تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 501 از 1404 اولاول ... 4014514914974984995005015025035045055115516011001 ... آخرآخر
نمايش نتايج 5,001 به 5,010 از 14034

نام تاپيک: سوالات و راهنمایی های عمومی کنسول psp (پست اول حتما خوانده شود !)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

تو همین چند تا پست قبلزده بود 230.
    پک هاش مختلفه مثل ice silver که معمولا تفاوتشون تو رنگ دستگاه هست و در برخی موارد تو لوازم داخل جعبه شا میتونه توش رم اضافه 1 گیگ و هندزفری و ... باشه.
    ولی تو تهران غالب پک هاش همون PIANO BLACK و ice silver هست که این دستگاهها شامل خود دستگاه و شارژرش با باتری 1200mA برای slim و معمولا یدونه umd بازی میشه

آخر فروم باز mohammad_dj_kazin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

مبارک باشه دوست عزیز.
    بازی ها با فرمت iso و cso را باید توی پوشه iso بریزی.البته باید اول مموری را توسط Psp فرمت کنی تا پوشه ها ساخته بشن.وقتی کابل را وصل کردی باید ار توی قسمت setting روی گزینه usb connection کلیک کنی تا psp توسط کامپیوتر شناخته بشه.
    برای دیدن فریمور دستگاه اول به قسمت setting برو بعد قسمت system setting بعد قسمت system information توی صفحه ای که باز میشه اولین گزینه نوشته system software جلوش یک عدد هست.اون ورژن فریمور دستگاه شما هست.
    --جواب این سوالت را نمیدونم.اما توی تاپیک درموردش بچه ها توضیح دادند.بگردی پیدا میکنی.
    برای آپدیت به آخرین فریمور به تاپیک زیر برو.
    اونجاعلی آقا به طور کامل و ساده توضیخ دادند
    مبارکه
    باید بریزی تو پوشه ی ISO
    setting>system setting >information
    برنامه نمیخواد بازی های تبدیل شده رو بریز تو پوشه ی psp> Game
    آموزشش تو تاپیک خودش هست
    از همه تشكر ميكنم
    بازي هاي تبديل شده ي پي اس وان رو از كجا ميتونم دان كنم؟؟؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

عزیز جان چیزی به اسم Piano Black Pack وجود نداره!Piano Black اسم رنگ دستگاهه.پکش معمولا Base هست که دستگاه،شارژر و باتری توشه.اگه Value گیر بیاری مموری 32،کیف،بند،هدفون و ... هم داره.علاوه بر اینا Giga هم هست که مموری 1 گیگ،استند و کابل USB توش هست.البته اینا پک های فت هستن و نمیدونم اسلیم هم همینا رو داره یا نه.UMD هم تو بستش نیست.اگه میخوای باید جدا بگیری.کلا توصیه میکنم Base بگیر و بقیش رو جدا تهیه کن،چون دسته ی خوبی از ملت از محتویات Value زیاد خوششون نمیاد.البته من از اینکه Value گرفتم راضیم.انتخاب با خودته.

بازي هاي تبديل شده ي پي اس وان رو از كجا ميتونم دان كنم؟؟؟
    بازی ها رو خودت میتونی تبدیل کنی.از dl.qj.net ، برنامه ی popstation رو دان کن و بازی ها رو باهاش تبدیل کن.برای بازی هایی که چند دیسکن باید popstation_md رو دان کنی.

دارک آلکس یه پلاگین دیگه ریلیز کرده به اسم USB Version Fake که میتونین باهاش ورژن دستگاه رو موقعی که به PS3 و PC وصل میکنین اشتباه گزارش بدین.مثلا عوض 4.01 ،4.05 نمایش بده.اگه خواستین از سایتش دان کنین.
    Last edited by Arshia001; 17-07-2008 at 19:37.

آخر فروم باز mohammad_dj_kazin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008
    محل سكونت
    قم

پيش فرض

از همگی دوستان ممنونم
    پس خیالم از چینی بودنش راحت باشه

ببینم الان قیمت psp slim pianoblack pack چه قیمته؟
    پک خوبی هست؟ چه چیز هایی تو پکش هست
    اگه پک خوب دیگه ای پیشنهاد میکنید بگین فقط لطفا قاب ساده و سیاه باشه نمیخوام مارک بازی ها رو داشته باشه(مثل همین piano black باشه)
    من امروز خريدم 235 تومن
    فقط شارژر و باطري توشه

آخر فروم باز RAMINET's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

راستش دوستان من موندم چرا به بعضی از دوستانی که اطلاعات خوبی دارن و برای تاپیکها زحمت زیادی میکشن برای قدر دانی هم که شده عنوان کاربر فعال داده نمیشه!!!!
    نمونش آقایان: ali_ranger22
    choory

آخر فروم باز ali_ranger22's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تـهران

پيش فرض

راستش دوستان من موندم چرا به بعضی از دوستانی که اطلاعات خوبی دارن و برای تاپیکها زحمت زیادی میکشن برای قدر دانی هم که شده عنوان کاربر فعال داده نمیشه!!!!
    نمونش آقایان: ali_ranger22
    choory
    بی خیال بابا مگه خل شدم بخوام کاربر فعال شم!

آخر فروم باز s-a-l-i-m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    North

پيش فرض

این افراد مردمی هستند و به مقام فکر نمی کنند...................:d

آخر فروم باز B L A S T E R's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    █ مادرید ! █

پيش فرض

من بازی با فرمت cso رو کپی میکنم تو فولدر iso ولی وقتی میرم تو بازیها میگه there are no games
    چی کار کنم؟

آخر فروم باز RAMINET's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

این افراد مردمی هستند و به مقام فکر نمی کنند...................:d
    عزیزم یه جور میگی مقام انگار قراره مقام ریاست جمهوری بشون داده بشه!!!!!!!!!!
    نه بابا جون منظور یه قدر دانی ساده هست همین! حالا اگه طرف خودش نخواد که یه بحث دیگست...
    حالا اصلا این موضوع ها به کنار من یه سوال داشتم:
    به نظرتون ساخت بازیهای پر قدرت تر و جدیدتر برای psp تا کی ادامه پیدا میکنه؟ آخه من بعید میدونم سونی از تهیه و توضیع بازیها چیزی نصیبش بشه!!! چون همه دیگه بازی ها رو کپی میکنن و umd که نمیخرن!!

حـــــرفـه ای choory's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

عزیزم یه جور میگی مقام انگار قراره مقام ریاست جمهوری بشون داده بشه!!!!!!!!!!
    نه بابا جون منظور یه قدر دانی ساده هست همین! حالا اگه طرف خودش نخواد که یه بحث دیگست...
    حالا اصلا این موضوع ها به کنار من یه سوال داشتم:
    به نظرتون ساخت بازیهای پر قدرت تر و جدیدتر برای psp تا کی ادامه پیدا میکنه؟ آخه من بعید میدونم سونی از تهیه و توضیع بازیها چیزی نصیبش بشه!!! چون همه دیگه بازی ها رو کپی میکنن و umd که نمیخرن!!
    آقا رامین ما که کاری نمیکنیم.اگه هم کاری کردیم وظیفه بوده دوستان را راهنمایی کنیم.

در مورد اون سوال هم باید بگم که همه که مثل من و شما بازی کپی بازی نمیکنن.اینقدر افرادی هم هستند که بازی اورجینال میخرند.
    بعد اگه یک بازی انحصاری برای psp بیاد و عالی باشه خواه نا خواه فروش همون کنسول بیشتر میشه.خیلی ها هستند که به خاطر یک عنوان بازی میرن این کنسول را میخرن.

این هم عنوان جدیدترین بازی psp که خبر ساختش در E3 تایید شده.
    Resistance Retribution

اين بازي در كنفرانس سوني توسط jack tertton براي pspرسما اعلام شد كه عنوان ان Retribution (مجازات)ميباشد.و علي رغم اينكه با بازي قبلي خود يعني fall of man كه روي ps3 عرضه شده بود در يك خط داستاني قرار دارد اما عنواني كاملا جديد است و به هيج وجه تقليد يا بازسازي نيست.
    سازنده اين بازي Sony bend همان سازنده سايفون ميباشد.سبك اين بازي شوتر سوم شخص است . زمان ان بين Resistance شماره 1و2 ميباشد.
    اسلحه ها و وسايلي شبيه به سلاحهاي محبوب نسخه اصلي و همجنين دشمنان مشابه در اين بازي وجود دارند و البته باز هم متذكر ميشويم كه با اين وجود همه جيز جديد است.
    اين بازي از موتور ويرايش سوم شركت Bend استفاده ميكند و سازندكان قول داده اند كه گرافيك به طرز باور نكردني بالا خواهد بود و محيط هايي را خلق ميكنند كه تا بحال با اين وسعت براي psp وجود نداشته است.
    این بازی بخش انلاین هم دارد که تا 8 بازیکن را ساپورت میکند.
    فعلا بهار 2009 به عنوان زمان عرضه اين بازي در نظر گرفته شده است.

برای دیدنTrailer این بازی به آدرس زیر بروید:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    داستان رسمي Resistance Retibution

داستان جند هفته بعد از Fall of man اتفاق مي افتد و در مورد يك افسر سابق نيروي دريايي به نام جيمز گرايسون ميباشد.
    او مجبور ميشود برادر تني خود را در يكي از مراكز تحقيقاتي كيمرا بدست خود بكشد.(جايي كه انسان را به كيمرا تبديل مي كنند).
    جيمز بدنبال انتقام جويي ,تصميم ميكيرد تمام اين مراكز تحقيقاتي را كشف كرده و از بين ببرد.او بزودي در ميابد كه تلاشش بي فايده است.
    در اروپاي غربي كيمراها يك متد جديد براي تبديل انسان به هيولاهاي كيمرا ابداع كرده اند كه بزودي تمام دنيا را در بر خواهد گرفت.
    نيروي مقاومت اروپا (Marqis) گرايسون را به عنوان عضو جديد جذب كرده و او سر انجام در عمليات نابود سازي با دو نفر به نامهاي Parker و cartwright اعزام ميشود.
    جدال براي نجات قاره اروپا اغاز ميشود.
    منبع بازی سنتر با تشکر از دوست عزیز GENE
    Last edited by choory; 18-07-2008 at 18:20.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •