تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 14 از 61 اولاول ... 410111213141516171824 ... آخرآخر
نمايش نتايج 131 به 140 از 606

نام تاپيک: هر کی میخواد یک رمان باحال بخونه بیاد تو!

اگه نباشه جاش خالی می مونه western's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    for sale

پيش فرض

آخه عزیزم اگه مذکر باشه که همه نوشته هات آبکی میشه مذکرها رو چه به ذوق و ایده نو و خوب
    تبصره:ارتباط با هر گونه جریان پلید فمنیستی به شدت تکذیب شده و اعتقاد به برابری جنسی وجود دارد
    تبصره 2:در اینکه خانم ها برابرترند که شکی نیست
    من از مذکر ها زیاد الهام میگیرم!فکر کنم خیلی عیاش هستم!فقط به قیافه فکر میکنم و...شاهزاده ی رویاهام بدنیا
    میاد مثل این...

آخر فروم باز AaVaA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    این روزا دنیا واسه من از خونمون کوچیکتره ...

پيش فرض

این کیه؟ من بی سوادم!!

پروفشنال rsz1368's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    در اينده

پيش فرض

خیلی مطلب جالبی بود باورم نمی شه هنوز هم کسانی پیدا می شند که دنیا رو اینطوری عمیق می بینند متشکرم
    خواهش می کنم عزیزم فکر نمی کردم خوشت بیاد

آخر فروم باز AaVaA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    این روزا دنیا واسه من از خونمون کوچیکتره ...

پيش فرض

متاسفانه این واقعیته که من از لحاظ ادبیات ضعیف هستم در حقیقت روی جملات زیاد نمی ایستم وقتی کتاب می نویسم هدفم پیش بردن سریع موضوع می شه و حوصله نمی کنم روی دستور بایستم در حقیقت اگه دقت کنم دیگه
    نمی تونم ادامه بدم چون از شوق می افتم...اما باید کم کم دقت کنم می دونم...از توجه تون متشکرم

آره خب اینو دقیقا میفهمم که ممکنه دقت زیاد از شوق داستان بندازدت اما میتونی اینکارو بعد از تموم کردن قصه ات برگردی و آروم آروم انجام بدی(نه حالا برای اینجا..بیشتر برای قصه های مهمترت که فکر میکنه بتونی چاپشون کنی)
    و این چیزا که به نظر ما میاد و میگیم میتونی برای خودت آرشیو کنی و نگه داری بعدا سر فرصت اگه فکر کردی بدردت می خوره استفاده کنی.
    -راستی به نظرت اگه قصه هات از اول تایپی بنویسی بهتر نیست..اینجوری کارات زودتر پیش نمیره؟

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    در اينده

پيش فرض

اینم یه داستان کوتاه دیگه البته به رمان های دوست عزیز نمی رسه

دوستت دارم عزیزم
    مدت زیادی از زمان ازدواجشان می گذشت و طبق معمول ،زندگی فراز و نشیب های خاص خود را داشت . یک روز ، زن که از ساعت زیاد کاری شوهر عصبانی بود و همه چیز را از هم پاشیده می دید زبان به شکایت گشود و باعث نا امیدی شوهرش شد . مرد پس از یک هفته سکوت همسرش ، با کاغذ و قلمی در دست به طرف او رفت و پیشنهاد کرد هر آن چه را که باعث آزارش می شود بنویسند و در مورد آن ها بحث و تبادل نظر کنند .
    زن که گله های بسیاری داشت بدون این که سر خود را بلند کند ، شروع به نوشتن کرد .
    مرد نیز پس از نگاهی عمیق و طولانی به همسرش نوشتن را آغاز کرد .یک ربع بعد با نگاهی به یکدیگر کاغذ ها را ردو بدل کردند .
    مرد به زن عصبانی و کاغذ لبریز از شکای خیره ماند ، اما زن با دیدن کاغذ شوهر ، خجالت زده شد و به سرعت کاغذ خود را پاره کرد . شوهرش در هر دو صفحه این جمله را تکرار کرده بود : دوستت دارم عزیزم .
    Last edited by rsz1368; 23-06-2007 at 20:14.

آخر فروم باز pedram_ashena's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    من هم همانجام ;)

پيش فرض

اینم یه داستان کوتاه دیگه البته به رمان های دوست عزیز نمی رسه

دوستت دارم عزیزم
    مدت زیادی از زمان ازدواجشان می گذشت و طبق معمول ،زندگی فراز و نشیب های خاص خود را داشت . یک روز ، زن که از ساعت زیاد کاری شوهر عصبانی بود و همه چیز را از هم پاشیده می دید زبان به شکایت گشود و باعث نا امیدی شوهرش شد . مرد پس از یک هفته سکوت همسرش ، با کاغذ و قلمی در دست به طرف او رفت و پیشنهاد کرد هر آن چه را که باعث آزارش می شود بنویسند و در مورد آن ها بحث و تبادل نظر کنند .
    زن که گله های بسیاری داشت بدون این که سر خود را بلند کند ، شروع به نوشتن کرد .
    مرد نیز پس از نگاهی عمیق و طولانی به همسرش نوشتن را آغاز کرد .یک ربع بعد با نگاهی به یکدیگر کاغذ ها را ردو بدل کردند .
    خوب عزيزم فكر نميكني يه چيزي را فراموش كردي؟؟نقطه اوج كه داري ولي نقطه فرود و پايان داستان كو؟؟

داره خودمونی میشه هبوط's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

من از مذکر ها زیاد الهام میگیرم!فکر کنم خیلی عیاش هستم!فقط به قیافه فکر میکنم و...شاهزاده ی رویاهام بدنیا
    میاد مثل این...
    از توصیف پرنس معلوم بود که از خودمونی (خدا این چشم و دل پاک رو از ما نگیره آمین )
    اما از جدی گذشته شماره خونتونو بده من باید یه صحبتی با والدینت بکنم دخترشون از دست رفت دختر ارزشهای معنوی آدما مهمتره
    خوب نیست شوهر آدم تو چشم باشه
    این از سخنان خودم بود هر چی یاس منگولاتر بهتر کسی غرش نمیزنه

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    در اينده

پيش فرض

خوب عزيزم فكر نميكني يه چيزي را فراموش كردي؟؟نقطه اوج كه داري ولي نقطه فرود و پايان داستان كو؟؟
    آخه این داستان رو من نوشتم .از توی یه مجله نوشتمش چون به نظرم قشنگ بود .در هر حال از این که خوندی و نظرت رو گفتی ممنونم به نویسنده اش می گم

آخر فروم باز pedram_ashena's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    من هم همانجام ;)

پيش فرض

آخه این داستان رو من نوشتم .از توی یه مجله نوشتمش چون به نظرم قشنگ بود .در هر حال از این که خوندی و نظرت رو گفتی ممنونم به نویسنده اش می گم
    نخير متوجه نشديد.يكبار داستان را بخوانيد.مطمئن هستيد همه را تايپ كرديد؟خوب مرد چي نوشته بود؟؟افتاد الان؟(نويسنده اين مطلب خود منم براي همين ميگم جا گذاشتي)

تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    در اينده

پيش فرض

نخير متوجه نشديد.يكبار داستان را بخوانيد.مطمئن هستيد همه را تايپ كرديد؟خوب مرد چي نوشته بود؟؟افتاد الان؟(نويسنده اين مطلب خود منم براي همين ميگم جا گذاشتي)
    راست میگی شرمنده حق با تو درستش می کنم.مرسی از این که گفتی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •