تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: آیا وجود موجودات فضایی را قبول دارید؟

راي دهنده
1061. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله,قبول دارم

722 68.05%
  • خیر,قبول ندارم

159 14.99%
  • نمیدانم

180 16.97%
صفحه 351 از 358 اولاول ... 251301341347348349350351352353354355 ... آخرآخر
نمايش نتايج 3,501 به 3,510 از 3579

نام تاپيک: بیگانه ها ( فرازمینی ها ) - UFOs ؛ زیست فرازمینی

پروفشنال mehrdadb3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

موحندص خودتی!
    الان یه ادعایی دارید که آدم فضایی ها بناهای باستانی رو ساختند یا در ساخت اونها مشارکت کردند ، برای این ادعا شما باید قبلش چند ادعای دیگه رو اول به طور جداگانه و سپس ارتباطشون رو به هم اثبات کنید :
    ۱. این سازه ها فرا بشری هستند.
    ۲. موجودات هوشمند فرازمینی وجود دارند.
    ۳. موجوات هوشمند فرازمینی در دوران باستان به سیاره ما آمدند.
    ۴. موجودات هوشمند فرازمینی که در دوران باستان به سیاره ما آمدند با نیاکان ما در تمدن های باستانی تماس برقرار کردند.
    ۵. موجودات هوشمند فرازمینی که در دوران باستان به سیاره ما آمدند و با نیاکان ما تماس برقرار کردند در ساخت بناهای باستانی دخیل بودند.
    البته موارد بیشتر از این هاست ولی چون همون فرض ۱ باطل هست کل ادعای شما در همون مرحله اول باطل میشه.

دوست عزیز این سازه ها نسبت به زمانش فرا بشری ساخته شدن دقت در سازه ها یا
    برش سنگها با ابعاد غول پیکر جابجایی انها محاسبات دقیق چیدمان انها که بعضی ها باید از ارتفاع بالا نقشه رو کشیده باشن و غیره ..........
    اگر شما دوست دارید و اعتقاد دارید که تنها موجود زنده کل جهان هستی هستید که راهتون و افکارتون با حداقل من جور نیستش
    به قول یکی از دوستان فقط تصور کنید یسری موجودات فقط 200 سال یا 500 سال از ما جلوتر خلق شده باشن و پیشرفت خودمون رو هم تا 100 سال اینده در نظر بگیرید

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

برش سنگها با ابعاد غول پیکر جابجایی انها محاسبات دقیق چیدمان انها که بعضی ها باید از ارتفاع بالا نقشه رو کشیده باشن و غیره ..........

اگر شما دوست دارید و اعتقاد دارید که تنها موجود زنده کل جهان هستی هستید که راهتون و افکارتون با حداقل من جور نیستش
    به قول یکی از دوستان فقط تصور کنید یسری موجودات فقط 200 سال یا 500 سال از ما جلوتر خلق شده باشن و پیشرفت خودمون رو هم تا 100 سال اینده در نظر بگیرید
    شما استعداد عجیبی در مغلطه البته در سطوح سطح پایین و بسیار مقدماتی اون دارید. فقط میخوام بدونم آیا خودتون هم متوجه هستید که چی می گید؟ و اینکه حرفاتون تمام غیرقابل استناد هست یا خیر؟
    و اینکه ممنون میشم ربط موضوعاتتون و اون نتیجه گیری تون از اعتقاد من رو هم توضیح بدید؟! من جایی گفتم تنها موجود زنده کل جهان هستیم (مثال نقضش تو سیاره خودمون هم تنها که نیستیم کلی گونه ناشناخته هم داریم) ؟
    کلا قبل از هر چیز به شما توصیه دوستانه میکنم یه سری اصول اولیه اولا در مورد مفهوم علم ثانیاً در مورد علم فلسفه و منطق مطالعه کنید در سطح مقدماتی هم که شده.

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

شما استعداد عجیبی در مغلطه البته در سطوح سطح پایین و بسیار مقدماتی اون دارید. فقط میخوام بدونم آیا خودتون هم متوجه هستید که چی می گید؟ و اینکه حرفاتون تمام غیرقابل استناد هست یا خیر؟
    و اینکه ممنون میشم ربط موضوعاتتون و اون نتیجه گیری تون از اعتقاد من رو هم توضیح بدید؟! من جایی گفتم تنها موجود زنده کل جهان هستیم (مثال نقضش تو سیاره خودمون هم تنها که نیستیم کلی گونه ناشناخته هم داریم) ؟
    کلا قبل از هر چیز به شما توصیه دوستانه میکنم یه سری اصول اولیه اولا در مورد مفهوم علم ثانیاً در مورد علم فلسفه و منطق مطالعه کنید در سطح مقدماتی هم که شده.
    هر جور شما راحتید دوست عزیز من مستعد در مغلته شما هم استاد در فرار از جواب
    من میگم تو ساخت اون سازه ها به انسان های اون زمان کمک شده با توجه به دانشی که لازم داشته و غیر ممکن برای اون زمان بوده شما میگید نه خودشون مهندسی کردن ونمیگید از کجا دانش و ابزارشون رو بدست اوردن من هم ادعایی راجبه علم فلسفه ندارم و این بحث از دید خودم انجام میدم

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

همین الانی که من و شما داریم روی این بحث میکنیم که این اهرام رو موجودات فضایی ساختن یا نه، باستان شناسا دارن سعی میکنن با مطالعه دقیق به این سوال پاسخ بدن که اهرام چطور ساخته شدن. هیچکدومشون هم وقتشون رو هدر ندادن سر اینکه آثار موجودات فضایی رو اونجا پیدا کنن بخاطر مخدوش بودن این فرضیه از بنیان. وگرنه هیچ باستان شناسی بدش نمیاد که ادعای شما رو تائید کنه و مشهور هم بشه!

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به شخصه به خودم میگم کاش تخصص معماری داشتم و میتونستم این موضوع رو ریز به ریز مطالعه کنم ولی از اونجایی که هر حوزه ای تخصص خودش رو داره من سعی میکنم بچسبم به اون چیزی که متخصصین همون حوزه روش اتفاق نظر دارن ولی اگر به حوزه تخصصی من چیزی مربوط باشه میتونم دقیق راجع بهش خودم تحقیق کنم یا اضحار نظر کنم همونجوری که منطق اقتصادی مسئله برای من چیز عجیبی نیست و توضیح دادم چطور استفاده از نیروی کار و زمان طولانی توجیه میکنه ساخت همچین سازه هایی رو.

لینک های بالا نمونه ای از خلاصه یافته هاییه که توضیح میدن چطور این اهرام ساخته شدن. جالبه که تو مطلب اول توضیح داده که یکی از اهرام بخاطر خطاهایی شکل دقیق هرم رو نداره و این اشکال تو هرم های بعدی تصحیح شده. این یعنی فرد یا گروهی که معماری رو بر عهده داشته با کسب تجربه جلو رفته و خطاهایی توی کار وجود داشته مثل تمام ساخته های بشر.

ببنید تمام حرف من و دوستانی که با من همفکر هستن در مورد این موضوع اینه که حتی اگر هیچ توجیه علمی برای نحوه ی ساخته شدن این سازه ها وجود نداشته باشه، هیچ منطقی به ما نمیگه که باید بیایم تئوری های فضایی رو در این مورد بپذیریم. در بدترین حالت باید بگیم ما نمیدونیم. همین. پذیرش ندونستن یک ویژگی علمه.

5. 3 کاربر از Mohammad Hosseyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Captain_America's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

هر جور شما راحتید دوست عزیز من مستعد در مغلته شما هم استاد در فرار از جواب
    من میگم تو ساخت اون سازه ها به انسان های اون زمان کمک شده با توجه به دانشی که لازم داشته و غیر ممکن برای اون زمان بوده شما میگید نه خودشون مهندسی کردن ونمیگید از کجا دانش و ابزارشون رو بدست اوردن من هم ادعایی راجبه علم فلسفه ندارم و این بحث از دید خودم انجام میدم
    دوست من شما سوالی نپرسید که من جواب بدم ، شما ادعا کردید فرازمینی ها در ساخت اهرام و ... دست داشتند اینجا بار اثبات روی دوش شماست چون ادعا از جانب شما مطرح شده؟ تا حالا شنیدید توی محکمه به کسی بگن بیا اثبات کن که بی گناهی ؟ (همون قاعده البینة علی المدعی و الیمین علی من انکر )
    برای همین هم هست میگم در خصوص خود ماهیت علم و روش علمی بهتره کمی مطالعه کنیم قبل از هر چیزی چون به علت تخصصی شدن علم نمیشه در مورد تمام علوم اظهار نظر کرد ولی با آگاهی از اینکه چه علم است و چه شبه علم و روش علمی صحیح چه هست میشه حداقل گول نخورد.
    --------------
    ویرایش : یه تاپیک در همین خصوص ایجاد کردم ایشالا به مرور تکمیلش می کنم.
    Last edited by Captain_America; 30-03-2017 at 08:44.

تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

Mohammad Hosseyn-Captain_America ممنون از دو دوست عزیز بخاطر مطالب مفیدتون سعی میکنم روی این موضوع بیشتر مطالعه داشته باشم انشالله در آینده معما های بیشتری از این موضوع حل و روشن میشه .
    به امید آینده بهتر

اگه نباشه جاش خالی می مونه ZeroNetizen's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

9. 2 کاربر از ZeroNetizen بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

كاربر فعال اتومبیل، متفرقه، سبک زندگی MOHAMMAD_ASEMOONI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    زمین پهناور خدا (أرضُ اللّٰه الواسعة)

پيش فرض

سلام
    طبق اخبار bbc arabic و rt arabic و الجزیره :
    وزارت دفاع امریکا از سال 2005 یک پروژه ی سری برای کشف حقایق در مورد بشقاب پرنده ها !!!! شروع کرده و سال 2012 تمام شده
    حدود 20 میلیون دلار خرج کردند برای این پروژه

ظاهراً راهِ خوبی پیدا کرده بودند برای سرقتِ 20 میلیون دلار از بودجه ی کشور به بهانه ی کشف حقایق بشقاب پرنده ها

آخر فروم باز meisam317's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    تبريز

پيش فرض

هر وقت هر جایی بحث بیگانه ها ( فرازمینی ها ) - UFOs ؛ زیست فرازمینی ش . مستقیم و غیر مستقیم منظور جن ها و اجنه هستند .... اینو از من داشته باشید...

12. این کاربر از meisam317 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Super Moderator Stream's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    Wolf Trap

پيش فرض

سلام
    طبق اخبار bbc arabic و rt arabic و الجزیره :
    وزارت دفاع امریکا از سال 2005 یک پروژه ی سری برای کشف حقایق در مورد بشقاب پرنده ها !!!! شروع کرده و سال 2012 تمام شده
    حدود 20 میلیون دلار خرج کردند برای این پروژه

ظاهراً راهِ خوبی پیدا کرده بودند برای سرقتِ 20 میلیون دلار از بودجه ی کشور به بهانه ی کشف حقایق بشقاب پرنده ها
    کلا اینطور پروژه ها وقتی در ورازت دفاع کشورها باشند، احتمال اینکه قضیه بیشتر سرقت و دزدی و اختلاس و ... باشه زیاده. اگه پروژه واقعی بود احتمالا باید در ناسا انجام می شد.

هر وقت هر جایی بحث بیگانه ها ( فرازمینی ها ) - UFOs ؛ زیست فرازمینی ش . مستقیم و غیر مستقیم منظور جن ها و اجنه هستند .... اینو از من داشته باشید...
    به نظر من قضیه مربوط به غول چراغ جادوست.

14. 5 کاربر از Stream بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •