تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 12

نام تاپيک: اولین کتاب پارسیکس

در آغاز فعالیت lin@sniper's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض اولین کتاب پارسیکس

نمی دونم چی بگم ولی همیشه دادن خبر های خوب خیلی لحظه قشنگی و بدتر اینکه نتونی از یک نفر بخاطر کاری که انجام داده تقدیر و تشکر کنی

خوب اولین کتاب پارسیکس هم توسط اقای الن باغومیان نوشته شد و بصورت رایگان در دسترس عموم قرار گرفت .
    لینک خبر در تکنوتاکس :
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    خوب برای دانلود هم می تونید به این صفحه برید و روی کتاب کلیک کنید تا دانلود شروع بشه :
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------
    من همینجا از اقای باغومیان بخاطر کارهای که انجام دادند تشکر می کنند و باشد که الگوی بسیار از ما ها باشند .
    تقدیم به اقای باغومیان

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

راستش دانلود نمیشه چیشه

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

ببین برو توی لینک زیر :
    بعدش روی کتاب راست کلیک کن و گزینه save linke as انتخاب کن تا نصب شروع بشه . سرعت سرور پایین هست . کتاب بسیار جالبی هست از 0 تا نصب کارت گرافیکهای nvidia و خط فرمانهای لازم و خیلی چیزای بدرد بخور دیگه گفته .

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

پارسيكس همون لينوكس فارسي هستش ؟
    در ضمن يه پرسش ديگه هم دارم. در مورد ساپورت مودم هاي اينترنال اين گروه نتونسته كاري انجام بده ؟

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

بله یکی از لینوکس های فارسی و البته فعال ترین اونها هست . اما در مورد مودمهای اینترال . اینقدر درباره این قضیه بحث شده که فکر کنم توی ایران در برابر اسم لینوکس حتما اسم مودم اینترنال هم بوده . ببین دوست عزیز اکثر مودمهای اینترنال رو میشه رو لینوکس راه اندازی کرد . اما در 90 در صد مواقع به سختی و وقتی هم راه اندازی شد اصلا اون چیزی که فکر می کنی انتظار نداری . سرعتش خیلی خیلی پایین هست به نظر من زیاد خودت رو خسته نکن . اما می تونی با یک مودم 10 یا 15 تومنی توی لینوکس به اینترنت وصل بشی به شرطی که serial port باشه . خیال خودت رو چند صد نفر دیگه هم راحت کن . موفق باشی .

Banned
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سپاسگزارم از پاسخ ها
    من خودم يه تازه كارم و تازه لينوكس سوزي رو نصب كردم و دارم ياد مكيگيرم . حتما اين يكي رو هم امتحان ميكنم.
    رواج پيدا كردن لينوكس اغاز راهي هست براي هر چه بيشتر رعايت كردن قانون كپي رايت

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

دوست عزیز حتی برای یادگیری هم از پارسیکس استفاده کن . سوزه کاربر رو به خودش وابسته می کنه البته کاربری که زیاد کنجکاو نیست . من برای تمام امور کاریم فقط از پارسیکس استفاده می کنم چون بهش اعتقاد دارم .

کاربر فعال انجمن Tornado2800's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    GB

پيش فرض

مرسی دوست عزیز بسیار عالی بود در حال دانلود هستش !
    من تازه این لینوکس رو دانلود کرده بودم

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

اینقدر نگویید پارسیکس . فقط اوبونتو.

تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

اینقدر نگویید پارسیکس . فقط اوبونتو.
    دوست عزیز من خودم مدتها از پارسیکس استفاده می کردم ولی حالا به دلایلی مجبورم از ubuntu studio استفاده کنم ولی این هرگز باعث نمیشه که به پارسیکس بد و بیراه بگم بلکه کوچ من به ابنتو استودیو فقط بخاطر کمک به پروژه پارسیکس بوده و بس . شرمنده ها از این حرفم هم خیلی عذر می خوام این حرفی که شما میزنی بچه گانه است . الان فقط کسایی که از مسائل فنی سر در نمی اورند فقط می گن فلان محیط یا فلان توزیع . اقا دیگه دوره این حرفا گذشته دیگه خریدار نداره هر کسی از هر چیزی دوست داره استفاده می کنه . امیدوارم توهینی نشده باشه

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •