تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 97 از 148 اولاول ... 478793949596979899100101107147 ... آخرآخر
نمايش نتايج 961 به 970 از 1471

نام تاپيک: سوالات و هرگونه مشکل در مورد زیرنویس و مباحث مربوط به آن در این تاپیک مطرح شود

پروفشنال Gune Baxan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    آنا یوردوم

پيش فرض

سلام من این زیرنویس رو که روی هارد مرحومم هنوز هست و تعمیرش نکردم قبلا باهاش ور رفتم و با نسخه ی خودم ست کردم
    زیرنویس رو بذارین اونی که مشکل داره تا یک نگاهی بهش بندازم .
    ممنون از اینکه جواب دادید.

زیرنویسی که دانلود کردم مال Farsi Subtitle هست. این زیرنویس:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اگه نباشه جاش خالی می مونه masoud45's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    قزوین

پيش فرض

سلام
    من فیلم رو از تو دی وی دی کپی کردم تو هارد(2 تا پوشه video , audio ) ولی وقتی اجراشون میکنم زیر نویس رو نشون نمیده در حالی که وقتی دی وی دی رو تو dvdram میزارم و به صورت اتومات بالا میاد زیرنویسش اجرا میشه. وقتی از رو هارد اجراش میکنم هم با powerdvd هم با kmplayer و ... زیرنویس نداره
    چکار کنم؟ کمکم کنید .
    Last edited by masoud45; 12-09-2010 at 08:51.

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    آنا یوردوم

پيش فرض

سلام
    من فیلم رو از تو دی وی دی کپی کردم تو هارد(2 تا پوشه video , audio ) ولی وقتی اجراشون میکنم زیر نویس رو نشون نمیده در حالی که وقتی دی وی دی رو تو dvdram میزارم و به صورت اتومات بالا میاد زیرنویسش اجرا میشه. وقتی از رو هارد اجراش میکنم هم با powerdvd هم با kmplayer و ... زیرنویس نداره
    چکار کنم؟ کمکم کنید .
    در نرم افزار PowerDVD دکمه Ctrl+O رو بزنید و گزینه Open movie file on hard disk drive رو انتخاب کرده و سپس مسیری که DVD رو کپی کردید رو انتخاب و OK رو بزنید. با این حالت می تونید با زیرنویس فیلم رو ببینید.

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    قزوین

پيش فرض

در نرم افزار PowerDVD دکمه Ctrl+O رو بزنید و گزینه Open movie file on hard disk drive رو انتخاب کرده و سپس مسیری که DVD رو کپی کردید رو انتخاب و OK رو بزنید. با این حالت می تونید با زیرنویس فیلم رو ببینید.
    من از powerdvd 10 استفاده میکنم. وقتی ctrl+o رو میزنم Open movie file on hard disk drive نداره دو تا گزیینه بیشتر نداره

یکی درایو H که همون دی وی دی رم هستش و اون یکی هم I که درایو مجازیه مربوط به ultraiso.
    چیزی به اسم هارد دیسک نمیاره خودم دستی هم رفتم مسیرش رو همه فایل های تو پوشه ویدئو رو select کردم بعد زدم play که منوی اول فیلم رو میاره ولی هرکاری میکنم هیچ کدوم رو نمیتونم سلکت کنم play هم که میزنم زیرنویس غیر فعاله روشن هم نمیشه

Last edited by masoud45; 12-09-2010 at 16:21.

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    آنا یوردوم

پيش فرض

من از powerdvd 10 استفاده میکنم. وقتی ctrl+o رو میزنم Open movie file on hard disk drive نداره دو تا گزیینه بیشتر نداره

یکی درایو H که همون دی وی دی رم هستش و اون یکی هم I که درایو مجازیه مربوط به ultraiso.
    چیزی به اسم هارد دیسک نمیاره خودم دستی هم رفتم مسیرش رو همه فایل های تو پوشه ویدئو رو select کردم بعد زدم play که منوی اول فیلم رو میاره ولی هرکاری میکنم هیچ کدوم رو نمیتونم سلکت کنم play هم که میزنم زیرنویس غیر فعاله روشن هم نمیشه

من نسخه 10 رو ندارم. البته فکر نکنم این قابلیت رو حذف کرده باشند. حالا شاید یکی از دوستان راه حلی برای مشکل شما داشته باشند.

تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    قزوین

پيش فرض

من نسخه 10 رو ندارم. البته فکر نکنم این قابلیت رو حذف کرده باشند. حالا شاید یکی از دوستان راه حلی برای مشکل شما داشته باشند.
    فهمیدم چجوریه
    اینقد باش ور رفتم تا اینکه بالاخره فهمیدم
    کافیه فیلم رو کپی که گرفتی رو پوشه ویدئو کلیک چپ کنی و بزنی play، نباید پوشه رو وا کنی.

پروفشنال jomong666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

یه سئوال چه طور میشه فونت زیر نویس رو بزرگ کرد.

بعضی از زیر نویس ها فونتشون خیلی ریزه

تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    آنا یوردوم

پيش فرض

یه سئوال چه طور میشه فونت زیر نویس رو بزرگ کرد.

بعضی از زیر نویس ها فونتشون خیلی ریزه
    در KMPlayer با استفاده از دکمه ALT+F1 میشه زیرنویس رو بزرگ و با استفاده از دکمه ALT+F2 زیرنویس رو کوچک کرد.

در JetAudio هم با استفاده از دکمه ALT+UP میشه زیرنویس رو بزرگ و با استفاده از دکمه ALT+DOWN زیرنویس رو کوچک کرد.

پ.ن: البته این کار رو فقط برای زیرنویس های SRT میشه انجام داد و در مورد زیرنویس های SUB/IDX و زیرنویس هایی که رو خود فیلم هستند نمیشه این کار رو انجام داد.
    Last edited by Gune Baxan; 15-09-2010 at 14:22.

9. این کاربر از Gune Baxan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال jomong666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

در KMPlayer با استفاده از دکمه ALT+F1 میشه زیرنویس رو بزرگ و با استفاده از دکمه ALT+F2 زیرنویس رو کوچک کرد.

در JetAudio هم با استفاده از دکمه ALT+UP میشه زیرنویس رو بزرگ و با استفاده از دکمه ALT+DOWN زیرنویس رو کوچک کرد.

پ.ن: البته این کار رو فقط برای زیرنویس های SRT میشه انجام داد و در مورد زیرنویس های SUB/IDX و زیرنویس هایی که رو خود فیلم هستند نمیشه این کار رو انجام داد.
    ممنون .من از برنامه ی klite codec pack+power dvd 8 استفاده می کنم تو اون ها راهی برای بزرگ کردن زیر نویس وجود داره یا نه .

پروفشنال shahi-007's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2006
    محل سكونت
    جلوی کامپیوتر

پيش فرض

سلام. من یه سری فیلم با فرمت mkv دارم که توی فیلم زیرنویس هم هست. در واقع زیرنویس همراه فیلم هست نه یک فایل جدا. از طرفی زیرنویس به فیلم نچسبیده یعنی در kmplayer با زدن دگمه Alt+x می شه زیرنویس رو برداشت. می خوام ببینم چطوری می شه این کار رو کرد؟ برنامه ای می خواد؟ می شه معرفی و یاد بدید؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •