تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 11 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 102

نام تاپيک: هک و هکر در Vb

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

ارتباط بين هکر و نرد(Nerd)
    برخلاف تصور مردم برای هکر شدن لازم نيست که يک نرد باشيد .گرچه اين سودمند است و اکثر هکرها در واقع نرد هستند. داشتن روابط اجتماعی خوب به شما کمک می‌کند که بر روی مسائل واقعاً مهم مانند فکر کردن و هکری تمرکز کنيد. به همين دليل اکثر هکرها عنوان نرد را برای خود انتخاب کرده‌اند و حتی اصطلاح غليظ‌تر geek را به نشانه‌ی افتخار به کار می‌برند. اين راهی برای نشان دادن استقلال آنها از عرف معمول در جامعه است.
    برای بحث گسترده‌تر در اين مورد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را ببينيد.
    اگر شما می‌توانيد به‌خوبی بر روی هکری تمرکز کنيد تا يک هکر خوب باشيد و هم به زندگی‌تان برسید، اين خوب است. امروزه اين کار بسيار راحت‌تر از زمانی است که من يک مبتدی بودم (در دهه‌ی ۱۹۷۰).
    امروزه برخورد هکرها با افراد مبتدی بسيار دوستانه‌تر است. همچنين تعداد افرادی که متوجه می‌شوند هکرها اغلب عاشقان خوب و همسردار هستند، در حال افزايش است. اگر شما به دليل نرد بودن، به هکری علاقه‌مند هستيد، اين هم خوب است. حداقل شما مشکل تمرکز حواس نداريد. شايد شما هم بعداً از انزوا خارج شويد.

پروفشنال mx_2dar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    انگلستان - منچستر

پيش فرض

در مورد نرم افزار snifer توضیح بدید و طرز کارش رو هم بگید و یه سایت رو باهاش بترکونید

آخر فروم باز تکنیک برتر's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

من هی می خواهم تو مطالب هک کرک و ویروس نویسی قاطی نشم ولی دیگه مشم.
    راستش یه قزیه هست همه بدونن ما تو جائی که کار می کنیم هر ماه نقشه ای به ما میدن که با رنگ مثل (نرم افزار پاندا) نشان می دهد که در کدام کشور ها هک و ویروس نویسی زیاد است که نقشه کشور ایران به عنوان ویروس نویسی قرمز یعنی اول و در هک نارنجی یعنی دوم این نشونه این است که ایران هکرهاش دیگه.... غوغا کردن.

پروفشنال majj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

ارتباط بين هکر و نرد(Nerd)
    برخلاف تصور مردم برای هکر شدن لازم نيست که يک نرد باشيد .گرچه اين سودمند است و اکثر هکرها در واقع نرد هستند. داشتن روابط اجتماعی خوب به شما کمک می‌کند که بر روی مسائل واقعاً مهم مانند فکر کردن و هکری تمرکز کنيد. به همين دليل اکثر هکرها عنوان نرد را برای خود انتخاب کرده‌اند و حتی اصطلاح غليظ‌تر geek را به نشانه‌ی افتخار به کار می‌برند. اين راهی برای نشان دادن استقلال آنها از عرف معمول در جامعه است.
    برای بحث گسترده‌تر در اين مورد [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را ببينيد.
    اگر شما می‌توانيد به‌خوبی بر روی هکری تمرکز کنيد تا يک هکر خوب باشيد و هم به زندگی‌تان برسید، اين خوب است. امروزه اين کار بسيار راحت‌تر از زمانی است که من يک مبتدی بودم (در دهه‌ی ۱۹۷۰).
    امروزه برخورد هکرها با افراد مبتدی بسيار دوستانه‌تر است. همچنين تعداد افرادی که متوجه می‌شوند هکرها اغلب عاشقان خوب و همسردار هستند، در حال افزايش است. اگر شما به دليل نرد بودن، به هکری علاقه‌مند هستيد، اين هم خوب است. حداقل شما مشکل تمرکز حواس نداريد. شايد شما هم بعداً از انزوا خارج شويد.
    اقا ممنون از اموزش خوبتون
    خسته نباشید لطفا ادامه بدید

پروفشنال majj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

برام جالبه بدونم شما کجا کار میکنید که هرماه لیست این کشورها رو به شما میدن

مدیر انجمن برنامه نویسی Payman_62's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.
    تکنیک برتر جان کدوم کشور تو هک رنگ قرمز داره؟
    فکر میکنم برزیل یا هند باشه.

مدیر انجمن برنامه نویسی Payman_62's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام.
    mx_2dar
    HoseinVig
    Naser_helboy

لطفا پست بی ارتباط به هک ندید.

آخر فروم باز تکنیک برتر's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

سلام پیمان جان
    آمریکا ژاپن آلمان هند

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

البته دوستان تا اونجايی که من اطلاع دارم يکی از بزرگ ترين کشور های جهان تو هک روسيه هستش.و این رو هم ميدونم که نسخه های اوليه برنامه های معروف مثل ويستا تو این کشور هک ميشن.

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

من هی می خواهم تو مطالب هک کرک و ویروس نویسی قاطی نشم ولی دیگه مشم.
    راستش یه قزیه هست همه بدونن ما تو جائی که کار می کنیم هر ماه نقشه ای به ما میدن که با رنگ مثل (نرم افزار پاندا) نشان می دهد که در کدام کشور ها هک و ویروس نویسی زیاد است که نقشه کشور ایران به عنوان ویروس نویسی قرمز یعنی اول و در هک نارنجی یعنی دوم این نشونه این است که ایران هکرهاش دیگه.... غوغا کردن.
    خيلی خيلی خوشحال ميشم بيشتر به اینجا سر بزنی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •