تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 16 از 18 اولاول ... 612131415161718 آخرآخر
نمايش نتايج 151 به 160 از 176

نام تاپيک: سوالات، و هر آنچه مربوط به Adobe InDesign مي باشد در اين تاپيك مطرح شود

داره خودمونی میشه کاشی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    اهل زمین

پيش فرض

سلام لطفا بقرمایید که چطوری مبشه در ایندیزاین سی سی اعراب زبان عربی از جمله علامت ساکن و ... را در دسترس داشت . پیشاپیش ممنون از راهنمایی شما

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2013

پيش فرض عدم اجرای این دیزاین

سلام به دوستان
    من یک مشکل جدی دارم وقتی این دیزاین رو اجرا می کنم وقتی نرم افزار داره لود میشه تا بالا بیاد یهویی این پیام میاد
    ،چند بار حذفش کردم ونصب کردم،کرکش هم کردم ومشکلی نداره،به نظرتون مشکل از چیه؟خیلی ممنون

کاربر فعال انجمن بازی های آنلاین و شبکه ای Fusi0n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

shape در این دیزاین وجود داره مثل ورد یا فوتوشاپ تو این مایه داشت که گسترده تر هست ؟! برای جهت ها مشابه ورود و همچنین اکولاد گذاشتن چی کار باید کرد ؟!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام یه سوال داشتم من میخوام یک جدول کوچیک در سمت چپ داشته باشم وکنارش یعنی سمت راست متن داشته باشم در واقع مثل یه عکس با جدول رفتار بشه و بشه text wrap براش تعریف کنم چکار باید بکنم

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام به دوستان
    من یک مشکل جدی دارم وقتی این دیزاین رو اجرا می کنم وقتی نرم افزار داره لود میشه تا بالا بیاد یهویی این پیام میاد
    ،چند بار حذفش کردم ونصب کردم،کرکش هم کردم ومشکلی نداره،به نظرتون مشکل از چیه؟خیلی ممنون
    این ارور یه کد داره، کدش رو تو گوگل سرچ کن توی خود سایت مایکروسافت به این ارور ها

پاسخ جنرال داده، عموما این ارور مرتبطه با کارت گرافیک و دریوار یا دایو ایکس و مسایل مرتبط

با اونه...

나의 SM-T211 의 Tapatalk에서 보냄

داره خودمونی میشه کاشی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    اهل زمین

پيش فرض

سلام مشکل شما در رنگ های ایندیزاین نیست بلکه در نحوه ی خروجی گرفتن است لطفا نحوه یگرفتن حروجی دو رنگ خودتان را شرح دهید تا آن را اصلاح کنیم

آخر فروم باز *Necromancer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Graveyard

پيش فرض

من اخیرا ایندیزاین ورژن CS6 رو نصب کردم، این نسخه معروفه به اینکه از فارسی پشتیبانی می کنه و واحد اندازه گیریش بصورت دیفالت روی میلیمتر هست.
    اوایل همه چیز خوب بود تا اینکه بعد از دو هفته که سراغ نرم افزار رفتم دیدم اشکالی بوجود اومده.
    وقتی میخوام فایل جدید ایجاد کنم دیگه فارسی پشتیبانی نمی شه، واحد اندازه ها به پیکا تغییر کرده، محل عطف رو هم نمی شه مشخص کرد (عطف همون شیرازه ی کتاب هست که می شه تعیین کنید کتاب از راست به چپ ورق زده بشه یا از چپ به راست)

طی اون دو هفته هیچ استفاده ای از ایندیزاین نکردم و هیچ تنظیمی رو تغییر ندادم، مشکل خود بخود بوجود اومده.

توی قسمت پرفورمنس دوباره میلیمتر رو جایگزین پیکا کردم
    وقتی فایل های سیو شده قبلی رو باز می کنم می شه فارسی تایپ کرد و فقط در حالت نیو فایل نمی شه!
    از کیجن دیگه ای استفاده کردم و مشکل حل نشد.

any solution?

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

سلام من یه مشکل پیدا کردم اونم بعد از بستن 42 صفحه!!! فقط دو صفحه مونده!! از هر کسی هم می پرسم نمی دونه!!
    یه فایل ورد وارد کردم بعد از وارد کردن این فایل فونت کل صفحاتم به هم ریخته و حروف منفصل رو به شکل حرف متصل نشون میده یعنی مثلا ا تبدیل شده به ــا ، یا د تبدیل شده به ــد !!
    کسی می تونه کمک کنه؟؟ خیلی فوریههههههه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2015

پيش فرض

هیشکی اینجا نیستتتتتت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من اون مشکلم حل شد حالا می خوام بدونم برای خروجی چاپ برای پی دی اف کدوم گزینه بهتره و کیفیت قابل قبولی داره

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    ايلام

پيش فرض

با سلام من با نرم افزار Illustrator کار می کنم برای طراحی نام وبعضی موارد دیگر بر روی سطح فلزی و طلا حالا میخواستم بدونم چگونه در این نرم افزار میتونم قبل از برش متن مورد نظر از طریق نرم افزار وزن و مساحت نوشته را محاسبه کنم با تشکر از دوستان

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •