تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 165 از 165 اولاول ... 65115155161162163164165
نمايش نتايج 1,641 به 1,649 از 1649

نام تاپيک: تمامی سوالات و مباحث در مورد Play Station 2 (فقط در اینجا)

عضو تیم زیرنویس فارسی taghi_ramzi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

چطوری از مموری کارت به فلش منتقل کنم؟ ممنون
    یه نرم افزاری هست به اسم کدبریکر code breaker
    کلمه نرم افزار نباید به اشتباه بندازدتون. نرم افزارش مثل کامپیوتر و گوشی نیست که نصب بشه. نرم افزار پی اس تو معمولاً یه دی وی دیه که باهاش دستگاه بوت میشه و کار خاصی انجام میده. مثل بازیها

قبلاً بیرون دی وی دیش آماده بود. الان نمیدونم باشه یا نه.
    تو این لینک برای دانلود هست که من دانلودش کردم، به نظر درست میاد، ولی رو دستگاه تست نکردم

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اینو دانلود کنید با نرم افزار imgburn با حداقل سرعت رایتش کنید رو دیسک. باهاش بوت کنید.

راستش من خیلی وقته باهاش کار نکردم و یادم نیست گزینه ش چی بود ، ولی خیلی ساده بود. بک آپ که میگیرید با پسوند cbs کپی میشه رو فلش. بعد میتونید منتقل کنید هر جا که خواستید

ضمناً فایلای سیو بازیا رو اینترنت (قبلنا رو سایتایی مثل gamefaqs پیدا میشد. الانو نمیدونم) هم معمولاً با همین فرمته که اونها رو میتونید بزنید رو فلش و از فلش کپی کنید رو مموری
    من تو همون gt4، بعد از اینکه سیوم پاک شد یه سیو از اینترنت پیدا کردم خیلی عالی بود ، پول و گواهینامه ها و گاراژو ماشینای مخفی ، همه چی تکمیل بودن.

سوالی باشه بپرسید بتونم کمک می کنم

2. این کاربر از taghi_ramzi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

کلمه نرم افزار نباید به اشتباه بندازدتون. نرم افزارش مثل کامپیوتر و گوشی نیست که نصب بشه. نرم افزار پی اس تو معمولاً یه دی وی دیه که باهاش دستگاه بوت میشه و کار خاصی انجام میده. مثل بازیها

تو این لینک برای دانلود هست که من دانلودش کردم، به نظر درست میاد، ولی رو دستگاه تست نکردم

کد:
    اینو دانلود کنید با نرم افزار imgburn با حداقل سرعت رایتش کنید رو دیسک. باهاش بوت کنید.

راستش من خیلی وقته باهاش کار نکردم و یادم نیست گزینه ش چی بود ، ولی خیلی ساده بود. بک آپ که میگیرید با پسوند cbs کپی میشه رو فلش. بعد میتونید منتقل کنید هر جا که خواستید

ضمناً فایلای سیو بازیا رو اینترنت (قبلنا رو سایتایی مثل gamefaqs پیدا میشد. الانو نمیدونم) هم معمولاً با همین فرمته که اونها رو میتونید بزنید رو فلش و از فلش کپی کنید رو مموری
    من تو همون gt4، بعد از اینکه سیوم پاک شد یه سیو از اینترنت پیدا کردم خیلی عالی بود ، پول و گواهینامه ها و گاراژو ماشینای مخفی ، همه چی تکمیل بودن.

خیلی لطف کردید، قصد دارم گیم شارک بگیرم با اون میشه منتقل کرد؟ راستی به فکرم رسید بازی رو از حالت Auto save خارج کردم میگم شاید قبلا خودش سیو میکرد من هم باز سیو میکردم بخاطر همین خراب میشده. شما اینکار رو کرده بودید؟ به نظرتون جواب میده؟ اگه بشه خیلی خوبه از دنگ و فنگ فلش بازی راحت میشیم

عضو تیم زیرنویس فارسی taghi_ramzi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

خیلی لطف کردید، قصد دارم گیم شارک بگیرم با اون میشه منتقل کرد؟ راستی به فکرم رسید بازی رو از حالت Auto save خارج کردم میگم شاید قبلا خودش سیو میکرد من هم باز سیو میکردم بخاطر همین خراب میشده. شما اینکار رو کرده بودید؟ به نظرتون جواب میده؟ اگه بشه خیلی خوبه از دنگ و فنگ فلش بازی راحت میشیم
    یادم نیست. تو اینترنت گشتم ، چند نفر دیگه هم همچین مشکلی داشتن و کسی دلیلشو نمیدونست. همه به بکاپ گیری توصیه کرده بودن.

گیم شارک هم شاید داشته باشه یه همچین چیزی. از گیم شارک استفاده کردم ولی اون ورژنی که من استفاده کردم همچین چیزی نداشت.

5. این کاربر از taghi_ramzi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

یادم نیست. تو اینترنت گشتم ، چند نفر دیگه هم همچین مشکلی داشتن و کسی دلیلشو نمیدونست. همه به بکاپ گیری توصیه کرده بودن.

گیم شارک هم شاید داشته باشه یه همچین چیزی. از گیم شارک استفاده کردم ولی اون ورژنی که من استفاده کردم همچین چیزی نداشت.
    پس من امتحان میکنم ببینم چی میشه. اگر جواب بده تو کل اینترنت جار میزنم که ملت حال بکار بگیرن و حالشو ببرن! خخخخخ

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض

کد:

متاسفانه اتوسیو رو هم تغییر دادم جواب نداد هر کاری کردم نشد. وقتی فلش رو به دستگاه وصل میکنیم چکار باید کنیم فعال بشه؟ اصلا نمیاره. کامپیوتر هم ندارم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2022

پيش فرض

سلام میشه مارو کمک کنید که چطور کد گیمشارک رزیدنت اویل 4رو بگیرم لطفا توجه کنید ریجن بازی من ntsc/ucهست بنابراین مطابق ریجنی که گفتم کد میخوام

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2022

پيش فرض

میشه بگید کد گیم شارک رزیدنت اویل4برای ps2که ریجن بازی همntsc/ucهست رو از کجا بگیرم

اگه نباشه جاش خالی می مونه ra20222's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2022

پيش فرض

بچه ها پی اس 2 هارد میخوره؟

11. این کاربر از ra20222 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه navidmay's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2023
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

بچه ها پی اس 2 هارد میخوره؟
    سلام. بله یک قطعه میخواد به اسم نتورک ادبتور. هارد به اون وصل میشه و به پشت کنسول می خوره. فقط ps2 های بزرگ میخورن.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •