تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 2 از 5 اولاول 12345 آخرآخر
نمايش نتايج 11 به 20 از 44

نام تاپيک: مشکل در god of war 2 مراحل کمک

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

به یک مرحله رسیدم که با یک انسان می جنگم و بعد از شکست آن حلقه ای از دست او در آورده و در را با حلقاای که در دست آن انسان بود در را باز کرده و به داخل می روم بهد به جایی می روم که 4 تا دسته به رنگ های قرمز و آبی و سفید و ... است آنها را یکی یکی باز کرده و 4 تا اسب بزرگ که مانند یک ساختمان می باشند در جلویشان یک چراغ مانندی روشن می شود و در آن منطقه 3 راه وجود دارد که 1 راه به عقب بر میگردد و 2 راه دیگر در آخرش به بنبست می خورد چه کار کنم

agha sharmandeh man fingilish type mikonam manam inja gir kardam che kar konam please help....

email:mohammad_godnes@yahoo.com

کاربر فعال انجمن بازیهای آنلاین و شبکه ای vitamin2002's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

4 تا دسته را باید یکی یکی باز کنی یعنی باید مثلا آبی را باز کرده زود و تند و سریع بری همان جایی که دسته آبی است همونجا آر 1 را میزنی پرنده ای که روی آن نور هایی ( لیزر ) که هنگامه باز کردن دستگیره است روش نشسته پرواز می کند و شما با استفاده از آن 2 رنگ دیگر را هم باز می کنی این کار را برای طرف دوم مسیر هم می کنی یکی یکی باید دستگیره را باز کنی و به همان جایی بری که نور از جنس آن رنگ است

حـــــرفـه ای Ar@m's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

بازی جالبیه
    البته هنوز تمومش نکردم اما از عظمت غول های این بازی خوشم می یاد

پروفشنال arash2006's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Abayland

1

سلام من در بازي god of war 2
    من گير كردم هر كاري ميكنم نيتونم از اين در بگذرم 2 تا در كه بايد ازشون بگذرم بايد رو سنگه بايستم تا در باز بشه ولي تا ميخوام برم ازش رد بشم باسته ميشه هيچ راهي هم نداره
    كمك كنيد عكس هاشو گذاشتم:

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

ببین من عکس ها رو ندیدم اما تا جایی که یادم می یاد باید برگردی به طبقه بالا و جسد یکی از سربازها رو برداری ( که با انداختن اجساد به دار آویخته شده بدست می یاد) و برگردی پایین و جسد رو بذاری روی سکو تا در باز بشه

تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

عکس ها رو دیدم همونی بود که گفتم
    فقط باید بعد از گذاشتن جسد روی سکو دسته رو تا ته بکشی تا در دوم هم باز بشه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

12

به یک مرحله رسیدم که با یک انسان می جنگم و بعد از شکست آن حلقه ای از دست او در آورده و در را با حلقاای که در دست آن انسان بود در را باز کرده و به داخل می روم بهد به جایی می روم که 4 تا دسته به رنگ های قرمز و آبی و سفید و ... است آنها را یکی یکی باز کرده و 4 تا اسب بزرگ که مانند یک ساختمان می باشند در جلویشان یک چراغ مانندی روشن می شود و در آن منطقه 3 راه وجود دارد که 1 راه به عقب بر میگردد و 2 راه دیگر در آخرش به بنبست می خورد چه کار کنم
    شما باید دسته ها را یکی یکی بکشید سپس بر روی اسبها بپرید وجلوی چراغی که به رنگ دسثه رو پیشونی اسب هااست R1 را بزینید تا اسبها ازاد شوند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

سلام
    اقا اونجایی که با یه زن مبارزه میکنی بعد که زدیش یه زن دیگه میاد می برت رو شمشیری که تو قسمت اول
    با اون غول اخرش رو کشتی .اقا من اینجام این زن رو که میزنم دوباره میرم پیش زن اولیه حالا باید با جفتشون بجنگم ولی یکیشون پشت اینه ها میره (سه تا اینه) اون یکی هم هر چی میزنیش بی حال میشه ولی دوباره بلند میشه یعنی اصلا نمیمیره اون یکی هم که پشت اینه ها میره تا یکی بهش میزنی میره داخل اینه
    و از یه اینه دیگه میاد بیرون .یه بار شانسی یکی از اینه ها شکست نفهمیدم چیکار کردم.
    بد جوری تو هچل گیر کردم اگه میشه راهنمایی کنید

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

bebein man dorost hamoon ja gir kardam agar javabeto gerefti beman ham begoo va bain karet ye khonevade ra az narahati khalas kon,merci

manzooram god of war 2 hamoon gesmat 2 ta dar hast
    Last edited by mahdi213; 02-05-2007 at 10:38.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

2 me too

سلام من در بازي god of war 2
    من گير كردم هر كاري ميكنم نيتونم از اين در بگذرم 2 تا در كه بايد ازشون بگذرم بايد رو سنگه بايستم تا در باز بشه ولي تا ميخوام برم ازش رد بشم باسته ميشه هيچ راهي هم نداره
    كمك كنيد عكس هاشو گذاشتم:

bebein man dorost hamoon ja gir kardam agar javabeto gerefti beman ham begoo va bain karet ye khonevade
    2ra az narahati khalas kon,merci

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •