تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 4 از 33 اولاول 1234567814 ... آخرآخر
نمايش نتايج 31 به 40 از 324

نام تاپيک: سووالات پزشکی بپرسید !

اگه نباشه جاش خالی می مونه rasool222's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    كرمانشاه

پيش فرض

سلام دوست عزیز

آیا تستهای وبر ، رینه ، شوواباخ یا ادیومتری کامل انجام داده اید ؟

مسئله شنوائی بسیار مهمتر از آنست که فقط با یک ویتامین ( انهم B1 ) به امان خدا رها شود .

لطفا اگر تهران تشریف دارید به بیمارستان امیراعلم - خیابان سعدی - پائین تر از زیرگذر دروازه دولت - آقای دکتر محسن نراقی مراجعه کنید .
    اگر در شهرستان دیگری هستید بگوئید تا متخصص مناسبی را بشما معرفی کنم .
    اقاي دكتر ممنون شايد 10 مرتبه نوار گوش(تست كامل اديومتري) را از من گرفتن و ي تست ديگه كه به اسم ABR اما همشون ميگفتن راه حلي نداره و فقط هر 6 ماه يك بار بايد دوباره نوار گوش بگيري تا اگه شنواييت كمتر شد درمانهاي كورتوني را برات تجويز كنيم يا كاراي ديگه راستي من توي كرمانشاه زندگي ميكنم البته بارها به تهران اومدم و پيش ي متخصص كه توي بيمارستان ارتش كار ميكرده رفتم اما هنوز نتيجه نگرفتم
    ممنون از وقتي كه براموون ميزارين

l i T e R a t U r E Ahmad's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    The Green Mile

پيش فرض

ممنون آقاي دكتر.

آقاي دكتر، من كي گفتم وزن و قدم اينقذه.

داره خودمونی میشه Sector-0's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

آقاي دكتر، من كي گفتم وزن و قدم اينقذه.[/QUOTE]

سلام عزیز
    بنده را ببخشید ! قبلاً دوست عزیزی بنام Admiral در همین خصوص سووال کرده بود و قد و وزن خودشان را اعلام کرده بودند . من شما را با ایشان اشتباه گرفته بودم !!!
    امان از پیری !!!!

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

اقاي دكتر ممنون شايد 10 مرتبه نوار گوش(تست كامل اديومتري) را از من گرفتن و ي تست ديگه كه به اسم ABR اما همشون ميگفتن راه حلي نداره و فقط هر 6 ماه يك بار بايد دوباره نوار گوش بگيري تا اگه شنواييت كمتر شد درمانهاي كورتوني را برات تجويز كنيم يا كاراي ديگه راستي من توي كرمانشاه زندگي ميكنم البته بارها به تهران اومدم و پيش ي متخصص كه توي بيمارستان ارتش كار ميكرده رفتم اما هنوز نتيجه نگرفتم
    ممنون از وقتي كه براموون ميزارين
    با سلام دوباره
    دوست گرامی اگر برایتان مقدور است به متخصصی که معرفی کرده ام در تهران مراجعه کنید .
    اگر هم میتوانید به شیراز یا اصفهان تشریف ببرید دو متخصص خوب در این دو شهر به شما معرفی خواهم کرد .

یک نکته : متاسفانه تجربه نشان داده که در بیمارستانهائی که خدمات را رایگان یا تقریباً رایگان انجام می دهند ، آنگونه که باید برای مشکل بیمار وقت و انرژی گذاشته نمی شود ! مثل تامین اجتماعی یا ارتش و ....
    بشما توصیه میکنم که به استاد دانشگاهی مراجعه کنید که ورودش به رشته پزشکی و پذیرش وی در دوره تخصص و نیز گرفتن مدرک بورد وی از روی زحمات خودش بوده باشد نه اینکه سهمیه ای باشد و به زور و زد وبند متخصص یا استاد شده باشد .
    Last edited by Sector-0; 15-04-2007 at 11:58.

اگه نباشه جاش خالی می مونه rasool222's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    كرمانشاه

پيش فرض

ممنون آقاي پزشك
    راهنماييهاي خيلي خوبي كرديين
    پاينده و سرزنده باشين

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام آقای دکتر.
    چند وقته که من دارم لاغر میشم.با این که غذا و تحرکم فرقی نسبت به گذشته نکرده.البته الان وزنم نسبت به قدم مناسبه ولی وزنم الکی کم شده.میخوام بدونم این مسئله ای هست یا نه؟
    در ضمن من قدم 181 و وزنم 72 در صورتی که تا 7-8 ماه پیش وزنم حدود 78 بود.نمیدونم لازمه یا نه ولی من 24 سالمه.

ممنون.

حـــــرفـه ای karin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    Far away from here

پيش فرض

سلام
    دوست عزیز لطف کنید نام ژنریک این دو دارو را برایم بنویسید - نام ژنریک روی جعبه یا ورق قرص معمولا زیر نام تجاری نوشته میشود.
    یا لااقل نام انگلیسی آنرا با املای دقیق آن مرقوم بفرمائید.

بفرمایید

متورال 50

متوپرولول تارترات

Metoral 50
    Metoprolol Tartrate

سوستاک 6.4
    نیتروگلیسرین پیوسته رهش

Sustac 6.4
    Nitroglycerin Extended Release

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام آقای دکتر.
    چند وقته که من دارم لاغر میشم.با این که غذا و تحرکم فرقی نسبت به گذشته نکرده.البته الان وزنم نسبت به قدم مناسبه ولی وزنم الکی کم شده.میخوام بدونم این مسئله ای هست یا نه؟
    در ضمن من قدم 181 و وزنم 72 در صورتی که تا 7-8 ماه پیش وزنم حدود 78 بود.نمیدونم لازمه یا نه ولی من 24 سالمه.

ممنون.
    دوست گرامی
    باسلام
    اگر علائم دیگری مانند عرق ریزش زیاد ، عصبی شدن ، ریزش مو و... نیز دارید حتما به یک متخصص غدد مراجعه کنید . باید در وهله اول تستهای غده تیروئید انجام دهید :
    Free T4
    و TSH
    چون در تهران تشریف دارید ترجیحا به آقای دکتر منوچهر نخجوان - استاد بیمارستان امام خمینی ، یا آقای دکترعلیرضا استقامتی ( احتمالا در همان بیمارستان ) مراجعه بفرمائید.

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

بفرمایید

متورال 50

متوپرولول تارترات

Metoral 50
    Metoprolol Tartrate

سوستاک 6.4
    نیتروگلیسرین پیوسته رهش

Sustac 6.4
    Nitroglycerin Extended Release
    ممنونم عزیز
    متوپرولول از گروه داروهای بتا بلوکر است و عمده کاربرد آن برای بیماریهای قلبی عروقی است مثلا برای درمان فشار خون یا جزئی از پروتوکل درمان نارسائی قلبی و نیز از داروهای اساسی برای پیشگیری از حملات سکته قلبی در فردی که قبلاً دچار شده باشد .
    از عوارض نامتبوع آن میتوان به ریزش مو و کاهش میل جنسی اشاره کرد .
    نیتروگلیسرین هم با اثر روی عروق (عمدتا وریدها) موجب کاهش پیش بار قلب و در نتیجه کاهش فشار قلب ( در قلبهای نارسا یا در معرض سکته ) میشود که نتیجه ای بسیار مطلوب برای قلب خواهد داشت .
    اثرات نامطلوبی چون افت فشارخون و سردرد و کاهش میل جنسی دارد .

بیشترین احتمال مصرف همزمان این دو دارو در فردی است که سکته قلبی را پشت سر گذاشته و یا در فردی که دچار نارسائی قلب است . البته کاربردهای دیگری هم دارند ولی این موارد اصلی ترین کاربرد آنهاست .

انشاءالله خدا به همه بیماران سلامتی عطا فرماید .

تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض درخواست راهنمائی از دوستان

سلام دوستان عزیز انجمن

برای ایجاد و ثبت یک وب سایت از شما دوستان مجرب تقاضای راهنمائی دارم .

هدفم ارائه و فروش ویندوزهای X P و Vista بهینه شده است که کار خودم میباشد .
    اکنون بیش از 1 سال است که بروی ویندوز X P کار میکنم و سال گذشته به شیوه ای بدوی - بعلت عدم تجربه و نیز فرصت ناکافی - از طریق یک وبلاگ ( xpower.blogsky.com) آنرا ارائه کردم که اتفاقا با استقبال خوبی روبرو شد .

نام ویندوز X P را Power X P گذاشتم .
    میتوانید بعضی از خصوصیات نسخه قدیمی را در وبلاگ مذکور مطالعه بفرمائید . اما هم اکنون با تجربه ای بیشتر آنرا بنحو بسیار ممتازی بهینه کرده ام . مشکلات قبلی آنرا رفع کرده و قابلیتهای آنرا افزایش داده ام . محیط گرافیک آن بسیار شبیه ویستا است . بسیاری از تنظیمات مهم برای افزایش سرعت و امنیت در آن اعمال شده و نیازی به دستکاری کاربر ندارد . بیش از 100 فونت فارسی زیبا روی آن نصب شده . نصب آن کاملا خودکار است - با محیطی زیباتر از ویندوز اصلی .
    تعداد قابل توجهی از نرم افزار ها و ابزار های بسیار مفید برای اداره ویندوز و نیز کارهای روتین همه کاربران به آن الحاق شده یعنی بدون دخالت کاربر و بصورت کاملا خاموش ( یعنی نیازی به OK و next , ... در حین نصب آنها نیست ) از نمونه برنامه ها و پلیت فرمهائی که همرا با خود ویندوز نصب میشوند میتوان به
    Dot NET FrameWork 1.1 sp1 و نسخه 2 آن .
    SunJava 6 Update 1
    ونیز کلیه RunTime های آپدیت شده
    و.....
    اشاره کرد .
    تعداد زیادی ابزار نقلی ولی بسیار کارا از بین ده ها نمونه انتخاب و آخرین نسخه آنها در حین نصب ویندوز به آن الحاق میشود . مثل WinXP Manager 5.1.1 و Ultimate Defragment و XP syspad و ...

برای کاربران حرفای هم تعدادی ابزار بسیار مفید اضافه شده مثل IsoBuster 2 و REsource Hacker و ...

درضمن بکمک برنامه ای که آقای آرش رضائی زاده نوشته اند میتوانیدآرایش صفحه کلید را تغییر دهید ( تغییر محل ژ و پ ) با قابلیتهای بسیار جالب دیگر .
    در ضمن مهمترین ویژگی این ویندوز الحاق خودکار تمامی وصله های امنیتی و اساسی مایکروسافت تا آوریل 2007 است .
    در انتهای نصب هم در محیطی زیبا و ساده به کاربر اختیار نصب خودکار تعدادی از برنامه های پرطرفدار می دهد .
    بطور مثال شما میتوانید اینترنت اکسپلورر 7 نهائی یا اپرا 9.2 یا فایر فاکس 2.0.3 رانصب کنید یا حتی همه آنها را .
    و ....

قابلیتهای آن بسیار زیادتر و مفصل تر اینهااست . انشاء الله در سایت اصلی کلیه قابلیتها را با شرح کامل خواهم نوشت .
    ---------------------
    در مورد ویستا هم کارهای جالبی روی آن انجام داده ام که در چندین نسخه مختلف ارائه خواهد شد :

1- ویستای فینال (6000) با کلیه آپدیتهای امنیتی و اساسی تا آوریل 2007 . بروی D V D ( برای اولین بار در ایران )
    2- همان ویستای فینال بروی 4 عدد C D برای کسانی که DVD - ROM ندارند .
    3- ویستای فینال سبک (Ligth) بروی وی وی دی و سی دی . در این ویستا بعضی از قابلیتهای حجیم مثل زبانهای ژاپنی و کره ای و چینی و نیز آهنگها و قطعات ویدیوئی ، درایور قطعاتی که اصلا در ایران وجود ندارد و .... حذف شده تا هم حجم D V D و یا C D کم شود و هم حجم ویندوز ویستای نصبی به کمتر از 5 گیگا روی هارد کاهش یابد ( ویستای اصلی حدود 13 گیگای هارد را مصرف می کند ).
    4 - ویستای فوق سبک برای کسانی که کامپیوترهای خیلی جدید ندارند . بروی یک سی دی .

همه این انواع ویستا بروی سیستمهای متعددی نصب شده و در حال گذراندن تستهای نهائی هستند . جالب اینکه تا بحال کوچکترین مشکلی در آنها دیده نشده .

کارهای دیگر :
    5- مجموعه کاملی از درایورهای قطعات مصرفی در ایران که اغلب را شخصاً دانلود کرده ام و همگی جدیدترینها هستند . و البته مرتباً در حال تکمیل شدن است .
    6 - مجموعه ای از جدیدترین برنامه های مدیریت ویستا و ...

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++

امیدوارم دوستان عزیز منظورم را از ایجاد وب سایت متوجه شده باشند .
    بهر حال منتظر راهنمائی های ارزنده شما عزیزان هستم .
    در مورد تبلیغات هم به همچنین محتاج راهنمائی شما گرامیان مجرب هستم .

================================================== =====
    شاید تعجب کرده‌اید که چرا و چگونه یک پزشک ... ؟؟؟ !!!

تاریخچه و سابقه: حدود 18 سال است که در دنیای زیبای کامپیوتر سیر میکنم . علاقه ای که ابتدا از دنیای الکترونیک شروع شد .
    شاید بسیاری از شما دوستان جوانم کامپیوترهای اسپکتروم سینکلر و کمودور 64 و آمیگا 500 را ندیده و یا حتی نشنیده باشید . سیستمهای کوچکی که مبادی ورود من و هم دوره هایم به این دنیای دل انگیز بودند .اولین PC هائی که با آنها کار کردم سیستمهای 8086 و 8088 بودند . سیستمهائی که به X T معروف بودند .
    سی پی یو آنها 8086 یا 8088 بود با 8 تا 12 مگا هرتز سرعت . 640 کیلوبایت رَم یک فلاپی درایو 5.25 اینچ و کمتر از 20 مگابایت دیسک سخت 5.25 اینچی !

باری ... بیش از 16 سال است که بطور خصوصی تدریس میکنم . مبانی سخت افزار و سیستمهای عامل را .
    البته در دوران جوانی به زبان ++C و C و Foxpro برنامه می‌نوشتم ولی اکنون سالهاست که آنها را ترک کرده ام و عمدتاً به موضوعات مورد علاقه ام یعنی سیستمهای عامل و سخت افزار می پردازم .
    هم اکنون در اوقات فراغت قطعات هم تعمیر میکنم ( فراموش کردم که بگویم در دوران آموزش الکترونیک به فراگیری تعمیر تلویزیون - رادیوضبط و ویدئوکاست هم پرداخته ام ).
    بهر حال اغلب اطرافیانم مرا بیشتر یک تکنسین کامپیوتر میشناسند تا یک پزشک !!
    البته 6کتاب هم در دوران دانشجوئی ترجمه کردم که بعلل گوناگون با ناشرین نتوانستم توافق کنم !

الان هم درحال آماده شدن برای گذراندن آزمون +A هستم .

تا بعد ...

بازهم سووالات پزشکی بپرسید .
    درخدمت همه عزیزان هستم .
    Last edited by Sector-0; 16-04-2007 at 11:43.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •