تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 11 اولاول 12345678 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 102

نام تاپيک: هک و هکر در Vb

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

کی نظر داده

من که چیزی ندیدم
    خب اینم واسه بازار گرمی بود!!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

بابا کپی رایت هم یه حدی داره آواتر منو گرفتی با فتوشاپ دسکاری کردی واسه خودت گذاشتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

واقعا کههههههههه
    منظورتو متوجه نميشم؟؟؟ این حرفا يعنی چی؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه v65j's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

شما می شه یه توضیح کامل از شل کدینگ و برنامه نویسی برای باگ های ریپورت شده بدین ؟ تا چه حد با برنامه نویسی توی لینوکس اشنایی دارین تا حالا چند تا سرور رو امن کردین تاحالا چند تا سایت رو مورد حمله قرار دادین؟ با یه دسترسیه ساده می تونین یه سرور رو کامل در اختیار بگیرین ؟ می دونین سایت چند جای بزرگ رو چطوری زدن؟میدونی از قسمت ارسال مقالات سایت های آموزشی و دانشگاه ها چه استفاده ها یی میشه؟ میدونی برنامه نویس های وب دانشگاه ها چقدر گاگولن؟ می دونی برای امنیت و هکینگ باید یکم تیز باشی ؟ میدونی اینا دیگه کاربرد نداره ؟ میدونی باید بشینی برنامه های سرور ها رو آنالیز کنی و یه باگی از اونا پیدا کنی؟ بلدی برای یه باگ اوور فلو یا همون سرریز بافر توی لینوکس با زبان پرل ایکسپلوییت لوکال بنویسی ؟به کل از کرنل لینوکس یا هسته ی ویندوز چی می دونی؟ سیستم عامل چطوری میاد بالا؟ چطور می شه وقتی تو ویندوز هایپر نت می کنی بعد سیستمت رو روشن می کنی همه ی پنجره ها تو همون حالت قبل از هایپر نت هستن؟
    می دونی الان دزدی اطلاعات خیلی مهمتر از هک های دیگه شده می دونی چرا گیر دادیم به سایت شرکت هایی که کد فعال سازی نرم افزار هاشون رو از طریق سایتشون میدن به کاربر؟
    شما کجایی و هکر ها و امنیت کار های امروزی کجان!! شما هنوز موندی هکر کیه یکیم میاد رو یه سرور روزی 2 یا 3 بار سرک می کشه ببینم فلان دوست پرشین تولزیمون برنامه ای نوشته و نمونه ای از برنامش رو سایت گذاشته مثلا فالان برنامه ی پخش موزیک آنلانش رو کامل کرده ؟ یا فلان سایت سورس برنامه ی مدیریت دانشگاه تهران رو گذاشته رو سایتش و 4 مگ سورسه باحال توی وی بی !!!!
    نمی خوام بگم شما چیزی از امیت سرت نمی شه ولی باید بگم این چیزایی که شما می گی رو همه الان می دونن نیازی به دوباره گویی نیست (تجربه را تجربه کردن خطاست : : منی که می دونم کرنل 2.6.9 (اونزمان که گیره این چیزا بودم اینجوری که می گم بود) با اون ایکپلوییت که دسترسی رو به حد آخر (به قول ایمان به اون حد آخر مستی و نعشگی) یعنی روت میرسونه بخوام روت کنم سرور کرش می کنه و این مساله رو دیدم نباید این کار رو رو یه سرور دیگه انجام بدم).
    حالا اینم بگم بدون دوست من بنده یه 8 ماهی می شه بدون سر و صدا هم تیمم که دیفیس هاش نشون می داد که تیم هشتم تو ایرانه رو جمع کردم و از بحث امنیت و هکینگ کناره گیری کردم و رو آوردم به مبحث امنیت نرم افزار و کرکینگ حالا همه ی اینا به کنار این نکته رو بدون هرچی می دونی بزار بمونه واسه خودت آموزش اینجور چیزا حرامه همین وبس.
    از دست منم ناراحت شدی تو رو قسمت میدم به جان عزیزت اینجا پستی نده بیا تو پیام خصوصی هر حرفی دلت خواست بهم بزن . اینا رو گفتم بدونی باید بری پی این چیزا نه اینکه هکر کیه هکر چطوریه ؟ بعضی وقت ها کلاه سفیدا کاری می کنن که ..... هکر هکره هیچ فرقی نداره.
    یا علی
    Last edited by v65j; 22-05-2007 at 10:24.

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

شما می شه یه توضیح کامل از شل کدینگ و برنامه نویسی برای باگ های ریپورت شده بدین ؟ تا چه حد با برنامه نویسی توی لینوکس اشنایی دارین تا حالا چند تا سرور رو امن کردین تاحالا چند تا سایت رو مورد حمله قرار دادین؟ با یه دسترسیه ساده می تونین یه سرور رو کامل در اختیار بگیرین ؟ می دونین سایت چند جای بزرگ رو چطوری زدن؟میدونی از قسمت ارسال مقالات سایت های آموزشی و دانشگاه ها چه استفاده ها یی میشه؟ میدونی برنامه نویس های وب دانشگاه ها چقدر گاگولن؟ می دونی برای امنیت و ناراحت شدی تو رو قسمت میدم به جان عزیزت اینجا پستی نده بیا تو پیام خصوصی هر حرفی دلت خواست بهم بزن . اینا رو گفتم بدونی باید بری پی این چیزا نه اینکه هکر کیه هکر چطوریه ؟ بعضی وقت ها کلاه سفیدا کاری می کنن که ..... هکر هکره هیچ فرقی نداره.
    یا علی
    اصلا از لحنت خوشم نيامد.اگر ميخوای تند حرف بزنی من از تو بدترم انقدر بهت حرف ميزنم تا هم تورو هم منو اخراج کنن.به پيقام خصوصی هم کاری ندارم. اینجا هرچی گزاشتم برايه مبتدی هستش برايه کسايی که هيچی حاليشون نيست. کم کم حرفه ای ميشه مقالات و رويه وی بی تمرکز ميکنه. شرمنده که اینجوری حرف زدم اما اگر فکر ميکنی اینا بدرد نميخورن ميتونی به این تاپيک کمک کنی و چيزای بهتری بزاری.من با آقوش باز ازت پزيرايی ميکنم.بر فرض که من هيچی از این چيزايی که گفتی بلد نيستم.اما بايد بهت بگم که خيلی ها اینجا مثله منن و اینجا فقط برايه حرفه ای هايی نيست که مثل تو سر تا پا غرور گرفتّشون. در هر صورت از نظراتت ممنونم

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض بابا این کيه ديگه؟

شما می شه یه توضیح کامل از شل کدینگ و برنامه نویسی برای باگ های ریپورت شده بدین ؟ تا چه حد با برنامه نویسی توی لینوکس اشنایی دارین تا حالا چند تا سرور رو امن کردین تاحالا چند تا سایت رو مورد حمله قرار دادین؟ با یه دسترسیه ساده می تونین یه سرور رو کامل در اختیار بگیرین ؟ می دونین سایت چند جای بزرگ رو چطوری زدن؟میدونی از قسمت ارسال مقالات سایت های آموزشی و دانشگاه ها چه استفاده ها یی میشه؟ میدونی برنامه نویس های وب دانشگاه ها چقدر گاگولن؟ می دونی برای امنیت و هکینگ باید یکم تیز باشی ؟ میدونی اینا دیگه کاربرد نداره ؟ میدونی باید بشینی برنامه های سرور ها رو آنالیز کنی و یه باگی از اونا پیدا کنی؟ بلدی برای یه باگ اوور فلو یا همون سرریز بافر توی لینوکس با زبان پرل ایکسپلوییت لوکال بنویسی ؟به کل از کرنل لینوکس یا هسته ی ویندوز چی می دونی؟ سیستم عامل چطوری میاد بالا؟ چطور می شه وقتی تو ویندوز هایپر نت می کنی بعد سیستمت رو روشن می کنی همه ی پنجره ها تو همون حالت قبل از هایپر نت هستن؟
    می دونی الان دزدی اطلاعات خیلی مهمتر از هک های دیگه شده می دونی چرا گیر دادیم به سایت شرکت هایی که کد فعال سازی نرم افزار هاشون رو از طریق سایتشون میدن به کاربر؟
    شما کجایی و هکر ها و امنیت کار های امروزی کجان!! شما هنوز موندی هکر کیه یکیم میاد رو یه سرور روزی 2 یا 3 بار سرک می کشه ببینم فلان دوست پرشین تولزیمون برنامه ای نوشته و نمونه ای از برنامش رو سایت گذاشته مثلا فالان برنامه ی پخش موزیک آنلانش رو کامل کرده ؟ یا فلان سایت سورس برنامه ی مدیریت دانشگاه تهران رو گذاشته رو سایتش و 4 مگ سورسه باحال توی وی بی !!!!
    نمی خوام بگم شما چیزی از امیت سرت نمی شه ولی باید بگم این چیزایی که شما می گی رو همه الان می دونن نیازی به دوباره گویی نیست (تجربه را تجربه کردن خطاست : : منی که می دونم کرنل 2.6.9 (اونزمان که گیره این چیزا بودم اینجوری که می گم بود) با اون ایکپلوییت که دسترسی رو به حد آخر (به قول ایمان به اون حد آخر مستی و نعشگی) یعنی روت میرسونه بخوام روت کنم سرور کرش می کنه و این مساله رو دیدم نباید این کار رو رو یه سرور دیگه انجام بدم).
    حالا اینم بگم بدون دوست من بنده یه 8 ماهی می شه بدون سر و صدا هم تیمم که دیفیس هاش نشون می داد که تیم هشتم تو ایرانه رو جمع کردم و از بحث امنیت و هکینگ کناره گیری کردم و رو آوردم به مبحث امنیت نرم افزار و کرکینگ حالا همه ی اینا به کنار این نکته رو بدون هرچی می دونی بزار بمونه واسه خودت آموزش اینجور چیزا حرامه همین وبس.
    از دست منم ناراحت شدی تو رو قسمت میدم به جان عزیزت اینجا پستی نده بیا تو پیام خصوصی هر حرفی دلت خواست بهم بزن . اینا رو گفتم بدونی باید بری پی این چیزا نه اینکه هکر کیه هکر چطوریه ؟ بعضی وقت ها کلاه سفیدا کاری می کنن که ..... هکر هکره هیچ فرقی نداره.
    یا علی
    از این چيزايی که گفتی مقاله بزار

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

نويسنده: [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مترجم: ميثم فرضعلی‌پور

وضع فرهنگ هکرها

مانند اکثر فرهنگ‌هايی که مبتنی بر اقتصاد پولی نيستند، جامعه‌ی هکرها بر پايه‌ی شهرت و اعتبار استوار است. شما سعی می‌کنيد که مسائل جالب را حل کنيد اما اينکه آنها چقدر جالب هستند و اينکه راه‌حل شما واقعاً چقدر خوب است، موضوعی است که در آن فقط افرادی که از نظر فنی هم‌سطح شما و بالاتر هستند می‌توانند نظر بدهند. هنگامی که شما وارد بازی هکرها می‌شوید ياد می‌گيريد که مدارجتان را با -توجه به نظری که ديگران راجع به مهارت شما دارند- بالاتر از ديگران نگاه داريد. (به همين دليل شما يک هکر واقعی نمی‌شويد مگر آنکه هکرهای ديگر شما را هکر بنامند) اين واقعيت با تصويری از هکری به عنوان کاری در انزوا به فراموشی سپرده شده است.
    همچنين با يک تابو در فرهنگ هکری(که البته در حال از بين رفتن است ولی کماکان وجود دارد) برخلاف پذيرفتن اينکه خود فرد يا اعتبار او در بين ديگران در انگيزه‌ی فرد موثر هستند. انسان شناسان جامعه‌ی هکرها را فرهنگ هدیه می‌نامند. شما اعتبار و مقام به دست می‌آوريد ولی نه به وسيله‌ی تسلط داشتن بر ديگران، زيبايی يا داشتن آنچه ديگران می‌خواهند. بلکه با بخشش مخصوصاً در اختيار ديگران قرار دادن خلاقيت و حاصل مهارت‌های خود. به طور کلی ۵ نوع کار وجود دارد که شما می‌توانيد با انجام آنها در بين هکرها محبوبيت کسب کنيد:

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

۱-نرم‌افزار منبع‌باز بنويسيد
    اولين(مهم‌ترين و متداول‌ترين) کار، نوشتن برنامه‌هايی که هکرهای ديگر فکر می‌کنند جالب يا مفيد هستند و انتشار کد منبع آنها در ميان هکرهاست. (در گدشته ما به چنين کارهايی Free Software می‌گفتيم. اما اين اصطلاح مردم بسيار زيادی که نمی‌دانستند Free در اينجا به چه معنايی است را گيج می‌کرد. بنابراين اکثر ما (بر طبق آمار حاصل از محتوای صفحات وب، با حداقل نسبت ۲ به ۱) اکنون ترجيح می‌دهيم که ار اصطلاح نرم‌افزار [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده کنيم) محترم‌ترين افراد در جامعه‌ی هکرها افرادی هستند که برنامه‌های بزرگ و توانمند نوشته‌اند که افراد بسياری به آن نرم‌افزار‌ها احتياج دارند و آن نرم‌افزارها را در کل جامعه‌ی هکرها منتشر کرده‌اند تا همه‌ی افراد بتوانند از آن استفاده کنند.

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

۲-به تست و اشکال‌زدایی نرم‌افزار‌های منبع‌باز کمک کنيد
    همچنين کسانی که عهده‌دار اشکال‌يابی و اشکال‌زدايی نرم‌افزارها می‌شوند نيز مفيد هستند. در دنيای امروزی ما ناگزیر به صرف بيشتر وقت توسعه‌ی نرم‌افزارهايمان در مرحله‌ی اشکال زدايی هستیم. به همين دليل هر نويسنده‌ی نرم‌افزار منبع باز به شما خواهد گفت که آزمايشگران خوب مرحله‌ی بتا (آزمايشگران مرحله‌ی بتا کسانی هستند که می‌دانند که چگونه علائم اشکال را دقيق توضيح دهند، محل اشکالات را به خوبی مشخص کنند و می‌توانند با اشکالاتی که در نسخه‌های اوليه وجود دارد کنار بيايند و چند روش تشخيص محل عيب ساده را انجام بدهند) به اندازه‌ی طلای هم‌وزنشان ارزشمندند به قدری که حتی یکی از آنها می‌توانند مرحله‌ی اشکال زدايی را از يک کابوس طولانی و خسته کننده را به يک دردسر عبرت‌آموز تبديل کنند.
    اگر شما يک مبتدی هستيد، سعی کنيد که برنامه‌ی در دست توسعه که مورد علاقه‌ی شما باشد، پيدا کنيد و تلاش کنيد تا يک آزمايشگر مرحله‌ی بتای خوب باشيد. يک فرآيند طبيعی برای پيشرفت از کمک به آزمايش نرم‌افزارها تا اشکال زدايی آنها و از اشکال زدايی تا تغيير دادن آنها وجود دارد. به اين ترتيب شما چيزهای زيادی ياد می‌گيريد و روابط خوبی با کسانی که در آينده به شما کمک خواهند کرد، پيدا می‌کنيد.

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

۳-اطلاعات مفيد را منتشر کنيد
    يک کار خوب ديگر جمع‌آوری و انتشار اطلاعات مفيد و جالب در صفحات وب يا متونی مانند «مجموعه‌ی پرسش‌های متداول» و در اختيار ديگران قرار دادن آنها است. گردانندگان مجموعه‌های پرسش‌های متداول بزرگ در زمينه‌های فنی، تقريباً به اندازه‌ی نويسندگان نرم‌افزارهای منبع‌باز محبوبيت کسب می‌کنند.
    ۴-به انجام کارهای زيربنايی کمک کنيد
    جامعه‌ی هکرها (و به تبع آن توسعه‌ی فنی مهندسی اينترنت) به وسيله‌ی داوطلبان پيشرفت می‌کند. کارهای ضروری و خسته کننده‌ی بسياری وجود دارند که برای ادامه‌ی پيشرفت لازم است انجام داده شوند. مانند مديريت فهرست‌های پستی، نظارت بر گروههای خبری، مديريت و نگهداری سايت‌های بزرگ آرشيو نرم‌افزارها، توسعه‌ی RFC ها و استانداردهای فنی ديگر نظير آنها.
    افرادی که چنين کارهايی را به خوبی انجام می‌دهند، در بين ديگران بسيار مورد احترام قرار می‌گيرند. زيرا هر کسی می‌داند که اين کارها به مقدار زيادی وقت نياز دارند و به اندازه‌ی بازی با کدمنبع نرم‌افزارها جالب نيستند. انجام چنين کارهايی نشانه‌ی فداکاری افراد است.
    ۵-در انتشار فرهنگ هکرها همکاری کنيد
    و بالاخره شما می‌توانيد در انتشار خود فرهنگ هکرها مفيد باشيد. (برای مثال با نوشتن يک مقاله‌ی دقيق و صحيح در مورد اينکه چگونه يک هکر بشويم ) شما هنگام شروع در موقعیتی نيستيد که بتوانيد چنين کاری را انجام بدهيد مگر آنکه برای مدتی در بين هکرها باشيد و به خاطر يکی از چهار شيوه‌ی بالا مشهور شده باشيد. جامعه‌ی هکرها به طور مشخص رهبری ندارد. اما اين فرهنگ قهرمان‌ها، پيشکسوتان، مورخان و سخنگويان خودش را دارد.اگر شما به مدت زيادی در بين هکرها باشيد، احتمالاً به يکی از اين گروه‌ها خواهيد پيوست. اما مراقب باشيد:‌هکرها آشکارا پيشکسوتان خودشان را اذيت می‌کنند. پس مسلماً رسيدن به اين درجه از شهرت، بيشتر از تلاش برای بدست آوردن آن خطرناک است. شما بايد مراقب جايگاه خودتان باشيد و به جای تلاش برای رسيدن به شهرت کاری کنيد که اين موقعيت در مسير شما قرار گيرد. اين باعث پيشرفت شما خواهدشد و سپس در مقام خودتان متواضع و مهربان باشيد.

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Forum.p30world

پيش فرض

از دوست عزيزم Fares_N_Mcse هم از کمک به خاطر پيدا کردن مقالات تشکر ميکنم

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •