تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 19

نام تاپيک: ه مطلب خیلی مهم و حیاتی در مورد باطری گوشیتون

آخر فروم باز nima_949's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    توی یه دنیای دیگه

14 ه مطلب خیلی مهم و حیاتی در مورد باطری گوشیتون

معوملا زمان استاندارد برای شارژ یک باطری گوشی موبایل 45 دقیقه است اگه زمان زیادی گوشی تو شارژر باشه یعنی گوشی کاملا شارژ شده ولی یادمون بره اونو از شارژ دربیاریم میخوام ببینم باطری صدمه میبینه از عمر باطری کاسته میشه؟؟؟

پروفشنال CD-RW's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

به نظر من قیمت باطری اونقدر نیست که به خاطرش اینقدر اضطراب داشته باشیم
    حتما باید خالی بشه که شارژ بشه حتما باید شارژ بشه که شارژر رو بکشیم و از این جور چیزها
    نگران موضوع نباش چون خود گوشی روند شارژ رو قطع میکنه - میخوایی مطمئن بشی 2 ساعت بعد از شارژ باطری ( شارژر رو جدا نکن ) دست به باطری بزن اگه باطری گرم بود داره شارژ میشه ولی اگه سرد بود یعنی شارژ قطع شده

اگه نباشه جاش خالی می مونه farid ejay's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    c:/windows/system32

پيش فرض

دوست عزیز این که یه چیز واضحی است
    باتری در حدود دو ساعت شارز کامل میشود و گوشی بعد از شارز کامل شارز را خودکار قطع می کند تا به باطری صدمه نزند
    و اگر ای کار رو نمیکرد کسانی که گوشی رو شب میزارند تا صبح شارز شه که بعد از چند ساعت باید باتری گوشی بترکه

کاربر فعال انجمن Saman-tci's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    ♠ جاﺪه انتظار ♠

پيش فرض

دوست عزیز این که یه چیز واضحی است
    باتری در حدود دو ساعت شارز کامل میشود و گوشی بعد از شارز کامل شارز را خودکار قطع می کند تا به باطری صدمه نزند
    و اگر ای کار رو نمیکرد کسانی که گوشی رو شب میزارند تا صبح شارز شه که بعد از چند ساعت باید باتری گوشی بترکه
    قسمت اول حرفهاتو قبول دارم ولی قسمت دومو نه چون درسته که وقتی شارژ گوشی پر بشه اتوماتیک خود گوشی قطع میکنه ولی اگه زیاد بمونه مثلا شب تا صبح گوشی صدمه میبینه یکی از دوستان 6260 داشت یه شب گوشیشو تا صبح تو شارژ گذاشت صبح که اومد گوشیشو دربیاره دید پشت گوشیش داغ شده و جای محافظ باتری باد کرده و برامده شده برای همین میگم جز برای بار اول که 8 ساعت باید تو شارژ باشه بقیه زمانها باید فقط همون 2 ساعت شارژ بشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه THE AMIMAN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    ۩ ﭏﭏ P30World ﭏﭏ ۩

4

قسمت اول حرفهاتو قبول دارم ولی قسمت دومو نه چون درسته که وقتی شارژ گوشی پر بشه اتوماتیک خود گوشی قطع میکنه ولی اگه زیاد بمونه مثلا شب تا صبح گوشی صدمه میبینه یکی از دوستان 6260 داشت یه شب گوشیشو تا صبح تو شارژ گذاشت صبح که اومد گوشیشو دربیاره دید پشت گوشیش داغ شده و جای محافظ باتری باد کرده و برامده شده برای همین میگم جز برای بار اول که 8 ساعت باید تو شارژ باشه بقیه زمانها باید فقط همون 2 ساعت شارژ بشه
    اصلا هم این جوری که شما میگی نیست!
    من هرشب گوشیم رو میزارم شارژ تا صبح میمونه!
    پس چرا مال من طوریش نمیشه؟!

آخر فروم باز J A V I D's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006
    محل سكونت
    محل زندگی قلب تپنده ایران تهران

پيش فرض

نوشته شده توسط saman_23
    شايد گوشي هاي مزخرف نوكيا شارژ رو قطع نمي كنن والا گوشي منم هر وقت شارژش كامل مي شه به طور خودكار قطع مي شه ... شايدم گوشي دوست شما مشكل داشته !

آخر فروم باز nima_949's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    توی یه دنیای دیگه

پيش فرض

بله دوستان شما به نکته ای خوب اشاره کردید ولی فکر کنم اشتباه میکنید درسته شارژ قطع میشه ولی یه مطلب یه جا خوندم سلول های داخلی باطری آسیب میبند

پروفشنال n_yaghmaei's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

در گوشی یک آی سی به نام آی سی شارژ وجود داره که کارش کنترل شارژ گوشیه این گوشی دوست شما به احتمال زیاد آی سی شارژش سوخته بوده که نتونسته کنترل کنه و گوشی رو از بین برده

داره خودمونی میشه vahid_mota's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

البته برای یه شب تا صبح موندن صدمه ای به باتری وارد نمیاد ولی اگه مدت زیادی مثلا یک هفته بمونه به مرور زمان باتری صدمه میبینه

آخر فروم باز ShahabSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    پایتخت -> تهران بزرگ

پيش فرض

به نظر من قیمت باطری اونقدر نیست که به خاطرش اینقدر اضطراب داشته باشیم
    حتما باید خالی بشه که شارژ بشه حتما باید شارژ بشه که شارژر رو بکشیم و از این جور چیزها
    تائید میشه.

اینم تائید میشه.

صفحه 1 از 2 12 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •