تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 3 از 4 اولاول 1234 آخرآخر
نمايش نتايج 21 به 30 از 36

نام تاپيک: دانلود مجله دانش و کامپیوتر

آخر فروم باز jooya's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

سلام

ما منتظر بقيشم هستيم ها !

موفق و پيروز باشيد

جاويد
    سلام به شما و بقیه دوستان

لیست رو آپدیت کردم 16 شماره ، انشالله دانشگامون از خر شیتون بیاد پایین من همه جوره در خدمتم از 3mbps پهنای باند چه 1 نفر استفاده کنه چه 100 نفر ماکس دانلود 8k و آپلودم 4 k بیشتر نیست .

خیر سرمون ADSL هم گرفتیم شرکت رها نت زنجان ( عصر تلکام) مفتش گرونه ، دلمون خوش بود 128kbps ولی توی 12 ساعت 110mb بیشتر دانلود نکرد اونم لینک مستقیم ، طرف نگفته بود فکر میکردم send ش هم 128 بگو 32 ، امروز رفتم حرفم شد .

شرمنده تاپیک رو خودم منحرف کردم .

اگه نباشه جاش خالی می مونه rosetanha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض salam

دوستان سلام اين كار شايد براي ما با ارزش باشه و به نفع ما باشه
    اما تا حالا به اقتصاد اين مجله هم فكر كردين ؟
    اگه همه نسخه هاشو اينجا اپلود كنيم كه ديگيه كمتر كسي اونو مي خره و اين در اينده اي نه چندان دور يعني تعطيلي مجله و يكي از بهترين مجله هاي ايران
    شما مجله هاي خارجي رو براي دانلود بزارين نه ايراني ها رو به جاي اينكه به اقتصادشون كمك كنيم داريم اونا رو ورشكست م يكنيم
    من خودم يكي از نويسنده هاي مجله دانش و كامپيوتر هستم كه تا حالا چند مقاله از من در اين مجله چاپ شده
    اسمم هم مبين دهباشي است و در همين آخرين شماره هم در صفحه 60 از من مقاله چاپ شده
    خواستم اينو بگم كه با هم به ادامه اين مجله كمك كنيم نه اقتصادشو ويران كنيم
    اميدوارم با من موافق باشين
    موفق باشين

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

اگه همه نسخه هاشو اينجا اپلود كنيم كه ديگيه كمتر كسي اونو مي خره و اين در اينده اي نه چندان دور يعني تعطيلي مجله و يكي از بهترين مجله هاي ايران
    شما مجله هاي خارجي رو براي دانلود بزارين نه ايراني ها رو به جاي اينكه به اقتصادشون كمك كنيم داريم اونا رو ورشكست م يكنيم
    من خودم يكي از نويسنده هاي مجله دانش و كامپيوتر هستم كه تا حالا چند مقاله از من در اين مجله چاپ شده
    موفق باشين
    سلام عزیز
    آقا مبین من که دیگه آپلود نکردم همش همون 16 تا بود ، البته استقبال شد .

یه چیزی هم که بیشتر آدم رو واسه این کار تحریک میکرد اون قفل مسخره ای بود که روی سی دی بود و توی هر باز اجرا سیستم به هم میریخت

اگه مثل آدم میومدن و pdf ها رو میزدن رو سی دی اینطوری نمیشد . تازه تمام pdf هش که قفل داره . هر کسی هم که بخواد خوب شماره جدیدش رو میخره چه ربطی به اپلود من داره .

در ضمن برای اینکه هر بار هم این دستم برشسه باید سی دیش رو آپدیت کنم .

یه چیزه دیگخ من خودم تا شماره نمیدونم غکر کنم 53 دارم ولی دیگه اون تازگش قدیمی رو نداره و شده چرت و پرت .

بخصوص که با این گروه آشیانه هم تریپ دارن و مدام مقاله های مزخرفشون رو چاپ میکنن البته این نظر شخصیمه . قصد توهین ندارم .

توی اون ترفندهاشم که یه مشت چیزای پیش پا افتاده ست که روتین وار تکرار میشه همیشه تکراریه .

مثلا : shift رو نگه دارین تا سی دی اتوران اجرا نشه آخه اینو توی چند شماره باید بگن .

یا هک ویندوز xp : توی شماره 42 که واقعآ مسخره بود . البته یه فسمتش به درد بخور هر چند اندک .

من نمیدونم اینا چرا نمی یان و مقالات آموزش هک آراز رو که در زمان خودش واقعن عالی بود چاپ کنن ؟ آخه از pc چیزی سر شون نمیشه

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

موفق باشين
    سلام عزیز
    آقا مبین من که دیگه آپلود نکردم همش همون 16 تا بود ، البته استقبال شد .

یه چیزی هم که بیشتر آدم رو واسه این کار تحریک میکرد اون قفل مسخره ای بود که روی سی دی بود و توی هر باز اجرا سیستم به هم میریخت

اگه مثل آدم میومدن و pdf ها رو میزدن رو سی دی اینطوری نمیشد . تازه تمام pdf هش که قفل داره . هر کسی هم که بخواد خوب شماره جدیدش رو میخره چه ربطی به اپلود من داره .

در ضمن برای اینکه هر بار هم این دستم برشسه باید سی دیش رو آپدیت کنم .

یه چیزه دیگخ من خودم تا شماره نمیدونم غکر کنم 53 دارم ولی دیگه اون تازگش قدیمی رو نداره و شده چرت و پرت .

بخصوص که با این گروه آشیانه هم تریپ دارن و مدام مقاله های مزخرفشون رو چاپ میکنن البته این نظر شخصیمه . قصد توهین ندارم .

توی اون ترفندهاشم که یه مشت چیزای پیش پا افتاده ست که روتین وار تکرار میشه همیشه تکراریه .

مثلا : shift رو نگه دارین تا سی دی اتوران اجرا نشه آخه اینو توی چند شماره باید بگن .

یا هک ویندوز xp : توی شماره 42 که واقعآ مسخره بود . البته یه فسمتش به درد بخور هر چند اندک .

من نمیدونم اینا چرا نمی یان و مقالات آموزش هک آراز رو که در زمان خودش واقعن عالی بود چاپ کنن ؟ آخه از pc چیزی سر شون نمیشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه rosetanha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض سلام

دوست خوبم جويا عزيز
    مرسي از اينكه شحصا خودتون جواب دادين
    دوست من من روي فايل هاي پي د ياف كه قفل نديدم ؟ همشونو دارم و قفل هم نشدن نمي دونم
    در مورد قفل مسخره هم بايد بگم كه همه قفل هاشون اينجوري هستن نه تنها اين مجلات بلكه همه شركت هاي كامپيوتري
    يادتون هست كه پعد از چند روز هكر هاي ايراني ويندوز ويستا رو كرك كردند و يا قوي ترين قفل نرم افزار هاي خارجي رو شكستند
    در مورد مجله هم كه بايد بگم تا حدودي يعني 30 درصدي به شما حق مي دم
    اما چه كساني نويسندگان اين مجله هستند ؟
    امثال من و شما
    خوب من و شما بايد اين مجله رو به اوج خودش برسونيم
    د ركادر اين مجله كساني هستند كه از قويترين ستون هاي كامپيوتر ايران هستند مانند رضا رزاقي
    دوست خوبم
    به جرات مي تونم بگم
    م كه مناسب ترين مجله كامپيوتري ايران همين دانش و كامپيوتر است
    پس بيا با كمك هم به روند روبه رشدش كمك كنيم
    موفق باشي
    مبين

پروفشنال Captain_Nemo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    ناتليوس

پيش فرض

ممنون، خيلي عاليه...

پروفشنال w0rm's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    شهر راز

پيش فرض

چه جالب ! مگه هنوز چاپ ميشه من تا پارسال همه شماره هاشو ميخريدم البته بعضي ها شم ندارم خدا خيرت بده عجب كار خوبي ميكني .بازم آپلود كن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2005

پيش فرض

سلام دوستان فکر کنم اکثرتون اسم این مجله رو شنیده باشین خوبیش اینه که علاوه بر مجله خوبی که داره یه سی دی هم از تمام شماره هاش به صورت pdf آماده کرده و میفروشه البته قفل داره یعنی داشت

من میخوام توی این تاپیک تمام شماره هاشو برای دانلود بزارم البته به تدریج ، خودم 52 شمارشو دارم . بعضی از شماره هاش حجمش بالاست برای اینکه دوستان راحتتر دانلود کنن فایلهای رو که بیشتر از 7-8 مگابایت هستند رو به چند بخش تقسیم کنم

امیدوارم به دردتون بخوره .

راستی این پست برای راحتی دوستان آپدیت میشه و لینکهای جدید هم توی همین پست اضافه میشه .
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم لینک ها : آخرین آپدیت 86/1/30
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کد:
    کد:
    password كه جواب نمي ده ؟ فايل pdf را باز نمي كنه

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    خونمون

پيش فرض

password كه جواب نمي ده ؟ فايل pdf را باز نمي كنه
    دوست عزیز در تایپ کردن دقت کنید به احتمال زیاد اشتباه تایپ می کنید یا اینکه بد دانلود کردین بعضآ پیش می یاد .
    چون فایل که روی سرور هست و من هم دوباره با پس جدید آپلود نکردم چک کنید اگه مشکلتون حل نشد بگید .

حـــــرفـه ای ALt3rnA's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    Politziea

پيش فرض

ای کاش بقیه اش رو هم اپ میکردید
    به هر حال ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •