تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 474 از 524 اولاول ... 374424464470471472473474475476477478484 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,731 به 4,740 از 5231

نام تاپيک: ▓ Microsoft Excel سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

منظور شما فکر کنم جدا کننده های آرگومان های توابع باشه . این بستگی به تنظیمات ویندوزتون داره شما تو قسمت کنترل پنل جایی که زبان را و اعداد را تنظیم میکنید ( الان دسترسی به محل دقیقش را ندارم ) ( تو بعضی سیستم ها , هست و بعضی سیستم های دیگه ; )
    سوال دوم را متوجه نشدم
    سوال سوم : منظورتون اینکه موقع باز کردن اکسل خام فقط یه شیت نشون میده؟
    اگه اینجوریه مشکلی نیست تو آفیس 2013 کلا یه شیت به صورت دیفالت هست
    اقا من مشکلم همین جداکننده آرگومان ها است.توی ی ورژن آفیس , هست و توی ی ورژن دیگه ;
    حالا مشکل من اینه ک توی افیس 13 و ویندوز 8.1 این علامت برعکس شده.منظورم این علامت هست ; این الان برعکس شده بصورت بالا وپایین.یعنی نقطه پاییین اون کاما بالا بصورت شیش انگلیسی.این تنظیماتی میگید توی کنترل پنلل هستو اگه دقیق ببگیید ممنون میشم...........گیر کردم حسابی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

توسط کد نویسی ( vba) این کار صورت پذیرفته شما برای هر فایلی که بخواید این توابع را شامل بشه ابتدا Alt+F11 را بزنید و وارد محیط vba بشید بعد طبق عکس مواردی که با فلش نارنجی رنگ مشخص شده را با درگ کردن به فایل خودتون که از قبل باز کدید درگ کنید ( در اینجا Book 1 فایل مورد نظر ماست ) بعد با فرمت xlsm یا 2003 سیو کنید
    با سلام
    یکجا دیدم که این توابع رو میفروشن(20 تومن) غیر این روش فرمودین راه دیگر نیست بصورت built in در اکسل باشه که هر فایل جدید این مشخصات را داشته باشد؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

با سلام
    یکجا دیدم که این توابع رو میفروشن(20 تومن) غیر این روش فرمودین راه دیگر نیست بصورت built in در اکسل باشه که هر فایل جدید این مشخصات را داشته باشد؟
    نه متاسفانه

4. این کاربر از bache shi_a بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

اقا من مشکلم همین جداکننده آرگومان ها است.توی ی ورژن آفیس , هست و توی ی ورژن دیگه ;
    حالا مشکل من اینه ک توی افیس 13 و ویندوز 8.1 این علامت برعکس شده.منظورم این علامت هست ; این الان برعکس شده بصورت بالا وپایین.یعنی نقطه پاییین اون کاما بالا بصورت شیش انگلیسی.این تنظیماتی میگید توی کنترل پنلل هستو اگه دقیق ببگیید ممنون میشم...........گیر کردم حسابی
    لطفا مشاهده نمایید ( یکی از دوستان این ویدیو را تهیه کرده . با تشکر از آقای بحرانی)
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

داره خودمونی میشه Bizhan26's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    گمباگبار

پيش فرض

دوستان عزیزم
    سلام ، چند فایل اکسل دارم که قبلاً بدون هیچ مشکلی کار میکردند ولی مدتی است که مشکلی پیدا شده و فایلها در هیچ کامپیوتری باز نمی شوند . وقتی میخواهم فایل را باز کنم این پیام :Excel found unreadable content in(File Name) do you want to recover وقتی دستور ریکاور میدهی پس از مدتی پیام میدهد که قادر به ریکاور نیست
    آیا راهی برای بازیافت این فایل ها سراغ دارید؟ ممنون میشوم راهنمائی کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

امکانش هست فایل را قرار بدید تا بررسی بشه؟

داره خودمونی میشه navareh1's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2015

پيش فرض

مرسی دستت درد نکنه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

با سلام .دوستان من در اکسل چارت سازمانی کشیدم اما خیلی بزرگ شد . وقتی تنظیماتش ومیارم که کل چارت توی یک صفحه جا شه خیلی ریز میشه -یعنی پرینت که میگیرم کل صفحه خالیه و چارت خیلی ریز او وسط هست ! خواهشا یکی سریعا کمکم کنه - چیکار کنم؟ ممنو ن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

برای رسم چارت سازمانی بهترین روش استفاده از نرم افزار visio هست بهتره امتحان کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

ممنون از پاسخ تون - من با کشیدن چارت تو اکسل مشکلی ندارم فقط نمیدونم چه طوری چارت به اون بزرگی و چه جوری تو یه صفحه جا بدم !!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •