تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 6 از 148 اولاول ... 23456789101656106 ... آخرآخر
نمايش نتايج 51 به 60 از 1471

نام تاپيک: سوالات و هرگونه مشکل در مورد زیرنویس و مباحث مربوط به آن در این تاپیک مطرح شود

پروفشنال only4you_mehr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

بهترين راه اينه كه برنامه ي total video converter 3.01 رو دانلود كرده و از new task گزينه ي import file رو زده و فيلم رو انتخاب كرده و فرمت xvid رو انتخاب و سپس از گزينه ي subtitle زير نويس مورد نظر رو انتخاب و كنورت بزنيد

اگر هم خواستيد فيلم جديد دقيقا از لحاظ كدك و كيفيت مثل فيلم قبلي بشه برنامه ي YAAIرو دانلود كنين و سپس مشخصات فيلم قبلي رو در بيارين و در setting برنامه ي total وارد كنين و ok زده و بعدش هم كنورت
    سرعت اين روش هم خيلي بالاست
    اينم لينك برنامه ها :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    این روش رو امتحن کنید که هیچ مشکلی نداره حتی میشه به 3gp زیر نویس زد

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

این روش رو امتحن کنید که هیچ مشکلی نداره حتی میشه به 3gp زیر نویس زد
    اولا كه اين برنامه بيشتر براي ريپ كردن بدرد مي خوره چون يك ساب تايتل جدا را نمي پذيره
    دوما براي من كه ارور داد!
    سوما منم مثل دوستان مي خواستم بدونم من يك فيلم دي وي دي دارم و يك زير نويس فارسي چطوري اينا رو بهم بچسبونم .؟حالا اگر فرمتشم تغيير كرد مهم نيست.
    با توجه به روش هاي گفته شده تو سايت همچين هم راحت و سرراست نيست.

حـــــرفـه ای s_a_m4000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2004

پيش فرض

اولا كه اين برنامه بيشتر براي ريپ كردن بدرد مي خوره چون يك ساب تايتل جدا را نمي پذيره
    دوما براي من كه ارور داد!
    سوما منم مثل دوستان مي خواستم بدونم من يك فيلم دي وي دي دارم و يك زير نويس فارسي چطوري اينا رو بهم بچسبونم .؟حالا اگر فرمتشم تغيير كرد مهم نيست.
    با توجه به روش هاي گفته شده تو سايت همچين هم راحت و سرراست نيست.
    دوست عزیز رحتترین راه اینه که اونو به avi تبدیل کنید بعد با برنامه های گفته شده در بخش هارد ساب زیرنویس رو روی فیلم بندازید البته اگه می خواهین زیرنویس روی فیلم بیفته در غیر اینصورت می تونید با همنام کردنشون فیلم رو با زیرنویس ببنید.

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

دوست عزیز رحتترین راه اینه که اونو به avi تبدیل کنید بعد با برنامه های گفته شده در بخش هارد ساب زیرنویس رو روی فیلم بندازید البته اگه می خواهین زیرنویس روی فیلم بیفته در غیر اینصورت می تونید با همنام کردنشون فیلم رو با زیرنویس ببنید.
    بله اين راه به نظر مي ياد آسان ترين راه باشه.تا ببينم نظر بقيه چيه...

آخر فروم باز Razel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2005
    محل سكونت
    .::0451 ::.

پيش فرض

با total video Converter میشه زیرنویس ها رو به ویدئو اضافه کرد ولی فونت و سایزشون رو نمیشه تغییر داد.
    من یه ویدئوی 16:9 دارم که وقتی زیرنویس بهش اضافه میکنم خیلی ریز نشون داده میشه.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2006

پيش فرض

بهترين راه اينه كه برنامه ي total video converter 3.01 رو دانلود كرده و از new task گزينه ي import file رو زده و فيلم رو انتخاب كرده و فرمت xvid رو انتخاب و سپس از گزينه ي subtitle زير نويس مورد نظر رو انتخاب و كنورت بزنيد

اگر هم خواستيد فيلم جديد دقيقا از لحاظ كدك و كيفيت مثل فيلم قبلي بشه برنامه ي YAAIرو دانلود كنين و سپس مشخصات فيلم قبلي رو در بيارين و در setting برنامه ي total وارد كنين و ok زده و بعدش هم كنورت
    سرعت اين روش هم خيلي بالاست
    اينم لينك برنامه ها :

کد:
    کد:
    من که هر چی گشتم قسمت Subtitle رو پیدا نکردم که بخوام زیرنویسی تو وارد کنم اگه کسی چیزی دید به منم بگه

پروفشنال Gune Baxan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    آنا یوردوم

پيش فرض

آقا شرمنده من هم همین مشکل رو دارم. منظور شما از همنام کردن چه جوریه؟ منظور اینه که فیلم DVD باید تو هارد باشه و فایل زیرنویس همنام با اون کنارش باشه؟

پروفشنال sagh_moha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

چند تا سوال دارم
    1 - زیرنویس با پسوند sup دارم , چطوری می تونم به فیلم اضافه کنم , البته با پسوند srt رو بلدم
    2 - زیرنویس با پسوند sub رو چطور ؟

حـــــرفـه ای Amin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

چند تا سوال دارم
    1 - زیرنویس با پسوند sup دارم , چطوری می تونم به فیلم اضافه کنم , البته با پسوند srt رو بلدم
    2 - زیرنویس با پسوند sub رو چطور ؟
    سلام
    زیرنویس با فرمت sup رو میتونید به sub/idx تبدیل کنید
    اما تبدیل این دو زیرنویس به فرمت srt ممکن نیست (البته در مورد زیرنویس های فارسی)
    راحت ترین کار تایپ مجدد زیرنویس هستش

پروفشنال sagh_moha's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض زیر نویس با پسوند sup

سلام
    زیرنویس با فرمت sup رو میتونید به sub/idx تبدیل کنید
    اما تبدیل این دو زیرنویس به فرمت srt ممکن نیست (البته در مورد زیرنویس های فارسی)
    راحت ترین کار تایپ مجدد زیرنویس هستش

خب این که دوباره تایپ کنم باشه , اما چطوری وقتی نرم افزار SW اونا رو نمی شناسه , حتی نت پد هم نمی شناسه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •