تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 3 اولاول 123
نمايش نتايج 21 به 26 از 26

نام تاپيک: دنبال بهترین کتاب اموزشیه php میگردم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

دوست عزیز, منم خودم 3 هفته وقتم را گذاشتم روی همین آموزش گام به گام php تالیف جعفرنژاد قمی, ولی خیلی پشیمونم. همونطور که دوست عزیزمون گفت اولش را خیلی خوب شروع به توضیح می کنه ولی در نهایت وقتی به صفحات حدود 250, 300 کتاب می رسی گیر می کنی. برای همین کلا گذاشتمش کنار و رفتم دنبال یک کتاب به زبان اصلی.
    به نظر من کتاب : PHP & Mysl Web development For dummies بهترین کتاب برای شروع هست. من خودم دقیقا در 2 هفته همین کتاب را که حدود 650 صفحه بود را تموم کردم. و حالا هم تقریبا راه افتادم و دارم روی یک پروژه آزمایشی و کوچک کار می کنم تا از لحاظ کد نویسی نیز قوی بشم.
    در ضمن برای php از کتابهای dummies کتابهای زیادی پیدا میشن. ولی سعی کن فقط همین کتابی را که معرفی کردم پیدا کنی. از بقیشون کاملتر هست.

به هر حال تصمیم با شماست

2. 3 کاربر از berkut بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

همون php manual خود سایت php.net از همه بهتره در ضمن یه توصیه میکنم اصلا سراغ کتاب فارسی نرید یا ناقصند یا قدیمی یه بابیلون نصب کنید یه کتاب انگلیسیو تموم کنید هم برنامه نویسی یاد میگیرید هم زبانتون خوب میشه.

حـــــرفـه ای eAmin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    Node.js

پيش فرض

دوست عزیز, منم خودم 3 هفته وقتم را گذاشتم روی همین آموزش گام به گام php تالیف جعفرنژاد قمی, ولی خیلی پشیمونم. همونطور که دوست عزیزمون گفت اولش را خیلی خوب شروع به توضیح می کنه ولی در نهایت وقتی به صفحات حدود 250, 300 کتاب می رسی گیر می کنی. برای همین کلا گذاشتمش کنار و رفتم دنبال یک کتاب به زبان اصلی.
    به نظر من کتاب : PHP & Mysl Web development For dummies بهترین کتاب برای شروع هست. من خودم دقیقا در 2 هفته همین کتاب را که حدود 650 صفحه بود را تموم کردم. و حالا هم تقریبا راه افتادم و دارم روی یک پروژه آزمایشی و کوچک کار می کنم تا از لحاظ کد نویسی نیز قوی بشم.
    در ضمن برای php از کتابهای dummies کتابهای زیادی پیدا میشن. ولی سعی کن فقط همین کتابی را که معرفی کردم پیدا کنی. از بقیشون کاملتر هست.

به هر حال تصمیم با شماست
    سلام.

اون که بعععععلههه!!

منم خودم به این امر واقفم، دوستان خبر دارند، که من خودم همیشه، از eBook های زبان اصلی استفاده می کنم، تا فارسی!

اینم همینجوری داشتم گشت می زدم، به پستم خورد، گفتم بزارم اینجا شاید بدرد بعضی از دوستان خورد.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2016

پيش فرض

پیشنهاد میکنم از فیلم آموزشی استفاده کن، تا قشنگ برات مسئله رو تشریح کنه تا یاد بگیری

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2017

پيش فرض

بعید می دونم کتاب کاری انجام بده ابتدا شما چند مقاله سطحی بخونید در حد پایه بعد برید دنبال فیلم آموزشی و همزمان با سورس های کوچیک رو لوکال کار کنید و کد بزنید

داره خودمونی میشه m_maj2004's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    ایران - تهران

پيش فرض

پیشنهاد میکنم از فیلم آموزشی استفاده کن، تا قشنگ برات مسئله رو تشریح کنه تا یاد بگیری
    کاملا درست میگن فیلم هم سمعی هست هم بصری
    اگر زبان خوب باشه php become master رو دانلود کن

صفحه 3 از 3 اولاول 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •