کار به صورت درست و حسابی باشه باشه باید خیلی از مسائل رو توش رعایت کنین.
    مثلا ساعت کاری شرکت 7 تا 15 هست. اگه یه نفر 7:10 کارت زد سیستم چطور باید با اون برخورد کنه. اگه موقع خروج تعجیل کرد چی؟
    اگه 6:50 دقیقه کارت زد و 15:05 دقیقه خروج زد چی؟ مسلما شما نمیخوای به این فرد 15 دقیقه اضافه کار بدی که درسته؟
    ماموریت بیماری مرخصی با حقوق بدون حقوق مشخص کردن وضعیت مادران شیرده که یک ساعت میتونن زودتر کارت بزنن و کلی چیز دیگه که باید به قوانین ادراری آشنا باشی تا به مشکل نخوری.

به خاطر همین اصرار دارم که شما یه طرح اولیه بدین نیازمندیهاتون مشخص شه. بعد باه م اصلاحش میکنیم و در صورت نیاز بهبودش میدیم.
    موفق باشین

سلام

نه سطحش خیلی ساده است شما ماشاء‌اله خیلی حرفه ایی هستید
    فقط ساعت ورود و خروج یک نفر برای چهار سال هستش

به این صورت که
    صبح مثلا
    9 صبح وارد شده و چهار و نیم کارش تمام شده

بعدازظهر همان روز
    دوباره چهار و نیم کار شروع شده
    و 2 نصفه شب تمام شده

حالا مشکل بزرگ من

کل ساعت کاری صبح اضافه کار محسوب می شود چطور فرمول بدهم ساعت جمع کنه نه عدددها

مثلا جمع میزنم میاد عدد 9 با 4 جمع می کند در صورتی که هفت و ساعت و نیم می شود

برای بعدازظهر می خواهم از هشت ساعت بیشتر شد در خانه اضافه کاری بعدازظطهر بنویسد
    این خیلی مهم است (یعنی چهار و نیم شروع کرده تا دو نصفه شب اگر بیشتر از هشت ساعت اکری شد اون اضافه را بهم بگه و در سلول درج کند )‌

ممنون میشم کمک کنید بدجور امروز امروز بهش احتیاج دارم

تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

می خواستم خواهش کنم فرمول نویسی سلولش را بهم بگید چکار کنم

صبح 9 بوده تا 4 بعدازظهر این بعنوان اضافه کاری صبح محسوب می شود

بعدازظهر 4 بوده تا 2 نصفه شب این اگر از 8 ساعت بیشتر شد اضافه کاری محسوب می شود

خواهش می کننم بهم بگید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •