تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 10 از 12 اولاول ... 6789101112 آخرآخر
نمايش نتايج 91 به 100 از 119

نام تاپيک: »» آنچه كه از چاپ ميدانيد

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    جایی در همین نزدیکی

پيش فرض

خوب اگه یکی بخواد کتاب چاپ کنه چی؟

در آغاز فعالیت sialkgraph's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام به همه من چنتا سوال داشتم ممنون میشم کمکم کنید.

1- توی لیتوگرافی وقتی میخان کارهارو روی فرم بچینن، همه اون کارهارو به هم میچسبونن (در کنار هم) یا نه بین اونها فاصله هم قرار میدن؟ مثلا من یه جلد کتاب دارم میخام بدونم وقتی اون رو روی فرم میچینن، دقیقا همه لبه ها به هم میچسبه یا نه بین اونها فاصله قرار میدن؟

2- این که میگین لبه کار (لب پنجه) بین 1 تا 1/5 cm هست، در همه ماشینها همین اندازه هست یا نه ؟ مثلا توی ماشین 4/5 ورقی یا 2/5 ورقی یا... همه یک اندازه اند؟ این مقدار فضای خالی رو فقط از سمتی که کاغذ درون ماشین میره باید خالی گذاشت یا نه از هر طرف فرم؟ این اندازه های هر طرف خالی گذاشتن چقدر است؟

3- من یه کتاب دارم توی قطع رقعی وقتی میخام پلیت بگیرم اون رو اندازه 60*45 میزنن یا نه روی 60*90؟

4- ضخامت کاغذ رو چجوری میشه به دست آورد؟ جایی هست که این کارو برامون انجام بده؟ من برای عطف کتاب این اندازه رو احتیاج دارم. آخرشم معلوم نشد چجوری این عطف رو گیر میارن.

ممنون.

اگه نباشه جاش خالی می مونه CECELIA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007

پيش فرض

سلام
    سال نو مبارک
    میبخشید که این تاپیک رو از زیر خاک کشیدم بیرون
    برای چاپ والپیپر های سایز 1024*768 از چه کاغذی باید استفاده کرد؟ منظورم سایز کاغذه؟
    برای چاپ روی کاغذ B3، سایز عکس باید چند پیکسل باشه؟
    ممنون

آخر فروم باز pedram_ashena's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    من هم همانجام ;)

پيش فرض

سلام
    سال نو مبارک
    میبخشید که این تاپیک رو از زیر خاک کشیدم بیرون
    برای چاپ والپیپر های سایز 1024*768 از چه کاغذی باید استفاده کرد؟ منظورم سایز کاغذه؟
    برای چاپ روی کاغذ B3، سایز عکس باید چند پیکسل باشه؟
    ممنون
    این سایز: 86 cm در 65 cm
    البته هر سایزی بخوای میتوانی چاپ کنی
    b3: 364.0 mm dar 515.0 mm
    4,299 px
    6,083 px

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام به همه من چنتا سوال داشتم ممنون میشم کمکم کنید.

1- توی لیتوگرافی وقتی میخان کارهارو روی فرم بچینن، همه اون کارهارو به هم میچسبونن (در کنار هم) یا نه بین اونها فاصله هم قرار میدن؟ مثلا من یه جلد کتاب دارم میخام بدونم وقتی اون رو روی فرم میچینن، دقیقا همه لبه ها به هم میچسبه یا نه بین اونها فاصله قرار میدن؟

2- این که میگین لبه کار (لب پنجه) بین 1 تا 1/5 cm هست، در همه ماشینها همین اندازه هست یا نه ؟ مثلا توی ماشین 4/5 ورقی یا 2/5 ورقی یا... همه یک اندازه اند؟ این مقدار فضای خالی رو فقط از سمتی که کاغذ درون ماشین میره باید خالی گذاشت یا نه از هر طرف فرم؟ این اندازه های هر طرف خالی گذاشتن چقدر است؟

3- من یه کتاب دارم توی قطع رقعی وقتی میخام پلیت بگیرم اون رو اندازه 60*45 میزنن یا نه روی 60*90؟

4- ضخامت کاغذ رو چجوری میشه به دست آورد؟ جایی هست که این کارو برامون انجام بده؟ من برای عطف کتاب این اندازه رو احتیاج دارم. آخرشم معلوم نشد چجوری این عطف رو گیر میارن.

ممنون.
    اینجا بگردید جوابو پیدا می کنید:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کاربر فعال MP3 Player osmaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    همینجا

پيش فرض

دوستان یه سوالی من دارم برای یه بنده خدایی کارت ویزیت میزنم البته اینم بگم که من گرافیک نه خوندم و نه بلدم
    چند تا طرح دادم ولی حالا سر رنگ ها گیر کردم میخوام بدونم رنگی که بصورت RGB میبینیم توی مانیتور همون رنگی هست که ما میخواهیم حالا وقتی اینو به CMYK تبدیل میکنی رنگ ها انگار کدر میشن سوال اینجاست که من یه بار شنیدم رنگی که از چاپ میاد بیرون تیره تر از اونی هست که تو مانیتور میبینی و یه جای دیگه شنیدم که میگن رنگ CMYK مخصوصا مشکی روشن تر از اونی هست که RGB نشون میده بلاخره من نفهمیدم از اونی که تو مانیتور میبینی تیره تر میشه یا روشن تر؟

پروفشنال Mehrshad-msv's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    زمین - کرج

پيش فرض

دوستان یه سوالی من دارم برای یه بنده خدایی کارت ویزیت میزنم البته اینم بگم که من گرافیک نه خوندم و نه بلدم
    چند تا طرح دادم ولی حالا سر رنگ ها گیر کردم میخوام بدونم رنگی که بصورت RGB میبینیم توی مانیتور همون رنگی هست که ما میخواهیم حالا وقتی اینو به CMYK تبدیل میکنی رنگ ها انگار کدر میشن سوال اینجاست که من یه بار شنیدم رنگی که از چاپ میاد بیرون تیره تر از اونی هست که تو مانیتور میبینی و یه جای دیگه شنیدم که میگن رنگ CMYK مخصوصا مشکی روشن تر از اونی هست که RGB نشون میده بلاخره من نفهمیدم از اونی که تو مانیتور میبینی تیره تر میشه یا روشن تر؟
    دوست عزيز شما بايد كارت cmyk و در رزولوشن 300 و از بالا پايين و چپ و راست 2 ميل براي برش جا بزار بعد طراحي كن... و موقع طراحي سرت و خم كن و از پايين مانيتورو نگاه كن تا رنگي رو كه مي خواي ببينيو

بله متاسفانه بخاطر كيفيت پايين چاپ در ايران كارا اينجوري تيره مي شه.

8. این کاربر از Mehrshad-msv بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال MP3 Player osmaan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    همینجا

پيش فرض

دوست عزيز شما بايد كارت cmyk و در رزولوشن 300 و از بالا پايين و چپ و راست 2 ميل براي برش جا بزار بعد طراحي كن... و موقع طراحي سرت و خم كن و از پايين مانيتورو نگاه كن تا رنگي رو كه مي خواي ببينيو

بله متاسفانه بخاطر كيفيت پايين چاپ در ايران كارا اينجوري تيره مي شه.
    مرسی دوست عزیز
    حالا یعنی من باید اول کارت رو بزارم روی cmyk بعد رنگ بندی رو اونجور که میخوام انجام بدم؟
    بزار یه جور دیگه بگم: یعنی اگر تا قبلش که با rgb کار میکردم و حالا که میزارم cmyk رنگ ها یه مقدار تیره تر و کدر میشه و من باید توی این حالت دوباره رنگ ها رو به همون زیبایی که تو حالت rgb میدیدم تغییر رنگ بدم درسته؟

آخر فروم باز pedram_ashena's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    من هم همانجام ;)

پيش فرض

شما يا از اول هنگام رنگ دهي از پالت رنگ 4 رنگ استفاده ميكني يا خود نرم افزار اتوماتيك 3 رنگ شما را تبديل به چهار رنگ و رنگهاي نزديك به آنها ميكند.نگران كدري نباش.تنها رنگهايي كه ميخواهي انتخاب كن

11. این کاربر از pedram_ashena بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

pedram jan salam khoshhalam ke mibinam BELAKHARE dostanio didam ke da zamineye chap
    etelaate takhasosi daran va dore hamdige jam shodan
    bavar

---------- Post added at 02:05 PM ---------- Previous post was at 02:02 PM ----------

pedram jan salam khoshhalam ke mibinam BELAKHARE dostanio didam ke da zamineye chap
    etelaate takhasosi daran va dore hamdige jam shodan
    bavar
    bavar konid kheyli khoshhalam va omidvaram dar zamineye khoroji gereftan baraye chap helio va felexo geravera betonid komakam konid albate khoroji ba illustrator

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •