تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر
نمايش نتايج 1 به 10 از 26

نام تاپيک: نقشه ی شهرهای ایران

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    گیلان - پایتخت استان...

9 نقشه ی شهرهای ایران

سلام دوستان عزیز.یک درخواست...کسی اینجا هست که نقشه ی شهر رشت رو با فرمت جد نه جر داشته باشه؟متاسفانه گوشی من سیستمش جاوا هست اونم فقط از نوع جد.یعنی به هیچ وجه فرمت جر رو نمی گیره.اگه کسی نقشه ی شهر رشت رو با فرمت جد داره لطفا فایلش رو برام بذاره.منتظرم...خیلی ممنون و بای.

کاربر فعال کلوپ گوشی ها mahyarSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    تهران - درقرمزـه

پيش فرض

اوووووووووو . تازه اول راهی . شما یه سر به آموزش نصب برنامه بزن اون وقت میبینی که فایل جد فقط توضیحی از فایل جار . مگه میشه که گوشیی جار نخونه و جاوا باشه

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    گیلان - پایتخت استان...

پيش فرض اشتباه می کنی عزیز

خب عزیزم.حالا باید خدمتتون بگم که شما تازه اول راهی.من حدود 20 و چند عدد بازی با فرمت جد روی گوشیم نصب کردم.قبل از این کار هم خیلی در این مورد تحقیق کردم که این کار چه جوریه...چون متاسفانه گوشیه من فقط با فرمت جد بازی روش نصب می شه نه جر.اگه باور نداری می تونی بری توی سایت های مختلف بگردی ببینی.مدل گوشیم هم Samsung SGH-D600.بازم اگه اطلاعات خواستی بگو تا بهت بدم.دی 600 من فقط جد می گیره عزیز نه جر...نوکیا نیستش که توش کپی کنی.واسه خودش کلی دنگ و فنگ داره.با دو تا برنامه توش بازی و از این جور چیزا می ریزم توش.دیگه خودت که باید بهتر بدونی...

اگه نباشه جاش خالی می مونه admiral_cavandish's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    London

پيش فرض

Titan Boyتطفا اين برنامه هاتو واسه ما هم بزار خوب منم سامسونگ دارم لطفا چندتا برنامته بزار مرسي .

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    گیلان - پایتخت استان...

پيش فرض

خدمت دوست عزیزم Admiral_Cavandish : دوست من اگه بخوام اون بازی و برنامه ها رو واست بذارم کلی وقت می گیره.اما عوضش آدرس یه سایتی رو برات می ذارم که توش انواع نرم افزار ها و بازی ها برای هر نوع گوشی ای که داشته باشی و با هر فرمتی که بخوای می تونی برداری.فقط کافیه مدل گوشیت بهش بدی.آدرسش هم اینه : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    برو هر چی می خوای بردار...

آخر فروم باز ShahabSAMSUNG's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    پایتخت -> تهران بزرگ

پيش فرض

اولاً که ورودت رو خوشامد میگم. امیدوارم دوستای خوبی برای هم باشیم و لحظات خوبی رو با هم داشته باشیم.
    دوماً اینایی که گفتی درست ولی فایل جد بدون جر یعنی هیچ.
    سوماً شما چطور بازی نصب می کنی؟ و از کدوم روش استفاده می کنی؟
    چهارماً اون آقا با آیدی Samsung_d600 خودش گوشی دی600 داره.
    پنجماً نقشه رشت رو نمیدونم ولی من نقشه تهران رو خواستم نصب کنم، جواب نداد. اگه نقشه رشت رو پیدا کردم حتماً لینکش رو بهت میدم.

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    گیلان - پایتخت استان...

پيش فرض

سلام.من هم از آشنایی با شما خوشحالم.حالا جواب تک تک سوالات شما رو جواب می دم شاید مشکل ما هم حل شد.در جواب اون سوال که گفتید چطور بازی و برنامه نصب می کنم باید بگم با دو تا برنامه ی مخصوص که فکر کنم باهاشون آشنایی داشته باشی.اولیش Launch Softick PPP و دومیش هم Uploader هست.این آپلودر من فقط و فقط و منحصرا فرمت جد رو می گیره واسه فرستادن توی گوشی.در جواب سوال بعدی شما که گفتی از کدوم روش باید بگم از طریق کابل.فکر کنم حالا همه چی واضح باشه...خودم که احتمال می دم گیر اصلی من سر این آپلودر چرت و پرته.ولی اینم بگم که وقتی از یه سایتی واسه ی گوشیم بازی و برنامه بر می دارم فقط فرمت جد کافیه و خیلی راحت توی گوشیم نصب می شه و اصلا و ابدا به جر احتیاجی نیست.خودمم هم دیگه واقعا گیج شدم که چیکار کنم...

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    پایتخت -> تهران بزرگ

پيش فرض

خب مطمئناً کنار فایل جد که به برنامه آپلودر وارد می کنی، باید یه فایل دیگه به همون نام و با پسوند jar وجود داشته باشه که فایل جد، نشان دهنده فایل jar هست و اون رو آپلود می کنه.

آموزشی رو که من نوشتم، خوندی؟
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    گیلان - پایتخت استان...

پيش فرض

سلام.خیلی ممنون از آموزش شما.واقعا زحمت کشیدی.من هم دقیقا از همین روش استفاده می کنم اما... مشکل اصلی چیز دیگه ایه.اونم ایه که آپلودر از بین دو فایل جد و جر کنار هم فقط جد رو توی خودش برای فرستادن توی گوشی اد می کنه و جر رو نمی گیره.حالا باید چیکار کرد که جر رو هم اد کنه؟؟؟

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    پایتخت -> تهران بزرگ

پيش فرض

سلام.خیلی ممنون از آموزش شما.واقعا زحمت کشیدی.من هم دقیقا از همین روش استفاده می کنم اما... مشکل اصلی چیز دیگه ایه.اونم ایه که آپلودر از بین دو فایل جد و جر کنار هم فقط جد رو توی خودش برای فرستادن توی گوشی اد می کنه و جر رو نمی گیره.حالا باید چیکار کرد که جر رو هم اد کنه؟؟؟
    عزیز دلم، درسته که فایل جر رو اد نمی کنه، ولی فایل جد رو که اد می کنه، در پشت پرده (توسط اون فایل جد) فایل جر رو به گوشی می فرسته.

اگه فایل جر داری و می خوای نصب کنی، توسط برنامه jad maker فایل جد رو می سازی و اونوقت می تونی روی گوشیت نصبش کنی.

اینم نقشه رشت که می خوای:
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by ShahabSAMSUNG; 29-04-2007 at 13:15.

صفحه 1 از 3 123 آخرآخر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •