تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 145 از 148 اولاول ... 4595135141142143144145146147148 آخرآخر
نمايش نتايج 1,441 به 1,450 از 1471

نام تاپيک: سوالات و هرگونه مشکل در مورد زیرنویس و مباحث مربوط به آن در این تاپیک مطرح شود

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام.
    حجم فایلت چقدر است؟

بهترین کار اینه که شما یک زیرنویس انگلیسی هماهنگ با فیلمت را پیدا کنی و بعد با برنامه sub resync زیرنویس فارسی را براساس زمان بندی زیرنویس انگلیسی، هماهنگ کنی.
    چون اینطوری فیلم هم لو نمیره.

روش کار هم در خیلی از سایتها آمده.
    حجم 700 مگ

اینکار مگر فایده ای داره ؟ منظور یعنی وقتی هیچکدام از زیرنویس های فارسی هماهنگ پیدا نمیشن چه تضمینی وجود داره که من زیرنویس های انگلیسی پیدا/دانلود کنم و اونا هماهنگ باشند ؟!

----

ویرایش: دوتا زیرنویس انگلیسی هم دانلود نمودم همین مشگل پابرجا بود ... شاید هم kmplayer ام قاطی کرده
    Last edited by banii; 13-04-2016 at 12:35.

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

حجم 700 مگ

اینکار مگر فایده ای داره ؟ منظور یعنی وقتی هیچکدام از زیرنویس های فارسی هماهنگ پیدا نمیشن چه تضمینی وجود داره که من زیرنویس های انگلیسی پیدا/دانلود کنم و اونا هماهنگ باشند ؟!

----

ویرایش: دوتا زیرنویس انگلیسی هم دانلود نمودم همین مشگل پابرجا بود ... شاید هم kmplayer ام قاطی کرده
    سلام.
    بله دوست عزیز. خیلی وقت ها پیش می آید که زیرنویس فارسی با فیلمی هماهنگ نیست ولی چندین نسخه زیرنویس انگلیسی هست که با فیلم هماهنگ است.

ما مترجم های زیرنویس، همیشه خودمان اینطوری زیرنویس را هماهنگ میکنیم.
    یعنی اینکه ما که نمی آییم و مثلا 5 نسخه مختلف از یک فیلم را دانلود کنیم.
    یک نسخه را میگیریم و برای بقیه نسخه ها، از زیرنویسهای انگلیسی که در سایتها هست، کمک میگیریم و زیرنویس را براساس زمان بندی آنها هماهنگ میکنیم.

برای خیلی از فیلمهای قدیمی تر، این مشکل وجود داره و زیرنویس فارسی فیلم هماهنگ نیست ولی زیرنویس انگلیسی اش هست.
    شما هم بگرد و زیرنویس انگلیسی هماهنگ با فیلمت را پیدا کن.
    kmplayer را هم محض اطمینان یک بار uninstall کن و دوباره نصب کن.

3. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام.
    بله دوست عزیز. خیلی وقت ها پیش می آید که زیرنویس فارسی با فیلمی هماهنگ نیست ولی چندین نسخه زیرنویس انگلیسی هست که با فیلم هماهنگ است.

ما مترجم های زیرنویس، همیشه خودمان اینطوری زیرنویس را هماهنگ میکنیم.
    یعنی اینکه ما که نمی آییم و مثلا 5 نسخه مختلف از یک فیلم را دانلود کنیم.
    یک نسخه را میگیریم و برای بقیه نسخه ها، از زیرنویسهای انگلیسی که در سایتها هست، کمک میگیریم و زیرنویس را براساس زمان بندی آنها هماهنگ میکنیم.

برای خیلی از فیلمهای قدیمی تر، این مشکل وجود داره و زیرنویس فارسی فیلم هماهنگ نیست ولی زیرنویس انگلیسی اش هست.
    شما هم بگرد و زیرنویس انگلیسی هماهنگ با فیلمت را پیدا کن.
    kmplayer را هم محض اطمینان یک بار uninstall کن و دوباره نصب کن.

سلام. ممنون باشه سر فرصت این راه ها را هم امتحان میکنم ... فعلا که از دیشب اندازه ی خود زمان فیلم بلکه هم بیشتر وقت گذاشتم رو هماهنگی زیرنویس ها و نتیجه ای هم در برنداشت سر این قضیه دپرس شدم و حالم گرفته شد باشه یک زمان مناسب تر ... فعلا بهتره مشغول فیلم دیگه ای بشم و این یکی تو نوبت بمونه ... (با اینکه از دیدن همین سکانس های اولش خوشم هم آمد!)

پروفشنال jahangir1400's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2012

پيش فرض

سلام

یه فیلمی که چند قسمتی بوده پشت هم قرار داده شده و به هم چسبونده شده، اما زیرنویس هاش جدا هستند، با چه نرافزاری هست میتونم زمانبندی زیرنویس رو برای فیلم تنظیم کنم؟

مثلا 5 قسمت بوده هر کدوم 20 دقیقه، زیرنویس هاش هم به همین شکل، اما الان یه فیلم 100 دقیقه ای شامل هر 5 قسمت پشت سر هم دارم، میخوام زیرنویس اون 5 قسمت رو طوری تنظیم کنه که مناسب این فایل 100 دقیقه ای باشه

ممنون

Animation Deliberation Morteza4SN's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    Violet Orient

پيش فرض

سلام

یه فیلمی که چند قسمتی بوده پشت هم قرار داده شده و به هم چسبونده شده، اما زیرنویس هاش جدا هستند، با چه نرافزاری هست میتونم زمانبندی زیرنویس رو برای فیلم تنظیم کنم؟

مثلا 5 قسمت بوده هر کدوم 20 دقیقه، زیرنویس هاش هم به همین شکل، اما الان یه فیلم 100 دقیقه ای شامل هر 5 قسمت پشت سر هم دارم، میخوام زیرنویس اون 5 قسمت رو طوری تنظیم کنه که مناسب این فایل 100 دقیقه ای باشه

ممنون
    به کمک نرم‌افزارهای ویرایش زیرنویس؛ Subtitle Worshop یـا Subtitle Edit

اول به کمک یکی از این نرم‌افزارها زمان‌بندی هر زیرنویس رو جداگانه برای بخش مربوطش در نسخه‌ی فیلمی که دارید تنظیم کنید
    بعد از منوی Tools گزینه Join subtitle رو انتخاب کنید و زیرنویس‌ها رو به ترتیب add کنید و Join رو بزنید.

7. این کاربر از Morteza4SN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه mohammad.ef's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    اصفهان شهر شهیدان

پيش فرض

سلام . وقت بخیر
    من دوتا مجموعه آموزش نرم افزار دارم . کجا میتونم براشون سفارش زیرنویس بدم ؟

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

سلام دوستان
    وقت بخیر...

همونطور که خودتون میدونید ، سایت معروف و دوست داشتنی SUBSCENE مدت هاست که فیل-تره متاسفانه .... !!!

با توجه به مشکلاتی که برای استفاده از راه های دور زدن قیلترینگ دارم،تا مدتی پیش،میشد از طریق آدرس bbsub.ir بدون استفاده از نرم افزار های آنتی فیلترینگ به سایت Subscene رفت و زیرنویس دانلود کرد...

اما مدتی هستش که دیگه اون آدرس کار نمیکنه ....

الان راهی هست که بشه دوباره قیلتره سایت subscene رو دور زد و بدون نیاز به پرا-کسی وارد این سایت شد همانند گذشته ؟!!

سپاس...
    Last edited by S0R3N4; 08-10-2016 at 00:29.

آخر فروم باز shayan0o21's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2013
    محل سكونت
    تهــران

پيش فرض

سلام دوستان
    وقت بخیر...

همونطور که خودتون میدونید ، سایت معروف و دوست داشتنی SUBSCENE مدت هاست که فیل-تره متاسفانه .... !!!

با توجه به مشکلاتی که برای استفاده از راه های دور زدن قیلترینگ دارم،تا مدتی پیش،میشد از طریق آدرس bbsub.ir بدون استفاده از نرم افزار های آنتی فیلترینگ به سایت Subscene رفت و زیرنویس دانلود کرد...

اما مدتی هستش که دیگه اون آدرس کار نمیکنه ....

الان راهی هست که بشه دوباره قیلتره سایت subscene رو دور زد و بدون نیاز به پرا-کسی وارد این سایت شد همانند گذشته ؟!!

سپاس...
    بفرمایید دوست عزیز
    فقط مشکل اینه زیرنویس های فارسی رو در دسترس میذاره !
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

11. این کاربر از shayan0o21 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پزشک انجمن S0R3N4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2006
    محل سكونت
    حزب نازی

پيش فرض

بفرمایید دوست عزیز
    فقط مشکل اینه زیرنویس های فارسی رو در دسترس میذاره !
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ممنون شایان جان
    ولی من درخواست یه سایت دیگه ای که زیرنویس فارسی بذاره رو نکردم...

من درخواست راهی یا آدرسی نظیر همون مثالی که زدم (bbsub.ir) رو داشتم که بتونم بدون فیل-ترینگ ، مستقیما وارد سایت subscene اصلی بشم ... !!
    درست همون کاری که از طریق آدرس bbsub.ir میشد انجام داد که مدتیه دیگه نمیشه !!!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2013

پيش فرض سلام

سلام من با برنامه allok vidoe joiner میخوام زیرنویس رو ساب کنم اما برعکس میاد
    Last edited by jojein; 05-11-2016 at 21:45.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •