تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 356 اولاول 1234567891555105 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 3557

نام تاپيک: مشاوره و راهنمايي براي خريد مادربورد

حـــــرفـه ای Gabana's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

قيمتا خوب بود - اول زنگ زدم به يونيكام سرويس بخش فروش كه از خودشون بگيرم
    نداشتن .. نماينده شون هم كه باقالي فروشه !
    رفتم بازار رضا .. يه مغازه آشناييت داشتم از اون گرفتم

پروفشنال a.toraby's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

هیچکدام از این دو دارای دو تا ورودی IDE نیستند اگه این زیاد مهم نیست چقدر میخوای هزینه کنی ؟
    والله خیلی دنبال گشتم مین بوردی که دو تا ATA داشته باشه و به درد بخور باشه پیدا نکردم. p5ne sli رو هم خود شما پیشنهاد کردی خیلی با هاش حال کردم. اما می خام بدونم به نظر شما p5n بهتر ه یا commando؟ از ویژگی sli خوشم اومد به درد من که الان خیلی پول ندارم می خوره. ولی commmando که اصلاً چیپستش nforce نیست.
    راستی تو یه حایی پیدا کردم اصلاً چیپست مشکلی برای لینوکس ایجاد نمی کنه

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ترابي جان يه مدل باحال ديگه هم از Abit هست با نام IL9 Pro
    اين هم چيپ 945 داره و خوب در تست ها عمل كرده
    سلام
    خیلی ممنون که جواب دادین
    والله آقای gabana این برندی که شما گفتی من اصلاً تا حالا اسمش رو هم نشنیده بودم. من که جرأت نمی کنم همچین چیزی بخرم
    ترجیح می دم همون asus بگیرم. حالا شما commando رو پیشنهاد می کنی یا p5n e sli؟
    راستی p5n e sli با p5n32 e sli چه فرقی می کنن؟؟؟

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من می تون تا 230 یا 240 تومن برای مادربورد هزینه کنم
    اما آیا صرف داره پول بیشتری بابت خرید commando بدم؟؟؟
    اصلاً برتری های commando نسبت به p5n چیه؟؟؟
    فرض کنید رو هر جفتشون کارت گرافیک geforce 6600gt گذاشته باشیم
    کدومشون واسه بازی بهتر جواب می ده؟؟؟؟؟

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

سلام
    خیلی ممنون که جواب دادین
    والله آقای gabana این برندی که شما گفتی من اصلاً تا حالا اسمش رو هم نشنیده بودم. من که جرأت نمی کنم همچین چیزی بخرم
    ترجیح می دم همون asus بگیرم. حالا شما commando رو پیشنهاد می کنی یا p5n e sli؟
    راستی p5n e sli با p5n32 e sli چه فرقی می کنن؟؟؟
    شما تا حالا اسم abit رو نشنیدی!!!!

کلا cpmmando حرف نداره
    ولی نمیدونم با لینوکس چه طوره

حـــــرفـه ای Mezzo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

والله خیلی دنبال گشتم مین بوردی که دو تا ATA داشته باشه و به درد بخور باشه پیدا نکردم. p5ne sli رو هم خود شما پیشنهاد کردی خیلی با هاش حال کردم. اما می خام بدونم به نظر شما p5n بهتر ه یا commando؟ از ویژگی sli خوشم اومد به درد من که الان خیلی پول ندارم می خوره. ولی commmando که اصلاً چیپستش nforce نیست.
    راستی تو یه حایی پیدا کردم اصلاً چیپست مشکلی برای لینوکس ایجاد نمی کنه
    اگه دنبال دوتا IDE هستي MSI P6N SLI Platinum بهترين انتخابه بنظر من ولي پيدا نمي كني. Commando براي اوركلاكينگ ايده آله ولي سري 965 كلا با لينوكس مشكل دارند چون IDE اونها براحتي شناسايي نميشه (من خودم p5b delux دارم مي دونم) البته گفته ميشه Fedora 6 روش نصب ميشه.
    من خودم اگه بخوام بگيرم P5N32-E SLI Plus رو مي گيرم كه Review ها دربارش خيلي مثبته با وجود اينكه سطح Commando بالاتر از اونه.

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

اگه دنبال دوتا IDE هستي MSI P6N SLI Platinum بهترين انتخابه بنظر من ولي پيدا نمي كني. Commando براي اوركلاكينگ ايده آله ولي سري 965 كلا با لينوكس مشكل دارند چون IDE اونها براحتي شناسايي نميشه (من خودم p5b delux دارم مي دونم) البته گفته ميشه Fedora 6 روش نصب ميشه.
    من خودم اگه بخوام بگيرم P5N32-E SLI Plus رو مي گيرم كه Review ها دربارش خيلي مثبته با وجود اينكه سطح Commando بالاتر از اونه.
    من هم تو چند تا سایت که مقایسه می کردم این دو تا رو
    در مورد performance اینا تو بازی های مختلف p5n بهتر عمل کرده بود. اما commando گرون تره. واسه چی آخه؟؟؟
    در تمام موارد دیگه هم p5n برتر بود
    حالا یه سوال ازتون بپرسم قاطی نمی کنین؟؟؟؟ این اور کلاک چی هست حالا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در ضمن من تو سایت linuxquestions خوندم که لینوکس ها با چیپست 965 مشکلی ندارند. فقط کافیه فلاپی که همراه مادربورد هست موقع بوت شدن از روی cd بزاری تو دستگاه. اون موقع درایور هاش (از قبیل IDE) از توی فلاپی لود می شه

تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

شما تا حالا اسم abit رو نشنیدی!!!!

کلا cpmmando حرف نداره
    ولی نمیدونم با لینوکس چه طوره
    خوب نشنیدم دیگه

حـــــرفـه ای Actros's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران-کرمانشاه

پيش فرض

عیب نداره
    الان اسمشو حفظ کن

حـــــرفـه ای Mezzo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

من هم تو چند تا سایت که مقایسه می کردم این دو تا رو
    در مورد performance اینا تو بازی های مختلف p5n بهتر عمل کرده بود. اما commando گرون تره. واسه چی آخه؟؟؟
    در تمام موارد دیگه هم p5n برتر بود
    حالا یه سوال ازتون بپرسم قاطی نمی کنین؟؟؟؟ این اور کلاک چی هست حالا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در ضمن من تو سایت linuxquestions خوندم که لینوکس ها با چیپست 965 مشکلی ندارند. فقط کافیه فلاپی که همراه مادربورد هست موقع بوت شدن از روی cd بزاری تو دستگاه. اون موقع درایور هاش (از قبیل IDE) از توی فلاپی لود می شه
    خوب هرچي باشه Nvidia چيپستهاشو براي گيم بهينه مي كنه بايدم Nforce بهتر باشه ولي تفاوتشون چشمگير نيست.
    اوركلاكينگ هم از اسمش معلومه يعني فركانس كاري پردازنده- رم يا كل سيستم رو افزايش بدي از طريق تنظيمات مادربرد(يعني افزايش FSB- ولتاژ قسمتهاي مختلف و دستكاري تايمينگها) خلاصه بالاتر بردن سرعت سيستم نسبت به قدرت اسمي كه براشون تعيين شده.

كلا مادربرد هايي كه توان بالايي در اوركلاك دارند هم قيمتشون بالاتره (چون كيفيت برد و قطعات و كلا كيفيت ساخت در اونها مسلما حداكثره) و هم در Review ها بيشترين امتياز رو ميارن چون كساني كه Review مي كنند اكثرا اوركلاكر هستند.

البته ممكنه در مورد فلاپي درست گفته باشند ولي من با Knoppix 4.02 و UBUNTU 5.10 64bit و Mandrake 9 امتحان كردم و هر كاري كردم با اينها كار نكرد. يعني اصلا به فايلهاي داخل CD نمي تونه دسترسي پيدا كنه. حالا شايد يكي كه به لينوكس واردتره با اون فلاپي jmicron RAID AHCI Driver بتونه مشكلو حل كنه. چيزي كه مسلمه اينه كه در ورژن هاي جديد اين مسئله برطرف شده يا خواهد شد.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •