تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: آیا وجود موجودات فضایی را قبول دارید؟

راي دهنده
1061. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله,قبول دارم

722 68.05%
  • خیر,قبول ندارم

159 14.99%
  • نمیدانم

180 16.97%
صفحه 8 از 358 اولاول ... 4567891011121858108 ... آخرآخر
نمايش نتايج 71 به 80 از 3579

نام تاپيک: بیگانه ها ( فرازمینی ها ) - UFOs ؛ زیست فرازمینی

داره خودمونی میشه DIGITAL WORLD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

تا اونجایی که من اطلاع دارم این تصاویر در مدت زمان خیلی کوتاهی به وجود آمده به نظر شما چندتا انسان باید در این کار دست داشته باشند تا بتونن این شکل و یا اشکال دیگر و بوجود بیاورند

100% تایید میشه

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

خوب این رو مطالعه کنید بعد نظرتون رو بگید :

-----------------------------------------------------------------

موجودات فضایی به زمین آمده اند !
    اخیرا اشکال عجیبی در مزرعه های روسیه دیده شده است

داستان از سال 1357 آغاز شد. در آن سال شکل های دایره ای عجیبی، در گندمزاری در انگلستان پیدا شدند. به زودی شایع شد که بشقاب پرنده ای از این گندمزار به هوا برخاسته و جای آن به صورت دایره ای از گندم های له شده باقی مانده است که ناشی از چرخ زدن بشقاب پرنده، در زمان بلند شدن است. این شکل های عجیب و هنرمندانه به زودی در کشتزار های دیگر هم دیده شدند. اما همه این ماجرا، از یک شوخی در بعد از ظهر یک روز تابستانی، شروع شده بود. سه دوست که مشغول صحبت درباره بشقاب های پرنده بودند، تصمیم گرفتند برای تفریح دایره های بزرگی وسط گندمزار ها، بسازند و ببینند که چه اتفاقی می افتد ! به این ترتیب سرگرمی شبانه دایره سازی با کار دو هنرمند دیگر عمومی شد. دایره های ساده ای که آنها می ساختند توجه دانشمندان سراسر جهان را به خود جلب کرد. در این فاصله هنرمندان دیگری هم به آنها پیوستند و در این کار از آنها پیشی گرفتند. این واکنش زنجیره ای ادامه یافت تا آنجا که به اسرار آمیزترین، پدیده فوق طبیعی قرن تبدیل شد و سالانه هزاران گردشگر را به گندمزار ها، می کشاند. این پدیده آنقدر جذاب بود که حتی سبب شد تا یک فیلم سینمائی درباره آن ساخته شود. پس از چند سال، هنرمند دیگری به نام " مت ریندلی " در انگلستان دوباره این شیطنت ها را از سر گرفت. او شک نداشت که این دایره ها ساخته ی انسان است و قصد داشت، نشان دهد که ایجاد گندم دایره ها چقدر آسان است.

او در یک شب به همراه دوستش وارد گندمزار شده بود و با استفاده از راه رفتن روی یک طناب، گندم ها را در دایره ای بزرگ، له کرده بود. دو روز بعد کشاورز آن کشتزار، به مقامات مسئول وجود این شکل عجیب را گزارش داد. ریدلی موفق شده بود که نخستین قربانی را فریب دهد. او کار خود را با روش های بهتری ادامه داد. اما وقتی ریدلی با تالیف مقاله ای با نام " اطلاعات گمراه کننده دولتی " به کار خود اعتراف کرد، هیچ کس به او توجه نکرد و حتی او را جاسوس و کلاهبردار خواندند ! مطبوعات همچنان این دایره ها را فضایی می دانستند. آنها ادعا می کردند که ایجاد دایره ها با سر و صداهای غیر زمینی همراه است ! و حتی کارشناسان می توانند دایره های اصلی را از تقلبی تشخیص دهند ؟! اکنون سالها از این ماجرا می گذرد اما هنوز افرادی وجود دارند که معتقد هستند که ایجاد گندم دایره ها کار موجودات فضایی بوده است. اخیرا ماجرای مشابهی در روسیه به وقوع پیوسته است. بار دیگر مسئله گندم دایره ها توسط افراد خرافاتی و نا آشنا به علم مطرح شد. اینبار مردم روسیه، عوامل دیگری مانند گرداب های پلاسمائی، میدان های عجیب نیرو و حتی شیطان را عامل ایجاد گندم دایره های اخیر می دانند.گویا دوباره این شیطنت ها از سر گرفته شده است.

منبع : آسمان پارس .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شیکاگو 1930

پيش فرض

دوست عزیز من نه خرافاتی هسنم نه چیز دیگه ولی شما برای من اثبات کن که چه جوری می شه در عرض یک می شه یک تصویر به اون عظمتو کشید اون فیلمی هم که اشاره کردید فیلم نشانه ها بود

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شیکاگو 1930

پيش فرض

اینم چند تا فیلم
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    [/quote]

می تونی این فیلم عارو دانلود کنی و نگاه کنی بد نیست

تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

ببینید دوست عزیز شما قبل از اینکه تو بحث شرکت کنید بایدیه دور کامل تایپیک رو می خوندید بعد این کار رو می کنید .
    اینجا بحث علمیه نه فیلمی !
    با فیم و این چیزا هیچی ثابت نمی شه .

خودتون هم در مطلب بالا دیدید که طرف خودش داره اعتراف می کنه کار من بوده اما شما قبول نمی کنی !

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شیکاگو 1930

پيش فرض

من از فیلم حرف نزدم گفتم اون فیلمی که شما توی مطلبتون ازش نام بردید چی بوده

تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

من از فیلم حرف نزدم گفتم اون فیلمی که شما توی مطلبتون ازش نام بردید چی بوده
    این پدیده آنقدر جذاب بود که حتی سبب شد تا یک فیلم سینمائی درباره آن ساخته شود
    منظورتون اینه ؟

من از اسم این فیلم خبر ندارم .

آخر فروم باز panther99's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

اقا شاید این حرف من جنبه فلسفی داشته باشه . ببینید . به نظر نمیاد کل این عالم به جز زمین برهوت باشه .
    من هم معتقدم Ufo ها وجود دارن . حتما هم نیاز به آب یا مواد معدنی موجود در زمین ندارن . چون هنوز انتها و ابتدای عالم مشخص نیست پس وجود چنین موجوداتی از عدم وجودشون منطقی تر به نظر میرسه .
    نظر شما چیه ؟؟؟؟؟؟؟

تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

اقا شاید این حرف من جنبه فلسفی داشته باشه . ببینید . به نظر نمیاد کل این عالم به جز زمین برهوت باشه .
    من هم معتقدم Ufo ها وجود دارن . حتما هم نیاز به آب یا مواد معدنی موجود در زمین ندارن . چون هنوز انتها و ابتدای عالم مشخص نیست پس وجود چنین موجوداتی از عدم وجودشون منطقی تر به نظر میرسه .
    نظر شما چیه ؟؟؟؟؟؟؟
    ببینید دوست عزیز اینجا دوتا بحث با هم قاطی شده ...
    یکی بحث موجودات فرازمینی هست که بنده هم منکر وجودشون نیستم ... حرف من اینه که امکان وجودشون هست .
    یکی هم بحث یوفو هاست که می گن که موجودات فرازمینی هوشمندی که به ما دسترسی پیدا کردن و ... . بنده با این مخالف هستم .

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    شیکاگو 1930

14

دوست من اولا اونا به ما تسلط پیدا نکردن بعد هم یادت باشه هر موجودی هم که وجود داشته باشه انسان اشرف مخلوقات پس جای ناراحتی نداره که یوفو هستن یا موجودات دیگر در جاهای دیگه هستی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •