تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456
نمايش نتايج 51 به 58 از 58

نام تاپيک: آموزش نصب سيستم عامل Ms-dos 6.22

داره خودمونی میشه arashp30world's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

ای ول این حرفه دله همه دوستانی بود که قادر به نصب MS-DOS نشدند من جمله خود من که دست بردارش نیستم. اگه از این فروم نا امید بشم نمیدونم فروم بهتر کجا گیر بیارم !!! پس نا امیدمون نکنید و سه تا دیسکت را خودتان برایمان ویرایش کنید و مشکله بوت را فکر کنم با با تهیه دیسکت بوت با این فرمان A:FORMAT A:/S
    حل کنیم البته خودم تست نکردم .

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

زجر کش شدیم برای نصب MS-DOS باور کنید برای نصب ایکس پی و ویندوز 7 و ویندوز 8 اینقدر وقت نگذاشته بودم که برای این داس لعنتی گذاشتم ونشد که نشد.
    من پارتیشن 2 گیگ یا بهتر بگویم 1.99 گیگ را دارم فرمتش FAT16 هست و قبلا هم منوی بوت MS DOS را در منوهای بوتم داشتم مشکل وقتی ایجاد شد که اومدم ویندوز 7 نصب کردم و بعد از مدتی کار با ویندوز 7 بنابر دلایلی ، درایو ویندوز سونم را از درون ویندوز ایکس پی فرمت کردم بعدش در منوی بوتم فقط یک بوت ایکس پی مونده بود و یک منوی دیگه که می گفت درایو سی شما قابل تشخیص (یا یک همچی چیزی ) نیست و با انتخاب اون صفحه سیاهی باز میشد که بالای سمت چپش یک صفر بود و با اینتر بعدی سراغ سی دی بوت ! ا می گرفت. آیا می تونم همون منوی بوت MS-DOS ناپدید شده ام را باز یابی کنم واز خیر نصب مجدد داس رهائی پیدا کنم. کمکم کنید که بد مخمصه های گیر افتاده ام.

تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

از اولش هم مشخص بود که این تایپیک کاملا یکطرفه است. کسی پاسخگوی اشکالات نبود و نیست. من توصیه می کنم سرچ لاتین بزنید . چون این مطالب دقیقا توی همه سایتهای فارسی کپی پست شده .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

واقعا کسی اینجا پاسخگو نیست؟

من این فایلو میخوام. لینکش خرابه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کاربر فعال انجمن گنولینوکس Ali_RNT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2013
    محل سكونت
    home/ali_rnt/

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

با سلام من خیلی سعی کردم داس 6.22 رو روی لبتابم نصبکنم اما بدبختانه به خاطر هارد دیسک و دی وی دی رام ساتا به هیچ وجه موفق نشدم حتی به خاطر این کار یه فلاپی درایو اکسترنال خریدم اما اصلا امکانش نبود حتی نتونستم ویندوز 98 نصب کنم
    این داس 7.1 که می گید از تو ویندوز بوت می شه یا نه مثل داس واقعی همون اول که سیستم رو روشن می کنی بوت می شه چون اصلا علاقه ای به Virtual box و Dos box ندارم تو داس باکس که هر دفعه باید نیم ساعت دستور mount بنویسی اونم فقط در حد یکی دو تا فلدر که توش بازی قدیمی باشه کار می کنه تازه با بعضی بازی ها هم سازگاری نداره بعد هم اون حس MS Dos رو به آدم نمی ده یه جوریه
    داس 7.1 دستور Edit.com توش اجرا می شه ؟
    وقتی میاد بالا می شه با دستور prompt شکل نمایش اولیه اش رو به صورت _<\:C در آورد ؟
    اگه ایناش کار کنه خیلی خوبه
    برای ویندوزم که مشکلی پیش نمیاد ؟ ویندوزم 7 هستش
    توی لپتاب HP Pavilion N15 سی پی یو Core I5 / رم 4 / هارد 500 ساتا / دی وی دی رام ساتا / کارت گرافیک 2 گیگابایت Nvidia و Intel HD / نصب می شه اصلا یا باید کلا بی خیال شم

داره خودمونی میشه reza99's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    خوزستان - شوشتر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2016

پيش فرض

سلام
    ببخشيد يه لينک ميخواهم که يه فايل ايميج سيستم عامل داس رو بده و اگه ميشه نصب داس رو جوري توضيح بدين که وقتي داره ويندوز مياد بالا 2د حالت داشته باشه و وقتي واردش ميشم يه صفحه سياه بياد و توش مثل CMD باشه تا بتونم بنويسم
    CD NC
    NC
    بعد اون يه صفحه آبي بياد که دو نه دو نه اسم فايلاي تو اون درايو رو نوشته و من برم نرم افزار حصابداري نوسا تحت داس رو اجرا کنم
    ممنون

صفحه 6 از 6 اولاول ... 23456

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •