تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 105 اولاول 123456781454104 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 1044

نام تاپيک: سوالات در زمینه باغبانی

پروفشنال amin_rogh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    بلژيک

پيش فرض

salam alan sare kar hastam va 2 bare font farsi nadaram.
    az pif paf ye vaght estefadeh nakoni ta beram khooneh javabet ro bedam!. movafagh bashi
    dar zen esme man aminrokh hast. ( esme koochek) familam rokh nist

پروفشنال hamidma's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

چشم استفاده نمی کنم.
    منتظر پاسخ شما هستم.

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    بلژيک

پيش فرض

دوست ازيز سلام. ببخشيد این رو با ان تو فا مينويسم پس بخاطر غلط املايی ببخشيد.
    گياهان آپارتمانی نسبت به گياهان بيرونی از نياز های نوری کمتری برخوردارند و شما نميتوانيد گياهان بيرونی را جز در موارد خاص جايگزن گياهان اپارتمانی کنيد. آلبته گياهان اپارتمانی هم بصورت طبيعی در طبيعت وجود دارند اما چون از نياز نوری کمتری برخوردارند بعنوان گياهان آپارتمانی انتخاب شده اند. البته گونه های موجود گونه های برگزيده ای هستند که نسبت به گونه های 100 در 100 طبيعی باز هم از نياز نوری کمتری برخوردارند.پس چنانچه ميخواهيد حال و هوای خانه را عوض کنيد از گياهان آپارتمانی استفاده کنيد و گياهان بيرونی را برای بيرون نگ هداريد .
    وقتی از سموم حشرکش عمومی سخن ميگوييم منظور پيف پاف نيست!و ایستفاده از این قبيل حشره کش ها نتنها ممکنست دارای مواد لازم برای تاثيرگزاری بر روی آفت ها را نداشته باشند بلکه ممکن هم هست بدليل داشتن مواد افزودنی که برای تامين بوی خوب و يا مواد ديگری که به این حشره کش ها اضافه ميشود ممکن هست خساراتی هم به گياه وارد کنند..
    منظور از حشره کش عمومی سمومی هست که اختصاصا برای يک آفت مشخص تجويز نميشود و تاثير کلی بر روی تمام حشرات داره که همانگونه که جعفر عزيز گفتمّکن هست که حشرات مفيد رو هم از بين ببره.
    جعفر جان محبت کردند و اسم چند سم را گفتند.من با بازار ایرن در حال حاضر آشنايی ندارم و نميتوانم چيزی در این مورد عرض کنم و این در تخصص ایشان هست..تنها نکته ای که ميتونم اضافه کنم اینه که برای تهيه طعمه مسموم اول سبوس رو يکی دو روز يا بيشتر در آب بخيسانيد و آجازه دهيد که شرايط` تخمير يا همون گنديدگی فراهم شده و سبوس شروع به تخمير کند. (منظور فقط` شروع تخمير هست نه گنديدگی کامل_° و سپس سم رو به اون اضافه کنيدتا سم جذب سبوس شود.با اینکار در واقع طعمه را برای آفت لذيذ و جذاب ميکنيد.
    موفق باشيد.

4. این کاربر از amin_rogh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

با تقدیر و تشکر فراوان از راهنمایی شما دوست گرامی

چشم تمام موارد مورد اشاره شما به دقت انجام می دهم. بازم ممنونم.

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    بلژيک

پيش فرض

خواهش دارم دوست من.
    موفق باشید

تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

دوست عزیز پیشنهادتون در مورد جلوگیری از تبخیر اب خاک چی هست؟ به نظرتون با چی این کار رو انجام بدهم؟

و به نظر شما پس من می توانم این گلها رو در گلدانهایی قرار بدهم که در فضای باز باشند مانند ایوان خانه ؟ یا باید حتما در باغچه باشد؟

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    بلژيک

پيش فرض

دوست من سلام
    بقول آقا رضا مارمولک/به عدد ادمها راه هست برای رسیدن به خدا!
    طبیعتا اگر میتونید که میزان و دفعات آبیاری رو بیشتر کنید بهترین نتیجه را خواهید گرفت چون بغیر از تبخیری که بطور معمول از سطح خاک و در اثر حرارت محیط صورت میگیره مقدار زیادی هم توسط خود گیاه از طریق برگها تبخیر ویا ازطریق تعرق از خاک خارج میشه. نگهداری و محافظت از سطح خاک تنها یکی از عوامل موثر هست ولی بزرگترین عامل نیست.زیاد خودتو درگیرش نکن. من فقط خواستم که ذهن شما را کمی باز کنم و کمک کنم که عوامل محیطی و محاطی رو بیشتر ببینید و لمس کنید.
    درمورد گلها. مهمترین عامل محدود کننده ای که مانع کاشت گیاهان بیرونی در داخل خانه میشود عامل نور هست. خیلی نمیتونم در این مورد دقیق حرف بزنم چون اگر وارد اعداد و ارقام بشم یک کم از وحله دور میشیم. فقط به همین اندازه میگم که اگر یک گلدان رو در داخل خانه و در فاصله 2 تا3متری از پنجره قرار بدین نور مفیدی که بتونه باهاش فتوسنتز کنه رو تقریبا دریافت نمیکنه!
    ولی روی ایوان خانه میتونید اینکار رو بکنید و هیچ مشکلی هم به امید خدا پیش نمیاد.
    موفق باشی

9. این کاربر از amin_rogh بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

با تشکر

اینم از جعبه نشاء ها که امروز دیگه راهش انداختم و بذرها رو توش کاشتم.

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    بلژيک

پيش فرض

خوب هست دوست عزیز موفق باشی.

تاريخ عضويت
    Jun 2005

پيش فرض

ممنونم
    به نظرتون چند روز باید منتظر باشم که شروع به جوانه زدن بکند؟ عجولم درسته؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •