تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 26 اولاول ... 234567891016 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 256

نام تاپيک: توزیع برنامه /آموزش/پرسش و پاسخ

در آغاز فعالیت hamidjojily's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

10

میدونستی با فرمان shel میتونی یه برنامه روصدا بزنی

آخر فروم باز تکنیک برتر's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

میدونستی با فرمان shel میتونی یه برنامه روصدا بزنی
    البته می دونستم چطور مگه

اگه نباشه جاش خالی می مونه rouhallah's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض مشكل در نصب ويژوال بيسيك

با سلام
    من يك با ويژوال بيسيك رو رو دستگاهم نصب كردم چون در آخر نصب گزينه نصب msdn رو زدم نميتونستم برنامه هام رو اجرا كنم
    پس برنامه ويژوال بيسيك رو آنيستال كردم و دوباره اقدام به نصب كردم . كه در مرحله بعد از كپي كردن فايلها در مسير نصب اروري ميده و ميگه نميتونه نصب برنامه رو ادامه بده
    لطفاً بگيد چيگار كنم
    شايد مقادير اضافه شده در ريجستري باعث اين مشكل شده چطوري تغييرات ريجستري رو به حالت اول برگردونم
    لطفاً كمك كنيد

تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

سلام خوبی کاشکی در محل دیگه ای این سوال رو می کردی چون ربطی به این تاپیک نداره به هر حال اینبار جوابتونو می دم
    این مشکل واقعا برخی مواقع عصاب آدمو خورد می کنه برای من هم چنین مشکلاتی پیش اومده / فقط هم برای ویبی6 اینجوری است وقتی یونیستال می کنید بعدا که می خواهی اینستال کنی ایراد می گیره
    البته یه مورد دیگری هم می شه برنامه شما از اون برنامه های نیست که اول باید اکسترت کنی یعنی بریزی تو هارد بعد از اونجا نصب کنی اگر چنین باشد فایل رو که در هارد اکسترت کردی رو نباید پاک کنید چون بعدش ایراد می گیره

اگه نباشه جاش خالی می مونه rouhallah's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام خوبی کاشکی در محل دیگه ای این سوال رو می کردی چون ربطی به این تاپیک نداره به هر حال اینبار جوابتونو می دم
    این مشکل واقعا برخی مواقع عصاب آدمو خورد می کنه برای من هم چنین مشکلاتی پیش اومده / فقط هم برای ویبی6 اینجوری است وقتی یونیستال می کنید بعدا که می خواهی اینستال کنی ایراد می گیره
    البته یه مورد دیگری هم می شه برنامه شما از اون برنامه های نیست که اول باید اکسترت کنی یعنی بریزی تو هارد بعد از اونجا نصب کنی اگر چنین باشد فایل رو که در هارد اکسترت کردی رو نباید پاک کنید چون بعدش ایراد می گیره
    با سلام به دوست عزيز تكنيك برتر
    ببخشيد ولي من ديدم اين تاپيك در مورد ويژوال بيسيك هست و عنوانش هم پرسش و پاسخ هست سوالم رو اينجا مطرح كردم
    بله برنامه من از همونهايي بود كه اول بايد اكستركت ميشد و بعد از روي هارد نصب بكني
    وقتي من براي بار دوم نصب كردم و ديدم نصب نميشه اون اشتباهي كه گفتيد رو انجام دادم و فايل ها رو از هارد پاك كردم البته قبلش بنامه رو آنيستال كرده بودم . ولي ديدم باز هم گير ميده و همون اول نصب حدس گير دادن در ادامه نصب رو ميتونستم بزنم چون برخي مقدارهاي نصب كه در نصب بار اول داده بودم باز هم وجود داشت مثلاً همون جايي كه نام و شركت رو بايد وارد كنيم
    ديديم كه اين طوريه اومدم به ريجستري ور رفتم و هر كجا كه كلمه visual مربوط به basic يا foxpro بود رو حذف كردم ولي باز هم فايده نداشت تا بالاخره ويندوز رو به زمان قبل از نصب اولين بار برگردوندم كه خوشبختانه درست شد و نصب برنامه تموم شد.
    باز هم از همه راهنمايي هاي شما متشكرم

داره خودمونی میشه tom riddle's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض پایگاه داده

سلام.
    وقتی تو قسمت databasename ادرس فایل اکسسی رو که خودم ساختم میدم و بعد میخوام recordsource وارد کنم با پیغام زیر مواجه میشم:
    Unrecognized database fortmat
    چکار کنم؟؟؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه kbdfa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سلام
    از منوي رفرنس گزينه Microsoft Activex Data Object Library 2.0 و Microsoft DAO2.5/3.51Compability Library رو انتخاب كن

آخر فروم باز rezapassword's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    سرزمین اهورایی

پيش فرض

سلام به همه عزیزان
    دوستان من یه کد واسه ویژوال میخوام که تو اون وقتی دکمه1 فشرده شد پروگرس بار (اون چوب خط پایین مورورگر اینترنت که پر میشه ) ظرف مدت 10 ثانیه پر بشه و با کلیک روی دکمه 2 ظرف مدت 10 ثانیه خالی بشه خواهشا من همه جارو دنبال این کد گشتم فقط عزیزان برای من فایل اپلود نکنید که ویژوالم اصلا بازش نمیکنه لطفا خودتون تایپ کنید

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

اول سلام،
    دوستان عزیز p30world من یک سوال داشتم، البته نمی شه گفت که به برنامه نویسی مربوط باشه، اما دوستانی که این کد رو نوشتن شاید بتونن کمک کنن:

من کدی نوشتم که تبدیل تاریخ شمسی به میلادی (و برعکس) رو انجام میده و کارش هم درست هست، اما شنیدم گویا تاریخ میلادی در هر قرن به اندازه ی یک روز جابجا میشه. آیا این موضوع درسته؟ بازم میگم بیشتر مربوط به نجوم میشه تا برنامه نویسی اما دوستانی که این کد رو نوشتن احتمالا می تونن کمک کنن. ممنون.

تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

سلام maxeemo عزیزم اینجا محل مناسبی برای پرسیدن این سوال نیست دوستان دارین این تاپیک رو منحرف می کنید از موضوع اصلی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •