تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 26 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 256

نام تاپيک: توزیع برنامه /آموزش/پرسش و پاسخ

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

کاربران محترم زياد عجله نکنين.تکنيک الان سرش به خاطر يه پرژه شلوغه. کمی صبر پيشه کنيد

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

:: ساخت فايلهاي Setup حرفه اي توسط Setup2Go 1.9.11 ! ::

براي نرم افزارهايي كه نوشتيد و يا فايل هايي كه دستچين كرديد , فكري نداريد؟ دوست نداريد به اونا هم حالت رسمي بدين و مثل فايلهاي Setup ديگه بشه؟ نرم افزار Setup2Go محصولي از شركت SDS Software , براي ساختن فايلهاي Setup از سري فايلها و نرم افزاهاي و... شما مي باشد كه به آساني اين امكان رو به شما ميدهد تا با چند كليك و مشخص كردن دستورات حتي بدون داشتن كوچكترين اطلاعاتي از برنامه نويسي فايل Setup بسازيد! ميتواند براي فايلهاي خود چند مقصد تعيين كند , براي مثال تعدادي فايل در پوشه ي Program Files و تعدادي ديگر در پوشه هاي System ويندوز و ... ريخته شوند. پس از نصب در پوشه ي برنامه Uninstaller هم قرار ميدهد ! ميتواند Icon هاي برنامه رو بر روي Desktop , Quick Launch , Start Menu و ...قرار دهد. براي خود فايل Setup نيز تعداد زيادي Icon , حتي ميتوانيد Icon نرم افزار خود را بگذاريد ! ميتونيد Registry رو دستكاري كنيد و يا تصاويردلخواه خود رو به محيط Setup اضافه كنيد‌! ويژگي هاي متعدد اين نرم افزار خوب و مناسب و حرفه اي رو در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مشاهده نماييد . Setup2Go را ميتوانيد از اينجا:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (لينك غير مستقيم)

(شماره سريال برنامه در بخش Comments‌)

لينک مستقيم
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز تکنیک برتر's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

مازیار جان ممنون در که در نبود من اینجارو اداره کردین
    و اینکه من اگه سرم برای هرچی حتا چیزی که پول زیادی توش هم باشه سایتp30world رو ترک نمی کنم حتا برای یک روز
    یه مشکلی برایم پیش اومده بود تصادف کرده بودم به خاطر همین است که نتونستم به سایت سر بزنم
    جواب همه دوستان رو تو یه کلام بدم اینکه شرمنده ام ولی جبران می کنم تو فردا یا پس فردا مطالب جالب تری براتون میزارم.

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

مازیار جان ممنون در که در نبود من اینجارو اداره کردین
    و اینکه من اگه سرم برای هرچی حتا چیزی که پول زیادی توش هم باشه سایتp30world رو ترک نمی کنم حتا برای یک روز
    یه مشکلی برایم پیش اومده بود تصادف کرده بودم به خاطر همین است که نتونستم به سایت سر بزنم
    جواب همه دوستان رو تو یه کلام بدم اینکه شرمنده ام ولی جبران می کنم تو فردا یا پس فردا مطالب جالب تری براتون میزارم.
    در کل ممنون که برگشتی.آخه من هم با خودم گفتم که شما هميشه به سايت سر ميزدی اما حالا چی شده 2 3 روزه نيامدی گفتم شايد سر پروژه سرت شلوغ.

تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

برای اینکه از گرافیک و شکل و شمایل زیبا در برنامه خودتون استفاده کنید
    مثلا آیکون های زیبا بر روی لینک زیر کلیک کنید.

تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

با سلام برای ایجاد کیفیت در برنامه های خود به نظر من از کامپوننت های زیر استفاده کنید کامچوننت های شرکتLightSoft
    که بهترین کامپوننت زیبا سازی است
    در تاپیک زیر که به وسیله کاربر {همیشه بهار} ایجاد شده است این کامپوننت ها موجود است

تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

از تاپیک زیر می توانید بهترین تاپیک های ارائه شده توسط دوستان رو ببینید و یکسری مطالب جالب پیدا کنید مثل توابعapi

پروفشنال majj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

:: ساخت فايلهاي Setup حرفه اي توسط Setup2Go 1.9.11 ! ::

براي نرم افزارهايي كه نوشتيد و يا فايل هايي كه دستچين كرديد , فكري نداريد؟ دوست نداريد به اونا هم حالت رسمي بدين و مثل فايلهاي Setup ديگه بشه؟ نرم افزار Setup2Go محصولي از شركت SDS Software , براي ساختن فايلهاي Setup از سري فايلها و نرم افزاهاي و... شما مي باشد كه به آساني اين امكان رو به شما ميدهد تا با چند كليك و مشخص كردن دستورات حتي بدون داشتن كوچكترين اطلاعاتي از برنامه نويسي فايل Setup بسازيد! ميتواند براي فايلهاي خود چند مقصد تعيين كند , براي مثال تعدادي فايل در پوشه ي Program Files و تعدادي ديگر در پوشه هاي System ويندوز و ... ريخته شوند. پس از نصب در پوشه ي برنامه Uninstaller هم قرار ميدهد ! ميتواند Icon هاي برنامه رو بر روي Desktop , Quick Launch , Start Menu و ...قرار دهد. براي خود فايل Setup نيز تعداد زيادي Icon , حتي ميتوانيد Icon نرم افزار خود را بگذاريد ! ميتونيد Registry رو دستكاري كنيد و يا تصاويردلخواه خود رو به محيط Setup اضافه كنيد‌! ويژگي هاي متعدد اين نرم افزار خوب و مناسب و حرفه اي رو در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مشاهده نماييد . Setup2Go را ميتوانيد از اينجا:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (لينك غير مستقيم)

(شماره سريال برنامه در بخش Comments‌)

لينک مستقيم
    با سلام
    من که هرچی گشتم نتونستم سریال برنامه رو پیداکنم
    اگه امکان داره همین جا اون رو بگذارید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض نياز به کمک فوري دارم توروخدا

سلام به همگي
    من همين امروز در اينجا عضو شده ام و نياز به کمک سريع شما دارم .

من برنامه اي در دست دارم که لازم است با پايگاه داده اي در اکسس ارتباط برقرار کنم .
    کار را بطور مرحله اي توضيح مي دهم تا درست متوجه شويد که موضوع از چه قرار است :

- من يک DB دارم با تعداد زيادي جدول و Query

- مي خواهم در برنامه از چندين جدول و يکي از Query ها استفاده کنم

- در ابتدا يک DataEnvironment تعريف کردم و Connection آن را به نوع jet4.0 براي اکسس گذاشتم و آدرس DB را هم تعيين کردم .

- يک Command1 تعريف کردم و در آن دستورات SQL نوشتم و SQL Builder را زدم و جداول را در زير آن ليست کرد در همان نمودار شاخه اي زير DataEnvironment .

- براي نمايش آن در فرم VB مجبور شدم از Hierarchical FlexGrid استفاده کنم چرا که Flexgrid يا DataGrid نتوانستند در قسمت Datamember ، Command1 را که در آن از Query درون DB هم استفاده شده بود ، تشخيص دهند . يعني در Flexgrid يا DataGrid با انتخاب DataEnvironment بعنوان Data Source در بخش DataMember گزينه اي را نشان نمي داد و فقط در Hierarchical FlexGrid آن را مي شناخت .

- يک Hierarchical FlexGrid گذاشتم و ارتباطش را به Command1 ايجاد کردم و فيلدهاي مورد نظر را در آن نمايش دادم .

---------------------------- تا اينجا همه چيز خوب و درست کار مي کند -----------------------------------------------

حالا بايد شرطي را در آن جدول اعمال کنم

- در جايي از فرم دو تاريخ از کاربر مي گيرم

- بايد محتواي ستون تاريخ از جدول نمايش داده شده در Hierarchical FlexGrid را بتوانم با تاريخ هاي Textbox ها مقايسه کنم و بر آن اساس اطلاعات را نمايش دهم . به نظرم بايد به طريقي در داخل برنامه دستور SQL بنويسم . اين کار هم با استفاده از ConnectionString تا حدي انجام شد اما تنها مي توانم چند فيلد را نمايش دهم و تازه هنوز هم نتوانستم مقايسه اي انجام دهم

- علاوه براين شروطي دارم که گاهي طبق شرايطي بعضي فيلدها را نمايش دهد و گاهي نمايش ندهد يا مقدار صفر برايشان بگذارد يا حتي اطلاعات جديد را به پايگاه داده اضافه کند و ....

- خلاصه هر جوريه بايد در خود VB دستور SQL آن هم طولاني بنويسم ولي فقط دستورات SQL کوتاه را قبول مي کند .

من بايد پروزه را هرچه سريعتر تحويل دهم .
    خواهش مي کنم کمکم کنيد .
    ايميل خود را هم مي گذارم تا مستقيما جواب را سريعتر به خودم هم ميل بزنيد : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    بي نهايت ممنون .
    منتظرم

اگه نباشه جاش خالی می مونه kbdfa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سلام
    دوست عزيز اين يه نمونه براي استفاده از كوئري براي مقايسه دو تاريخ و نمايش ركوردهاي اطلاعات جدول ما بين دو تاريخ كه از كاربر گرفته ميشود در ضمن نحوه اتصال يك بانك اطلاعاتي اكسس به وي بي و نمايش آن در ديتا گريد هم هست
    اينم لينك دانلود:

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •