تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 37

نام تاپيک: مرام ايرانسل رو عشق است !!!!

حـــــرفـه ای S a f a 6 4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    هر جایی به غیر از اینجایی که هستم

پيش فرض

آخرش چی شد؟
    499 ریال یا 760 ریال؟

داره خودمونی میشه oh my god's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

آقا دیشب اخبار رو که گوش دادی. دقیقه ای 81 تومان ناقابل. توی این تاپیک اگه همه دروغ می گفتند، تلویزیون که دروغ نمی گه آقا. دیگه ایرانسل نخرید چون به جای صداقت دروغ پیشه کرده.

آخر فروم باز masoudboy's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2004

پيش فرض

چرا شایعه می کنید . کی گفته 81 تومان ؟؟؟؟؟؟!!!!
    دیشب گفت چون به علت اختلالات شبکه ایرانسل گاهی اوقات ممکنه مکالمه قطع بشه و طرفی که ایرانسل داره و دوباره شماره گیری میکنه و دقیقه ای هم حساب میشه ممکنه یک دقیقه را 2 بار مکالمه کنه که می شه 80 تومان .

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    کرج

پيش فرض

مرد مومن این کارا چیه میکنی؟ اینکه مشکلی نداره مردمو سر کار نزار
    آقای علیرضا خارجی:
    شما چرا اینقدر از ایرانسل طرفداری میکنید
    ایرانسل مگه چی داره که اینقدر طرفداری می کنید
    مگه قرار نبود تا قبل از عید همه مراکز استان راه اندازی بشن
    حالا هم که میگن میخواد ثانیه ای بشه
    البته همه اینها سیاست بازاریابیه نمیشه گفت که سر مردم رو کلاه گذاشتن
    ولی در کل چند تا از دوستای من که ایرانسل دارن اصلا راضی نیستن
    این نظر منه
    درحال حاضر تالیا خیلی بهتر از ایرانسل هست
    در ضمن وقتی اعتباری اپراتور اول بیاد دیگه کسی به ایرانسل نگاه نمی کنه

آخر فروم باز apoosh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

به نظر من هم بعضی از دوستان بیش از حد دارند روی ایرانسل تعصب به خرج می دهندو این اپراتور مزایای زیادی داره اما در مقابلش معایبی هم داره که باید منصفانه با آن برخورد کرد...

اگه نباشه جاش خالی می مونه علیرضا خارجی's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

آقای علیرضا خارجی:
    شما چرا اینقدر از ایرانسل طرفداری میکنید
    ایرانسل مگه چی داره که اینقدر طرفداری می کنید
    مگه قرار نبود تا قبل از عید همه مراکز استان راه اندازی بشن
    حالا هم که میگن میخواد ثانیه ای بشه
    البته همه اینها سیاست بازاریابیه نمیشه گفت که سر مردم رو کلاه گذاشتن
    ولی در کل چند تا از دوستای من که ایرانسل دارن اصلا راضی نیستن
    این نظر منه
    درحال حاضر تالیا خیلی بهتر از ایرانسل هست
    در ضمن وقتی اعتباری اپراتور اول بیاد دیگه کسی به ایرانسل نگاه نمی کنه
    به قول یکی از دوستام میگه ایرانسل ماله باباته اینقدر تعریفشو میکنی؟
    ولی اگه من تعریف ایرانسل رو میکنم چون راضیم نمیگم ایرانسل بهترین من میتونم بگم و صابت کنم که در حال حاضر افغانستان 3تا اپراتور داره که از هر2 اپراترهای ایرانی بهتر عمل میکنن..
    اما ایرانسل در آینده نزدیک بهترین اوپراتر منطقه خواهد شد.
    و من در مورد مشکلات ایرانسل فقط مشکل آنتن دهی دارم اما با 91 هم همین مشکل وجود داره هنوز تهران آنتن دهیش کامل نیست و این مشکل مربوط به پیمانکاران و شهرداری میشه که سنگ اندازی میکنن

آخر فروم باز Nabakhshoode's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    شهر گناه

پيش فرض

رقابت بین ایرانسل و Tci رقابت بین بد و بدتره ! جفتشون از نظر امکانات پایین و از نظر هزینه بالا هستن ( یادمون باشه هنوز بعد بیشتر از 10 سال از راه اندازی وضعیت آنتن دهیش تو خیلی مناطق افتضاحه ... ! ایرانسلم با این همه شعار و تبلیغ ! هم سیستم دیتاش هم تماس هم اس ام اسش مشکل داره ... خیلی اوقات از تلفنایه ثابت نمیشه با ایرانسل تماس گرفت یا وقتی تماس میگیری فقط صدا از یه طرف منتقل میشه ... اکثر مواقع سیستم اس ام اسش مشکل داره و... ! ) خلاصه اینکه همه اپراتورایه ایران استعداد ویژه یی دارن تو چاپیدن مردم و خون مردم و تو شیشه کردن !

پروفشنال arman4459's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2004
    محل سكونت
    در کشور عشق

12

به نظر من هم بعضی از دوستان بیش از حد دارند روی ایرانسل تعصب به خرج می دهندو این اپراتور مزایای زیادی داره اما در مقابلش معایبی هم داره که باید منصفانه با آن برخورد کرد...

حرف این دوستمون کاملا درسته هیچ چیز به صورت کامل و 100 % نیست.مثلا من خواهر زن داییم از امریکا اومده بود

گفت :تو ی امریکا همه بعضی جاها موبایل مشکل داره.وکاملا بی مشکل نیست.اون که امریکاست اینه.حالا اینجا ایران و

اگ همه چیز تو ایران سرجاش باشه و خوب عمل کنه باید حسابی شک کرد.ولی در کل ایرانسل با کمی اغماض نمره قبولی میگیره.فقط نمره قبولی نه نمره متوسط یا عالی

داره خودمونی میشه oh my god's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

3

متاسفانه همه چیز رو با تعصب نگاه می کنید. ایرانسل رویکرد صادقانه ای رو پیشه نکرده. قول های زیادی داده ولی درست عمل نکرده. مشکلات زیادی داره مثلا ارسال قبض ماهانه، ارسال اس ام اس های پشت سر هم راجع به عدم ارسال مدارک شما و ... . الان خیلی از نمایندگی هاش هم به خاطر مشکلاتی که ایرانسل براشون به وجود آورده دیگه سیم کارت هاش را نمی فروشن. من خودم جزء کسانی هستم که ایرانسل واقعا به اونها مدیونه. من به قدری برای ایرانسل تبلیغ کردم که واقعا همه فکر می کردن من از ایرانسل یا نماینده هاش پول گرفته ام و حالا شرمنده همشون شده ام . مثلا در ابتدا بارها به صراحت اعلام کردند که مکالمه اش ثانیه ایه ولی ناگهان و بی سروصدا دیگه راجع به اون دیگه حرفی نزدند. قول دادند که در ایام دهه فجر اینترنت را فعال کنند ولی این کار را نکردند. اعلام کردند از 10 اسفند اینترنت راه می افته ولی حتی برای عده زیادی تا روزهای آخر استفاده رایگان اس ام اس نفرستادند. حتی اگر سیم کارت را درون گوشی دارای امکان استفاده از اینترنت قرار می دادی نمی دانستی چگونه بایستی امکان آن را از ایرانسل بگیری. بعدها یکی از اعضاء اعلام کرد که با 2225 تماس بگیرید و ... . تلفن های ایرانسل هیچکدام جواب نمی دادند و ... .
    اگرچه کیفیت صدای ایرانسل خوبه و به عنوان اولین اپراتور ارائه دهنده اینترنت در ایرانه ولی مگه توی قرن بیستم این کارها شاخ غول شکستنه؟
    خواهش می کنم کمی از تعصب و مقابله دست برداریم تا بتوانیم واقعا مشکلات را پیدا کرده و به ایرانسل ارائه دهیم.
    متشکرم

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض هزینه های اضافی در ایرانسل "از کی تا حالا"

با سلام
    شرکت ایرانسل از تماس‌های برقرار نشده و پیام کوتاه‌های ارسال نشده نیز هزینه دریافت می‌کند و مسئولین شرکت نیز پاسخگو نیستند.
    بررسی این مسئله بسیار ساده است:

کنترل حساب اینترنتی را روی یکی از خط‌های ایرانسل فعال کنید و مبلغ حساب خود را یادداشت کنید و سپس یک پیام کوتاه ارسال کنید اگر پیام خطا در ارسال "message not send" نداد حتما بعدی می‌دهد(ارسال نشدن پیام‌ها در ایرانسل امری طبیعی است)

پیام های ارسال شده و نشده را بشمارید و چند ساعت بعد حساب خود را کنترل کنید

(ایرانسل بر خلاف ادعایش لحظه‌ای حساب را نشان نمی‌دهد و چند ساعت طول می‌کشد. البته این امر در سیستم‌های مخابراتی عادی است و ادعای ایرانسل غلط)

به حساب شما به اندازه پیام‌های ارسال شده و "نشده" اضافه می‌شود, به همین سادگی.

حال به پشتیبانی ایرانسل زنگ بزنید و ببینید آنهایی که می‌پرسند "چه کمکی می‌توانم بکنم" چه کمکی به شما می‌کنند!

سوال من از پشتیبانی ایرانسل و جواب آنها موجود است.

هر کسی ادعا دارد که تماس با 130 فقط هزینه 1 دقیقه مکالمه را کم می کند یعنی 529 ریال من مدرک دارم نشان دهم که از من برای 1 تماس 1058 ریال کم شده است. چه کسی کنترل می کند که برای چند دقیقه تماس چند دقیقه کسر می شود؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •