تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: آیا وجود موجودات فضایی را قبول دارید؟

راي دهنده
1061. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله,قبول دارم

722 68.05%
  • خیر,قبول ندارم

159 14.99%
  • نمیدانم

180 16.97%
صفحه 4 از 358 اولاول 123456781454104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 3579

نام تاپيک: بیگانه ها ( فرازمینی ها ) - UFOs ؛ زیست فرازمینی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض

یوفو در یوتیوب

UFO مخفف unidentified flying object و به معنی اجسام در حال پرواز ناشناخته است. صحبت کردن در مورد یوفوها محتاج یک پست طولانی و باز کردن یک پرونده مفصل است.

مردم باورهای مختلفی نسبت به یوفوها دارند ، از کسانی که کاملا به وجود موجودات باهوش فرازمینی اعتقاد دارند تا کسانی که همه چیز را خطهای بینایی و پدیده های اپتیک می‌دانند و از کسانی که عکس‌های آنها را شیادی می‌دانند تا کسانی که برداشت‌های مذهبی را داخل این موضوع کرده‌اند.

اما هدف من از نوشتن این پست صحبت در مورد این مسئله نبود ، بلکه چیز دیگری بود. از یک هفته پیش ویدئویی در یوتیوب با عنوان UFO Haiti قرار گرفته است که استقبال فراوانی از آن شده است و تا این لحظه 2,091,472 این ویدئو را دیده‌اند که آمار بسیار جالبی است. کسی که این ویدئو را در یوتیوب قرار داده است barzolff814 نام دارد و تا به حال همین یک ویدئو را در یوتیوب گذاشته است.

این ویدئو را با رفتن به اینجا
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    دانلود کنید. (1.2 مگابایت)

منبع :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    من این ویدئو را دانلود کردم ویدئوی بسیار جالبی است

با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

10 یک پیشنهاد

سلام
    مطالب تا حدودی جالب است نه خیلی چون بیشتر ک÷ی از جای دیگر است تا تحقیقات خودتون فکر نمی کنید که دیگه این مطالب تکراری شده که من موجودت فضایی را دیدم چون در هر وبلاگ و سایتی این موضوع نوشته شده من موندم تمام ملت موجودات فضایی را دیدند اما این پدیده هنوز ناشناخته است به نظرتون این بهتر نیست که به جای اینکه مطالب را از جاهای مختلف کپی کنید درموردشون یک هزارم ثانیه هم که شده فکر کنید مبحث موجودات فضایی را می شود از طریق کرمچاله ها و سفید چاله ها وریسمانهای کهکشانی به خوبی توجیه کرد نه از نظر جن و... آیا شما واقعا جن را با موجودات فضایی یکی می کنیدیک خورده واقع بین باشید هدف یک موجود فضایی از ملاقات با شما ودیگران میتونه چی باشه اونهم یک انسان ساده فکر نمی کنید در صورت روبه روشدن باید با یک انسان قدرتمند در زمین روبه روشود ...........
    با احترام نسیم فضا

3. این کاربر از nasim faza بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Renjer Babi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Canes Venatici

پيش فرض

سلام
    مطالب تا حدودی جالب است نه خیلی چون بیشتر ک÷ی از جای دیگر است تا تحقیقات خودتون فکر نمی کنید که دیگه این مطالب تکراری شده که من موجودت فضایی را دیدم چون در هر وبلاگ و سایتی این موضوع نوشته شده من موندم تمام ملت موجودات فضایی را دیدند اما این پدیده هنوز ناشناخته است به نظرتون این بهتر نیست که به جای اینکه مطالب را از جاهای مختلف کپی کنید درموردشون یک هزارم ثانیه هم که شده فکر کنید مبحث موجودات فضایی را می شود از طریق کرمچاله ها و سفید چاله ها وریسمانهای کهکشانی به خوبی توجیه کرد نه از نظر جن و... آیا شما واقعا جن را با موجودات فضایی یکی می کنیدیک خورده واقع بین باشید هدف یک موجود فضایی از ملاقات با شما ودیگران میتونه چی باشه اونهم یک انسان ساده فکر نمی کنید در صورت روبه روشدن باید با یک انسان قدرتمند در زمین روبه روشود ...........
    با احترام نسیم فضا
    ............
    سلام
    ممنون از پیشنهادت.
    بهتر نیست شما نفر اولی باشید که یوفو ها رو با یک هزارم ثانیه از طیق کرم چاله توجیه می کنید.

منتظریم

آخر فروم باز Creeping Death's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    Where The Wild Thing Are

پيش فرض

خدا وکیلی هر جور که حساب کنیم حتما موجودات دیگه ای هم غیر از زمینی ها وجود دارن . مگه میشه توی عالمی که هنوز آخرش کشف نشده فقط زمین توش زندگی وجود داشته باشه. البته من نظریه ی دنیاهای موازی را هم قبول دارم.

راستی بعضی وقت ها دیدید خبر ها یه مزرعه هایی نشون میدن که یه علایم دایرا شکل و بزرگ و عجیب روشون هست ؟ اینها چیه ؟ مطلبی در این خصوص دارید ؟

حـــــرفـه ای Babak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

خدا وکیلی هر جور که حساب کنیم حتما موجودات دیگه ای هم غیر از زمینی ها وجود دارن . مگه میشه توی عالمی که هنوز آخرش کشف نشده فقط زمین توش زندگی وجود داشته باشه. البته من نظریه ی دنیاهای موازی را هم قبول دارم.

راستی بعضی وقت ها دیدید خبر ها یه مزرعه هایی نشون میدن که یه علایم دایرا شکل و بزرگ و عجیب روشون هست ؟ اینها چیه ؟ مطلبی در این خصوص دارید ؟
    سلام
    بحث موجودات و هوش فرا زمینی با بحث ظروف پرنده متفاوته عزیز . با دروغ و جعل و ناآگاهی متفاوته

7. این کاربر از Babak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام
    خیلی فکر کردم اما در این مورد مطالب را دارم می گویم خیلی دیدم که همشون در سایتهای مختلف یا برنامه های تلویزیون به نحوی توضیح داده شدند از اینکه وجود دارند شکی نیست اما یک دنیا فرق داره با گفته ها شما
    یک چیز دیگه سعی کن خودت با تحقیقات خودت حرف بزنی نه با کپی از سایت دیگران
    منظورم اینه که مطالب را بخون و در موردش فکر کن و بعد با بقیه مشورت کن مثل باستان شناسان و...و بعد بریز توی سایت
    به هر حال موفق باشید
    تلاش زیادی کردی که قابل تحسینه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

6 توجیحش خوب بود

............
    سلام
    ممنون از پیشنهادت.
    بهتر نیست شما نفر اولی باشید که یوفو ها رو با یک هزارم ثانیه از طیق کرم چاله توجیه می کنید.

منتظریم

سلام
    مثل اینکه انتظارتون سر اومد
    خب توجیحش خیلی راحته همونطوری که توجیح دیدن یوفوها راحته
    ببین میدونی کرمچاله چیه چون اگه نمی دونستی زمان را هم نمی دونستی
    حالا یک سوال توجیح کن برای من حضور یوفوها را در زمین
    چی جوری ممکنه چون ما تا حالا هیچ سیاره ای رو پیدا نکردیم که احتمال وجود حیات را داشته باشه چرا آب پیدا کردیم اما موجود نه
    با عقل جور در می آید ما می گوییم که اونها امکانات زیادی دارند که ما از آنها خبر نداریم خب یکی ازاین امکانات رد شدن از کرمچاله هاست
    یک خرده منطقی باش اونوقت خودت متوجه می شی

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام
    بحث موجودات و هوش فرا زمینی با بحث ظروف پرنده متفاوته عزیز . با دروغ و جعل و ناآگاهی متفاوته
    آقا یعنی شما حرف قرآن را قبول ندارید. قرآن این موضوع را تعیید کرده.
    اگر خواستید آیه اش را هم می گویم.
    یک خورده هم فکر کنید. مگر می شود ما در این هستی بی پایان تنها موجودات هوشمندی باشیم که خداوند آفریده!!!

حـــــرفـه ای Babak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004

پيش فرض

یک خورده هم فکر کنید. مگر می شود ما در این هستی بی پایان تنها موجودات هوشمندی باشیم که خداوند آفریده!!!
    عزیز من الان باید چی بگم ؟ شما متن من رو دوباره بخون

بحث حیات و هوش فرا زمینی ( که دانشمندان در جستجوش هستند )
    با بحث
    بشقاب پرنده ( که رمال ها و جادوگر های عصر جدید در جستجوش هستن )
    تفاوت داره

اوکی ؟

12. این کاربر از Babak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

با سلام ...
    من زیاد خوشم نمیاد در مورد یوفو و هر چیزی مثل این بحث کنم ...
    اما خوب حداقل اون چیز هایی که بلدم رو یاد می دم .. شاید هم یه چیزی یاد گرفتم ...

اما دوست عزیز [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] جان شما یه خورده زود قضاوت می کنید ...
    اول از همه شما این آیه (ها) یی که این موضوع رو تائید می کنند رو اینجا بزارین ... هیچ کدومشون دقیقا اون چیزی نیستند که ما اسمشون رو یوفو گذاشتیم ...

چرا که نشه ما تنها باشیم ... حتی اگه تنها هم نباشیم ، علم ثابت می کنه که دسترسی ما به هر موجودی فرای این منظومه غیر ممکنه ...

خیلی دیدم که همشون در سایتهای مختلف یا برنامه های لویزیون به نحوی توضیح داده شدند از اینکه وجود دارند شکی نیست
    می خوام با یه مثال به شما بگم که این حرفتون که " در وجودشون هیچ شکی نیست " اشتباهه :

یه بابایی به نام ارسطو اومد یه سری حرف ها زد که فقط 4 تا عنصر هستو ... زمین مرکز عالم هست و اینجور حرف ها که الان از یه بچه ی 4 ساله هم نمیشنوی ... تو اون موقع همه می گفتن که هیچ شکی نیست ( چون از نظر اونها همه چیز جور در می اومد ) . این نظریه صدها سال سر جاش بود ... با یه کشف ساده خیلی ها مطمئن شدن که اشتباهه ... بعد نیوتون اومد سه تا قانون آورد ... فرداش همه فکر کردن که دیگه فیزیک به همین جا ختم شد ... دیگه قوانین نیوتون جهان ما رو توضیح داده ... حالا بعد اون یه کارمند ساده اداره اختراعات و اکتشاف ، با ارائه 5 مقاله مکانیک نیوتونی رو به باد فنا فرستاد ... الان هم که مکانیک کوانتومی اومده اون رو داره زیر سوال می بره ...

امروزه یک فردعاقل و دانشمند می دونه که باید به همه چیز شک کرد ... اگه شک نکنی پیشرفت نمی کنی و جواب سوالاتت داده نمی شه ...

حالا من نمی دونم که شما با چه دلیلی اینقدر قاطع می گی که شکی در وجودشون نیست نمی دونم ؟ با دو تا برنامه ی تلوزیونی و چهار تا حرف از این و اون ؟ این دلیل علمی نیست ؟ از این جور برنامه ها و حرف ها و اتفاقات من زیاد دیدم .

14. 3 کاربر از Mohammad Hosseyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •