تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

نمايش نتايج 1 به 8 از 8

نام تاپيک: mp4 یا mp3

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض mp4 یا mp3

salam
    mikham ie dastgah baraie pakhshe music va zabte seda bekharam va pakhshe file tasviry baram ahamiat nadare?
    gheimatesh mohem nist faghat keifiat

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    اگه ميخواهي MP3 يا MP4 بگيري فط مارك CREATIVE بگير . چون كيفيتش در ايران نسبت به بقيه عاليه حتي در دنيا و ساخت مالزي ؛ ثانيا گارانتي خوبي داره و مخصوصآ هدفون بسيار عالي و حرفه اي داره من خودم بقيه دستگاهها و هدفونها رو تست كردم واقعا هدفونش معركه است .از بين مدلهاي مارك CREATIVE من با مدلZEN neon با 2 گيگا بابت حافظه خيلي حال ميكنم . اين مدل ZENداراي 2 نوع حافظه فلش و هارد ديسك هست.512 مگابايت و 1 و 2 گيگ اون فلش و 5و6 گيگ اون هارد ديسك است . حافظه فلش دردسر و مشكلات كمتري نسبت به هارد ديسك داره.داراي ميكروفون - راديو و پخش موسيقي و حافظه فلش براي جابجايي اطلاعاته و مصرف باطري اون بسيار كم است.
    اما كاركرد و كيفيت MP4 ها(تصويري ها) نسبت به MP3 ها كمتره و واقعا عكس و تصوير در اندازه كوچك قابل ديدن نيست و بيشتر باعث فشار به چشم و درنهايت سردرد ميشه.
    مركز پخش مارك CREATIVE در پايين تقاطع خ ولي عصر تهران و خ طالقاني . بازار كامپيوتر ايران - طبقه اول جلوي پله برقي هست. از همه جا ارزانتر ميده البته با گارانتي خوب.
    بهتر از اين راهنمايي ميخواي ؟ برو حال كن
    باتشكر - حميد

داره خودمونی میشه b_e_h_dad2's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

دوست عزیز به گفته ی مجله ی عصر ارتباط بهترین کیفیت از ان سونی که از10نمره همشوگرفته. درباره ی کریتیو اینو بگم که به نظر من تنها رقیب ایپاد به حساب میاد واین دلیلش تنها قیمت ارزون وکارایی وکیفیت بالاست که با عث شده کریتیو یک مارک جهانی بشه ولی نه بهترین.چون شما برای ضبط هم میخوای من به شما پلیرهای کره ای iaudio مدلهu2.u3.f1.f2 که این مدلها mp3 ضبط میکنند وصدای پخش انها عالی است.

کاربر فعال انجمن سخت افزار becareful's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

samsung,cowon,sonyوsandisk(که اصل سونی رو پیدا کردن سخته پس سونی خط میخوره) ipod با مدل های محدود خیلی هم رقیب داره خوبشم داره.

اگه نباشه جاش خالی می مونه Ali&G's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

ميتوني دستگاههاي شركت زي سايبر با گارانتيه مهرگان ماشين اسيا بخري خيلي خوبن

کاربر فعال انجمن سخت افزار becareful's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام
    اگه ميخواهي MP3 يا MP4 بگيري فط مارك CREATIVE بگير . چون كيفيتش در ايران نسبت به بقيه عاليه حتي در دنيا و ساخت مالزي ؛ ثانيا گارانتي خوبي داره و مخصوصآ هدفون بسيار عالي و حرفه اي داره من خودم بقيه دستگاهها و هدفونها رو تست كردم واقعا هدفونش معركه است .از بين مدلهاي مارك CREATIVE من با مدلZEN neon با 2 گيگا بابت حافظه خيلي حال ميكنم . اين مدل ZENداراي 2 نوع حافظه فلش و هارد ديسك هست.512 مگابايت و 1 و 2 گيگ اون فلش و 5و6 گيگ اون هارد ديسك است . حافظه فلش دردسر و مشكلات كمتري نسبت به هارد ديسك داره.داراي ميكروفون - راديو و پخش موسيقي و حافظه فلش براي جابجايي اطلاعاته و مصرف باطري اون بسيار كم است.
    اما كاركرد و كيفيت MP4 ها(تصويري ها) نسبت به MP3 ها كمتره و واقعا عكس و تصوير در اندازه كوچك قابل ديدن نيست و بيشتر باعث فشار به چشم و درنهايت سردرد ميشه.
    اگه اینچ صفحه خوب باشه به چشم فشار نمیاد حداقل بالای 2 اینچ

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام
    یه مارک جدیدی اومده تو بازار به اسم voodoo
    کارآیی هاش جالبه. در ضمن منوی فارسی داره و متن فارسی رو ساپورت میکنه. ظاهرش هم قشنگه و کیفیت تصویر خوبی داره. فرمت های زیادی رو ساپورت میکنه و رادیو,ضبط صدا و بقیه امکانات رو داره. در ضمن میتونی متن های فارسی رو هم روش بریزی و بخونی. یه سیدی قرآن هم داره که میتونی همزمان با صدای پخش قرآن متن رو هم ببینی
    دیگه بگم که مموری هم بهش میخوره و میتونی تا سقف 4گیگ زیادش کنی
    باتری اش هم لیتیومه و قابل شارژ
    خیلی از فرمت ها رو جواب میده و کیفیت تصویرش خیلی خوبه
    قیمت 1GB اش 105000 تومنه و گارانتی یک ساله داره
    در ضمن کار با نرم افزارش هم خیلی راحته و احتیاج به converter نداره
    یه چیزی تو مایه های Nokia Pc Suite

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •