تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 542 123451151101501 ... آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 5419

نام تاپيک: كلوپ ا N95 ا

اگه نباشه جاش خالی می مونه IMANOKIA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    در دست ساخت

پيش فرض كلوپ ا N95 ا

سلام دوستان
    اگرچه اينقدر از ان95 گفتم و توضيح دادم كه ديگه خسته شدم ولي بياييد اينجا دور هم جمع بشيم و هر گونه مطلب هر چند جزيي از اين پادشاه موبايلها مي دونيم اينجا مطرح كنيم .
    البته از دوستان خواهش مي كنم بدون تعصب و منصفانه صحبت كنيم.

با تشكر ايمان

در ابتدا سعي مي كنيم معرفي مختصري از اين گوشي فوق العاده داشته باشيم
    و از خصوصيات برتر اين گوشي كه باعث يكه تازي ان95 در صنعت تلفن همراه شده بيشتر صحبت كنيم.
    اگر چه مدت زيادي از ورود اين گوشي به بازار نمي گذرد ولي به اين دليل كه اكثر مزيت هاي يك گوشي خوب در اين شاهكار نوكيا گرد هم امده است / اين گوشي توانسته توجه همه را به خود معطوف كند.
    در اينجا به طور مختصر به بعضي از مزيتهاي فراوان ان95 مي پردازيم:

1.دارا بودن دوربين 5 مگاپیکسل و با قابلیت فوکوس اتوماتیک و ماکرو و لنز Carl Zeiss و نوع Tessar و سیستم کاهش قرمزی چشم و دوربین دوم CIF به همراه فلاش كه قابل رقابت با دوربينهاي ديجيتالي برتر مي باشد و از كيفيت فيلمبرداري بسيار عالي سود مي برد .

2.داشتن صفحه نمايش بزرگ و بسيار شفاف با كيفيت 16 ميليون رنگ

3.برخورداري از حجم و وزن بسيار كم و مناسب به نسبت امكانات فراواني كه اين گوشي دارد از ديگر خصوصيات منحصر به فرد اين گوشي است به طوريكه همانطور كه در تصوير مشاهده مي كنيد به راحتي در بين انگشتان يك دست جاي گرفته است

4.برخورداري از كليدهاي مخصوص براي پخش موزيك با طراحي منحصر به فرد براي سهولت استفاده از آنها

5.برخورداري از فن آوري مكان ياب ماهواره اي يا همان GPS

6.برخورداري از كيفيت صداي استريو و سه بعدي كه بوسيله اسپيكرهاي زيبايي كه در طرفين اين گوشي نصب شذه است صداي قدرتمند و رسايي به گوش شنونده مي رساند.

7.ضمن داشتن صفحه نمايش بزرگ در زير اين صفحه نمايش به شكل زيبايي صفحه كليد مناسبي را طراحي كرده اند كه مزيت بزرگي به حساب مي آيد.

8.برخورداري از بلوتوث ورژن 2 و همچنين اينفرارد و راديو و شكل زيباي منوي اصلي در اين گوشي

9.قابليت نمايش صفحه به دو صورت عمودي و افقي براي سهولت استفاده و كارايي بهتر بر حسب نياز كاربر

10.دارا بودن باطري با شارژ بسيار مناسب به طوريكه تا 6 ساعت و 30 دقيقه مدت زمان مكالمه مداوم و 220 ساعت حالت آماده به كار را دارا مي باشد.

ضمنا در حال حاضر مشكلات اصلي اين گوشي در كشور ما عدم رجيستر از سوي مخابرات و همچنين قيمت غير معمول اين گوشي مي باشد كه در صورت رفع مشكل رجيستر به زودي شاهد قيمت واقعي اين گوشي خواهيم بود كه حدود 950 هزار تومان خواهد بود.

بدون شك اين مطالب همه مزيتهاي اين گوشي نبود و خيلي از موارد از قلم اين حقير به دور مانده است كه از شما دوستان خواهش مي كنم موارد ديگر را به بحث در مورد اين گوشي اضافه كنيد.

با تشكر ايمــان

2. 9 کاربر از IMANOKIA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای S a f a 6 4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    هر جایی به غیر از اینجایی که هستم

پيش فرض

قیمت امروز این گوشی تو بازارهای تهران
    1150000 تومن

4. این کاربر از S a f a 6 4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن Saman-tci's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    ♠ جاﺪه انتظار ♠

پيش فرض

مرسی ایمان جان خیلی کامل بود فقط متاسفانه همین جوری هم که خودت گفتی قیمت نسبتا بالا و عدم رجیستر کردن ار طرف مخابرات جزو مشکلات این گوشی هست ... در هر صورت باید منتظر بود

6. 2 کاربر از Saman-tci بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز بیلچه's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

gps کار ----h رو می کنه یا نه؟!!

8. این کاربر از بیلچه بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    در دست ساخت

پيش فرض

قیمت امروز این گوشی تو بازارهای تهران
    1150000 تومن
    دوست عزيز اگر به ما بگويي كه رجيستر شده است يا خير ممنوم مي شويم
    احتمالا رجيستر است كه مي فروشند و گر نه وقتي قابل استفاده نباشد چه فايده دارد؟

10. این کاربر از IMANOKIA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    در دست ساخت

پيش فرض

مرسی ایمان جان خیلی کامل بود فقط متاسفانه همین جوری هم که خودت گفتی قیمت نسبتا بالا و عدم رجیستر کردن ار طرف مخابرات جزو مشکلات این گوشی هست ... در هر صورت باید منتظر بود
    سامان عزيز بهت قول مي دم به زودي مشكل رجيستر اين گوشي حل بشه و در اين صورت قيمت گوشي هم مياد پايين و مناسب براي خريدن ميشه
    فقط من تعجب مي كنم كه گوشي با اين همه امكانات رو چقدر كوچيك و جمع و جور ساختن
    تا تو دستتون نگيريد ان95 رو نمي فهميد من چي مي گم

12. این کاربر از IMANOKIA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    در دست ساخت

پيش فرض

gps کار ----h رو می کنه یا نه؟!!
    دوست عزيز كاش سوالت رو واضح تر مي گفتي

ولي در مورد gpsبايد بگم كه يك مكان ياب است كه مكان شما را دقيقا با ارتباطي كه با ماهواره دارد بر روي كره زمين مشخص مي كند در هر كشور و يا شهري كه باشيد البته به نظر مي آيد در ان95 نفشه شهرهاي ايران را بايد به گوشي اضافه كرد .ضمنا با Gps مي توان عمليات مهندسي انجام داد مثل متراژ زمينهاي بزرگ كه مساحت و محيط را به راحتي به دست مي آورد و نقشه آن را نيز ثبت مي كند.مثلا لازم نيست شما يك زمين چندصد هكتاري را متر كنيد بلكه در يك وسيله نقليه نشسته و دور تا دور زمين را مي چرخيد در اين حالت gps مساحت و محيط و نقشه و جزييات زمين را به شما نشان مي دهد به همين سهولت

14. 2 کاربر از IMANOKIA بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

حـــــرفـه ای S a f a 6 4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    هر جایی به غیر از اینجایی که هستم

پيش فرض

دوست عزيز اگر به ما بگويي كه رجيستر شده است يا خير ممنوم مي شويم
    احتمالا رجيستر است كه مي فروشند و گر نه وقتي قابل استفاده نباشد چه فايده دارد؟
    تو علا عدین قیمت کردم
    فکر کنم رجیستر بود

16. این کاربر از S a f a 6 4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه p990's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

در مورد نقشه بايد بگم كه در سايت نوكيا برنامه map loader هست كه بايد اون رو دانلود كنيد و سپس رو كامپيوتر نسب كنيد.
    در اين برنامه 5 قاره هست و قاره ها تفكيك شده و ايران هم در قسمت آسيا و با حجم 6.4 مگا بايت موجود است.

اين Gps حالا چه فايده داره؟ من خودم ان 91 دارم و يه چنين برنامه اي با توانايي بيشتر روش نسب است .
    تو يه قسمت ديگه هم گفتم تو دنياي ديجيتال اين حافظه است كه حرف اول رو ميزنه.
    و اگر نه دوربين انقدر كارايي نداره كه آدم اينقدر پاش بده و اگر آدم اينقدر دوربين لازم بشه ميره يه دوربين توپ با قيمتي خيلي كمتر ميخره.
    تو سري ان 90 در 91 4گيگ يا 8گيگ حافظه و يه هندزفري و يه موزيك پلير توپ كارايي خيلي بيشتري داره(مخصوصا توايران كه در فناوري تعطيل)و دكمه هاي پلير هم داره با دست رسي ساده تر
    در 92 تلويزيون و ماهواره رو بدون اينترنت ميگيره(مثل ان 77) كه اين هم كارايي داره و واقعا شاهكاره و 16 ميليون رنگ هم مثل 95 داره .
    در مورد 93 هم تو دوربين اونقدر با 95 فاصله نداره (البته من هنوز فرق 93 با 93i رو نفهميدم) و شنيدم موزيك پلير اون هم خوب است البته اون هم در حاله حاظر به قيمتش نمي ارزه.
    در ان 95 شما چه چيز واقعا كارايي داره كه در سه تا بالا نيست ؟ قبول دارم صفحه نمايش بزرگ و چيدمان ايكون ها قشنگ هست ولي ضروري نيست.
    من خودم از ان 95 خوشم مي ياد ولي اين جور هم كه شما ميگيد متفاوت نيست و لازم نيست اينقدر شلوق كنيد و قيمتي مثل 1 ميليون و... نمي ارزه مثل زماني هم كه 91 اومده بود 1ميليون و 100 بود كه اون هم نمي ارزيد در حالي 4گيگ حافظه داشت كه واقعا به كار ميره.

18. این کاربر از p990 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Rjoun's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    Oct 2005

پيش فرض

به نظر من n95 با قيمت 5/1 مساوي ميشه با يه n73+دوربين ديجيتال7 مگا پيكسلي+Mp3 pleyerچقدر هم پول براي شما ميمونه!
    البته اين نظر منه ولي به نظر من دادن اين همه پول يكم...

20. این کاربر از Rjoun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •