تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 51 از 60 اولاول ... 41474849505152535455 ... آخرآخر
نمايش نتايج 501 به 510 از 600

نام تاپيک: مشاوره و راهنمايي براي خريد ساير قطعات ( شامل مودم , كارت صدا , فن و .. )

آخر فروم باز Ali_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    هرکجا که اهل دلی باشد

پيش فرض

سلام دوستان
    من مودمی به مشخصات Modem : Intel Modem 56KV92 دارم ... 5 سال ÷یش خریدمش ... تو این سالها مودمی اومده که سرعت این اینترنت ذغالی رو بتونی درصدی افزایش بده ؟
    نه دوست عزیز سرعت اینترنت DailUp خیلی مربوط به مودم نمیشه , کلا ذات اینترنت Dailup کنده و کاریشم نمیشه کرد اگر دنبال اینترنت سریع تر هستی باید بری طرف ADSL .
    دوست عزیز همونطور که میدونید (شاید بدونید!) میخوام یه سیستم جدید ببندم ... حالا این مودمی که دارم خوبه یا نه؟ عوضش کنم؟ مودمهای جدید قابلیت جدیدتری رو دارن که ارزشش رو داشته باشه این رو بدم یکی جدید بگیرم؟
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    راستی یه چیز دیگه ... میخوام یه فلش مموری بگیرم... چی بگیرم ؟ معمولا" به طور میانگین تا چه حافظه ای برای کسانی مثل من (که دانشجو هستم) لازمه؟(میدونید چیه ... نمیخوام یه چیزی بگیرم که بعد ÷شیمون بشم ...) خودتون از فلش مموری تا چه حافظه ای استفاده میکنین؟
    Last edited by Ali_Best; 08-08-2008 at 22:18. دليل: اضافه مطلب جدید ...

آخر فروم باز mrmmnb's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

نه همشون یه اشغاله اگه دیال اپی هستید مودم زیاد فرقی نمیکنه
    در مورد فلش هم بوجه خیلی مهمه ولی کلا من 4 گیگ رو پشنهاد میکنم هم نسبتا قیمتش مناسبه وهم حجمش

آخر فروم باز shahab_blaster's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    تربت جام

پيش فرض

دوست عزیز همونطور که میدونید (شاید بدونید!) میخوام یه سیستم جدید ببندم ... حالا این مودمی که دارم خوبه یا نه؟ عوضش کنم؟ مودمهای جدید قابلیت جدیدتری رو دارن که ارزشش رو داشته باشه این رو بدم یکی جدید بگیرم؟
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    راستی یه چیز دیگه ... میخوام یه فلش مموری بگیرم... چی بگیرم ؟ معمولا" به طور میانگین تا چه حافظه ای برای کسانی مثل من (که دانشجو هستم) لازمه؟(میدونید چیه ... نمیخوام یه چیزی بگیرم که بعد ÷شیمون بشم ...) خودتون از فلش مموری تا چه حافظه ای استفاده میکنین؟
    مودم مثلا فرق مي كنه چي باشه در كل اينترنت ما تو ايران در همه مدل هاش حتي همون ADSL2+ مشكل داره اونم بخاطر تجهيزات ضعيف مخابرات هست
    شما هر چقدر هم وسيله خوبي بگيرين وقتي برسه به مخابرات افت سرعت داريم
    براي فلش هم برو تو تاپيك خودش ولي در كل با توجه به قيمت الان بهترين قيمت مال 4 گيگ هست

4. این کاربر از shahab_blaster بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن سخت افزار becareful's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

اقا من زیاد سر در نیوردم میگم اگه بخوام یه سیستم خنک کننده نسبتا خوب روی سیستمم ببندم چقدر اب میخوره؟کاری به مدل کیس و مین این جور چیزا که نداره؟ از این مدل های ابی هم نباشه که دنگ و فنگ که خیلی داره هیچی قیمتش هم یه نمنه بالاست
    =======
    یه مودم adsl هم معرفی کنید که هم لن باشه و هم وایرلس حالا اگه usb هم بود دیگه یهتر فقط کارایش خوب باشه وقیمتش هم مناسب
    یه سوال دیگه هم دارم من کامپیوترم یه کارت شبکه داره اگه اونو به مودم adsl که میخوام بخرم وصل کنم بعدش برا شبکه کردن چیکار کنم؟اسلات خالی هم ندارم که کارت شبکه بخرم و وصل کنم ایا با خودم مودم میشه کامپیوتر رو ره یه کامیپیوتر دیگه شبکه کرد؟(من هر وقت هم شبکه کنم فقط دو تا کامپیوتر هست)
    یکم جمله هاتون نامفهوم بود حالا من چیزی رو که فهمیدم جراب میدم اگه چیز دیگه ای منظورتونه بگید.یه کارت شبکه که دارید رو وری یه سیستم نصب میکنید. بعد مودم رو با کابل به کامپیوتر دوم وصل میکنید و به اینترنت کانکت میشید.اگه درایور کارت بی سیم رو نصب کرده باشید خیلی راحت به مودم با wifi وصل میشید و از اینترنت استفاده میکنید.
    شما هر چقدر هم وسيله خوبي بگيرين وقتي برسه به مخابرات افت سرعت داريم
    براي فلش هم برو تو تاپيك خودش ولي در كل با توجه به قيمت الان بهترين قيمت مال 4 گيگ هست
    درسته هم توی dialup هم adsl نوع مودم ربطی نداره یهمودم 30 تومنی usb وصل کنید سرعت اینترنت با یه lan گرون فرقی نمیکنه.(فقط سرعت خود کامپیوتر کمی توی lan بهتره و کمتر سیستم درگیر میشه)

آخر فروم باز Ali_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    هرکجا که اهل دلی باشد

پيش فرض

ممنون دوستان

داره خودمونی میشه yuny61's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

دوستان یه سوال:
    هزینه خرید و راه اندازی یه Isp چقدر میشه؟
    ممنون از راهنماییتون.

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    تهرون دیگه!!!

پيش فرض

ُسلام بچه ها.
    1)یه موس خوب تا 20 تومن چی بگیرم؟ و آیا با سیم بهتره یا بی سیم؟(گیمر نیستم)
    2)بهترین مودم dial up که میشه گرفت چیه که با سخت افزار های جدید هم سازگار باشه؟
    ممنون از جوابتون!

9. این کاربر از surpriser بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه vivid806's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    Zahedan

پيش فرض

ُسلام بچه ها.
    1)یه موس خوب تا 20 تومن چی بگیرم؟ و آیا با سیم بهتره یا بی سیم؟(گیمر نیستم)
    2)بهترین مودم dial up که میشه گرفت چیه که با سخت افزار های جدید هم سازگار باشه؟
    ممنون از جوابتون!
    موس مدل Meva بگیر گارانتی مادیران مدل فکر کنم 8000 باشه که لیزر هم هست و 1600 دی پی آی هم هست

مودم که به قول دوستان در ایران برای دیال آپ زیاد فرقی نداره میخوای خوب بگیری Zoltrix سه چیپ بگیر

آخر فروم باز shahab_blaster's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    تربت جام

پيش فرض

دوستان یه سوال:
    هزینه خرید و راه اندازی یه Isp چقدر میشه؟
    ممنون از راهنماییتون.
    براي يه isp زدن شما بايد يه شركت ثبت كني
    سرور بخري
    مودم هاي مخصوص بخري
    مجوز هاي لازم رو بگيري و شارژ ماهيانه به مخابرات بر مبناي پهناي باند

12. این کاربر از shahab_blaster بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه dandelionsland's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام دوستان مي تونيد يه مودم adsl‏ خوب بهم معرفي كنيد با قيمت

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •