تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 870 اولاول ... 23456789101656106506 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 8692

نام تاپيک: كلوپ 5700

پروفشنال behnam_n80's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

من خودم یه چند تا تم که برا N73 دانلود کرده بودم ریختم توش کار کرد.

پروفشنال behnam_n80's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

madscooter جان مطمئنی صداش بیشتر از ان73 هستش. وا لله من 5700 دارم ولی صداش از لحاظ بلندی به ان 70 هم نمیرسه!! چیکار گوشی کردید که اینقدر صداش بلند شده.من تمام اکولایزرها رو بردم بالا و همه چیز رو دستکاری کردم ولی صداش به نظرم هنوز یک سومه ان73 هم نشده!!لطفا دوستان راهنماییم کنید.
    بالا بردن سدا تنها با تا ته بردن اکولایزر امکان پذیر نیست.من خودم یه کم بهش ور رفتم(اکولایزر)بهترین حالت به نظر من مدpop است.تازه یک تنظیماتی داره به نامaudio setting نه اونم موثره

داره خودمونی میشه siamak55861's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

مدل ساخت چین هم اومد
    Last edited by siamak55861; 25-07-2007 at 19:05.

آخر فروم باز Nabakhshoode's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    شهر گناه

پيش فرض

madscooter جان مطمئنی صداش بیشتر از ان73 هستش. وا لله من 5700 دارم ولی صداش از لحاظ بلندی به ان 70 هم نمیرسه!! چیکار گوشی کردید که اینقدر صداش بلند شده.من تمام اکولایزرها رو بردم بالا و همه چیز رو دستکاری کردم ولی صداش به نظرم هنوز یک سومه ان73 هم نشده!!لطفا دوستان راهنماییم کنید.
    صداش تو اسپیکر از نظر بلندی به پای 3250 و N73 و حتی به قول خودت N70 هم نمیرسه ! اما کیفیتش از همشون بهتره !
    این گوشی رو واسه کسایی که بلندی صدا اونم تو اسپیکر واسشون مهمه توصیه نمیکنم ! تو این گوشی مثه سری W سونی رو کیفیت بیشتر کار شده تا کمیت ! البته اصولا آهنگ رو باید با هدفون گوشی داد که تو هدفون هم کیفیت هم بلندیش عالیه !

داره خودمونی میشه siamak55861's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

اینم عکسهای گرفته شده با این گوشی

البته دوستان این عکسها مال مدل چینی این مدرک

آخر فروم باز Nabakhshoode's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    شهر گناه

پيش فرض

راستی دوستان نسخه ی سیمبین این گوشی برنامه های ورژن های قبلی رو ساپورت نمیکنه ؟ یا باز شرکت سیمبین ازون کارا کرده و تو این ورژنم از ساپورت برنامه های قبلی خبری نیست ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه vahid_41852's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

ميگن اين گوشي فلاندي نداره فقط واسه مجارستانه به خاطر همينه كه ارزونه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006

پيش فرض

من 2 ماه پیش این گوشی رو از دوبی آوردم اولا قیمت کدوم گوشی نوکیا افت نکرده که این نیفته ؟ ضمن اینکه این گوشی فقط قاچاق اومده و اتصالات جون مفت خور هنوز دست روش نذاشته اونایی که ناراحتن که چرا ارزونه می تونن صبر کنن اتصالات بیاره برن گرونش و بخرن . در مورد صدا هر کسی سلیقه ای داره ولی کیفیت این گوشی برای گوش دادن موسیقیه نه گوپ گوپ دیس دیس . مهمترین فرق این گوشی داشتن cpu 378 MHz که هیچ مدلی این سرعت و نداره شما انواع و اقسام هنگ کردن هایی که روی n70 73 90 93 , و کلا سری N با داشتن سیمبیان دارن رو این گوشی نمی بینید . ایزوی اتوماتیک دوربینش خیلی کمک می کنه به تصویر برداری تو نور کم به نظر من 3250 اصلا جلوش حرفی واسه گفتن نداره . صدا برداریش هم 2 فرمت داره که کیفیتش بالا تر از قبلی هاس فورمت فیلمش با دقیقه ای 3.5 مگ راحت 3 ساعت فیلم و توی رم 1 'گیگ جا میده در ضمن با مدلهای نوکیا نمی شد فیلم و عقب و جلو برد که این به راحتی اینکار و می کنه .... به نظر من این گوشی نماینده ی نسل آینده گوشیهای پرسرعته

آخر فروم باز MaSoOd's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض

نمیدونم چرا فکر می کنم این گوشی ها مشکلی دارن که اتصالات و نیا گارانتیش نمیکنن ؟؟؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Nov 2006
    محل سكونت
    Bangalore,INDIA

پيش فرض

نترس مسعود جان.مطمئن باش نوکیا هیچ وقت خودش رو با این کارها نزد مردم خراب نمیکنه. در ضمن بچه ها من 12 دقیقه با گوشی صحبت کردم ناگهان دیدم کم کم بلندگوی مخصوص صحبت کردن گوشی داغ شده!!! به به طور کلی گوشی کمی داغ شد.به نظرتون طبیعیه. ؟؟من که خودم فکر میکنم به دلیل قدرت سی پی یوی این گوشی باشه که در هنگام مکالمه ی طولانی داغ میشه. نظر شما چیه؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •