تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: آیا وجود موجودات فضایی را قبول دارید؟

راي دهنده
1061. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • بله,قبول دارم

722 68.05%
  • خیر,قبول ندارم

159 14.99%
  • نمیدانم

180 16.97%
صفحه 102 از 358 اولاول ... 252929899100101102103104105106112152202 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1,011 به 1,020 از 3579

نام تاپيک: بیگانه ها ( فرازمینی ها ) - UFOs ؛ زیست فرازمینی

آخر فروم باز mf.designing's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    Tabriz city

پيش فرض

سعید جان این واسم جالب بود ! یه توضیحی داری در موردش بدی ؟

2. این کاربر از mf.designing بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

توضیحات واقعا خوبی بود و من میخوام کاملش کنم آتلانتیس تمندن و علوم خودش رو در دو جا ثبت کرده یکی در دل حفره ای در مجسمه ی ابول هول و دیگری در معابد مایا ها البته معبد مایا ها که آتش گرفته و مجسمه ی ابولهول هم حفرش اونقدر عمیق و صیقلی .....

منبع : مستند شبکه ی چهار ادگار کایسی
    در مورد ادگار کیسی که قبلا یکی دو پست داشتیم و میزان سندیت و اعتبار (!) حرفاش رو بررسی کردیم ... [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من رو بخونید که در مورد اشتباهات متعددش (که حتی توسط طرفداران خودش رد شده!) ، تکنیک های پیشگویی اش و توصیه های درمانی اش بحث شده !

وزارت دفاع بریتانیا برای نخستین بار آرشیو محرمانه ای از اسناد مربوط به مشاهده اشیای ناشناس پرنده را در اختیار عموم قرار داده است.

این اسناد که می توان آنها را از سایت "آرشیو ملی" بریتانیا دانلود کرد، به دوره زمانی بین سال های ۱۹۷۸ تا ۱۹۸۷ مربوط می شود.
    از جمله این اسناد می توان به تصاویر نورهای عجیب و غریب در آسمان و همچنین اجرام غیرمعمول که توسط مردم، نیروهای مسلح و ماموران پلیس مشاهده شده،.....

هشت فایلی که در دسترس عموم قرار داده شده بخشی از ۲۰۰ سندی است که در چهار سال آینده منتشر خواهد شد. در ماه اول این اسناد به صورت مجانی قابل دانلود است.
    ...
    بیشتر این اسناد که قبلا محرمانه بودند، شامل نامه هایی است که مردم به ادارات و مقامات دولتی، از جمله وزارت دفاع و نخست وزیر وقت مارگارت تاچر، فرستاده بودند.

در یک سند دیگر، تجربه های یک مرد ۷۸ ساله آمده است و گفته می شود که وی در سال ۱۹۸۳ در منطقه همشایر بریتانیا موجودات فضایی را دیده است.
    او گفته است که وارد سفینه فضایی شده و سپس موجودات فضایی درباره سنش از او پرسیده اند. بعد به او گفته شده: "می توانی بروی. تو برای کاری که ما در نظر داریم خیلی پیری."

در خبری دیگر آمده است که ستاره شناس ارشد واتیکان گفته است که نمی توان منکر وجود حیات در مریخ شد. گابریل فیونز، در روزنامه واتیکان نوشت که موجودات هوشمند مخلوق خداوند می توانند در فضا وجود داشته باشند.

این پدر روحانی مسئول رصد خانه واتیکان و یک ستاره شناس مشهور است. به گفته او جستجو برای یافتن حیات در فضا، با ایمان به خداوند در تناقض نیست.

قبلاًٌ به این موضوع پرداخته بودیم ، دوست من ... در [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ... اتفاقا اون دوست دیگرمون هم دقیقاً همین چند خطی که شما پست کردید رو [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کرده بود ...

بهرحال این مورد هم حل شده اس و در آخر اون پروژه نتیجه گرفتند که :
    هیچگونه شواهدی مبنی بر اینکه پدیده های مذکور ... تحت کنترل نیروهایی غیر از نیروهای فیزیکی-طبیعی .. هستند وجود ندارد
    Last edited by seymour; 11-09-2009 at 16:38.

4. 2 کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای MasterGeek's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009

پيش فرض

در تاریخ تقریبا همه ی ملل وجود اجنه با ملاقاتهای سفینه های فضایی همراه است . مفسران آنها را سفینه های فضایی می نامند در حالیکه ما نمی دانیم آنها از کجا آمده اند و نوع و ماده ی سفینه ی آنها چیست. در ملاقاتهای حودم با این موجودات همیشه متوجه این پدیده ی عجیب شدم که سفینه های آنها ناپدید شده و ناگهان ظاهر می شود که غیر مادی بودن انها را ثابت می کند.البته غیر مادی از دید ما ولی مادی در ابعاد دیگر . وجود این موجودات به دلیل رقت قادر به تغییر شکل است و همچنین سفینه هایشان چون از دنیای دیگری وارد این دنیا می شود دارای ملکولهای متفاوتی است که آن را قادر می سازد از دید ما پنهان شوند و هر زمان خواستند خود را نشان دهند. همین حاصیت در مورد اجنه نیز صدق می کند . از طرف دیگر این اجنه در پی تماسهای مکرر با انسانهای تحت نفوذشان خود را به نام موجوداتی از کرات دیگر معرفی می کنند و نام سیاراتی از قبیل نیبیرو و آندرومدا را استفاده می کنند . همانطور که توضیح دادم در مقاله ی جنجال دنیا این اجنه خود را با نامهایی از قبیل مریم - مسیح و یا بودا معرفی می کنند و با غالب شدن به فکر و مغز افرادی که آنها را می پرستند پیامهای خود را به این جهان مخابره می کنند......
    یه مغلطه آشکار در این بخش از پست به نظر من وجود داره و اون استدلال بر مبنای موهوم هست هرچند لفاظی و لحن نویسنده با قاطعیت هست ولی این قاطعیت داره شواهدی سراسر موهوم رو بررسی میکنه (در واقع موهوم دلیل موهوم) مثلا در این بخش: در ملاقاتهای خودم.... و این میشه دلیل باقی سخنان یعنی مبنای تمام استدلال همین بوده: در ملاقات خودم.... و بعد شروع شده به مطالب بعدی...

راجع به کاراکترهای نیمه انسان نیمه حیوان هم علاوه بر فرضیه مطرح شده که دلایل علمی ندارند فرضیات روانشناختی و تاریخی زیادی هست که شواهد علمی دارند و نمیشه با این قاطعیت راجع به این موضوع صحبت کرد.........
    دیگه اینکه اسطوره های شامل شخصیتهای نیمه انسان نیمه حیوان طی چه استدلالی میشه به این نتیجه رسید که اینها موجودات فضائی هستند؟ ظاهرا اینها جن فرض شدند (بازم موهوم) بعد با توجه به جن بودن و اینکه اکثر جنها موجودات فضائی بودند (یه ادعای موهوم دیگه) این نتیجه گیری به وجود آمده

در مورد پروژه ستی
    دارن سر کارمون میزارن و اینکه بودجه ی خیلی کمی اختصاص پیدا کرده در مقایسه با دیگر پروژه ها
    یه ابر رایانه ندارنو اونوقت ما باید براشون تحلیل کنیم
    اگر علمی هم باشه فقط وقت تلف کردنه
    یه ابر رایانه ندارنو اونوقت ما باید براشون تحلیل کنیم
    اتفاقا اینم یه جورابرکامپیوتره از نوع پردازش توزیع شده یا Grid Computing و ...
    دارن سر کارمون میزارن و اینکه بودجه ی خیلی کمی اختصاص پیدا کرده در مقایسه با دیگر پروژه ها
    چند دانشجوی کاردرست و علاقمند توی دانشگاه برکلی اینو راه انداختند و بهیچ وجه سرکاری نیست (شاید علمی ترین پروژه ای که با متد علمی با قضیه SETI و موارد مشابه برخورد کرده همینه و چون علمی هست و البته نیاز به زحمت و زمان و فسفر داره....سرکاری به نظر میاد...)
    اینم لیستی از پروژه هائی با رویکرد مشابه که سرکاری نبودند:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    قبلا به شکل اسکرین سیور بود ولی الان روی کلاینت BONIC نصب میشه (پروژه های مشابه زیاد دیگه ای هم هست که به نتیجه رسیدند البته توی زمینه های دیگه)
    کد:
    این راجع به بونیک:
    کد:

6. 4 کاربر از MasterGeek بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Birjand

پيش فرض

هیچگونه شواهدی مبنی بر اینکه پدیده های مذکور ... تحت کنترل نیروهایی غیر از نیروهای فیزیکی-طبیعی .. هستند وجود ندارد
    ای بابا بیخیال اگه وزارت دفاع اونا بیاد بگه اره ما با یوفو مذاکره و رایزنی کردیم که دنیا بهم میریزه کلی اشوب و دردسر به بار میاد
    اینقدر دنبال سرکوب کردن نباشین خودتون رو توی نیمه دیگه هم بذارید ابدا امکان نداره هیچ مدرکی اعلام بشه که به صراحت وجود یوفو رو اعلام کنه

اگه می خواید توی این بحث به جایی برسید دنبال چیزی رو بگیرید که کسی انتظار پیگیری نداره
    مثلا وقتی میان میگن اره فلان اتفاق افتاده ولی کار فضایی ها نبوده به جای باور کردن دنبالش رو بگیرید تا خودتون به جواب برسید
    چیزی که کسی انتظارش رو نداره اونم پیگیری مسئله ای که مختومه اعلام شده

edited by Dianella

تصویر گرفته شده از ساعت آفتابی غرق شده در دل اقیانوس
    یه چندتا توضیح در این مورد لازمه
    این سنگ در اب های کم عمق نزدیک به ساحل قرار داره این رو میشه از نور محیط و زاویه تابش نور و همچنین وسایل غواصی متوجه شد
    به سنگ ظاهرا طنابی متصل شده
    و به نظر نمیاد که روی اون جلبکی دیده بشه
    در کل یه همچین سنگ باارزشی رو فورا از اقیانوس خارج می کنن و به ازمایشگاه منتقل می کنن نه به اب های نزدیک ساحل
    نمای سالم و بدون جلبک سنگ هم سنش رو نشون میده

اون معبد هم فکر کنم فقط یه عکس باشه منکه تابه حال چیزی در مورد یک معبد زیر اب نشنیده بودم باید مسئله جالبی باشه

راستی کسی کتاب مثلث برمودا رو خونده؟ اونجا هم چندتا عکس در مورد بقایای یافت شده در اعماق دریا چاپ شده که خیلی جالبه حدس زده بودن که اتلانتیس باید همون محدوده برمودا باشه

حـــــرفـه ای Mohammad Hosseyn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2005
    محل سكونت
    ...

پيش فرض

آتلانتيس تمدن گمشده
    به نظر من بعضی چیزها اینقدر ریشه دوونده تو ذهن ها که نمیشه با فردی که اینا رو قبول کرده کاریش کرد . مثل اینکه اتلانتیس هم جزو این موضوعات هستش . یه سری دانشمند که چه عرض کنیم از نظر من شبه دانشمند دامن به بعضی مسائل زدند که جمع کردنش سخت شده !!!

اول اینکه در متن saiiddz چندین بار به سال ها اشاره شده که متاسفانه همشون با هم تناقض داره !!!

حدود 350 سال قبل از ميلاد افلاطون در رساله اي تيمائوس (Timaeus) چنين نوشت : 12 هزار سال پيش
    اين واقعه در سال 3500قبل از ميلاد روي مي دهد
    بر اساس شواهد و مدارک موجود در حدود 2200 سال پیش از میلاد با شراره های بر کشیده از قله یک اتشفشان سهمگین و زلزله پس از ان تکه پاره شده اند .
    و ....

و اینکه به نظر من افلاطون باید خیلی با هوش باشه که با دوتا داستان از آتلانتیس که دریانوردا بهش گفتن بتونه رساله ای در بیاره که هنوز هم بعنوان سند ازش استفاده بشه . واقعا اگه امروزه یه چیزی سند به حساب بیاد واقعا باید چیز معتبری باشه :
    این نوشته ها بعد از 200 سال هوز سند محکمی محسوب می شود.
    (این 200 سال بالایی هم واقعا قابل تامل هست )

و بیشتر نظر بدم شاید یه چیزایی بگم که نباید بگم ... در کل باید بگم که افسانه ای جالب از آب در اومده ... فکر کنم ازش سریالی بسازن بیشتر از جومونگ تو ایران بیننده داشته باشه !!!

---------------------------------------------------------------

وزارت دفاع بریتانیا برای نخستین بار آرشیو محرمانه ای از اسناد مربوط به مشاهده اشیای ناشناس پرنده را در اختیار عموم قرار داده است.
    با تائید جواب seymour عزیز باید یه چیزی رو در مورد این موضوع اضافه کنم ...

اول اینکه از خاطرات این و اون و دیده های این و اون که نمیشه چیزی رو ثابت کرد . یا به چیزی رسید ... حالا یه کسی یه چیز گفته یا دیده ... واسه خودش گفته ... جز اینکه دلیل علمی پاش باشه ...

و این موضوع :

هشت فایلی که در دسترس عموم قرار داده شده بخشی از ۲۰۰ سندی است که در چهار سال آینده منتشر خواهد شد. در ماه اول این اسناد به صورت مجانی قابل دانلود است.
    یاد این شبکه تلوزیونی برزیلی افتادم که یارو برنامه ریزی میکرد که یه سری قتل ها اتفاق بیافته ، بعد خودش میرفت فیلم میگرفت و تو تلوزیون پخش میکرد به عنوان یه برنامه جنجالی و مثلا پربیننده و ... . خوب ملت بیچاره رو میزاشت سر کار ... دیگه چیزی ندارم بگم !! دی:

-----------------------------------------------------------------
    darkstreet جان ... فکر کنم 90 درصد پست های اینجا تذکر به این و اون هست که لطف کنید یه سری موارد رو از آوردن تو پست هاتون اجتناب کنید ... یکیش موارد سیاسی نا مربوط هست . پست شما ویرایش خواهد شد ...

9. 4 کاربر از Mohammad Hosseyn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تعلیق عضویت ...
    تاريخ عضويت
    Dec 2007
    محل سكونت
    ایران

پيش فرض

سعید جان این واسم جالب بود ! یه توضیحی داری در موردش بدی ؟
    این یه ساعت خورشیدیه
    از قیافش معلومه برای تعیین وقت ازش استفاده میشده

در کل یه همچین سنگ باارزشی رو فورا از اقیانوس خارج می کنن و به ازمایشگاه منتقل می کنن نه به اب های نزدیک ساحل
    به هیچ وجه درست نیست و اگر اینطور بود باید تخت جمشیدو میبردیم توو آزمایشگاه
    البته درسته این تصویر کمی مشکوکه!

1.به نظر من بعضی چیزها اینقدر ریشه دوونده تو ذهن ها که نمیشه با فردی که اینا رو قبول کرده کاریش کرد . مثل اینکه اتلانتیس هم جزو این موضوعات هستش . یه سری دانشمند که چه عرض کنیم از نظر من شبه دانشمند دامن به بعضی مسائل زدند که جمع کردنش سخت شده !!!

اول اینکه در متن saiiddz چندین بار به سال ها اشاره شده که متاسفانه همشون با هم تناقض داره !!!

و ....

و اینکه به نظر من افلاطون باید خیلی با هوش باشه که با دوتا داستان از آتلانتیس که دریانوردا بهش گفتن بتونه رساله ای در بیاره که هنوز هم بعنوان سند ازش استفاده بشه . واقعا اگه امروزه یه چیزی سند به حساب بیاد واقعا باید چیز معتبری باشه :

(این 200 سال بالایی هم واقعا قابل تامل هست )

2.و بیشتر نظر بدم شاید یه چیزایی بگم که نباید بگم ... در کل باید بگم که افسانه ای جالب از آب در اومده ... فکر کنم ازش سریالی بسازن بیشتر از جومونگ تو ایران بیننده داشته باشه !!!

---------------------------------------------------------------

با تائید جواب seymour عزیز باید یه چیزی رو در مورد این موضوع اضافه کنم ...

3.اول اینکه از خاطرات این و اون و دیده های این و اون که نمیشه چیزی رو ثابت کرد . یا به چیزی رسید ... حالا یه کسی یه چیز گفته یا دیده ... واسه خودش گفته ... جز اینکه دلیل علمی پاش باشه ...

و این موضوع :

4.یاد این شبکه تلوزیونی برزیلی افتادم که یارو برنامه ریزی میکرد که یه سری قتل ها اتفاق بیافته ، بعد خودش میرفت فیلم میگرفت و تو تلوزیون پخش میکرد به عنوان یه برنامه جنجالی و مثلا پربیننده و ... . خوب ملت بیچاره رو میزاشت سر کار ... دیگه چیزی ندارم بگم !! دی:

-----------------------------------------------------------------
    darkstreet جان ... فکر کنم 90 درصد پست های اینجا تذکر به این و اون هست که لطف کنید یه سری موارد رو از آوردن تو پست هاتون اجتناب کنید ... یکیش موارد سیاسی نا مربوط هست . پست شما ویرایش خواهد شد ...
    1.بهتره بدونی من زیادم به آتلانتیس اعتقاد ندارم ولی میزارم که دوستان نظر بدن و در موردش فکر و البته تحقیق کنن
    اونام اشتباهات چاپیه
    شما ببخش
    اگه یه نگاه بکنی ببینی من اونا رو کی تای کردم خودت میفهمی
    2.موافقم و اینکه هرکس بسازه ما ازش حمایت میکنیم
    3.اگر نمیشد ثابت کرد ناسا نمیومد به خلبان ایرانی لوح بده
    راستی شما یه تعریف از علم برام بکن ببینم منظورت از علم چیه؟!!
    4.نظر لطفتونه
    دیگه چیزی نموند بگین که
    گفتنی هارو گفتین
    خب بعضی آدم های الاف اینطورین نه همشون!
    .................................................. .................................................. ............
    میگم شما و دیگر دوستان لطفآ نظرشون رو در باره حرف های من در چند صفحه پیش بزارن
    یه چیز دیگرم میخوام مطرح کنم
    آقا به نظرتون ذهن مارو آماده برای یه چیزایی نمیکنن
    مثلآ نابودی زمین
    اگه دقت کنید بیشتر فیلمهای علمی تخیلی یا بیشتر فیلم ها موضوعاتشون اینجوری شده
    نظرتون چیه؟
    شما هم میدونید که آمریکایی ها فیلم بدون هدف نمیسازن!
    یه مثال میزنم
    مثلآ هی توو تلویزیون اعترافات اینایی که اختشاش کردنو پخش میکنن که ما ذهنمون آماده بشه و بپذیره
    و بعد میرن سراغ سرانشون
    نمیدونم منظورمو خوب فهموندم
    راستی اگر منجیی وجود داشته باشه بنا به گفته کتب اسلامی نمیتونه معجزه کنه
    خب ما اونو از کجا بشناسیم؟
    قطعآ از علمی که خواهد آورد
    پس ما هم بهتره از مسیر علم وارد همه چیز بشیم
    راستی آقای محمد حسین یه تحقیق کن
    ببین اگر تمام علوم رو با هم جمع کنی به چی میرسی؟
    من به این سوال جواب نمیدم ولی اگر خودت رسیدی به جواب یه پیغام برام بفرست با هم بحث کنیم
    البته اگر برسی به تمام سوالهایی که داری پاسخ داده میشه و وقتی من میگم که
    دارن سرمون کلاه میزارن دیگه به ریشم(البته من ریش ندارم)نمیخندی

آخر فروم باز BLACK-BLACK's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تهرون,لواسون,دارآباد

پيش فرض

1.بهتره بدونی من زیادم به آتلانتیس اعتقاد ندارم ولی میزارم که دوستان نظر بدن و در موردش فکر و البته تحقیق کنن
    اونام اشتباهات چاپیه
    شما ببخش
    اگه یه نگاه بکنی ببینی من اونا رو کی تای کردم خودت میفهمی
    2.موافقم و اینکه هرکس بسازه ما ازش حمایت میکنیم
    3.اگر نمیشد ثابت کرد ناسا نمیومد به خلبان ایرانی لوح بده
    راستی شما یه تعریف از علم برام بکن ببینم منظورت از علم چیه؟!!
    4.نظر لطفتونه
    دیگه چیزی نموند بگین که
    گفتنی هارو گفتین
    خب بعضی آدم های الاف اینطورین نه همشون!
    .................................................. .................................................. ............
    میگم شما و دیگر دوستان لطفآ نظرشون رو در باره حرف های من در چند صفحه پیش بزارن
    یه چیز دیگرم میخوام مطرح کنم
    آقا به نظرتون ذهن مارو آماده برای یه چیزایی نمیکنن
    مثلآ نابودی زمین
    اگه دقت کنید بیشتر فیلمهای علمی تخیلی یا بیشتر فیلم ها موضوعاتشون اینجوری شده
    نظرتون چیه؟
    شما هم میدونید که آمریکایی ها فیلم بدون هدف نمیسازن!
    یه مثال میزنم
    مثلآ هی توو تلویزیون اعترافات اینایی که اختشاش کردنو پخش میکنن که ما ذهنمون آماده بشه و بپذیره
    و بعد میرن سراغ سرانشون
    نمیدونم منظورمو خوب فهموندم
    راستی اگر منجیی وجود داشته باشه بنا به گفته کتب اسلامی نمیتونه معجزه کنه
    خب ما اونو از کجا بشناسیم؟

قطعآ از علمی که خواهد آورد
    پس ما هم بهتره از مسیر علم وارد همه چیز بشیم
    راستی آقای محمد حسین یه تحقیق کن
    ببین اگر تمام علوم رو با هم جمع کنی به چی میرسی؟
    من به این سوال جواب نمیدم ولی اگر خودت رسیدی به جواب یه پیغام برام بفرست با هم بحث کنیم
    البته اگر برسی به تمام سوالهایی که داری پاسخ داده میشه و وقتی من میگم که
    دارن سرمون کلاه میزارن دیگه به ریشم(البته من ریش ندارم)نمیخندی

که صد در صد وجود داره.
    زیاد سخت نگیر شناختش خیلی اسونه

خیلی چیزا رو هم هنوز علم هیچ توضیحی براش نداره پس تا زمانی که علم به حد مطلوب برسه نمیشه درباره خیلی از چیزا نظر علمی داد.

ضمنا من وجود موجودات فضایی رو صد درصد قبول دارم چون در قران صراحتا دربارش ایه اورده

پروفشنال Shayan Arya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

و بعد میرن سراغ سرانشون
    اغتشاش

واقعا این تاپیک دیگه هیچ ربطی به علم نداره و بیشتر تخیلی و خرافی و ... شده!
    به نظر من که این جور باورها اصلا شایسته انسان قرن 21 نیست
    با این شرایط تاپیک رو منتقل کنید به انجمن دیگری که خوانندگان فکر نکنند بحث علمی انجام میشه و اطلاعات مستند هست

13. 2 کاربر از Shayan Arya بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    Birjand

پيش فرض

اغتشاش

واقعا این تاپیک دیگه هیچ ربطی به علم نداره و بیشتر تخیلی و خرافی و ... شده!
    به نظر من که این جور باورها اصلا شایسته انسان قرن 21 نیست
    با این شرایط تاپیک رو منتقل کنید به انجمن دیگری که خوانندگان فکر نکنند بحث علمی انجام میشه و اطلاعات مستند هست
    یه سوال
    کسی جریان پازل رو قبول داره یا نه؟؟؟؟؟؟
    اگه قبول دارید اینقدر کل کل نکنید شاید مجبور باشیم حتی واسه اثبات یوفو وارد بحث های مذهبی و دینی هم بشیم
    اگه واقعا می خواید به نتیجه برسید همه حرف ها رو بشنوید تموم قطعات رو کنار هم بذارید

15. این کاربر از darkstreet بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

آتلانتيس تمدن گمشده

[B][COLOR=blue]حدود 350 سال قبل از ميلاد افلاطون در رساله اي تيمائوس (Timaeus) چنين نوشت : 12 هزار سال پيش از اين جزيره اي بوده است ....

تصویر گرفته شده از بقایای بنای معبدی در زیر آب که به طرز شگفت آوری سالم مانده
    1. در مورد این عکس، به هیچ وجه اونطور که ذکر کردن نبوده و اصلا بنای تاریخی و ساعت باستانی ای در کار نیست ... این یکی از چندین مجسمه ای هستش که توسط یه هنرمند محلی به نام جی. فوتس (اهل جزایر کیمن در دریای کارائیب) ساخته شده و همراه تیمش در زیر آب قرارشون داده تا بعنوان یه جاذبه توریستی عمل کنه و غواص های علاقمند رو به اون ناحیه بکشه (غواصی در این ناحیه، بخاطر مناظر زیرآبی بسیار زیبا، شدیداً رواج داره) ... پایان داستان!!

می تونید برای اطمینان، [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این آقا که در مورد ساخت این مجسمه ها توضیح داده رو ببینید ... کلی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم ارائه شده که مراحل ساخت و نصب مجسمه ها رو نشون داده ...و حتی در این مورد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کرده ...

نقل قول نوشته شده توسط saiiddz

تصویر گرفته شده از ساعت آفتابی غرق شده در دل اقیانوس

2. این عکس هم که یه ترکیب فوتوشاپی هستش ... ببینید من [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ماهی ها رو که از طریق [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] صفحه که (مجموعه عکس گله های ماهی) قابل دسترسیه رو در کنار عکس فوتوشاپی گذاشته ام و برای سهولت یه سری خط راهنما هم با رنگ قرمز مشخص کرده ام تا تشخیص الگو راحت بشه ...

17. 10 کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •