تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 18 اولاول ... 67891011121314 ... آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 176

نام تاپيک: سوالات، و هر آنچه مربوط به Adobe InDesign مي باشد در اين تاپيك مطرح شود

داره خودمونی میشه H.Mahmoudi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
    به همه شما توصیه می‌کنم که کم‌کم برنامه CS3‌ را کنار بگذارید و به آموزش CS4 بپردازید. چگونه؟ خیلی ساده است. اگر در تهران هستید به مجتمع پایتخت در بلوار میرداماد رفته و DVD آموزش این برنامه را که شامل 2 عدد DVD است از آنجا تهیه که قیمت آن بین 4000 تومان تا 10000 تومان است که باید بگردید و قیمت پایین آن را پیدا کنید. این 2 DVD توسط آقای David Blatner و خانم Anne.Marie Concepcion توسط شرکت لیندا تهیه شده است و زبان اصلی است. کسانی که با برنامه ایندیزاین آشنایی داشته داشته باشند حتماً با نام این دو عزیز آشنایی دارند و با پلاگینهای David و Tip (نکات) های او زندگی کرده‌اند. پس به جای اینکته من لینک دانلود آن را برای شما بگذارم و شما با مشکل دانلود مواجه شوید، بسیار با صرفه است که شما این 2 DVD را خریداری کنید و از آن لذت ببرید. لازم به ذکر است که اگر می‌خواهید تمرینات آن را مشاهده کنید حتماً باید برنامه ایندیزاین CS4 را بر روی سیستم خود نصب کنید.
    با تشکر فراوان

داره خودمونی میشه H.Mahmoudi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تهران

1

با عرض سلام
    شاید باور نکنید ولی 5 دقیقه قبل برای من یک Email آمد که در آن نوشته شده بود برنامه‌های Adobe نسخه ME تولید شد. از سایت WWW.Winsoft-international.com شما می‌توانید برنامه‌های Adobe CS4 نسخه ME را خریداری کنید و یا نسخه Trial آن را دانلود کنید. شاید لازم باشد در این سایت Register کنید. زیرا من قبلاً ثبت نام کرده بودم و الان به من گفته‌اند که می‌توانم این برنامه را خریداری کنم. لازم به ذکر است که نسخه ایندیزاین آن به همراه نرم‌افزار Tasmeem که مورد علاقه من است به قیمت 978 یورو در این سایت به فروش می‌رود. من بسیار خوشحالم ولی حیف که این مقدار پول را ندارم و باید صبر کنم تا حداقل یک ماه دیگر به مبلغ 5000 تومان آن را دریافت کنم. شاید این اوّلین خبری باشد که در ایران به من داده شده است.

با تشکر از همه دوستان می‌توانید از این سایت دیدن کنید.

پروفشنال pv2005's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005
    محل سكونت
    هر جا که دل خوش است

پيش فرض

من یه مشکل با تایپ فارسی در متن های چند ستونی دارم. به طوری که متن ها از ستون های چپ پر می شن (مثل انگلیسی). می خواستم بدونم چطوری می تونم کاری بکنم تا متن ها از ستون راست به چپ پر بشن؟
    ممنون می شم کمک کنید.

داره خودمونی میشه 3years's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

من یه مشکل با تایپ فارسی در متن های چند ستونی دارم. به طوری که متن ها از ستون های چپ پر می شن (مثل انگلیسی). می خواستم بدونم چطوری می تونم کاری بکنم تا متن ها از ستون راست به چپ پر بشن؟
    ممنون می شم کمک کنید.

عزیز دل
    سلام
    شما برای ایجاد تکست باکس باید گزینۀ ME را انتخاب کنید.

اینم عکس راهنما:

داره خودمونی میشه amin20's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض me type tool

ممنون می شم کمک کنید.
    برای ایجاد یک فریم متن باید از ابزار type tool me استفاده کنید نه type tool.

داره خودمونی میشه dehghani_a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

منظورتو نفهميدم. سوتيتر درست كردن رو بلد نيستي يا اينكه جاي سوتيتر درست كردن رو؟؟؟
    براي اينكه خود سوتيتر رو درست كني راحت ترين روش اينكه يك سوتيتر درست كني و همه چي رو تنظيم كني و آخر سر اونو به عنوان يه paragraph style تعريف كني.
    براي اينكه جاي سوتيتر رو درست كني كافيه يك text Box بكشي و اونو وسط متنت ( جايي كه بايد قرار بدي) بزاري و متن مورد نظرت رو توش past كني و اون استايلي كه درست كردي رو بهش اعمال كني

داره خودمونی میشه dehghani_a's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اين ديزاين فقط cs چون با همه فونتها راحت كار ميكنه و .............. بالاتر بريد بيچاره ميشيد

داره خودمونی میشه 3years's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

منظورتو نفهميدم. سوتيتر درست كردن رو بلد نيستي يا اينكه جاي سوتيتر درست كردن رو؟؟؟
    براي اينكه خود سوتيتر رو درست كني راحت ترين روش اينكه يك سوتيتر درست كني و همه چي رو تنظيم كني و آخر سر اونو به عنوان يه paragraph style تعريف كني.
    براي اينكه جاي سوتيتر رو درست كني كافيه يك text box بكشي و اونو وسط متنت ( جايي كه بايد قرار بدي) بزاري و متن مورد نظرت رو توش past كني و اون استايلي كه درست كردي رو بهش اعمال كني
    ???? اینا رو برا کی گفتی الان؟؟؟؟

اين ديزاين فقط cs چون با همه فونتها راحت كار ميكنه و .............. بالاتر بريد بيچاره ميشيد
    منبعی، مرجعی، چیزی !!!

این حرف صحت نداره! فقط ورژن cs2 با فارسی مشکل داشت! ورژن cs3 هم توپ جواب میده، ورژن cs4 اما یکم بازی درمیاره برا رجیستر و ... اگر به نت وصل باشی و ایندازین هم به ادوبی وصل بشه باید یه ویندوز عوض کنی!!! (بر اساس شنیده‌ها از مراجع اعظام)

9. این کاربر از 3years بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

باسلام به همه دوستان انجمن
    من مدتي است كه با indesign كارمي كنم اخيرا كليه كليدهاي ميانبر در محيط indesignغير فعال شده حتي در tab Editنيز مقابل copy (ctrl+s ياpast (ctrl+v نوشته نشده است كه براي حل مشكل من برنامه راحذف وحتي در ريجستري نيز آن را حذف كرده ومجدداٌ برنامه را نصب كرده ام ولي مشكل همچنان به قوت خود باقي است لطفاٌ اگه كسي مي دونه راهنمائي كنه با تشكر
    E-mail:ranjee_581@yahoo.com

حـــــرفـه ای Maysam-BFU's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Failed box !

پيش فرض

شما موقع باز کردن برنامه کلید های Shift+Ctrl+Alt رو نگهدارید و برنامه رو باز کنید ، پیغامی مبنی بر این که تنظیمات شما پاک شود از شما پرسیده میشود که YES کنید. تنظیمات برنامه حالت default ( پیش فرض ) در میاد.

اگر نشد ، بگید تا راه دیگه ای معرفی کنیم.

12. این کاربر از Maysam-BFU بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •