تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 15 از 17 اولاول ... 511121314151617 آخرآخر
نمايش نتايج 141 به 150 از 166

نام تاپيک: عینک و لنز های چشمی (افتابی، رنگی و طبی)

ناظر بخش فنی و تخصصی انجمن اتومبیل kasra2002's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

می خواستم بدونم همچین چیزی کجا گیر میاد؟ و حداقل چقدر هزینه برمیداره واسه ام؟

1- یه شیشه(پلاستیکی) به یه رنگ خاص که uv باشه. (آیا می تونم همچین چیزی رو به نمره چشمم گیر بیارم؟)

2- فریم آویاتور(همون ری بن خلبانی) که شیشه فوق رو بندازم روش.
    سلام
    ببین تمام عینک سازی های معتبر این کارو انجام می دن و روی هر عینکی که بخوای (بیشتر عینک ها) شدنیه ولی چون فشرده نمیشه برای شماره های بالا خیلی ضخیم و زیبایی نداره و سنگینه

آخر فروم باز M A M M U T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض انتخاب عینک آفتابی

سلام دوستان.من برادرم میخواد عمل لیزیک کنه.(بیمارستان نور-ولیعصر)گفتن بهش یه عینک آفتابی بخره.
    تاپیک مشابه زیاد بود اما من هیچ چیزی از عینک آفتابی نمیدونم و اونا نتونستن کمکم کنن.
    حالا چند تا سوال»
    1-این میزان جذب یو وی چیه؟باید چقدر باشه؟
    2-کلا موقع خرید به چه چیزی باید دقت کنم و چه چیزی رو باید بپرسم؟
    3-از کجا بفهمم راست میگه(فروشنده)
    4-ارزانترین عینک آفتابی که استاندارد باشه چقدره؟
    5-مارکش هم مهمه؟کدوم مارک بهتره؟>(پلیس یا ری بن یا....)
    6-دیگه چه فاکتور هایی رو مد نظر بگیرم؟
    ممنون

پروفشنال Lady Negar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    زیرِ همان خیال ِسنگینِ بدبو

پيش فرض

من بابام عمل لیزیک کرد و اینا رو همه میدونه...الان خوابه فردا واست ازشون میپرسم دقیقا..
    1و 2 و6 رو ازایشون میپرسم,
    اما درمورد 3.خوب شما باید عینک فروشی مطمئن پیدا کنی..از دوستانتون یا خانودتون..بعد هم اینکه واسه تست میزان جذب UV خودشون دستگاه دارند..
    4.بابای من 190000 خرید منتها 4 یا 5 سال پیش.
    5.خوب مارک واسه اینکه مارکه مهم نیست.بلکه بخاطر این فاکتور اهمیت داره که یه عینک مارک خوب میتونه از چشمهای ما دربرابر آفتاب بهتر و بهتر محافظت کنه...مثل این میمونه که شما بگی تلویزیون صبا بهتره یا Sony.

اما یه نکته دیگه البته فکر کنم دکتر معالج هم بهتون هشدار داده که نور مهتابی واسه شخصی که عمل لیزیک کرده خطر داره.
    ایشون تو خونه هم باید عینک بزنند و تو اتاقی که نشسته لامپ مهتابی روشن نباشه...
    و ارزو میکنم که دادشتتون کمترین درد رو داشته باشه..بابای من بعد از عمل چشماشون خیلی میسوخت..
    Last edited by Lady Negar; 31-08-2010 at 02:48.

4. این کاربر از Lady Negar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کـاربـر بـاسـابـقـه MehranVB's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

1- تمام عینک های UV وقتی زیر دستگاه میبری باید طول موج 400 رو نشون بده. کمتر یا بیشتر هم نداره، پس اگه 399 بود بدون که UV نیست.
    2- اگه مارک واست مهمه باید حواست باشه تقلبی نندازن بت، ممکنه یه عینک 5 تومنی که مارک Versace روشه رو بهت 400 بفروشن! سعی کن از جای مطمئن بخری.
    3- باید از یه جای معروف و مطمئن بخری. اکثر پاساژها فروشگاههای عینک آفتابی بزرگی دارن که قابل اطمینانن! فقط باید حتماٌ از دستگاه تست UV که توی مغازه هست استفاده کنی. یه عینک که UV نیست هم با خودت ببر و با دستگاه امتحان کن، اگه 400 نشون نداد کلکی در کار نیست.
    4- از 5 تومن داره که چینی هست به بالا.
    5- مارک های فشن ایتالیایی (و فرانسوی) گرونتر از همه هستن، مثل Gucci، Christian Dior، Versace و ... توی مارکهای عینک هم Police , RayBan حرف اول رو میزنن، مارکهای دیگه هم هست که ارزونترن مثل Speedo و ... اهمیت مارک هم در اینه که میدونی عینکت به این راحتیا نمیشکنه، حتی اگه رو زمین پات بره روش! در ضمن الان عینک های چینی اکثراً فریم فلزی قاطی با سرب یا پلاستیکی دارن، اما رومارک باشه خیر...
    6- عینک های Poloride هستن که از شیشه استفاده نمکنن و بجاش طلق دارن و برای چشمای حساس ساخته شدن. میتونی اونا رو هم امتحان کنی...

6. این کاربر از MehranVB بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز M A M M U T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

برا تستش تو خونه راهی نیست؟
    آخه یه جا خوندم که عینک رو روبه روی کنترل تلویزیون قرار می دی و اگه کار کرد تقلبیه.اگه کار نکرد اصله.

حـــــرفـه ای eMer@lD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    پایتخت

پيش فرض

سلام
    در این مباحث بحث شده:
    مشاوره برای خرید عینک آفتابی خوب

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    عینک افتابی مناسب

کد:
    لیزیک چشم کمک:
    کد:

اگه نباشه جاش خالی می مونه farhad1122's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    کهکشان راه شیری!

پيش فرض

برا تستش تو خونه راهی نیست؟
    آخه یه جا خوندم که عینک رو روبه روی کنترل تلویزیون قرار می دی و اگه کار کرد تقلبیه.اگه کار نکرد اصله.
    لطفا این سوالو جواب بدین. برا منم سواله. چون من یه عینک پلیس گرفتم 150 هزار تومن. تو مغازه با دستگاه جلو خودم تستش کرد که uv 400 داره ولی اشعه کنترل ازش رد میشه که! توی اون سه تا تاپیکی که دوستمون گذاشتن گشتم ولی در این باره مطلبی ندیدم. ممنون میشم جواب بدین.

پزشک انجمن morsadr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

لطفا این سوالو جواب بدین. برا منم سواله. چون من یه عینک پلیس گرفتم 150 هزار تومن. تو مغازه با دستگاه جلو خودم تستش کرد که uv 400 داره ولی اشعه کنترل ازش رد میشه که! توی اون سه تا تاپیکی که دوستمون گذاشتن گشتم ولی در این باره مطلبی ندیدم. ممنون میشم جواب بدین.
    من فکر می کنم اشعه کنترل تلوزیون اینفرا رد ( Infra red ) باشه و نه UV . بنابراین دلیلی بر جلوگیری از عبور اشعه توسط عینک وجود نداره .
    اگر دوستان دیگر اطلاعاتی در این مورد دارند بگویند ممنون میشم .

11. 3 کاربر از morsadr بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    far away from here

پيش فرض

ممنونم ازاطلاعات مفيدتون ،ميخواستم عينك بخرم اما نميدونستم چطوري بايد از اصل بودنش اطمينان پيدا كرد،ولي حالا اطلاعات خوبي كسب كردم..!

پروفشنال Damian's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

برای کنترل UV حتما باید استاندارد دستگاه رو بالا برد
    در استاندارد پایین حتی 375 رو هم 400 نشون میده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •