تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 164 از 524 اولاول ... 64114154160161162163164165166167168174214264 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,631 به 1,640 از 5231

نام تاپيک: ▓ Microsoft Excel سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    پاي آن کاج بلند

پيش فرض

من گفتم منظور سوالت رو هنوز نفهيمدم و با اون رديف و ستون گفتن شما هم قاطي كردم

واضح

با مثال و عكس
    اینکه وقتی که اطلاعات یک ردیف ، صد ستون باشه و در چندین صفحه ی افقی جا بگیره ، در حالی که 250 تا ردیف داریم چطور می شه ، موقع پرینت گرفتن مشخص کنیم که بعد از پرینت گرفتن صفحه ی اول ، ادامه ی همون ردیفهایی که در این صفحه قرار دارند رو پرینت بگیره یا شماره گذاری کنه ، نه اینکه مثلا اول تمامی 7 ستون اول که مربوط به ردیف اول می شه پرینت کنه بعد بره ردیف های بعد تا آخرین ردیف ، تموم که شد بیاد دوباره از ستون 8 همون ردیف اول شروع کنه به پرینت گرفتن ، می خواهم که اول تمامی ستونهای ردیفهایی که در صفحه ی اول قرار دارند رو پرینت کنه بعد بره صفحات بعدی .
    امیدوارم که ایندفعه دیگه واضح گفته باشم
    البته بدون عکس
    چون نمی تونم این فایل اکسل رو که کلی ستون و ردیف داره به صورت عکس در بیارم
    ضمنا منظور من از ردیف A ، این نبود که چیزی همنام ستون A که در اکسل کاربرد داره بلکه منظورم ردیفی بود که نمی خواستم اسمی براش گذاشته باشم یک اسم مجهول گذاشتم ، وگرنه منظورم از ردیف مسلما ستون نبوده

مرسی
    و ممنون از زحمتی که برای این سایت می کشین

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

دوستان سلام خواهشمند است برنامه‌اي كه امكان استفاده از نوار ابزار اكسل 2003 را در محيط اكسل 2007 فراهم مي‌نمايد در سايت قرار دهيد . با تشكر فراروان

حـــــرفـه ای wordist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

اینکه وقتی که اطلاعات یک ردیف ، صد ستون باشه و در چندین صفحه ی افقی جا بگیره ، در حالی که 250 تا ردیف داریم چطور می شه ، موقع پرینت گرفتن مشخص کنیم که بعد از پرینت گرفتن صفحه ی اول ، ادامه ی همون ردیفهایی که در این صفحه قرار دارند رو پرینت بگیره یا شماره گذاری کنه ، نه اینکه مثلا اول تمامی 7 ستون اول که مربوط به ردیف اول می شه پرینت کنه بعد بره ردیف های بعد تا آخرین ردیف ، تموم که شد بیاد دوباره از ستون 8 همون ردیف اول شروع کنه به پرینت گرفتن ، می خواهم که اول تمامی ستونهای ردیفهایی که در صفحه ی اول قرار دارند رو پرینت کنه بعد بره صفحات بعدی .
    امیدوارم که ایندفعه دیگه واضح گفته باشم
    البته بدون عکس
    چون نمی تونم این فایل اکسل رو که کلی ستون و ردیف داره به صورت عکس در بیارم
    ضمنا منظور من از ردیف A ، این نبود که چیزی همنام ستون A که در اکسل کاربرد داره بلکه منظورم ردیفی بود که نمی خواستم اسمی براش گذاشته باشم یک اسم مجهول گذاشتم ، وگرنه منظورم از ردیف مسلما ستون نبوده

مرسی
    و ممنون از زحمتی که برای این سایت می کشین
    سلام

من بعيد ميدونم راه حلي براي اين موضوع باشه

مگه اينكه جهت صفحه را از عمودي به افقي تغيير بدي (landscape)

و در scale عدد كمتر از 100 بزنيد كه در پرينت كوچكتر نمايش داده بشه و همه اطلاعات در يه صفحه بيفته

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

دوستان سلام خواهشمند است برنامه‌اي كه امكان استفاده از نوار ابزار اكسل 2003 را در محيط اكسل 2007 فراهم مي‌نمايد در سايت قرار دهيد . با تشكر فراروان
    سلام

براي اين مورد ميتونيد به اين تاپيك مراجعه كنيد

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

11 اکسل 2007

با سلام از وقتی که آفیس 2007 نصب کرده ام نمی توانم در قسمت chart title اکسلم فارسی تایپ کنم ضمنا این مشکل را با text box هم دارم (ولی text box وردم فارسی تایپ میکند ) لطفا مرا راهنمایی کنید .

اگه نباشه جاش خالی می مونه فاطمه وطن دوست's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض مجوز

سلام
    تنظیم کنید فقط دو کاربر بتوانند از محیط اکسل استفاده نمایند؟

Last edited by فاطمه وطن دوست; 05-08-2009 at 20:00.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Omran_MB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    تو برقه چشات

پيش فرض

با سلام و خسته نباشي
    يه سوال راجبه برنامه Excel دارم.
    ااگه ما چند تا سنتون اطلاعات توي يه sheet داشته باشيم و بخوايم با درج يه سلول مشابه در شيت جديد تمام محتويات ستون مشابه در شيت قبلي نمايش داده بشه بايد چيکار کرد.
    با تشکر

در آغاز فعالیت 13623423's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام دوستان .من يه سوال درباره اكسل دارم.اگه 2 ستون عدد داشته باشيم و بخواهيم داده ها از راست به چپ نزولي يا از چپ به راست صعودي مرتب شوند چه بايد بكنيم؟يعني با توجه به 2 ستون داده ها 2 تا دو تا مرتب شوند نه از بالا به پايين .

ميخوام دو تا دوتا مرتب شن به ترتيب كوچك بزرگي؟از قسمت sort ،option,right to left رفتم ولي فقط در صورتي اين كار را ميكنه كه 2 تا دو تا انتخاب كنيم اعداد رو.كل دو ستون را مرتب نميكنه.راهي هست؟اين erroro ميده:
    This error only appears if you attempted to sort a range of previously merged cells, but not all cells in the sort range were merged or are not of the same size.
    To avoid this behavior, unmerge all the merged cells in the range, or merge all the cells in the range to be the same as the largest merged cell grouping.
    Last edited by 13623423; 05-08-2009 at 18:53.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

با سلام؛همان طور كه مي دانيد IF يكي از توابع در اكسل هست.من مي خواهم بنويسم كه اگر در G6 نوشته شود 101 ان گاه در سلول F5 نوشته شود حسابهاي دريافتني.و 101 يكي از كدهاي حساب هست و فرض كنيد كه 16 حساب وجود داره كه من مي خواهم هي بگم اگر فلان سلول برابر ان كد باشد در سلول ديگر كه نام حساب است نوشته شود ان نام حساب.هم طريقه نوشتن و هم اينكه قبلا اين كار را مي كردم و فقط تا 8 مورد را جواب مي داد و بعد يك كاري مي كردم كه 8 تاي ديگر هم بتوانم بنويسم لطفا اين را هم بگيد كه چه طور مي تونم از 8 تا بيشتر بنويسم.

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

سلام
    تنظیم کنید فقط دو کاربر بتوانند از محیط اکسل استفاده نمایند؟

به نظر من تنظيم اين مورد بايد از داخل ويندوز انجام بشه و نه از اكسل

اگه من راهي از اكسل براي اين مورد پيدا كردم ارائه ميكنم

ولي بعيد ميدونم براي كليت اكسل بشه چنين كاري كرد

ولي اين امكان حتما وجود داره كه بشه يك فايل رو چنين كاري باهاش كرد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •